paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 12 Ιαν 2023, 19:04

Ε δεν γίνεται.
Τόσο καιρό προπαγανδίζω τοξική θετικότητα για να ικανοποιώ τους εργοδότες μου.
Δεν αντέχω άλλο.
Σήμερα θα απασφαλίσω.

Ρε λακεςμά εκεί στην online μπουτίκ!

1. Αν ανοίξω 3-4 καρτέλες με προϊόντα και κάνω προσθήκη στην μία καρτέλα, αν πάω στην άλλη να κάνω προσθήκη και το άλλο προϊόν, τότε δεν κάνει τίποτα. Αντ'αυτού, πρέπει να κάνω ριφρές και ξανά προσθήκη στο καλάθι, για να πάρει και το νέο προϊόν. Internet 2005.

2. Σε κανένα προϊόν από όσα τσέκαρα (τσέκαρα ΠΟΛΛΑ) εκτός από τις επίσημες εμφανίσεις, δεν έχει ΚΑΜΙΑ πληροφορία για το εκάστοτε προϊόν. Είναι 100% βαμβάκι; Είναι πολυεστέρα; Ελαστάνη; Τ'@@ μου;

4. Χάζευα χθες χαράματα, έβαλα πράγματα στο καλάθι και ήθελα να ξαναμπώ σήμερα με πιο καθαρό μυαλό να δω τι/αν θα πάρω. Μπαίνω σήμερα και στο καλάθι μου έχει ΜΗΔΕΝ προϊόντα. Ή κάποιος μπήκε στο καλάθι μου και τα πήρε μέχρι να φτάσω ταμείο, ή απλά τρομπάρετε σαν site. Μαμημένα cookies είναι!!


Σίγουρα θα είχα κι άλλα παράπονα, αλλά τώρα δεν θυμάμαι. Ίσως επανέλθω.


Edit: Θυμήθηκα!

5. Συμβαίνει ΑΥΤΟ το τραγικό:


Εικόνα
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Παρ 13 Ιαν 2023, 14:11

παρε την κολεγιακη που φορουσε ο μπραντον παρα πολυ ομορφη ποιτικη η τιμ 65 ευρω τσιμπημενη αλλα οταν την εχουν εκπτωση στα 35 αξιζςει με χιλια.....εχω δει το ιδιο στυλ κινεζικες που ειναι της πλακας ,αυτη ειναι ποιτικοτατη ......
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 13 Ιαν 2023, 15:08

Δεν παίρνω τίποτα, να πάρουν μόνοι τους. Κανένα μπουφανάκι έλεγα να πάρω, αλλά το ξανασκέφτηκα. Ο μισός χειμώνας πέρασε έτσι κι αλλιώς..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Παρ 13 Ιαν 2023, 16:03

Το μπουφανακι το icetech όταν το βάζει μισή τιμή 37ευρω περίπου, είναι φοβερό.

Τσάμπα ειναι και εινια πολύ καλό..

https://store.paokfc.gr/gr/mpoyfan-paok ... 11906.html

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 13 Ιαν 2023, 19:22

Δεν μου φαίνεται ιδιαίτερα ζεστό...
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89370
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Παρ 13 Ιαν 2023, 20:03

Μια χαρά είναι.

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 24 Ιαν 2023, 02:33

Είχα ανοιχτό καλάθι αγορών, έκλεισα το browser (όχι το PC) το άνοιξα και...το καλάθι μου άδειασε.

:yellowcard: κάρτα στην μπουτίκ, που μπήκε στο πλυντήριο με κάτι κλεμμένα κόκκινα γαύρικα πανό και κοκκινίζει επικίνδυνα...

ΗΜΑΡΤΟΝ, 2023 ΕΧΟΥΜΕ!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:

Δύο προϊόντα όλα κι όλα είχα, αλλά εντάξει...ντροπή. Τόσα ΠΑΟΚτσάκια έχουμε που ξέρουν από αυτά (random tag: Pgetsos), φτιάχτε τη ρημάδα τη σελίδα!!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Δημοσίευσηαπό aivas19 » Τρί 24 Ιαν 2023, 03:32

Ειδα το σχολιο του Μπαρκα και μπηκα να δω την μπουτικ. Ερωτηση: Τον Jaba γιατι τον εχει σαν επιλογη ονοματος στην φανελα;
Άβαταρ μέλους
aivas19
 
Δημοσιεύσεις: 9892
Εγγραφή: Δευτ 27 Απρ 2020, 23:20

Re: paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 24 Ιαν 2023, 03:44

Έρχονται απόκριες!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Δημοσίευσηαπό aivas19 » Τρί 24 Ιαν 2023, 04:48

[FACE WITH TEARS OF JOY][FACE WITH TEARS OF JOY][FACE WITH TEARS OF JOY]
Άβαταρ μέλους
aivas19
 
Δημοσιεύσεις: 9892
Εγγραφή: Δευτ 27 Απρ 2020, 23:20

Re: paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τρί 24 Ιαν 2023, 12:19

aivas19 έγραψε:Ειδα το σχολιο του Μπαρκα και μπηκα να δω την μπουτικ. Ερωτηση: Τον Jaba γιατι τον εχει σαν επιλογη ονοματος στην φανελα;
Έχει fans
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29797
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Δημοσίευσηαπό Χωρικός » Τρί 24 Ιαν 2023, 13:41

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Είχα ανοιχτό καλάθι αγορών, έκλεισα το browser (όχι το PC) το άνοιξα και...το καλάθι μου άδειασε.

:yellowcard: κάρτα στην μπουτίκ, που μπήκε στο πλυντήριο με κάτι κλεμμένα κόκκινα γαύρικα πανό και κοκκινίζει επικίνδυνα...

ΗΜΑΡΤΟΝ, 2023 ΕΧΟΥΜΕ!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:

Δύο προϊόντα όλα κι όλα είχα, αλλά εντάξει...ντροπή. Τόσα ΠΑΟΚτσάκια έχουμε που ξέρουν από αυτά (random tag: Pgetsos), φτιάχτε τη ρημάδα τη σελίδα!!


εεε ξαναβαλτα στο καλάθι ρε συ Μπαρκα! Λιγότερο χρόνο θα σου έπαιρνε απ'το ποστ! :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
Χωρικός
 
Δημοσιεύσεις: 3171
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Δημοσίευσηαπό fossa » Τρί 24 Ιαν 2023, 15:19

Άσε ρε Μπάρκα.
Κάνεις αβάντα στη μπουτίκ του μπάσκετ που ηλεκτρονικά είναι πολύ χειρότερη και πολεμάς τον Ιβάν :D

Πέρα απ'τη πλάκα εμένα τα τελευταία 2-3 χρόνια μου κάνει κακή εντύπωση ότι όποτε πηγαίνω νιώθω/βλέπω μια έλλειψη ατόμων ιδίως σε σχέση με προηγούμενα χρόνια.
Ακόμα χειρότερα σε ημέρες αγώνων όπου τότε χρειάζονται τουλάχιστον 2-3 ταμεία ανοικτά και κάποια άτομα γύρω γύρω. Δεν είναι δυνατόν στα δεκάδες εκατομμύρια που ξοδεύονται στη ΠΑΕ να κάνουμε περικοπές σε τέτοια απλά θέματα που αφορούν 3-4 ημέρες τον μήνα. Χωρίς να ξέρω κάτι αυτή είναι η αίσθησή μου.
Από προϊόντα ΟΚ αλλά αξεσουάρ γηπέδου μηδαμινά.
Τι στο καλό να μην υπάρχουν 4-5 διαφορετικά σχέδια κασκόλ ούτε το κλασικό ριγέ που έχω χρόνια να δω; Αυτό είναι all time classic. Παρόμοια και σε σκουφάκια λίγη έμπνευση ρε παιδιά. Πετάμε ένα μονόχρωμο με έναν δικέφαλο πάνω και τέλος;
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1877
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 24 Ιαν 2023, 15:55

Ηλεκτρονική μπουτίκ ΚΑΕ έχω μπει 2 φορές.. Όλο εκεί είμαι αφού, άσε που από κοντά μπορώ να τσιμπήσω την έκπτωση λόγω διαρκείας, ηλεκτρονικά δεν ξέρω αν έχω τέτοια δυνατότητα!



Χωρικός έγραψε:εεε ξαναβαλτα στο καλάθι ρε συ Μπαρκα! Λιγότερο χρόνο θα σου έπαιρνε απ'το ποστ! :mrgreen:


Δεν έχεις άδικο, απλώς ελπίζω να τσεκάρει κανείς της ΠΑΕ εδώ πέρα που μπορεί να το μεταφέρει...βαριέμαι να στείλω e-mail με παράπονα. Ας πάρουν απλά τον Pgetsos για δουλειά, να έχουμε και καμιά εκπτωσούλα παραπάνω, να ευσταθούν και τα σχόλια μερικών ότι οι μοντς τα παίρνουμε από την ΠΑΕ. 8-)
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Δημοσίευσηαπό fossa » Παρ 12 Μάιος 2023, 01:17

1+1 στη μπουτίκ, 2 φανέλες στη τιμή της μιας.
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1877
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες