Ιβάν Σαββίδης ΙΙ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης (ΙΙ)

Δημοσίευσηαπό eorptol » Τετ 25 Μαρ 2015, 12:12

μηπως λεω μηπως θες καμια ρυθμιση των 100 ευρω τον μηνα για τα επομενα 400 χρονια?

Όχι βέβαια αλλα δεν είναι μ@λ@κ@ς να πληρώσει 2 η τρία η πέντε εκατ παραπάνω στο μπουρδελλο όταν οι άλλοι δεν πληρώνουν φράγκο
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Ιβάν Σαββίδης (ΙΙ)

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Τετ 25 Μαρ 2015, 12:14

marley 4 απο οτι βλεπω και σε αλλα ποστ που εχεις βαλει σε αλλα θεματα και εδω μεσα εχεις βαρεθει ε??


ετοιμος εισαι πλεον να πας και το επομενο βημα???

ιβαν τον μπουλο???

πεστο καθαρα ρε φιλε μην το γυρνας απο εδω και απο εκει

σε ποιον συνδεσμο ειπαμε οτι εισαι???
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 5947
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

Re: Ιβάν Σαββίδης (ΙΙ)

Δημοσίευσηαπό eorptol » Τετ 25 Μαρ 2015, 12:17

Να μπορούσε να φύγει αλλα να γυρίσει πάλι σε 2 χρόνια ο Ιβάν για να καταλάβουμε τι παπαριες λέμε οσο αφορά το οικονομικο γιαυτον τον ανθρωπο θα ήταν ενα καλο μάθημα για μας ......ξερω ξέρω είμαστε μαγαζί γωνία που δεν το πλησιάζει όμως κανεις εκτός από λαμογια τυπου γουμενου .......
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Ιβάν Σαββίδης (ΙΙ)

Δημοσίευσηαπό e8nos » Τετ 25 Μαρ 2015, 12:28

Όλοι ''εμείς'' οι ΠΑΟΚάρχες που κρίνουμε και κράζουμε όλοι την ώρα τον Ιβαν τι έχουμε κάνει τα 4 τελευταία χρόνια για την ομάδα?

Πόσα διαρκείας έχουμε δώσει?
Πόσα sold out έχουν γίνει?
Πόσο στήριξη είχε από μας η ομάδα?

Καλύτερα να κάνουμε ΜΟΚΟ για έναν άνθρωπο που ήρθε και μας έσωσε κυριολεκτικά σαν σύλλογο!Γιατί αν νομίζετε ότι το βόλλευ και το Χαντμπολ θα πήγαιναν για τίτλους φέτος ή το μπάσκετ θα συνέχιζε να υπάρχει είστε γελασμένοι μερικοί!

ΥΓ Όντας μέλος του forum εδώ και πολλά χρόνια τον τελευταίο καιρό πιστεύω ότι οι ''επιστήμονες'' και οι αλλόθρησκοι εδώ μέσα έχουν αυξηθεί επικίνδυνα!
Άβαταρ μέλους
e8nos
 
Δημοσιεύσεις: 877
Εγγραφή: Κυρ 04 Μάιος 2008, 08:31
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Ιβάν Σαββίδης (ΙΙ)

Δημοσίευσηαπό eorptol » Τετ 25 Μαρ 2015, 12:38

Έθνος έχεις απολυτο δίκαιο ......α και τα 600,000 από το πρόστιμο Ιβάν στειλτα στο μεγάλο ΠΑΟΚτση Μοκκα που έστειλε τον ΣΔΟΕ στον ΠΑΟΚ ......εμεις είμαστε ικανοί να πούμε γιατί μπήκε σε ρύθμιση για το πρόστιμο ο Ιβάν και πληρωσε τα 600,000 και όχι τα 5,2 του προστίμου .......
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Ιβάν Σαββίδης (ΙΙ)

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Τετ 25 Μαρ 2015, 12:54

e8nos έγραψε:Όλοι ''εμείς'' οι ΠΑΟΚάρχες που κρίνουμε και κράζουμε όλοι την ώρα τον Ιβαν τι έχουμε κάνει τα 4 τελευταία χρόνια για την ομάδα?

Πόσα διαρκείας έχουμε δώσει?
Πόσα sold out έχουν γίνει?
Πόσο στήριξη είχε από μας η ομάδα?

Καλύτερα να κάνουμε ΜΟΚΟ για έναν άνθρωπο που ήρθε και μας έσωσε κυριολεκτικά σαν σύλλογο!Γιατί αν νομίζετε ότι το βόλλευ και το Χαντμπολ θα πήγαιναν για τίτλους φέτος ή το μπάσκετ θα συνέχιζε να υπάρχει είστε γελασμένοι μερικοί!

ΥΓ Όντας μέλος του forum εδώ και πολλά χρόνια τον τελευταίο καιρό πιστεύω ότι οι ''επιστήμονες'' και οι αλλόθρησκοι εδώ μέσα έχουν αυξηθεί επικίνδυνα!


Εγώ μπορώ να σου απαντήσω μόνο για τον εαυτό μου. Για το ''εγώ'' και όχι για το ''εμείς'' όπως το θέτεις.
Αγοράζω διαρκείας τα τελευταία 15 χρόνια ΣΕΡΙ μαζί με τον γέρο μου. Επίσης την τελευταία 4ετία έχω ταξιδέψει σε όλα τα ευρωπαϊκά εκτός έδρας παιχνίδια (με εξαίρεση τη φετινή περίοδο που πήγα μόνο Φλωρεντία αλλά και τα ρωσο-αζερμπαιτζάν) και σε αρκετά εκτός έδρας στην Ελλάδα.
Το αν θα κάνω μόκο ή όχι για αυτό το χάλι και την ξενέρα που αισθάνομαι θα το κρίνω εγώ. Όπως εσύ διατηρείς το δικαίωμα να θεωρείς τον Ιβάν σωτήρα, έτσι διατηρώ κι εγώ το δικαίωμα να κράζω για τα κακώς κείμενα. Ούτε ζητάω να πάρει μπούλο, ούτε αγνοώ την οικονομική σταθερότητα που προσφέρει.
Αυτό μας έχει φάει στον ΠΑΟΚ τόσα χρόνια στο οπαδικό κίνημα...
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Ιβάν Σαββίδης (ΙΙ)

Δημοσίευσηαπό paoki1985 » Τετ 25 Μαρ 2015, 12:57

Tελικά επιβεβαιώνεται ξανά ο λαος και οι ρησεις του. "Σκατά...φατά" πρόεδρε. Έτσι συνέχισε να κάνεις ότι σου κατεβάσει το ποντιακό σου κεφάλι και οι ασχετοι συνεργάτες σου.
paoki1985
 
Δημοσιεύσεις: 372
Εγγραφή: Πέμ 28 Απρ 2011, 11:52

Re: Ιβάν Σαββίδης (ΙΙ)

Δημοσίευσηαπό eorptol » Τετ 25 Μαρ 2015, 13:03

Σωστά επηρεάζετε από τον φραγκουλη φέρνει αγγελο τα κάνουν σκατα μαζί με τον ζήση φεύγουν γιατί μαζί τα κάνανε μαντάρα......ασε τον αγγελιδη να κανει κουμάντο και να κριθεί αυτά για το αγωμιστικο γιατί στο οικονομικο είναι προσωρινός σωτήρας μας που θα γίνει σκέτο σωτήρας όταν σε λογο καιρο βάλει και το δεκαρικο......ευτυχως ξεμειναμε σχεδόν από παοκαρχες παοκτσηδες έγινε και η απομυθοποίηση αγγελου ......πλεον το παιχνίδι να είναι καθαρά στα χέρια του αγγελιδη.......
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Ιβάν Σαββίδης (ΙΙ)

Δημοσίευσηαπό theo G4 » Τετ 25 Μαρ 2015, 13:07

Τι να πω, είμαστε στα πολιτικά δικαστήρια με το γίδι,
και από ότι φαίνεται θα δικαιωθούμε και γκρινιάζουμε!
Μας την έστησαν τα αθλητικά (δικαστήρια) του σαρη του γκυρτσίκου
και του κάθε τσάτσου του μαριδακη έβγαλαν μία απόφαση για να μας
ξεπουπουλιάσουν, πληρώσαμε γιατί αλλιώς άδεια γιοκ, αντιδράσαμε
και το κυνηγάμε ακόμα και ο λαός του ΠΑΟΚ τι κάνει?
Τα χώνει στον Ιβαν γιατί δεν πλήρωσε ενώ πλήρωσε παραπάνω από ότι έπρεπε!
Α ξέχασα δεν προστάτεψε την ομάδα από την αρχή! Ενώ εμείς την προστατεύουμε.
.
.
Θα μου πείτε μία διοίκηση από το 1926 που κατάφερε να προστατέψει την ομάδα?
Απέναντι στις εκαστοτε εγκληματικές οργανώσεις?
theo G4
 
