Γιώργος Σαββίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό vasilis.A » Παρ 10 Ιούλ 2020, 19:04

Κρίμα. Κρίμα...κρίμα...όταν είσαι χορτάτος κρίνεις περισπούδαστα και τον σεφ...

Έπρεπε να είσαι νηστικός για να εκτιμήσεις το φαγητό που σου έδωσαν...
ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
vasilis.A
 
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: Τετ 11 Ιαν 2012, 23:56

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό obanebane » Παρ 10 Ιούλ 2020, 19:05

Θα μείνει ρετσινιά στον ΠΑΟΚ την ώρα που το ποκ σε όλη την ιστορία έχει στήσει και τους κωλους των μανάδων του για να πάρει τίτλους;
Και μη μου αρχίσετε τίποτα μαλακιες ότι δεν θα γίνουμε σαν αυτούς και άλλες πίπες,αρκετά.
ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΥΤΕ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ.
Συγγνώμη αν σας χαλάω την αισθητική άλλα πήρα τέτοια ψυχολογία σήμερα που θέλω να βρίσω με όλη μου την ψυχή αυτά τα κοκκινοκιτρινα κατακάθια που μας κουναγαν το δάχτυλο,γαμω τα σπίτια τους.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό laska4 » Παρ 10 Ιούλ 2020, 19:10

ανεβασε ο γιωργης στο ινστα τον ιβαν , που λεει :

" μην φοβαστε τιποτα . εγω ειμαι εδω !το ξερετε οτι ειμαι κοντα σας ειμαι μαζι σας οπου και αν βρισκομαι ζω για τον ΠΑΟΚ .Καποιοι θελουν να με διωξουν ομως εγω δεν θα φυγω ποτε ! "

παλιοτερα λογια αλλα τα αναδημοσιευει...

πορβλεπονται καυλες και αυξηση προυπολογισμου στο μπατζετ για την νεα χρονια αποψη μου
laska4
 
Δημοσιεύσεις: 3857
Εγγραφή: Τετ 30 Αύγ 2017, 16:55

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Παρ 10 Ιούλ 2020, 19:12

vasilis.A έγραψε:Κρίμα. Κρίμα...κρίμα...όταν είσαι χορτάτος κρίνεις περισπούδαστα και τον σεφ...

Έπρεπε να είσαι νηστικός για να εκτιμήσεις το φαγητό που σου έδωσαν...


Ποιος κρίνει περισπούδαστα;
ΥΓ. Ο νηστικός θεωρεί πεντανόστιμο φαγητό ένα κομμάτι ξερό βρεγμένο ψωμί. Ο χορτάτος βρίσκει το φουά-γκρα λίγο ανάλατο. Ποιος έχει δίκιο;
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15447
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό vasilis.A » Παρ 10 Ιούλ 2020, 19:24

Κάποτε δεν είχαμε να φάμε...τώρα μας πειράζουν τα πάντα...μόνο σήμερα έμαθα εδώ μέσα ότι ο Ιβαν είναι αμφιβόλου ηθικής και ανόητος...δεν μπορώ να το πιστέψω..καλή η κριτική αλλά μην το παρακάνουμε...
ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
vasilis.A
 
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: Τετ 11 Ιαν 2012, 23:56

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Παρ 10 Ιούλ 2020, 19:42

obanebane έγραψε:Θα μείνει ρετσινιά στον ΠΑΟΚ την ώρα που το ποκ σε όλη την ιστορία έχει στήσει και τους κωλους των μανάδων του για να πάρει τίτλους;
Και μη μου αρχίσετε τίποτα μαλακιες ότι δεν θα γίνουμε σαν αυτούς και άλλες πίπες,αρκετά.
ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΥΤΕ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ.
Συγγνώμη αν σας χαλάω την αισθητική άλλα πήρα τέτοια ψυχολογία σήμερα που θέλω να βρίσω με όλη μου την ψυχή αυτά τα κοκκινοκιτρινα κατακάθια που μας κουναγαν το δάχτυλο,γαμω τα σπίτια τους.


βρισε, εγώ μαζί σου είμαι :mrgreen:
Όπου βρισιδία κι αμπαλαέα μέσα!!! :lol: :lol: :lol:
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό obanebane » Παρ 10 Ιούλ 2020, 19:45

Εσένα σε έχω δεδομένο συνοδοιπόρο στο μπινελίκι,κανέναν να μου κάνει έκπληξη θέλω. :mrgreen: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό vasilis.A » Παρ 10 Ιούλ 2020, 19:54

Πες τα ρε βρωμοστομε... :lol:
ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
vasilis.A
 
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: Τετ 11 Ιαν 2012, 23:56

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Παρ 10 Ιούλ 2020, 20:12

vasilis.A έγραψε:Κάποτε δεν είχαμε να φάμε...τώρα μας πειράζουν τα πάντα...μόνο σήμερα έμαθα εδώ μέσα ότι ο Ιβαν είναι αμφιβόλου ηθικής και ανόητος...δεν μπορώ να το πιστέψω..καλή η κριτική αλλά μην το παρακάνουμε...


Πρώτον
το ότι δεν είχαμε πάρει πρωτάθλημα επί 34 χρόνια, δε σημαινε επ'ουδενι ότι εκχωρουμε την αξιοπρέπεια μας στον οποιοδήποτε
Δεύτερο
Ένας ζωντανός οργανισμός προοδεύει μέσω της κριτικής, αρκεί αυτή να είναι καλοπροαιρετη
Τρίτον
Δηλώνω απεριφραστα ότι γουστάρω τους τρόπους του Σαββίδη
Και μόνο το ότι τρία χρόνια σέβεται τη δικαστική απόφαση, μένοντας εκτός γηπέδου, και το ότι περιμένε επί μήνες τους παίκτες εκτός γηπέδου πριν από κάθε ματς, για να τους εμψυχώσει, δείχνει άνθρωπο με αρχές, άνθρωπο προσηνη, άνθρωπο που θέλει να βλέπει τους συνεργάτες του ισουψως (auf Augenhöhe λένε οι Γερμανοί). Για ρωσομαθη Πόντιο, κατ'εμε ανήκουστες συμπεριφορές, ενός παμπλουτου επιχειρηματία.

Επαναλαμβάνω, το ερώτημα που τίθεται είναι, αν είναι δυνατόν να αλλάξει το ελληνικό πρωτάθλημα κατά τέτοιον τρόπο, ώστε να μην επιβάλλονται τακτικές δορυφοριοποιησης ομάδων, για να διεκδικήσεις επί ίσοις όροις το πρωτάθλημα.
Φοβάμαι και λυπάμαι πως για την ώρα τα πράγματα είναι γκρίζα-μαύρα.
Πάντως στο θέμα της διαιτησίας πρόοδος υπάρχει
Ο ετεροαποκαλουμενος κι ως άπλυτος κυρ Παντελής
elvetos giatros
 
Δημοσιεύσεις: 3493
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 01:16

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό renegade » Παρ 10 Ιούλ 2020, 20:19

Πώς θα σου φαινόταν γιατρέ να σε κριτικάρω ότι είσαι γιαλατζη γιατρός, επειδή έτσι άκουσα ή έτσι μου είπαν.
Είναι αυτό κριτική ή συκοφαντία?
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14339
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Παρ 10 Ιούλ 2020, 20:38

Για τι πράγμα μιλάς;
Ο ετεροαποκαλουμενος κι ως άπλυτος κυρ Παντελής
elvetos giatros
 
Δημοσιεύσεις: 3493
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 01:16

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Παρ 10 Ιούλ 2020, 20:56

renegade έγραψε:Πώς θα σου φαινόταν γιατρέ να σε κριτικάρω ότι είσαι γιαλατζη γιατρός, επειδή έτσι άκουσα ή έτσι μου είπαν.
Είναι αυτό κριτική ή συκοφαντία?


Κι εγώ έτσι άκουσα, ότι είναι γιαλαντσι γιατρός...
Το άκουσα, δεν έχω αποδείξεις, αλλά η ρετσίνα έμεινε, ακούστηκε ότι ο Ελβετός συντηρητικός γιατρός είναι γιαλαντσι.
Κρίμα.

Επίσης άκουσα ότι ο Γκίκα έκανε λάθος σε κώδικα κι έριξε την αμαζοντβ. Μλκια που δεν αποδεικνύεται αλλά μάλλον είναι κακός προγραμματιστής.
Κρίμα.

