Γιώργος Σαββίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Τετ 26 Αύγ 2020, 15:50

Gospi έγραψε:
bersekeros έγραψε:Γιώργαρε,
θα ήθελα κι εγώ να παραθέσω ΣΗΜΕΡΑ, αυτό που σου έγραψε πολύ πρόσφατα κι ο dpg7000 στο insta.

"Γράφτους σταρχίδια σου Γιώργο... μόνο οι κρυφόπ**στες σε κράζουν!"

Ταιριαζεις λαθος πραγματα...
Δεν το γραψε για κανεναν Σαββιδη αυτο ο Γιαννακοπουλος, για εναν μπασκετμπολιστα το γραψε που εκραζε για ασχετο θεμα!
Ειχε βαλει σε ιστορια την αναρτησή του και καπακια αυτο το σχολιο!


Gospi μου πάσο,
αν κάνω λάθος για το που απευθυνόταν ο τράκης, γιατί ήταν τότε με το στεφάνι, την ίδια μέρα.

Αλλά πώς ταίριαζε/ζει το μ@μημένο για κάποιους... :D
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τετ 26 Αύγ 2020, 15:51

paok re niamou έγραψε:Εγω ειμαι ημουν και θα ειμαι ΠΑΟΚ. Οποιοι ειστε Λουτσεσκου Αμπελ Βιερινια Ματος, δικαιωμα σας και νροπη σας ταυτοχρονα.
Ο σημερινος προπονητης μπορει να ειναι λιγος αλλα αυτο δεν σημαινει οτι κλικα παικτων μπορει να προκαλει ζημια στη ν ομαδα.
Το οτι η διοικηση αποφασισε να τον κρατησει δειχνει κατι.


Ντροπή σου εσένα ρε που θα μας πεις ντροπή μας!

Ιδέα δεν έχεις και πετάς κάποια πράγματα για κλικες κτλ κτλ..

Αν δεν ξέρεις μη λες ότι θες!!!

Η διοίκηση αποφάσισε να κρατήσει μιας και να δώσει 1,5 εκ αέρα δεν περισσεύε.

Αντε τελικά!!



Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό paok re niamou » Τετ 26 Αύγ 2020, 15:59

Εισαι σοβαρος ρε Σουρμε ?
Πολλοι και ψαγμενοι τα λενε και τα γραφουν, ενδειξεις πολλες και απο καιρο.
Αν θελετε να στρουθοκαμιλιζετε δικαιωμα σας, οπως και δικαιωμα σας να βαζετε καποιες προσωπικοτητες πανω απο την ομαδα.
Για πες μου, ειναι οικονομικο το θεμα με τον Βιερινια και δεν υπογραφει ?
Άβαταρ μέλους
paok re niamou
 
Δημοσιεύσεις: 3223
Εγγραφή: Πέμ 10 Μάιος 2018, 11:33

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τετ 26 Αύγ 2020, 15:59

paok re niamou έγραψε:Οπως καποιος αποθεωνεται και πολυ σωστα γιατι προσφερε, θα πρεπει να αποκαθηλωνεται οταν βαζει τον εαυτο του πανω απο την ομαδα.
Αν το προβλημα με τον Βιερινια ηταν μονο οικονομικο θε ειχε λυθει, αρα κατι αλλο ειναι.
Δεν γινεται μια ολοκληρη χρονια οι καλοπληρωμενοι παικτες να παιζουν το πολυ 3-4 παιχνιδια και στα υπολοιπα να κοροδευουν. Και αυτη την κοροιιδια Ο Ιβαν θελησε προφανως να την τελειωσει κρατοντας τον Αμπελ.
Σε οποιον δεν αρεσει ο Αμπελ, και για οσο κατσει στον παγκο, μπορει να αλλαξει ομαδα.
Κριτικη στον Αμπελ να γινει και μαλιστα σκληρη, αλλα συγχωροχαρτι σε ολους οσους υπονομευουν την ομαδα δεν πρεπει να δινεται.
Αν ο φερευρα έβαλε τον εαυτό του πάνω από την ομάδα το ξέρεις;;

Μη λες ότι θες...

Οι συγκεκριμένο παίκτες ποναγανε και πονάνε την ομάδα είτε με σωστό είτε με λάθος τρόπο.

Αυτό δε σημαίνει ότι φταίνε αυτοί για όλα!!

Βαραίνουν όλους οι ευθύνες για πέρυσι.

Το ότι η αποζημίωση ήταν εξαντλητική για την ομάδα και ότι βαριά συμβόλαια ληγανε, είτε τα ληξανε, έφερε τον Αμπέλ να είναι εδώ και φέτος.

Όταν δε γνωρίζεις καλύτερα να μη φτιάχνεις θεωρίες!!

Και ο Γκαρσία όταν έβλεπε τον μπερετα να μαλακιζεται πήγε και μίλησε κάπου. Το ιδιο έγινε και με στανογεβιτς. Κι αυτοί κλικα;;

Σε μια ομάδα που δεν πάει καλά προφανώς και το κλίμα εντός δεν είναι καλό. Και πότε δε φταιει μονο ένας!
Φταίνε όλοι!!

Όταν έγινε κλικα γιατί δεν τη έσπασε η διοίκηση ή ο προπονητής ή ο καρυπιδης;;

Τι ρόλο βαράει ο προπονητής αν δεν μπορεί να ελέγξει την ομάδα του;; τι ρόλο βαράει ο γενικός αρχηγός;;

Για αυτό μην αδικείτε κατευθείαν κάποιους τους οποίους ούτε κάν ξέρετε ποιοι είναι.

Τα λάθη είναι πολλά και κυρίως ήταν λάθη διαχείρισης του υλικού. Όπως για μένα έγινε και χθες.

Τραβά στον επόμενο προκ. Και παίξε με Λημνιο δεξί φουλ μπακ. Το ματος τον έκοψες....θα τον κάνεις βασικό;;;

Για ποιο λόγο το ροντριγκο με 1/3 προετοιμασία του δίνεις φανέλα βασικού;; δεν είναι λάθος διαχείριση;; εκτός κι αν είπες στο ματος βρες ομάδα.

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τετ 26 Αύγ 2020, 16:02

paok re niamou έγραψε:Εισαι σοβαρος ρε Σουρμε ?
Πολλοι και ψαγμενοι τα λενε και τα γραφουν, ενδειξεις πολλες και απο καιρο.
Αν θελετε να στρουθοκαμιλιζετε δικαιωμα σας, οπως και δικαιωμα σας να βαζετε καποιες προσωπικοτητες πανω απο την ομαδα.
Για πες μου, ειναι οικονομικο το θεμα με τον Βιερινια και δεν υπογραφει ?


Όχι είμαι ασοβαρος!!!

Να μας πεις εσύ ποιο είναι το θέμα!!

Εγώ ξέρω ότι όταν έχεις ένα ροστερ πρέπει από τον καθένα να πάρεις το 1000%.

Οταν δίνεις πολλά δικαιώματα κάποια στιγμή θα σου γυρίσει μπούμερανγκ.

Ξαναλέω δε φταίει ποτέ μόνο ένας σε μια ομάδα που απαρτίζεται από 30 άτομα.



Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Τετ 26 Αύγ 2020, 16:06

Είστε off topic.

Τα σχόλιά σας θα τα στείλω
άκλαφτα, αύτανδρα και άπατα. :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Napoli4 » Τετ 26 Αύγ 2020, 16:10

sourmenetes έγραψε:
paok re niamou έγραψε:Οπως καποιος αποθεωνεται και πολυ σωστα γιατι προσφερε, θα πρεπει να αποκαθηλωνεται οταν βαζει τον εαυτο του πανω απο την ομαδα.
Αν το προβλημα με τον Βιερινια ηταν μονο οικονομικο θε ειχε λυθει, αρα κατι αλλο ειναι.
Δεν γινεται μια ολοκληρη χρονια οι καλοπληρωμενοι παικτες να παιζουν το πολυ 3-4 παιχνιδια και στα υπολοιπα να κοροδευουν. Και αυτη την κοροιιδια Ο Ιβαν θελησε προφανως να την τελειωσει κρατοντας τον Αμπελ.
Σε οποιον δεν αρεσει ο Αμπελ, και για οσο κατσει στον παγκο, μπορει να αλλαξει ομαδα.
Κριτικη στον Αμπελ να γινει και μαλιστα σκληρη, αλλα συγχωροχαρτι σε ολους οσους υπονομευουν την ομαδα δεν πρεπει να δινεται.
Αν ο φερευρα έβαλε τον εαυτό του πάνω από την ομάδα το ξέρεις;;

Μη λες ότι θες...

Οι συγκεκριμένο παίκτες ποναγανε και πονάνε την ομάδα είτε με σωστό είτε με λάθος τρόπο.

Αυτό δε σημαίνει ότι φταίνε αυτοί για όλα!!

Βαραίνουν όλους οι ευθύνες για πέρυσι.

Το ότι η αποζημίωση ήταν εξαντλητική για την ομάδα και ότι βαριά συμβόλαια ληγανε, είτε τα ληξανε, έφερε τον Αμπέλ να είναι εδώ και φέτος.

Όταν δε γνωρίζεις καλύτερα να μη φτιάχνεις θεωρίες!!

Και ο Γκαρσία όταν έβλεπε τον μπερετα να μαλακιζεται πήγε και μίλησε κάπου. Το ιδιο έγινε και με στανογεβιτς. Κι αυτοί κλικα;;

Σε μια ομάδα που δεν πάει καλά προφανώς και το κλίμα εντός δεν είναι καλό. Και πότε δε φταιει μονο ένας!
Φταίνε όλοι!!

Όταν έγινε κλικα γιατί δεν τη έσπασε η διοίκηση ή ο προπονητής ή ο καρυπιδης;;

Τι ρόλο βαράει ο προπονητής αν δεν μπορεί να ελέγξει την ομάδα του;; τι ρόλο βαράει ο γενικός αρχηγός;;

Για αυτό μην αδικείτε κατευθείαν κάποιους τους οποίους ούτε κάν ξέρετε ποιοι είναι.

Τα λάθη είναι πολλά και κυρίως ήταν λάθη διαχείρισης του υλικού. Όπως για μένα έγινε και χθες.

Τραβά στον επόμενο προκ. Και παίξε με Λημνιο δεξί φουλ μπακ. Το ματος τον έκοψες....θα τον κάνεις βασικό;;;

Για ποιο λόγο το ροντριγκο με 1/3 προετοιμασία του δίνεις φανέλα βασικού;; δεν είναι λάθος διαχείριση;; εκτός κι αν είπες στο ματος βρες ομάδα.

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ωπα κατσε... ο Ματος καηκε επειδη δεν επαιξε ενα ματς;

Μιλα με γεγονοτα σουρμε γιατι αυτο το "αν δεν ξερετε μη μιλατε", ειδικα απο mod, ειναι πολυ υπουλο.
La vita degli ultras si sà, conosce soltanto due legge, coerenza e mentalità
Κι αν στην ζωή αλλάξαν όλα...
Άβαταρ μέλους
Napoli4
 
Δημοσιεύσεις: 7705
Εγγραφή: Δευτ 15 Φεβ 2010, 21:15

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τετ 26 Αύγ 2020, 16:29

Δεν είμαι ύπουλος ρε Napoli. 11 χρόνια ποτέ δεν είπα κάτι διφορούμενο.

Σου έκανε λάδια ο ματος;;; ή καθάρισε τον ή παρτον αποστολή.

Είναι απαράδεκτο, κατ εμέ, με ροντριγκο με πρόβλημα από τα play off με χαμένη προετοιμασία, με προβλημα στην προετοιμασία, να του δίνεις φανέλα βασικού!

Είναι προκλητικότατο!!

Να μου έλεγες έχω τον Γκαρσία ακόμα και με μισό πόδι τον βάζω βασικό. Μου αφήνεις έξω το ματος επιδεικτικά, για να εμπιστευτεις έναν παίκτη που με το ζόρι έβγαλε τη μισή προετοιμασία.

Δεν ξέρω κάτι παραπάνω.

Είναι παίκτης που έχει προσφέρει τόσα και τόσα. Δεν τον πετάς σα λεμονοκουπα.

Αν δε σου κάνει βγες και πες δεν τον υπολογίζω.

Πέρυσι τον άλλαξες θέση και με το ζόρι τον βίδωσε στα σέντερ μπακ μέχρι που πήρε χαμπάρι ότι με Λημνιο δε θα βρει σωστή σέντρα ούτε σε 10 καλοκαίρια.

Φάγαμε 20 ματς για να το καταλάβει. Φέτος τον εξαφάνισε για να παίξει ο ετοιμοροπος ροντριγκο που από τα play off πιάνει τα πόδια του.

Τι θεωρείς σοβαρή διαχείριση αυτή;;

Υ. Γ. Όσο για το αν δεν ξέρετε τι έγινε καλύτερα να μην πλάθετε σενάρια, ξέρω ότι υπήρχε θέμα από κάποιο σημείο και μετά. Το ζήτημα είναι γιατί να φτάσουμε εκεί. Ξέρω ότι σε δύσκολες περιόδους όλοι έχουν νεύρα, για αυτό υπάρχει ο προπονητής να τα κατευνασει, να ηρεμήσει να τους βάλει σε τάξη.

Όταν όμως δεν μπορείς να τους διαχειριστεις, θα σου ξεφύγει το πράμα. Αυτό ξέρω.

Και σε λόγια που βγηκαν από τον coach, σε ατομικές κουβέντες με κάποιον από δω μέσα, δεν είδα να έχει τόσο τρόπο να τα χειριστεί τα πράγματα, την ώρα που δε θεωρούσε ότι φταίει σε κάτι αυτός. Για όλα κάποιος άλλος έφταιγε.

Μακάρι να βρει τη λύση γιατί οι μεγάλες ομάδες έχουν μεγάλους παίκτες με μεγάλες προσωπικότητες. Δε γίνεται να έχεις μόνο πιτσιρίκια.

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Gospi » Τετ 26 Αύγ 2020, 16:32

Και μαλιστα για να βαλεις μεσα παιχτη π ολοκληρη την περσινη χρονια τον ειχες μεταξυ παγκου και εξεδρας και τον θυμηθηκες στα πλει οφ!
Δλδ ολη τη χρονια ο κακος Ματος δεν εκανε αλλα τον βαζαμε κεντρικο αμυντικο για να τον καταστρεψουμε σαν παιχτη και τωρα τον πεταμε εξω...
Παρολο που δεν θεωρω πως βγαζει ολοκληρο ματς στα 34 ο Ματος, εντουτοις δεν μ αρεσει ο παραγκωνισμος του τωρα ξαφνικα!
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10928
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Napoli4 » Τετ 26 Αύγ 2020, 17:07

Σοβαρη διαχειριση ειναι να παιζουν αυτοι που αξιζουν, και αυτο δεν θα το κρινω εγω και εσυ, αλλα ο προπονητης που τους βλεπει καθε μερα.

Αυτος με τη σειρα του θα κριθει απο τα αποτελεσματα, κι οχι επειδη δεν βαζει τον θεωρητικα καλυτερο παικτη.

Αν δεν ειναι καλα τα αποτελεσματα, σιγουρα θα λαβεις υποψη πως παραγκωνισε καποιους παικτες και αντιστοιχα, θα του δωσεις ελαφρυντικο αν καποιοι παικτες δεν απεδωσαν αυτο που μπορουν ή αν ηταν τραυματιες. Ελαφρυντικά του έδωσε κανείς;

Για παράδειγμα, περσι ειχα ασκήσει κριτικη στον Αμπελ γιατι ενω μεσοεπιθετικα ειμασταν κακοι, δεν επαιζαν οι Στοχ και Λαμπρου. Μπηκαν και δεν εκαναν τιποτα. Οποτε δεν τον ξαναεκραξα που δεν εβαλε τον Στοχ. Αφου παικτης Στοχ δεν υπηρχε (προσωπική αποψη παντα).

Εδω μιλαμε μετα απο νικη για τον Ματος, επειδη ειναι αληταρας και η αδυναμια πολλων απο εμας. Ε ο Ματος μπορει να ειναι καλυτερος απο τους αλλους 2, αλλα δεν ταιριαζει στο συστημα, και το βασικοτερο, προερχεται απο 2 σεζον που εκανε συνολο 10, αντε 15 καλες εμφανισεις. Και αυτο το "επιλεγω ποτε θα ανεβω και ποτε θα φορτσαρω" μπορει να κολλουσε στο συστημα του Λου, αλλα δεν κολλαει σε αυτο του Αμπελ. Τι να κανεις.

Επισης, θεωρω λαθος σκεπτικο, το "γυρισε ο Ροντριγκο απο τραυματισμο και τον εβαλε βασικό". Αφου ρε φιλε αυτος ειναι ο βασικος στα ματια του προπονητη. Για τον Βιειρινια, τον Μαουρισιο, γιατι δεν βγηκε κανεις να πει δωστους χρονο, μην τους βαζεις ακομα; Απλα βολευει το αφηγημα του κακου Φερειρα. Και δεν εγινε βασικος τωρα, βασικος ειναι απο τα play off οπου εφαγε τη θεση του Λημνιου, και οχι του Ματος.

Τελος, εγραψα πιο πανω για τις κλικες, πως δε νομιζω να υπαρχουν. Εικασιες και εγω και ο paokreniamou και εσυ. Αλλα αντι να τον θεσεις ενωπιον αυτων που λεει, να τα αποδειξει, επιχειρηματολογεις κατα του Αμπελ, παλι με εικασιες. Και αλλη βαρυτητα έχει η δικη σου αποψη εδω μεσα. Αν δεν το καταλαβαινεις, παω πασο.
La vita degli ultras si sà, conosce soltanto due legge, coerenza e mentalità
Κι αν στην ζωή αλλάξαν όλα...
Άβαταρ μέλους
Napoli4
 
Δημοσιεύσεις: 7705
Εγγραφή: Δευτ 15 Φεβ 2010, 21:15

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό jibbie » Τετ 26 Αύγ 2020, 17:21

καλα ολα αυτα αν και οφ τοπικ, η ουσια βεβαια ειναι οτι καταληξαμε να θελουμε και δεξι (φουλ) μπακ :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τετ 26 Αύγ 2020, 17:23

Εικασίες δεν έκανα.

Ξέρω τι απάντησε σε κάποια σημεία τέλος της σεζόν και λίγο πριν την έναρξη της νέας σεζόν.

Επίσης δε θεωρείς ότι δόθηκαν ελαφρυντικά από πέρυσι;; μην τρελαθουμε. Δεν έπιασε ούτε ένα στόχο, τα ματς που πραγματικά παίξαμε καλά ήταν λίγα και όλοι λέγαμε ότι η ομάδα που ανέλαβε δεν την είχε χτίσει αυτός.


Αυτό όμως το ήξερε πριν αναλάβει. Εφόσον δόθηκαν περί τα 4 εκ.

Εγω το κλείνω εδώ και λέω μακάρι να βρει την άκρη γιατί δαπανηθηκαν πολλά λεφτά και θεωρώ πως πέρυσι είχε πολλά λάθη στη διαχείριση.

Καποια πράγματα εμένα μου κουμπωσανε όταν άκουσα όσα είχε να πει κυρίως πριν την έναρξη της νέας σεζόν.

Ξαναλέω μακάρι να πετύχει!!

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Gospi » Τετ 26 Αύγ 2020, 17:25

Εγω Ναπολιτανε, τα ιδια ελεγα για τον Βιειρινια και τον Μαου!
Δεν καταλαβα ποτε την βιασυνη να μπουν να παιξουν χωρις καλα καλα να εχουν επανελθει πληρως...
Και στο δικο μου το φτωχο, σε θεματα ιατρικα, μυαλουδακι, αυτο μπορει να επαιξε ρολο στην μετεπειτα μετρια εως κακη αποδοση τους.
Αν τους εδινε περισσοτερο χρονο αποθεραπειας και προπονησεων, ισως βλεπαμε κατι καλυτερο και απο τους δυο!
Και δεν κανει κακο να μιλαμε για παιχτες μετα απο νικες...
Ετσι εβαλε τον Ζαμπα σε εκεινο το κωλοφιλικο και καταστραφηκε ενα σημαντικοτατο περιουσιακο στοιχειο της ομαδας!
Καμια φορα η διαχειριση των παιχτων που επανερχονται απο τραυματισμο μπορει να κρινει και σημαντικους στοχους!
Τωρα λοιπον θα παμε χωρις βασικο δεξι μπακ στο επομενο παιχνιδι, με εναν Λημνιο που δεν την εχει τη θεση και με εναν Ματος εμφανως ξενερωμενο...
Εκτος βεβαια αν αποχωρησει ο Ματος με τον Λημνιο και γινει η εκπληξη και ερθει και δεξι μπακ!
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10928
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό renegade » Τετ 26 Αύγ 2020, 17:32

O αμπελ είναι σαν τους άντρες που δεν νιώθουν άνετα δίπλα σε μια δυναμική γυναίκα...είτε πετύχει είτε όχι το συγκεκριμένο είναι ένα τεράστιο μειονέκτημα
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14481
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό jibbie » Τετ 26 Αύγ 2020, 17:58

:lol:
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 23 επισκέπτες