Δημοσιεύσεις: 3259
Εγγραφή: Δευτ 30 Μάιος 2011, 08:15

Re: Ιβάν Σαββίδης (ΙΙ)

Δημοσίευσηαπό τσιριγώτης » Τετ 25 Μαρ 2015, 13:16

απλά να ξυπνήσει κ να μην ξενερώνει αλλο τον κόσμο.. γιατί θα ξενερώσει κ αυτός
Δεν θέλω να θυμάμαι,δεν θέλω να ξεχνάω
τσιριγώτης
 
Δημοσιεύσεις: 2767
Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 19:54
Τοποθεσία: Κύθηρα

Re: Ιβάν Σαββίδης (ΙΙ)

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Τετ 25 Μαρ 2015, 13:57

abg12d34 έγραψε:marley 4 απο οτι βλεπω και σε αλλα ποστ που εχεις βαλει σε αλλα θεματα και εδω μεσα εχεις βαρεθει ε??


ετοιμος εισαι πλεον να πας και το επομενο βημα???

ιβαν τον μπουλο???

πεστο καθαρα ρε φιλε μην το γυρνας απο εδω και απο εκει

σε ποιον συνδεσμο ειπαμε οτι εισαι???



ναι φιλε αν πω ιβαν τον μπουλο θα παω στην κολαση και φοβαμαι να το ξεστομισω
και μαντεψε αν πω ιβαν τον μπουλο θα παρει τον μπουλο

τι πινεις και δεν μας δινεις ειπαμε?
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: Ιβάν Σαββίδης (ΙΙ)

Δημοσίευσηαπό e8nos » Τετ 25 Μαρ 2015, 14:48

Mīngus έγραψε:
e8nos έγραψε:Όλοι ''εμείς'' οι ΠΑΟΚάρχες που κρίνουμε και κράζουμε όλοι την ώρα τον Ιβαν τι έχουμε κάνει τα 4 τελευταία χρόνια για την ομάδα?

Πόσα διαρκείας έχουμε δώσει?
Πόσα sold out έχουν γίνει?
Πόσο στήριξη είχε από μας η ομάδα?

Καλύτερα να κάνουμε ΜΟΚΟ για έναν άνθρωπο που ήρθε και μας έσωσε κυριολεκτικά σαν σύλλογο!Γιατί αν νομίζετε ότι το βόλλευ και το Χαντμπολ θα πήγαιναν για τίτλους φέτος ή το μπάσκετ θα συνέχιζε να υπάρχει είστε γελασμένοι μερικοί!

ΥΓ Όντας μέλος του forum εδώ και πολλά χρόνια τον τελευταίο καιρό πιστεύω ότι οι ''επιστήμονες'' και οι αλλόθρησκοι εδώ μέσα έχουν αυξηθεί επικίνδυνα!


Εγώ μπορώ να σου απαντήσω μόνο για τον εαυτό μου. Για το ''εγώ'' και όχι για το ''εμείς'' όπως το θέτεις.
Αγοράζω διαρκείας τα τελευταία 15 χρόνια ΣΕΡΙ μαζί με τον γέρο μου. Επίσης την τελευταία 4ετία έχω ταξιδέψει σε όλα τα ευρωπαϊκά εκτός έδρας παιχνίδια (με εξαίρεση τη φετινή περίοδο που πήγα μόνο Φλωρεντία αλλά και τα ρωσο-αζερμπαιτζάν) και σε αρκετά εκτός έδρας στην Ελλάδα.
Το αν θα κάνω μόκο ή όχι για αυτό το χάλι και την ξενέρα που αισθάνομαι θα το κρίνω εγώ. Όπως εσύ διατηρείς το δικαίωμα να θεωρείς τον Ιβάν σωτήρα, έτσι διατηρώ κι εγώ το δικαίωμα να κράζω για τα κακώς κείμενα. Ούτε ζητάω να πάρει μπούλο, ούτε αγνοώ την οικονομική σταθερότητα που προσφέρει.
Αυτό μας έχει φάει στον ΠΑΟΚ τόσα χρόνια στο οπαδικό κίνημα...