Βρε σοβαρευτείτε λίγο open minded οπαδοι
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό vasilis.A » Παρ 10 Ιούλ 2020, 21:15

Δηλαδή γιατρέ θεωρείς ότι η Ξάνθη είναι δορυφόρος μας;

Και αυτό αποδεικνύεται από τις μαρουπειες αυτοψίες;;;;
ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
vasilis.A
 
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: Τετ 11 Ιαν 2012, 23:56

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Παρ 10 Ιούλ 2020, 21:27

Αποδεικνύεται από το "καλά τώρα, ας μην κοροϊδευόμαστε και μεταξύ μας ..." και από το ότι είπαμε από την πρώτη στιγμή ότι θα υπεραμυνθούμε νομικά κάθε δικαιώματος, που έχουμε σαν ΠΑΟΚ στη διάθεσή μας, αλλά φανήκαμε ανακόλουθοι. Ούτε στο CAS δεν προσφύγαμε. Αν αρχίσουν μαζικά να γράφουν κάτι τέτοιο τα πρεζομέσα για καμιά βδομάδα, μη θαρρείς, δεν αποκλείεται να "ψηθούν" κάποιοι ότι διαδικασία ενώπιον CAS ουδέποτε έλαβε χώρα.
Τελευταία επεξεργασία από navigator11 και Παρ 10 Ιούλ 2020, 23:41, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Παρ 10 Ιούλ 2020, 21:54

ασχετο και δεν ηξερα και σε ποιο τοπικ να το βαλω, το βαζω εδω που διαβαζα πριν.

Επεσα στο φβ σε μια συνομιλια σε σχολια, οπου σχολιαζει ενας τυπος που ισχυριζεται πως ηταν στο τημ του Λουτσεσκου. Δεν τον γνωριζω και δεν ξερω αν λεει αληθεια αλλα θεωρησα οτι θα σας ενδιαφερει. Αυτος που εκανε το ποστ εκραζε τον Λουτσεσκου και στα σχολια γινεται ο παρακατω διαλογος:

Harry Kokotas
Min xanapiaseis sto stoma sou tin roumano dioti den gnorizeis! An 're. Itane autos na mas zitisi na kratisoume to stoma mas kleisto Kati paokarxes Tora kai isos Kai I giorgis fysika the zousane stin poli.


Δημήτρης Κυρικτσής
αδερφέ δεν κατάλαβα αυτό που μας ζήτησε να έχουμε το στόμα μας κλειστό. Και κατά δεύτερον κ κυριότερο αλήθεια είναι ότι σε έφτυσε κ σε παράτησε τελευταία μέρα των μεταγραφών. Κ αν ήθελε ας έφευγε... Αλλά σε ξερίζωσε μέχρι και τις καθαριστριες πήρε μαζί του και σε άφησε ξεβρακωτο..... Κατάλαβες?


Harry Kokotas
ειμαι ενας απ αυτους που φυγανε ! Τι παραπανο να σιυ πω,περιμενε μεχρι την τελευταια στιγμη να γινει εργο οτι ζητησε απο παιχτες...,καο αλλα πραγματακια. Απλα οι συμβουλατορες του γιωργοι που ειχανε φερει τον τεχνικο διευθυντη πορτογαλιας ... Βγαλανε τους παιχτεςβπου ζητησε ακυρους.ποτε δεν ζητησε κανενα να τον ακολουθηση! Εμεις αποφασισαμε οτι δεν θα γινουμε πιονια στους πορτογαλους διοτι εμεις φυγαμε μετσ υην ανακοινωση προπονητη !


Δημήτρης Κυρικτσής
αδερφέ εγω ήμουν τρελό Λουτσόσκυλο. Επειδή ξέρω πολλά πράγματα από μέσα, έχει τα 1000 δίκια που εφυγε. Μαζί του. Αλλά όχι την τελευταία μέρα των μεταγραφών, 1 μέρα πριν την πρώτη. Και αν θέλεις να έχεις το όνομα σου καθαρό, φεύγεις μόνος σου. Δεν ξεβρακωνεις την ομάδα που σε έβγαλε από την ποδοσφαιρική αφάνεια...


Giannis Tekel
Δημήτρης Κυρικτσής το τιμ ηταν δικο του, αυτος τους εφερε, μαζι του φυγανε, δεν τους πηρε με το ζορι..κι αυτο πολλα δειχνει..επισης αν εισαι σοβαρος επαγγελματιας δεν δεχεσαι να επεμβαινουν στη δουλεια σου ασχετοι..


Harry Kokotas
Δημήτρης Κυρικτσής οχι φιλε το περιπαιζανε... Την τελευταια μερα πηγε μονος του στα γραφεια του ιβαν και ρωτησε... Τουπαν οχι και τους ειπε εχω να κοιταξω το ονομα μου και την καριερα μου .ευχαριστω πολυ σας φερνω και τα φραγκα που ζητατε γεια σας


Δημήτρης Κυρικτσής
Giannis Tekel αδερφέ δεν είναι όλα σωστά που λες. Όλοι όσοι φύγανε δεν ήταν δικοί του. Παράδειγμα ο Παντελής. Και κατά δεύτερον μέσω της συζήτησης κυριαρχείς στο πόστο σου έναντι άλλων. Γιατί μην ξεχνάς ότι αν αυτοί οι άσχετοι τα μαζέψουν κ φύγουν, θα παίζεις με τον Σπανοσωτηρόπουλο, τον Λιθοξόπουλο, τον Βολτέζο και τον Ραμπερσατρατανά άν τους θυμάσαι. Φυσικά αυτό δεν του δίνει το δικαίωμα να επεμβαίνει στο έργο του προπονητή, αλλά η κατάσταση θέλει balance όπως έλεγε.


Giannis Tekel
ο σβουρας οντως δεν ηταν δικος του, αλλα το γεγονος πως ηταν ανθρωπος της ομαδας και εφυγε μαζι του, δειχνει κατι..
δεν ειπα να τα μαζεψουν και να φυγουν αλλα κανεις δεν πρεπει να ειναι ιερη αγελαδα για να μην δεχεται κριτικη..η ιστορια επαναλαμβανεται 8 χρονια τωρα με ολους οσους οι ιδιοι προσλαβανε...τους περισσοτερους δεν τους αφησανε να κανουν τη δουλεια τους και τα αποτελεσματα ειναι γνωστα..


Harry Kokotas
Παιδια ειναι πολυ πιο πολυπλοκο το θεμα .ο ραζβαν αγαπησε τιν ΠΑΟΚ γι αυτο δεν ανοιξε το στομα του! Τι πρβμ ξεκινγσε οταν μερικα παλια λαμογια δηθεν ειδικοι στο ποδοσφαιρο πλησιασανε τον γιωργη.εγω προσωπικα θελω τιν γιωργη χωρις συμβουλατορες διοτι πιστευω οτι τοχει! Τελος παντων δεν ειναι μονο ο παντελης αλκα ξαι μεις σκαουτερς ,φυσιοθεραπευτες,γυμναστες κλπ .Δεν μπορεις να δουλεψεις οταν σου ζητανε να κανεις πραγματα εκτος λογικης ....βλεπε εσιτι, ειχαμε βρει παιχτες σε χαμηλο μπατζετ ριλιστες που θα δενανε την υπαρχουσα ομαδα,ομως τα λαμογια πεσανε και λεγανε δεν ειναι παιχτες για τον ΠΑΟΚ ,δεν μπορει ο ρουμανος champions league...και αλλα τετοια χαζα... Κρυφτηκανε δε οταν ο ρουμανος εβγαλε την αραβικη ομαδα δευτερη σε επιπεδο συλογων στον κοσμο αποκλειοντας λατινοαμερικανικες ομαδες με πρεστιζ! Ολοι ειχαμε βρει οαιχταραδες σε μικρη ηλικια ετοιμους για θεση στην ενδεκαδα... Μετα το φιασκο λοιπον απλα τους κρατησαμε πισω διοτι αν τους στελναμε θα λεγανε μλκς και θα χαναμε το ονομα που εχουμε χτισει.
Ελπιζω ο ιβαν και ο γιωργης να ξυπνησουν και να στειλουν τα λαμογια
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες