Ιάκωβος Αγγελίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό dimbar » Δευτ 18 Αύγ 2014, 08:15

astronaut έγραψε:@dimbar
Ε, εντάξη, και τον Τζον Γου κυνηγήσαμε/κυνηγάμε αλλά δεν δίνει φράγκο. Ίσα-ίσα που στην πρόσφατη απολογία του στο δικαστήριο ζήτησε υπομονή (sic) από τους δικαστές γιατί -λέει ο αθεόφοβος- ο Ιβάν θα βγάλει άκρη!!!
Οπότε ας είμαστε λιγάαααακι πιο επιεικείς με τα δικά μας παιδιά (sic again) καθότι "εμείς" τους επιλέξαμε για καπετανέους. Και στην τελική, ναι μεν κάνανε τις λακαμίες τους αλλά βρήκανε τη λύση στο πρόβλημα που δημιούργησαν.


Ο Γούμενος πριν 2 μήνες για το ποινικό σκέλος της υπόθεσης έφαγε 7 χρόνια φυλακή και εκκρεμεί το αστικό σκέλος όταν ξεπαγώσουν τα χρέη και γίνουν απαιτητά.Τότε αν δεν πληρώσει η ΠΑΕ κινδυνεύει και η προσωπική του περιουσία.Στην απολογία του ο κάθε κατηγορούμενος έχει δικαίωμα να επικαλεστεί ότιδήποτε.
Οσον αφορά τα υπόλοιπα δικά μας παιδιά, διαφωνώ αλλά πρωί-πρωί Δευτεριάτικα δεν με πάει να ανοίξω το στόμα μου. ;)
Δεν είναι ΠΑΟΚ το να γλύφεις εκεί που φτύνεις
dimbar
 
Δημοσιεύσεις: 2584
Εγγραφή: Σάβ 07 Μαρ 2009, 22:54

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό astronaut » Δευτ 18 Αύγ 2014, 14:06

Αυτά τα 7 χρόνια φυλακή είναι σαν του Μπάτμαν που είναι εξαγοράσιμα προς 5 ευρώ τη μέρα?...

** Σε νιώθω, όπως και τον Κρανάτο. Απλά λέω ότι αυτοί για τις λακαμίες τους βρήκαν κάποιον που πλήρωσε.


Διαγραφή χρεών 25-50 δισ. ευρώ!
Συντάκτης Χρήστος Παυλίδης

Αναρτήθηκε: 18 Αυγούστου | 09:12


Νέα «σεισάχθεια» για χρέη στο Δημόσιο σχεδιάζουν στην κυβέρνηση. Η απόφαση θεωρείται ήδη ειλημμένη και αποτελεί προτεραιότητα για τον υπουργό Οικονομικών Γκίκα Χαρδούβελη, ο οποίος αναμένεται να αναλάβει άμεσα πρωτοβουλίες για γενική διαγραφή δισεκατομμυρίων ευρώ από οφειλές νοικοκυριών και επιχειρήσεων στην Εφορία.

Ωστόσο κυβέρνηση και τρόικα ερίζουν ως προς το πόσο βαθύ πρέπει να είναι το «κούρεμα». Πιο ένθερμοι μάλιστα για να σβηστούν οι οφειλές εμφανίζονται να είναι οι δανειστές!

Εκθεση της Ομάδας Δράσης του κ. Χορστ Ράιχενμπαχ, την οποία έχει στα χέρια του το υπουργείο Οικονομικών και αποκαλύπτει το «business stories», υποδεικνύει στην κυβέρνηση ότι από τα 67,5 δισ. των ληξιπροθέσμων χρεών προς το Δημόσιο πρέπει να διαγραφούν τουλάχιστον τα 50 δισ. ευρώ! Τόσα υπολογίζουν πως είναι «αέρας κοπανιστός» από πρόστιμα που είναι γραμμένα και βεβαιωμένα στα βιβλία της Εφορίας αλλά δεν μπορούν να εισπραχθούν.

Από την άλλη, κυβερνητικός παράγοντας που μίλησε στο «b.s.» εκτιμά ότι μόνο τα 25 από τα 67,5 δισ. είναι τα πρόστιμα που μπορούν να διαγραφούν. «Θέλουμε να διαγραφούν τα πρόστιμα, όχι οι φόροι που χρωστούν οι φορολογούμενοι», είπε η ίδια πηγή.

ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ

Το θέμα συζήτησαν σε κατ’ ιδίαν συνάντηση που είχαν στο υπουργείο Οικονομικών ο κ. Χαρδούβελης και ο κ. Ράιχενμπαχ.

Στην κυβέρνηση ετοιμάζονται έτσι να δώσουν λύση σε δύο κατευθύνσεις:

α) Να μειωθούν οι ποινές και οι προσαυξήσεις που θα επιβάλλονται στο μέλλον για χρέη και παραβάσεις στην Εφορία. Το «ποινολόγιο» θα αλλάξει, ωστόσο δεν υπάρχουν περιθώρια για πολύ μεγάλες μειώσεις.

Αυτό που εκτιμάται πως μπορεί να μειωθεί κάπως είναι οι τόκοι υπερημερίας, με τους οποίους επιβαρύνεται το χρέος στο Δημόσιο όταν καταστεί ληξιπρόθεσμο (περίπου 7,5% ετησίως). Και αυτοί, όμως, μόνο μετά από πολλές δεκαετίες μπορεί να αυξηθούν υπέρογκα.

Και ως προς τα πρόστιμα, πάντως, αρμόδια πηγή θύμιζε ότι «για εικονικές συναλλαγές είναι πια στο 50%. Πόσο μπορεί να μειωθούν ακόμα; Στο 10%; Τότε θα συμφέρει κάθε απατεώνα να κάνει 10 απάτες και αν τον πιάσουν, να πληρώνει μόνο τη μία»!

Και έτσι, όμως, οι όποιες αλλαγές δεν μπορούν να ισχύσουν πριν από το 2015, γιατί δεν μπορεί να αντιμετωπίζονται διαφορετικά οι ίδιες παραβάσεις εφόσον έγιναν μέσα στην ίδια φορολογική περίοδο (στο 2014 δηλαδή).

β) Αμεσα όμως θα σβηστούν τα πρόστιμα που έχουν ήδη σωρευτεί και επιβαρύνουν τα παλαιά χρέη στην Εφορία. Αυτά τα υπολογίζουν σε περίπου 25 δισ. ευρώ και προέρχονται κυρίως από το μακρινό παρελθόν (εκτοξεύτηκαν προ 20ετίας στα ύψη επί Γιάννου Παπαντωνίου, όταν είχαν ισχύσει ποινές έως 500% που δεν απέδωσαν τίποτε και εν συνεχεία μειώθηκαν).

«Δεν γίνεται αλλιώς», λένε οι ίδιοι παράγοντες, εξηγώντας ότι «ήδη τα ληξιπρόθεσμα αυξάνονται 1 δισ. τον μήνα και από τον Αύγουστο θα τα δούμε να φτάνουν στο 1,2 δισ. ευρώ κάθε μήνα! Πού θα φτάσουν τα χρέη αυτά μαζί με τις προσαυξήσεις και τα πρόστιμα το 2015; Στα 100 δισ. ευρώ;».

Αν και δεν έχουν ακόμα καταλήξει ποιοι θα ευνοηθούν και ποιοι θα αποκλειστούν από το μέτρο, το βασικό επιχείρημα των υποστηρικτών του είναι πως «αν ο άλλος βουλιάζει ήδη στα χρέη γιατί δεν πλήρωσε τους φόρους του, τότε παρατάει κάθε προσπάθεια να πληρώσει και αυτούς που έρχονται». Θεωρούν δηλαδή πως 2,8 εκατομμύρια οφειλέτες που χρωστούν τα 67,5 δισ. ευρώ έχουν βγει πια «εκτός μάχης» και δεν υπάρχει προοπτική να πληρώσουν ξανά φόρους. Σκέφτονται ήδη όμως και δικλίδες ασφαλείας για όσους μπορεί να έκαναν κατάχρηση του μέτρου: «Αν κάποιος έχει βουλιάξει την εταιρεία του και έχει βγάλει λεφτά στο εξωτερικό, το χρέος θα αναβιώνει όταν δει η Εφορία ότι τα έχει φέρει ξανά στη χώρα για να αγοράσει, π.χ., ακίνητα», λένε οι ίδιες πηγές.

Με εντολή Ράιχενμπαχ και ΔΝΤ

Οχι άλλα «τρελά» πρόστιμα είναι και η εντολή της ομάδας Ράιχενμπαχ. Τα ειδικά κλιμάκια της τεχνικής βοήθειας ερεύνησαν το θέμα των προστίμων και των ληξιπρόθεσμων χρεών πάνω στο οποίο παίχτηκε μεγάλος πολιτικός τζόγος σε όλες τις προεκλογικές αναμετρήσεις των περασμένων δέκα ετών στη χώρα μας.

Η έρευνα οδήγησε τους ειδικούς της Ε.Ε. και του ΔΝΤ στο συμπέρασμα ότι χρόνο με τον χρόνο τα πρόστιμα αυξάνονται πολύ περισσότερο απ’ όσο οι απλήρωτοι φόροι, αφού επιβάλλονταν στα τυφλά, χωρίς να εξετάζεται το σε ποιους και το γιατί, ούτε όμως και αν πλήρωσε ποτέ κανείς τίποτε από όλα αυτά.

Με στοιχεία που βρήκαν στην 7η έκθεση αξιολόγησης της φορολογικής διοίκησης, αποκαλύπτουν ότι ενώ στην πενταετία 2000-2004 τα πρόστιμα και οι τόκοι αντιστοιχούσαν περίπου στο 50% των χρεών στην Εφορία, το 2012 έφτασαν στο 73% – με τάσεις ανόδου το 2013 και 2014!

Τι σημαίνει αυτό πρακτικά;

- Το 2004, από τα 20 δισ. ευρώ που ήταν τα ληξιπρόθεσμα χρέη στην Εφορία, τα 10 δισ. (ή 48% του συνόλου) ήταν πρόστιμα και προσαυξήσεις.

- Το 2009 που τα χρέη έφτασαν στα 30 δισ. ευρώ, τα πρόστιμα εκτινάχθηκαν στα 21,5 δισ. ευρώ (72% του συνόλου).

- Το 2012 τα ληξιπρόθεσμα έφτασαν στα 50 δισ. ευρώ, αλλά παρά την άγρια υπερφορολόγηση, μόνον τα 11 δισ. (22% του συνόλου) ήταν απλήρωτοι άμεσοι φόροι εισοδήματος. Ο απλήρωτος ΦΠΑ ήταν μόλις 2 δισ. ευρώ (4% του συνόλου), ενώ τα πρόστιμα (παρότι προσωρινά είχαν μειωθεί το 2010 με τη ρύθμιση τελευταίας ευκαιρίας που εφάρμοσε τότε η κυβέρνηση) εκτινάχθηκαν τελικά στα 36,5 δισ. ευρώ ή 73% του συνόλου!

Με τα νεότερα δεδομένα, όμως, ακόμα και τα στοιχεία αυτά ξεπεράστηκαν! Με τα μαζεμένα χαράτσια που καλούνται να πληρώσουν στο β’ εξάμηνο του 2014 οι φορολογούμενοι (εκκαθαριστικά φόρων εισοδήματος και ΕΝΦΙΑ, τρέχουσες δηλώσεις ΦΠΑ, παλαιότερες δόσεις χρεών στο Δημόσιο κ.λπ.) το ποσοστό των προστίμων στα ληξιπρόθεσμα εκτιμάται ότι ξεπερνά ήδη το 75% (τα 50 από τα 67,5 δισ. ευρώ) και οδεύει στο 80% τους επόμενους μήνες!

Προχωρώντας ένα βήμα παραπέρα, στην έκθεσή της η κοινή ομάδα ΔΝΤ και Ε.Ε. επικρίνει ανοιχτά την κυβέρνηση γιατί δεν προχωρά πιο αποφασιστικά στη μαζική διαγραφή προστίμων που έχουν επιβληθεί.

Επισημαίνουν μάλιστα ότι ενώ μετά πολλών βασάνων θεσμοθετήθηκε η διαγραφή χρεών (τον Απρίλιο του 2013), η διαδικασία παραμένει δυσκίνητη και χρονοβόρα και δεν λειτουργεί. Κάνουν συστάσεις για την επιτακτική ανάγκη αναθεώρησης των διαδικασιών διαγραφής οφειλών, επισημαίνοντας ότι η διαδικασία αυτή πρέπει να εκλαμβάνεται ως «λογιστική διευθέτηση» και όχι ως απώλεια εσόδων, επειδή δεν υπάρχουν τέτοια αφού δεν εισπράττονται. Δεσμεύονται μάλιστα ότι θα παρακολουθούν στενά το θέμα και θα προβούν εκ νέου στην αξιολόγηση των διαδικασιών.

Πηγή: protothema.gr, newmoney.gr
Δηλώνω ρητά & κατηγορηματικά ότι δεν έχω καμία άκρη & πηγή

Β.Μ.: Ιδανικό σενάριο να κατέβει ο Σαρρής κι ο Βασίλης (Κορέας, σελ.17)

Το πρόβλημα του ΠΑΟΚ είναι ο ίδιος ο ΠΑΟΚ (Άγγελος 1997)

https://www.youtube.com/watch?v=oCK6nRkS4SU
Άβαταρ μέλους
astronaut
 
Δημοσιεύσεις: 2163
Εγγραφή: Δευτ 09 Δεκ 2013, 03:24
Τοποθεσία: On Tour

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό angelheart » Τρί 19 Αύγ 2014, 11:03

Κε Αγγελίδη αντιγράφω σχόλιο από την κεντρική μας σελίδα.

Καθε χρονο αγοραζω διαρκειας. Δεν πηγαινω σε κανενα παιχνιδι, μια και ζω στην Αμερικη, εκτος αν τυχη να ειμαι Ελλαδα. Το θεωρουσα ομως καθηκον μου, και το λιγοτερο που μπορουσα να κανω.
Φετος, πεισματικα και κατηγορικα αρνουμαι να αγορασω. Δεν ειναι οικονομικο θεμα. Ουτε με ενοχλησε που δεν εγιναν μεταγραφες. Με ενοχλει ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ, που με ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΜΜΕΝΟ.
Δεν με δινουν την παραμικρη πληροφοριση. Οχι δεν περιμενω αναφορα για το καθε τι που κανουν, η που θελουν να κανουν, αλλα απαιτω να μου πουμε ενα γενικο μπουσουλα για το που το πανε. Ποιοι ειναι οι στοχοι ρε παιδι μου και πως τους προσεγγιζουμε.
Μουγκα στην στρουγγα αυτοι, μουγκα στο διαρκειας και εγω.
Λαικης βασης οταν ειναι να πουλησουμε διαρκειας, αλλα του Σαββιδη και οτι θελει κανει κατα τα αλλα. Ο ΠΑΟΚ ειναι του λαου του οταν ειναι να τρεχουμε στις Ιταλιες και τις Αγγλιες, αλλα να μην σε νοιαζει τι κανουμε εμεις. Γιατι τσιφλικι μας ειναι και ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ κανουμε.
Αφου λοιπον ειμαι ΤΟΣΟ ασημαντος, ε δεν μπορει να ειναι και τοσο σημαντικο το διαρκειας μου.



Δεν νομίζω ότι χρειάζεται να σχολιάσω κάτι. Έξυπνος άνθρωπος είστε. Θα καταλάβατε.

Αυτά
ΑΓΑΠΑΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟΥΛΗ ΜΑΣ Η ΤΑΜΠΕΛΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚΤΣΗ... ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ

Αν σας έσβησα αυτό που γράψατε διαβάστε αυτό

Ζητάμε pc parts για σχολεία
Άβαταρ μέλους
angelheart
 
Δημοσιεύσεις: 1826
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:38
Τοποθεσία: Άνω Τούμπα και Άνω Περαία

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 19 Αύγ 2014, 11:16

Από το να τίθενται στόχοι κάθε 1η Ιουλίου και 1 Μαΐου να κράζουμε και να εκνευριζόμαστε, ίσως να είναι καλύτερο αυτό... Θα φανεί στη πορεία.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46909
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Asimos » Τρί 19 Αύγ 2014, 11:21

Αγαπητέ Πρόεδρε,

Αν ήρθες να αραξεις στον μισθό σου ατυχησες.

Αν ηρθες για να τα βάλεις με σκύλους οπως Σαββες, Οδοντιατρους, Φαταουλ, με λιγδες όπως ο Τουιτης και πουστρ@κια οπως αυτοι που εχουνε πουλήσει την ψυχη τους για τη σωτηρία, καλως ήλθες.

Σε 5-6 μηνες θα ξέρουμε.

Μπήκε ένα @..Odi.
Asimos
 

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τρί 19 Αύγ 2014, 11:54

RoMaN έγραψε:Από το να τίθενται στόχοι κάθε 1η Ιουλίου και 1 Μαΐου να κράζουμε και να εκνευριζόμαστε, ίσως να είναι καλύτερο αυτό... Θα φανεί στη πορεία.



Ποιο ειναι το "αυτο" για εξηγησε,γιατι εγω μονο υποθεσεις κανω ολο το καλοκαιρι.
Αν εννοεις οτι καλυτερα ειναι να μη λενε τιποτα, τι να σου πω; ο καθενας με τις αποψεις του.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 19 Αύγ 2014, 11:57

"Αυτό" είναι το να μην ανακοινώνονται στόχοι, όπως οι περισσότεροι λέτε.
Εγώ προσωπικά είμαι καλυμμένος από τα όσα δήλωσε ο Άγγελος στη συνέντευξη τύπου όταν παρουσιάστηκε: "Όταν είσαι Π.Α.Ο.Κ., πας για πρωτάθλημα!".
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46909
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό karlat85 » Τρί 19 Αύγ 2014, 12:00

Άρα κάθε χρόνο είσαι εκτός στόχων,
Άβαταρ μέλους
karlat85
 
Δημοσιεύσεις: 4304
Εγγραφή: Παρ 18 Δεκ 2009, 14:43
Τοποθεσία: Αριδαια

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τρί 19 Αύγ 2014, 12:01

Μα δε μας λενε τιποτα,εγω δε μιλαω να μας πουν για στοχους λεω να μας που τι προσπαθουν να κανουν φετος.
Πρεπει δηλαδη βασει των κινησεων να βγαζουμε συμπερασματα μονοι μας;
Οι τυποι εχουν καταπιει τη γλωσσα τους,δηλαδη δεν απευθηνονται πουθενα; δε τους νοιαζει τιποτα; τι ειμαστε πλατανιας χανιων με 200 οπαδους;
Αντε γιατι αρκετα εχω κρατηθει με τους ανυπαρκτους.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό karlat85 » Τρί 19 Αύγ 2014, 12:06

Ο επόμενος στόχος που περιμένω να ακούσω είναι Το πενταετές ή τριετές πλανο
Άβαταρ μέλους
karlat85
 
Δημοσιεύσεις: 4304
Εγγραφή: Παρ 18 Δεκ 2009, 14:43
Τοποθεσία: Αριδαια

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Asimos » Τρί 19 Αύγ 2014, 12:20

Αφου δεν μιλάνε οι πράξεις θα μιλήσουν τα λόγια;
Asimos
 

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Τρί 19 Αύγ 2014, 15:59

Σωστο κι αυτο.
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8382
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό aoratos » Τρί 19 Αύγ 2014, 17:26

RoMaN έγραψε:"Αυτό" είναι το να μην ανακοινώνονται στόχοι, όπως οι περισσότεροι λέτε.
Εγώ προσωπικά είμαι καλυμμένος από τα όσα δήλωσε ο Άγγελος στη συνέντευξη τύπου όταν παρουσιάστηκε: "Όταν είσαι Π.Α.Ο.Κ., πας για πρωτάθλημα!".


Για μένα οι στόχοι δεν είναι μόνο αγωνιστικοί. Ειδικά οσον αφορά τον πρόεδρο και οτι περιλαμβάνει την δικιά του περιοχή ευθύνης. Ο Αγγελίδης στην συνειδηση του κόσμου δεν θα κριθεί απο το αν θα τερματίσει ο ΠΑΟΚ πρώτος ή δεύτερος αλλά από το κατα πόσο η ΠΑΕ θα αποκτήσει επιτέλους εικόνα και λειτουργία σοβαρής εταιρίας.
Άβαταρ μέλους
aoratos
 
Δημοσιεύσεις: 1415
Εγγραφή: Παρ 06 Δεκ 2013, 00:36

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Τρί 19 Αύγ 2014, 18:32

Εξ όσων αντιλαμβάνομαι, υπάρχει μεγάλη πιθανότητα (αν οχι βεβαιότητα) το επόμενο διάστημα (μέσα στο φθινόπωρο ίσως) να παρουσιάσει πλάνο μακροπρόθεσμο, ως πρόεδρος της ΠΑΕ, το οποίο θα καταρτιστεί με δικές του εισηγήσεις και σκεπτικό.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13121
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό nothu » Τρί 19 Αύγ 2014, 18:42

Αυτο πρεπει να κανει.
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5026
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 14 επισκέπτες