Φαίνεται ότι δεν κατάλαβες εξ'αρχής τα ερωτήματα καθώς δεν ήθελα να στοχοποιήσω και να πω ότι δικαίωμα έχουν να μιλάνε όσοι έχουν διαρκείας ή ακολουθούν την ομαδά.Αυτή η μιρλα όμως δημιουργεί το μεγαλύτερο πρόβλημα στην ομάδα.Στήριξη του κώλου έχουμε προσφέρει σαν λαος και δεν έχουμε κανένα δικαίωμα να μιλάμε αυτό είναι ξεκάθαρο.

ΥΓ Δεν αναφέρομαι σε σένα προσωπικά να το ξεκαθαρίσω αλλά αν νιώθεις ότι θίγεσαι από αυτό που γράφω επειδή κάνεις κριτική δεν με απασχολεί.

ΥΓ2 Το σημαντικό είναι να στηρίξουμε έμπραγκτα τον σύλλογο όπως επί Ζαγοράκη-Βρύζα και όχι να τα περιμένουμε όλα από τον μεσσία!
Άβαταρ μέλους
e8nos
 
Δημοσιεύσεις: 877
Εγγραφή: Κυρ 04 Μάιος 2008, 08:31
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Ιβάν Σαββίδης (ΙΙ)

Δημοσίευσηαπό eorptol » Τετ 25 Μαρ 2015, 14:57

τι εχεις κανει ρε προεδρε τι?
σε ποιο τομεα?

Τίποτε δεν έκανε πουθενά μέχρι και τι μαλακιες του Μοκκα πληρώνει ......600,000μετρητα αλλα εμείς είμαστε απλές τι είναι 600,000 δεν τα αξίζει ένας Μοκκας ?
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Ιβάν Σαββίδης (ΙΙ)

Δημοσίευσηαπό τσιριγώτης » Τετ 25 Μαρ 2015, 15:08

Μπουρδελο
Δεν θέλω να θυμάμαι,δεν θέλω να ξεχνάω
τσιριγώτης
 
Δημοσιεύσεις: 2767
Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 19:54
Τοποθεσία: Κύθηρα

Re: Ιβάν Σαββίδης (ΙΙ)

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Τετ 25 Μαρ 2015, 15:10

eorptol έγραψε:τι εχεις κανει ρε προεδρε τι?
σε ποιο τομεα?

Τίποτε δεν έκανε πουθενά μέχρι και τι μαλακιες του Μοκκα πληρώνει ......600,000μετρητα αλλα εμείς είμαστε απλές τι είναι 600,000 δεν τα αξίζει ένας Μοκκας ?


ακου να δεις 1 εισαι πολυ μικρος για την πεις στον μοκκα με την αγωνιστικη και εξωαγωνιστικη προσφορα του

εισαι με παρωπιδες για να δεις οτι το σδοε ηταν η υσταη λυση για να φυγει ο μπατμαν και ο τζον γου που αμν εμεναν οπως φανταζαομαι οτι ποθουσες θα ειχαμε αλλα 30 εκ χρεη

επειδη ζεις με παρωπιδες ο ιβαν μας εσωσε και απο την περιοδο θζ

επειδη εισαι προεδολαγνος και ζεις στον κοσμο σου δεν ξερεις οτι τα χρεη θα ξεπαγωσουν συντομα και η πληρωνεις ναι τα προσιμα και τις προσαυξησεις η πεφτεις

και η θερμη που πετας αναν τακτα χρονικα διαστηματα η θεση ειναι τοσο γελοια
γιατι λες κατι παρομοιο με το αν δεν αλλαξει σταση το κρατος εγω δεν θα κανω φορματ στον υπολογιστη μου η δεν θα φωναξω υδραλικο




ασε εμας να ανησχουμε που καθομαστε σε αναμενα καρβουνα για το θεμα των χρεων και οχι μονο
μετα θα εχεις οσο χρονο θες να αγιοποιησεις τον εκαστε προεδρο η να εξαφανιστεις απο την προοδο του ΠΑΟΚ που θα σε αποβαλει σαν ιο (εννοω σαν προσεγγιση σε θεματα και οχι σαν ατομο)
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες