Γιώργος Σαββίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Τρί 08 Δεκ 2020, 00:16

Ο ΠΑΟΚ έχει αποφασίσει να ακολουθήσει μια συγκεκριμένη τακτική,δηλαδη να μην πέσει στον βούρκο με τα σκατά επικοινωνιακά γτ ξέρει ότι δεν οδηγεί πουθενά. Ο Κυρ κυρ και ο Δουκας βρισκονται εκεί γτ κάποιοι τους βάλανε. Δεν έχω καμία όρεξη να τους υπερασπιστώ αλλά δεν αποφασίζουν αυτοί την πολιτική της ομάδας. Οτι και να πούνε προφανώς σε κάποιους θα αρεσει και σε άλλους όχι και το αποδεικνύουν περίτρανα. Δεν γίνεται να βρίζουμε και τον Κυρ που είναι ΄΄πράος΄΄ και τον Δουκα που είναι το αντίθετο ακριβώς. Προφανώς δεν ξέρουμε τι θέλουμε και ποτέ δεν θα είμαστε ευχαριστημένοι. Εγώ θα πώ οτι προτιμώ το γκρι...ούτε το μαύρο ,ούτε το άσπρο.
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης
 
Δημοσιεύσεις: 5327
Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2017, 23:40

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τρί 08 Δεκ 2020, 00:32

απαντησε παλι το χυδαιο ανθρωπακι στην ηπια ανακοινωση κυρ κυρ .....τι κανουμε συνεχιζουμε να ασχολουμαστε με τον γραφικο ? κακως πολυ κακως ασχολουμαστε κανει την ηρωικη βουτια και γαυγιζει σαν λυσασμενος ......
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τρί 08 Δεκ 2020, 00:40

Σε δικασε Κυρ Κυρ, ο κοντος δε φοβαται να χωθει στα σκατα και μας κανει ευθεια επιθεση.
ΞΥΠΝΗΣΤΕ και βαλτε τον στη θεση του. ΡΕ ΕΥΝΟΥΧΙΣΜΕΝΟΙ, ΑΠΟΚΑΛΕΙ ΚΑΚΟΠΟΙΟ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΜΑΣ ΡΕΕΕΕΕ
Dimg4
 

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό trouman » Τρί 08 Δεκ 2020, 00:44

Τώρα θα πατήσουν το κόκκινο κουμπάκι και θα τον εξολοθρέψουν τον κοντό, μη βιάζεστε.Α όχι το κόκκινο, το κίτρινο είναι.
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Τρί 08 Δεκ 2020, 00:49

Σβήστε τον Βατίδη.
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης
 
Δημοσιεύσεις: 5327
Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2017, 23:40

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Τρί 08 Δεκ 2020, 01:01

Είναι ξεκάθαρο το σχέδιο τους να οδηγήσουν το πρωτάθλημα στα άκρα και την συζήτηση εκτός αγωνιστικών χώρων. Γιατί εντός είναι πιο δύσκολα τα πράγματα.
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης
 
Δημοσιεύσεις: 5327
Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2017, 23:40

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό ΚΩΣΤΑΣ2019 » Τρί 08 Δεκ 2020, 07:58

eorptol1 έγραψε:απαντησε παλι το χυδαιο ανθρωπακι στην ηπια ανακοινωση κυρ κυρ .....τι κανουμε συνεχιζουμε να ασχολουμαστε με τον γραφικο ? κακως πολυ κακως ασχολουμαστε κανει την ηρωικη βουτια και γαυγιζει σαν λυσασμενος ......


Μην παλέψεις με το γουρούνι, θα λερωθείς και το γουρούνι θα το απολαύσει…
ΚΩΣΤΑΣ2019
 
Δημοσιεύσεις: 3111
Εγγραφή: Τετ 22 Μάιος 2019, 13:38

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Totem_pk » Τρί 08 Δεκ 2020, 11:40

Gospi έγραψε:Αν απεχουμε τοτε γιατι βγηκε ο Κυρ Κυρ πριν κανα 3μηνο και ειπε οτι τπτ δεν θα μενει αναπαντητο και οτι ολοι θα υποστουν τις συνεπειες και ολα εκεινα τα ωραια που μας πουλησε?
Δλδ απεχουμε και δεν μιλαμε αλλα τον κοσμο μας τον παραμυθιαζουμε και τον αντιμετωπιζουμε ως χαιβανια και ιθαγενεις?


Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Έτσι σωστός. Μετά από εκείνη την συνέντευξη του και την ανυπαρξία ενεργειών που ακολούθησε σε σοβαρά θέματα όπως πχ του αλήτη σπίκερ στο Αγρίνιο όπως του κλατεμπεργκ (που σου φέρνει Σκωτσέζο ρέφερι για να δε Βαράνε αλύπητα) όπως και αλλά επέλεξαν την σιωπή. Και μιλάνε τώρα με τον κοντό.

Στα χρόνια μου λέγαμε ένα τραγουδάκι .... ποσό ....... μαζί του ασχοληστε...
Επίσης σχετικά με εκείνη την συνέντευξη ένα άλλο

Μαγκιά κλανια και εξάτμιση...
Totem_pk
 
Δημοσιεύσεις: 7567
Εγγραφή: Τετ 21 Αύγ 2019, 10:59

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό giapas » Τρί 08 Δεκ 2020, 11:43

Τι απάντησε ο Κούγιας?
που στο κόρακα τα βρίσκετε?
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9449
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Gospi » Τρί 08 Δεκ 2020, 12:03

στο μετροκωλις τα εχει

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10931
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τρί 08 Δεκ 2020, 12:14

για να γελάσετε και να δείτε ότι το να ασχολειθουμε με τον ψυχακια μόνο κακο θα κάνει....έβγαλε καινουρρια ανακοίνωση όπου ανακατεύει την θύρα 4 τον σύνδεσμο που θα υπερασπιστεί τον κουγια απέναντι στην κακιά παε ,εν τω μεταξύ λέει για έναν μανάβη και εγώ νόμιζα ότι αναφέρετε στον Μάκη αλλά αυτός ανέφερε άλλο όνομα ....πραγματικά είναι για γέλια ......διαβάστε την τελευταία ανακοίνωση βγάζει σχεδόν κάθε ώρα......

πρόεδρος στην ΕΠΟ και το κυριότερο, μέλος του ΔΣ του ΠΑΟΚ και άμεσος συνεργάτης του μεγάλου Ζαγοράκη, όταν αυτός ήταν Πρόεδρος στον ΠΑΟΚ.

Στον όψιμο ΠΑΟΚτζή Κυριάκο Κυριάκο, που δεν γνωρίζω αν έχει εργαστεί ποτέ στη ζωή του σε οποιοδήποτε επάγγελμα και αν έχει κάνει ποτέ φορολογική δήλωση, θέλω να του κάνω γνωστό, γιατί μου το υπενθύμισε ο ίδιος χτες το βράδυ μετά την κατάπτυστη ανακοίνωση του, ότι εντελώς δωρεάν έχω υπερασπιστεί προ πολλών ετών, γιατί μου το ζήτησαν τα παιδιά της Θύρας 4 του ΠΑΟΚ, τον αρχηγό της Θύρας 4 μαζί με τον αείμνηστο «μανάβη» Κώστα Καζαντζίδη, όταν τον κατηγόρησαν εντελώς άδικα για ένα κακούργημα και μετά από πολυήμερη διαδικασία στο Τριμελές Κακουργημάτων Θεσσαλονίκης αθωώθηκε.

Πολύ φοβάμαι ότι μόλις πληροφορηθούν την ανακοίνωση του τα παιδιά της Θύρας 4 του ΠΑΟΚ και καταλάβουν ότι τον αρχηγό της Θύρας 4 του ΠΑΟΚ ο Κυριάκος Κυριάκος, που πρωτοπήγε στο γήπεδο της Τούμπας σε ηλικία άνω των 40 ετών, όπως έχω μάθει, για να κάνει πολιτική καριέρα και όχι γιατί αγάπησε το ποδόσφαιρο και τον Ιβάν Σαββίδη, τον αποκάλεσε «σιχαμένο εγκληματία», θα έχει πάρα πολλά προβλήματα.

Τώρα που ο Κυριάκος Κυριάκος θα απευθυνθεί σε δικηγόρο για να τον σώσει, ας τον ρωτήσει τι σημαίνει το όνομα Αλέξης Κούγιας στη δικηγορία και όσο για το τι σημαίνει στο ποδόσφαιρο και τι αξίες έχει, ας ρωτήσει όλους τους παλιούς διοικούντες στον ΠΑΟΚ στα πέτρινα χρόνια.

Τα υπόλοιπα εκεί που πρέπει.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Τελευταία επεξεργασία από eorptol1 και Τρί 08 Δεκ 2020, 12:24, έχει επεξεργασθεί 3 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τρί 08 Δεκ 2020, 12:17

Ακρως καυστική ανάρτηση από τον πρόεδρο της ΕΠΣ Ηρακλείου, Νίκο Τζώρτζογλου.
Αναλυτικά όσα αναφέρει ο έμπειρος παράγοντας στον λογαριασμό του στο facebook:

ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ… ΜΠΟΥΖΟΥΡΙΑΣΤΕ ΤΟΝ!
Το ξεσάλωμα καλά κρατεί..
Ο καθημερινός βομβαρδισμός με τοξίνες στο ήδη μολυσμένο και ημιθανές ποδοσφαιρικό περιβάλλον από τους ίδιους πάντα εθνικούς μαϊντανούς συνεχίζεται..
Αν ο πειθαρχικος Κώδικας είναι σαφέστατος..
Γιατί τους αφήνετε να κυκλοφορούν ελεύθεροι;
Ο ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟΣ ΚΩΔΙΚΑΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙ
“Δημόσιες δυσμενείς κρίσεις και δυσφήμηση ποδοσφαιρικών αρχών και
οργάνων ”
Μαζέψτε τον..
Επιτέλους ΜΠΟΥΖΟΥΡΙΑΣΤΕ ΤΟΝ ή έστω ελέγξτε την κλινική του κατάσταση!
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τρί 08 Δεκ 2020, 12:19

Τελεια, κατονομασε την θυρα 4! Τωρα τα αλανια ξερουν τι να κανουν με δημοσιο ξεφτιλισμα, τωρα δε θα πεσει τιποτα κατω.
Τα κυριλε ειναι για την πρεμιερ λιγκ. Εδω ο ΠΑΟΚ δε θα συνεχισει να αρπαζει φαπες και να λεει ευχαριστω.
Dimg4
 

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Kap » Τρί 08 Δεκ 2020, 13:02

Εγώ πάλι βλέπω ότι ο Κούγιας λέει αυτά που θέλει να πει και οι δικοί μας κάνουν τις κυρίες. Είπε τον πρόεδρο σου κακοποιό. Τι άλλο πρέπει να κάνει δηλαδή;

Και τι πάει να πάει να πει ότι όσο περισσότερο ασχολείσαι μαζί του τόσο περισσότερο ξεφεύγει; Ίσα - Ίσα. Όσο τον τσιγκλάς τόσο περισσότερα λάθη κάνει και τόσο περισσότερες χοντράδες λέει. Στη προσπάθεια του για αυτοπροβολή ή εξυπηρέτηση συμφερόντων θα πει και κάτι που δεν θα μπορεί να μαζέψει.

Το ζήτημα φυσικά για μένα δεν είναι να απαντήσει η ΠΑΕ στον Κούγια. Το ζήτημα είναι ότι εδώ και πολύ καιρό βλέπω μία εικόνα απάθειας και στο επικοινωνιακό κομμάτι και γενικά και δυσκολεύομαι να αντιληφθώ το γιατί είμαστε τόσο απαθείς.
Kap
 
Δημοσιεύσεις: 447
Εγγραφή: Δευτ 09 Φεβ 2009, 10:39

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τρί 08 Δεκ 2020, 13:45

Εγώ είμαι της άποψης ότι συνομιλητής του "παράγοντα" Βατίδη δε συντρέχει σαν παε ΠΑΟΚ να γίνω. Έχει τερματίσει το γελοιόμετρο. Ο τύπος έχει καταντήσει όντως για λύπηση και η προτροπή να τον προστατέψει το όποιο περιβάλλον του φαντάζει σωστή.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 24 επισκέπτες