Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Federacion » Σάβ 25 Ιουν 2011, 08:32

Eortpol σημείωσε το και αυτο!!!
εκεί που μας χρωστούσανε μας παίρνουν και το βόδι.
Άβαταρ μέλους
Federacion
 
Δημοσιεύσεις: 1682
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιουν 2010, 09:53

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό DC » Σάβ 25 Ιουν 2011, 21:49

Ε ρε φίδια κολοβά που σέρνονται εδώ μέσα .....
Όψιμοι τιμητές του Ζαγράκη που πριν λίγο καιρό έγραφαν για το που κατάντησε τον ΠΑΟΚ και για το τι μ@λ@κ@ς και γεσμανάκι είναι, σήμερα γλείφουν εκεί που έφτυναν. Δεν είναι και η πρώτη φορά βέβαια. Γνωρίζουν πολύ καλά τι θέλει να ακούσει και τι θέλει να διαβάσει ο κόσμος. Ξέρουν να χαϊδεύουν αυτιά και να γίνονται πολιτίκαλι κορέκτ όταν πρέπει και ανκορέκτ όταν .... ξαναπρέπει.
Επαγγελματίες ρουφιάνοι και μπινέδες που με την πρώτη στραβή, με την πρώτη ευκαιρία, θα "ξαναβγάλουν τον μισθό τους".
Τον πούστη δεν τον λέει τυχαία "πούστη" ο λαός. Καλόν ύπνο μάγκες.
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό theo G4 » Σάβ 25 Ιουν 2011, 22:19

Δε χρειάζεται παράθεση όταν απαντούμε σε ακριβώς προηγούμενη δημοσίευση!
Thx, AdminTeam



+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +

ΕΥΓΕ γκαρτασι :pano: :pano: :pano: :pano: :pano:
theo G4
 
Δημοσιεύσεις: 3260
Εγγραφή: Δευτ 30 Μάιος 2011, 08:15

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Bono » Σάβ 25 Ιουν 2011, 22:24

Περί εντιμότητας του δεν θυμάμαι κάποιον που να την αμφισβήτησε.
Οι ενστάσεις ήταν για άλλα πράγματα.

Και για να μην το ξεχάσω....λίαν συντόμως θα τεθεί θέμα παραμονής Μαρινάκη στην ηγεσία της λίγδας,ήδη ο Αδαμίδης κάτι είπε επ' αυτού σήμερα.....ποια θα είναι η θέση μας άραγε αυτή τη φορά? Ούτε να το φανταστώ δεν θέλω πως θα είναι η ίδια με την προηγούμενη φορά.
The future is uncertain and the end is always near....
Άβαταρ μέλους
Bono
 
Δημοσιεύσεις: 1806
Εγγραφή: Κυρ 14 Μαρ 2010, 12:45

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Σάβ 25 Ιουν 2011, 22:34

Δε χρειάζεται παράθεση όταν απαντούμε σε ακριβώς προηγούμενη δημοσίευση!
Thx, AdminTeam


+1926
Ο ετεροαποκαλουμενος κι ως άπλυτος κυρ Παντελής
elvetos giatros
 
Δημοσιεύσεις: 3493
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 01:16

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό theo G4 » Σάβ 25 Ιουν 2011, 22:36

Ωραια να βγαλουμε τον Αδαμιδη και την καθαρη ΚΟΥΛΑ
theo G4
 
Δημοσιεύσεις: 3260
Εγγραφή: Δευτ 30 Μάιος 2011, 08:15

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό theo G4 » Σάβ 25 Ιουν 2011, 22:43

Την εκφραση φτωχος και μονος cowboy την ξερετε ?????

Εγω εγινα Π.Α.Ο.Κ. γι΄αυτο
theo G4
 
Δημοσιεύσεις: 3260
Εγγραφή: Δευτ 30 Μάιος 2011, 08:15

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Kolokotronis_4 » Σάβ 25 Ιουν 2011, 23:33

Ζαγοράκη όπως και την προηγούμενη φορά, ΛΕΥΚΟ!
και άστους να τρώγονται

:nairepaok:
Άβαταρ μέλους
Kolokotronis_4
 
Δημοσιεύσεις: 4365
Εγγραφή: Δευτ 06 Οκτ 2008, 22:50
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, Ασπρόμαυρη πόλη

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό gash04 » Δευτ 27 Ιουν 2011, 15:57

Μπράβο ρε ΣΚΥΛΕ!
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Varvatos » Δευτ 27 Ιουν 2011, 18:23

Νέοι διάλογοι από το σκάνδαλο των στημένων
Από διάλογο σε διάλογο. Νέες σπαρταριστές τηλεφωνικές συνδιαλέξεις από τη δικογραφία. Ακούγονται: Μπέος, Ζαγοράκης, Κανελλόπουλος.
"Συλλάβανε τον Βαγγέλη στο αεροδρόμιο"
Ο Θανάσης κανελλόπουλος καλεί τον Αχιλλέα Μπέο:
Θανάσης: Πάρε τον Καρρά τηλέφωνο και να πάρει τον Ζαγοράκη και πες του αυτό που κάνανε είναι. Βάλανε φίλαθλο να μηνύσει τον Βαγγέλη και πήγε η αστυνομία να συλλάβει τον Βαγγέλη τώρα στο αεροδρόμιο.
Αχιλλέας: Άι στο διάολο.
Θανάσης: Και προσπαθούμε να βρούμε τον εισαγγελέα. Πες του είναι ντροπή αυτά που κάνουν. Μεταξύ μας.
Αχιλλέας: Να μηνύσει τον Βαγγέλη; Σώπα ρε.
Θανάσης: Πήγε ένας φίλαθλος του ΠΑΟΚ και μήνυσε τον Βαγγέλη, τάχα για εξύβριση και πήγε στην αστυνομία και του κάνει αυτόφωρο και πήγαν στον Βαγγέλη και τον συλλάβανε στο αεροδρόμιο.
Αχιλλέας: Σοβαρά μιλάς;
Θανάσης: Πάρε τον Καρρά για να μην του μιλήσω του Ζαγοράκη και πες του είναι ντροπή
Αχιλλέας: Τι να κάνει ο Καρράς; Έχει καμιά δουλειά ο Καρράς;
Θανάσης: Να τον πάρει, αφού είναι φίλος του.
Αχιλλέας: Και άμα είναι; Φίλος δεν ήταν και στην ψηφοφορία;
Θανάσης: Ο π#ύστης, να βάλει τον φίλαθλο, τώρα μεταξύ μας,να μηνύονται και να συλλαμβάνονται οι παράγοντες του ποδοσφαίρου;
Αχιλλέας: Ντροπή, γ@μησέ το. Τώρα τον παίρνω τηλέφωνο. Γεια.
Ζαγοράκης σε Μπέο: "Μην μου λες τι θα κάνω"
Ο Αχιλλέας Μπέος καλεί τον Θοδωρή Ζαγοράκη:
Αχιλλέας: Θοδωρή συγχαρητήρια καταρχήν για τη νίκη.
Θοδωρής: Έλα ρε Αχιλλέα. Τι έγινε φίλε;
Αχιλλέας: Καταρχήν συγχαρητήρια. Δεύτερον είναι ντροπή ρε μ@λάκα. Πήγε και έκανε μήνυση τώρα ένας φίλαθλος στον Μαρινάκη και τον πήγαν αυτόφωρο.
Θοδωρής: Τελείωσε κιόλας.
Αχιλλέας: Τι τελείωσε; Τι τελείωσε ρε μ@λάκα; Τον συλλάβανε στο αεροδρόμιο.
Θοδωρής: Είσαι τρελός ρε;
Αχιλλέας: Εγώ είμαι τρελός; Τώρα με πήρε ο Κανελλόπουλος.
Θοδωρής: Καταρχήν ρε Αχιλλέα να σου πω κάτι, εσύ σαν τι;
Αχιλλέας: Εε;
Θοδωρής: Εσύ παίρνεις σαν τι;
Αχιλλέας: Εγώ παίρνω ότι δεν είναι σωστό, στα @ρχίδια μου αν τον συλλάβουν ή δεν τον συλλάβουν.
Θοδωρής: Κάτσε να σου πω, εγώ είμαι 2 λεπτά από το αεροδρόμιο και πηγαίνω εκεί πέρα. Μην μου λες εσύ μ@λάκα τι θα κάνω.
Αχιλλέας: Εγώ σε παίρνω λοιπόν ότι δεν είναι σωστό αν ξεκινήσει τέτοιο πράγματα, θα μηνύει ο ένας τον άλλον.
Θοδωρής: Μα αυτό σου λέω ρε φίλε....
Αχιλλέας: Δεν έχει νόημα.
Θοδωρής: Δηλαδή εσύ εκτίθεσαι και δεν...
Αχιλλέας: Σας παίρνω, στα @ρχίδια μου εμένα ο Μαρινάκης και εσύ. Δεν σε ξαναπαίρνω κιόλας. Κόφτε το λαιμό σας.
"Δεν έφυγα ούτε για κατούρημα"
Ο Αχιλλέας Μπέος καλεί άγνωστο (πιθανόν είναι ο Βαγγέλης Μαρινάκης):
Αχιλλέας: Έλα ρε αδερφούλη, έχω τρελαθεί με τα μουνόπ@να.
Άγνωστος: Τώρα μπήκα στο αεροπλάνο. Ναι δεν είναι, δεν γίνονται αυτά τα πράγματα. Πάντως και ο Μάνταλος ήταν...
Αχιλλέας: Τον πήρα, άστο τώρα αυτό το θέμα, γ@μησέ το. Δεν έπαιξε η ομάδα.
Άγνωστος: Εντάξει.
Αχιλλέας: Με πήρε τώρα τηλέφωνο, του μίλησα. Μου λέει έπρεπε να κάνω έγκλημα μου λέει, θα τελείωνα με την σφυρίχτρα.
Άγνωστος: Εντάξει,
Αχιλλέας: Δεν είχε, δεν τσουλούσε η ομάδα.
Άγνωστος: Εντάξει, τώρα μας έκοψε ανάποδα τέτοια, εσύ τα καταλαβαίνεις...
Αχιλλέας: Τίποτα μη σου λένε τέτοια. Το είδα το παιχνίδι, δεν έφυγα ούτε για κατούρημα.
Άγνωστος: Εντάξει.
Αχιλλέας: Στεναχωρέθηκα τώρα είναι δυνατόν; Τον πήρα τον Ζαγοράκη και μου...
Άγνωστος: Τώρα ήθελε να έρθει ο Ζαγοράκης εδώ.
Αχιλλέας: Και μου λέει εσύ ως τι παίρνεις; Του λέω πήγαινε γ@μήσου ρε μ0υνί του λέω. Δεν ντρέπεστε λιγάκι, αναμεταξύ μας τέτοια πράγματα;
Άγνωστος: Έτσι. Να σου πω, πόσο είναι η ΑΕΚ;
Αχιλλέας: 3-1 χάνει.
Άγνωστος: Πόσο θέλει ακόμα;
Αχιλλέας: Θέλει 12-13 λεπτά.
Άγνωστος: Ο διαιτητής είναι υπέρ του Παναθηναϊκού;
Αχιλλέας: Με χειρουργείο, βαμβάκι. Με τρόπο, ξέρεις...
Άγνωστος: Εντάξει. Θα σε πάρω μόλις φτάσω.
Ζαγοράκης σε Μπέο: "Συγγνώμη ρε Αχιλλέα"
Ο Θοδωρής Ζαγοράκης καλεί τον Αχιλλέα Μπέο:
Θοδωρής: Έλα φίλε.
Αχιλλέας: Ποιος είναι;
Θοδωρής: Ζαγόρ.
Αχιλλέας: Άντε ρε μ@λάκα και γ@μήσου πρωί-πρωί μ@λάκα και αν ήμουν χτες Θεσσαλονίκη θα σε έδερνα. Μου λες με ποια ιδιότητα παίρνω τηλέφωνο...
Θοδωρής: Εσύ ρε μαλάκα με παίρνεις τηλέφωνο...
Αχιλλέας: Πήρα ρε μαλάκα από ενδιαφέρον. Στα @ρχίδια μου...
Θοδωρής: Μα από ενδιαφέρον, πες μου έτσι. Και εγώ τρελαίνομαι και λέω είναι δυνατόν; Τι έγινε;
Αχιλλέας: Άντε γ@μήσου, σε πήρα και σου είπα συγχαρητήρια.
Θοδωρής: Καλά έκανες, αλλά τρόμαξα. Λέω τι έγινε.
Αχιλλέας: Αλλά έμαθα αυτό το πράγμα και λέω αναμεταξύ μας είναι δυνατόν;
Θοδωρής: Εγώ να δεις. Μόλις μου το λες, εγώ νομίζω ότι μου κάνεις πλάκα.
Αχιλλέας: Τρελός είσαι; Με ενημερώσανε αυτό το πράγμα. Ο Κανελλόπουλος μέσω του εισαγγελέα του αδερφού του. Λέω είναι δυνατόν;
Θοδωρής: Με παίρνουν... μετά σε ξανάπαιρνα, έκλεισες το τηλέφωνο ρε μ@λάκα;
Αχιλλέας: Το έκλεισα. Δεν γούσταρα και εσένα και τον Μαρινάκη, στα @ρχίδια μου. Εγώ το πήρα, δηλαδή θα έρθεις στον Βόλο και θα σε στείλω αυτόφωρο;
Θοδωρής: Φίλε sorry. Εγώ νομίζω πλάκα μου κάνεις και πάω να σου κάνω και εγώ καλαμπούρι.
Αχιλλέας: Τι πλάκα μ@λάκα να πούμε.
Θοδωρής: Μην είσαι μ@λάκας τώρα. Και μετά με παίρνει ο Βαγγέλης και λέω πλάκα κάνεις. Αυτό το @ρχίδι που έκανε αυτό το πράγμα, γιατί έμαθα το όνομα και τα πάντα, εμένα με βρίζει φίλε από το πρωί μέχρι το βράδυ.
Αχιλλέας: Ντροπή είναι τώρα, αναμεταξύ μας να μην μπορούμε να πηγαίνουμε στα γήπεδα;
Θοδωρής: Αλλά άκου να σου πω τι έγινε. Πέταξε ένας δικός του, Βαγγέλη plexiglass από πάνω...
Αχιλλέας: Τελοσπάντων γ@μησέ το τώρα. Είμαι εδώ στο ξενοδοχείο με την ομάδα και έχω να κοιτάξω να προκριθώ.
Θοδωρής: Sorry να πούμε. Εγώ νομίζω μου κάνεις πλάκα και σου κάνω και εγώ.
Αχιλλέας: Όχι ρε μ@λάκα, πήρα από ενδιαφέρον.
Θοδωρής: Καλά έκανες ρε Αχιλλέα. Τώρα γ@μησέ με, μεταξύ μας δεν υπάρχει θέμα.
Αχιλλέας: Τι με είχες εμένα για κανενός πιόνι; Το έμαθα και λέω είναι δυνατόν; Γιατί αν θα γινόταν κάτι τέτοιο, όλοι θα τα έριχναν πάνω σου, στο λέω να το ξέρεις.
Θοδωρής: Εντάξει. Ρε και εγώ να μάθαινα αλλά σου λέω νόμιζα ότι κάνεις πλάκα. Και σου λέω άη γ@μήσου τι θες.
Αχιλλέας: Άντε φιλιά, σε αγαπάω.
Θοδωρής: Τι ώρα παίζεις;
Αχιλλέας: 19:00 η ώρα παίζω.
Θοδωρής: Και τι ανησυχείς ρε π#ύστη;
Αχιλλέας: Πως δεν ανησυχώ; Μπάλα είναι. Είδες χτες η ΑΕΚ τι έγινε; Η μπάλα δεν έχει τέτοια.
Θοδωρής: Δεν το είδα.
Αχιλλέας: Δεν έχει τέτοια η μπάλα. Δεν υπάρχει εύκολο παιχνίδι.
Θοδωρής: Εντάξει τώρα δεν... οι άλλοι πάνε για αλλού, γ@μησέ με. Λοιπόν καλή επιτυχία. Όλα εντάξει.
Αχιλλέας: Φιλιά, ευχαριστώ.
Contra
Τελικά είμαι και πολύ άνδρας βαρβάτος!Και μηδενιστής! Μηδενίζω τα πάντα! Αν έχετε τίποτα για πούλημα φέρτε το σε εμένα να του μηδενίσω το κοντέρ!
Άβαταρ μέλους
Varvatos
 
Δημοσιεύσεις: 390
Εγγραφή: Δευτ 25 Απρ 2011, 15:17

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό No4h » Δευτ 27 Ιουν 2011, 18:27

Τρομακτικος διαλογος.Μιλαμε μεχρι και ισοβια μπορει να φαει ο ζαγορ απο αυτο το διαλογο.

Τι να πω ρε π@@στη μου.Σε λιγο θα μας βγαλουν και τα τηλεφωνα του Μπεου με τις γκομενες του και θα μας πουν οτι κ αυτες ηταν στο κολπο.
Τι ωραιο συναισθημα να επιστρεφεις στη γειτονια σου και να ταπεινωνεις "πολιτισμενα" αυτους που καποτε σε εδιωξαν με τη "βια"
http://www.youtube.com/watch?v=KQ6s0Ia3VZ4&feature=related
Άβαταρ μέλους
No4h
 
Δημοσιεύσεις: 638
Εγγραφή: Παρ 06 Φεβ 2009, 16:20
Τοποθεσία: Edinburgh, Scotland

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Boksic4 » Δευτ 27 Ιουν 2011, 18:31

Αχιλλέας: Τι με είχες εμένα για κανενός πιόνι; Το έμαθα και λέω είναι δυνατόν; Γιατί αν θα γινόταν κάτι τέτοιο, όλοι θα τα έριχναν πάνω σου, στο λέω να το ξέρεις.


xaxaxa
Boksic4
 
Δημοσιεύσεις: 547
Εγγραφή: Κυρ 06 Δεκ 2009, 18:37

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό black death » Δευτ 27 Ιουν 2011, 18:34

Στο "εσύ σαν τι;" έλιωσα. :lol:

Συνεχίζω να κρατάω μια πισινή αλλά αν ο Ζαγοράκης είναι μόνο σε τέτοιου είδους διαλόγους μιλάμε για αστειότητες.
Βέβαια ο "φιλικός" τόνος δεν μου αρέσει να πω την αλήθεια.
Άβαταρ μέλους
black death
 
Δημοσιεύσεις: 4389
Εγγραφή: Παρ 17 Σεπ 2010, 08:43

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Varvatos » Δευτ 27 Ιουν 2011, 18:36

"Να φύγει από τη μέση ο Ηρακλής"
Ο Μάκης Ψωμιάδης μιλά με τον Θοδωρή Ζαγοράκη:
Β: Να σου πω κάτι, τί γίνεται τώρα μ'αυτούς; Ποιοι θα πέσουνε;
Α: Αυτοί οι δύο δεν μπορούνε να τα πάρουνε πίσω. Είναι έτσι και τα δεδομένα τώρα που δεν μπορούνε, χαρτιά να φέρουνε τώρα ότι πληρωθήκανε είναι εκτός... πρέπει να έχουνε (ακατάληπτο) χρονολογία 31 Μαρτίου ότι πληρωθήκανε.
Β: Και δεν μπορούν να τα βρουν λες;
Α: Δεν μπορούν, τραπεζικό χαρτί; Με τίποτα.
Β: Μάλιστα.
Α: Αφού δεν έχουν υπογράψει μέχρι τώρα, οι παίκτες του Πανιωνίου δεν έχουν υπογράψει.
Β: Και του Ηρακλή δεν υπέγραψε κανείς.
Α: Και του Ηρακλή δεν έχουν υπογράψει. Του Ηρακλή έχουνε πάει και χαρτιά να πούμε, αγοράσανε χαρτιά ο Μυτιληναίος και ο άλλος από την Τρίπολη από παίκτες. Έχουν έναν Τζελελίδη δικηγόρο, Θεσσαλονικιό, Παοκτζή.
Β: Ναι, ναι, τον Γιώργο.
Α: Καλό παιδί. Του πήγε να πούμε εκεί για τους πελάτες του που ήταν απλήρωτοι και τους πληρώσανε οι άλλοι και πήγαν χαρτιά ότι είναι απλήρωτοι. Τους πλήρωσε η Λάρισα και ο Αστέρας και πήραν τα χαρτιά και τα στείλανε ανώνυμα στην ΕΠΟ ότι: "Είμαστε απλήρωτοι." Με πιάνεις τι σου λέω;
Β: Ναι, ναι.
Α: Για αυτό σου λέω. Καλό είναι. Καλό είναι αυτό να πούμε, να φύγει ο Ηρακλής από τη μέση.
Β: Ε βέβαια ρε, άντε τους π........ να πούμε!
Α: Και ένα άλλο... είναι και το άλλο, άμα φύγει ο Πανιώνιος, είναι δύο σωματεία του Ολυμπιακού, είναι από το τραστ εκεί.
Β: Του Ολυμπιακού σωματείο και οι δύο, βέβαια. Το θέμα είναι, δεν ξέρω, θα κάνουν μαγειρέματα, αλλά δεν μπορεί, αρεοπαγίτης είναι εκεί πέρα.
Α: Τί μαγειρέματα ρε; Δεν μπορούν να κάνουν, θα πάνε στην UEFA οι άλλοι. Έτοιμοι είναι να πάνε στην UEFA ο Πηλαδάκης και αυτοί. Δεν το κάνει ο άλλος ο μ.......! Κι απ'ό,τι μαθαίνω, θα μείνουν κιόλας αυτοί οι δύο, οι ομάδες. Τους πιέζει κι η Nova και ιστορίες και τέτοια ότι να μην ανέβουν πέντε από τη δεύτερη (ακατάληπτο).
Β: Έ και πως θα γίνει;
Α: Αυτή την απόφαση που κάνανε θα την αλλάξουνε η ΕΠΟ. Αντί να ανεβούνε πέντε...
Β: Θα ξεφτιλιστούνε τότε. Να αλλάξουνε απόφαση; Θα ξεφτιλιστούμε, χαμός θα γίνει.
Α: Ναι σε συ Θοδωρή, αλλά να σου πω κάτι; Και το προϊόν πέφτει τώρα. Όταν θα ανέβουνε πέντε από τη Β' Εθνική...
Β: Δεν το συζητάμε, θα ανεβούνε τώρα και η κουτσή Μαρία.
Α: Δεν το συζητάμε τώρα, θα ανεβούνε τα Τρίκαλα και τα α.......... μου και τις Δόξες, κωλομάδες είναι.
Β: Τα Τρίκαλα; Ποια Τρίκαλα; Τρίκαλα, Διαγόρας, ΟΦΗ δεν παίρνουνε με τίποτα άδεια.
Α: Ε ποιοί; Κάποιοι από τις άλλες ομάδες.
Β: Θα ανέβει Κομπότης, Σαββάκης θα ανέβει...
Α: Ο Κομπότης εντάξει, ο Πιερικός θα ανέβει, χαζομάρες τέτοιες ομάδες θα ανέβουν. Γιατί; Ο Σαββάκης μπορεί να κάνει ομάδα; Τί να λέμε;
Β: Καλά ρε προεδράρα.
Α: Πάντως Παναιτωλικό και Γιάννινα τους έχει πιάσει ο Ολυμπιακός.
Β: Παναιτωλικό και Γιάννινα, ε;
Α: Ναι.
Β: Εμείς τι θα κάνουμε; Θα πάμε πάλι σαν πρόβατα στη σφαγή;
Α: Τίποτε, πρέπει να οργανωθούμε να πούμε...
Β: Ε βέβαια.
Α: Αυτοί ετοιμάζανε να βάλουνε τον Βεντούρη πρόεδρο στη Σούπερ Λίγκα.
Β: Σούπερ Λίγκα; Τα λες ρε π........;
Α: Ναι, ναι.
Β: Γιατί; Θα αλλάξει του χρόνου; Ο Μαρινάκης δεν είναι και του χρόνου;
Α: Όχι.
Β: Και θα'χει θέμα το καλοκαίρι ποιον θα ψηφίσουμε πάλι.
Α: Ναι, ναι, ναι.
Β: Καλά, θα τα πούμε αυτά από κοντά με την ησυχία μας.
Α: Καλά, καλό Πάσχα.
Β: Επίσης.
Διάλογος μεταξύ του Μάκη Ψωμιάδη και του Αργύρη. Όπου "Α" βάλτε τον Μάκη Ψωμιάδη και όπου "Β" βάλτε τον συνομιλητή του, με το όνομα Αργύρης.
Ο "Α" ενημερώνει τον "Β" ότι ο Αχιλλέας Μπέος έβγαλε ανακοίνωση, στην οποία "κράζει" τον Σοφοκλή. Ο "Α" πιστέυει ότι πρέπει ο Σοφοκλής να απαντήσει άμεσα σε αυτή την ανακοίνωση, αλλά ο "Β" του λέει ότι απουσιάζει εκτός Ελλάδας για 10 ημέρες.
Α: Εγώ να σου πω κάτι; Δεν θέλω να γίνει μπουρδέλο, πάνε να το κάνουνε μπουρδέλο αυτοί.
Β: Σωστός είσαι.
Α: Τον βάζει ο Μαρινάκης και τα κάνει αυτά.
Β: Το πιθανότερο, έτσι όπως το λες είναι.
Α: Από μόνος του δεν βρίσκει αυτός τα κουράγια να το κάνει, για να πει...
Β: Όχι ρε, τέτοια σοβαρά θέματα, για ομοσπονδία και τα λοιπά, δεν υπάρχει περίπτωση να μην έχει πάρει...
Α: Συμφωνείς;
Β: Δεν υπάρχει περίπτωση να μην έχει πάρει την έγκριση. Και αν δεν τον έχει βάλει, έχει πάρει την έγκριση 100%.
Α: Μα γι'αυτό και τον έβαλαν εκεί πέρα, για να φαίνεται αυτός, να τα κάνει μπουρδέλο αυτός...
Β: Και μετά ο άλλος να το παίζει ισορροπιστής.
Α: Επέμεινε και εσύ να τον πάρεις τηλέφωνο, θα επιμείνω και εγώ, πρέπει να βγάλει μία ανακοίνωση για να τον βάλει στη θέση του.
Β: Έγινε πρόεδρέ μου.
Ο Μάκης Ψωμιάδης ("Α") συνομιλεί με τον Πατρίκ ("Β").
Αρχικά συζητούν για το που θα περάσουν το Πάσχα. Συμφωνούν ότι ο Ηρακλής και ο Πανιώνιος θα αντιμετωπίσουν σοβαρά προβλήματα διότι δεν ήταν συνεπείς στις πληρωμές των παικτών και γενικά στις οικονομικές τους υποχρεώσεις. Ο "Α" συγκεκριμένα για τον Πανιώνιο αναφέρει: "Έτσι θέλανε ο κύριος Τσολακάκης, πήγανε και βρήκανε ταμεία 1,2 και τα φάγανε. Ο Τσακίρης τους άφησε 1,2 μετρητά τη μέρα που τους παρέδωσε."
Contra
Τελικά είμαι και πολύ άνδρας βαρβάτος!Και μηδενιστής! Μηδενίζω τα πάντα! Αν έχετε τίποτα για πούλημα φέρτε το σε εμένα να του μηδενίσω το κοντέρ!
Άβαταρ μέλους
Varvatos
 
Δημοσιεύσεις: 390
Εγγραφή: Δευτ 25 Απρ 2011, 15:17

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Δευτ 27 Ιουν 2011, 18:40

Ενημερώνεται για το παρασκήνιο.τίποτα παραπάνω!
Αλλά φυσικά εμείς θα το κάνουμε σκ@τ@ το θέμα,και εμείς και οι ΑΡΔ.


εντιτ: αλλαγή συντακτικού για να μην έχουμε υπονοούμενα (made in Italy)
Τελευταία επεξεργασία από teod1980 και Δευτ 27 Ιουν 2011, 18:59, έχει επεξεργασθεί 3 φορά/ες συνολικά
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες