Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Varvatos » Δευτ 27 Ιουν 2011, 20:02

Falegkos έγραψε:στα στημένα δεν συμμετέχει ρε φιλε αλλα σαρεσει η συζήτηση που διάβασες???
δεν σου λεω για να κατηγορηθεί και τετοια αλλα σαν ΠΑΟΚτσις με χαντάκωσε αυτο που διαβασα.
Σαν να ειναι χωρισμένοι σε στρατόπεδα του μπεου οι μισοί και του πουρακια οι αλλοι.


Falegkos πιστεύεις ότι έχουν κάποια σχέση όλα αυτά με τον νέο επενδυτή-πρόεδρο- Φλωριδη στον ΠΑΟΚ έτσι ξαφνικά ή είναι εντελώς τυχαίο?Συνδυάζετε?

Εγώ λέω τυχαία...

Εγώ π.χ. πιστεύω ότι ο Ζαγοράκης είδε ότι υπάρχει 5+ εκατ. ανοιγμα στην ΠΑΕ , δεν είχε πρόταση σοβαρή για Βιερίνια , κατάλαβε ότι δεν μπορεί να πουλήσει όλη την ομάδα και ξέρει ότι μπορεί του χρόνου να είχε και πρόβλημα με την αδιοδότηση από την ΟΥΕΦΑ και κατά ανάγκη ζήτησε την βοήθεια του Βρυζα και του κουμπάρου του Βρυζα (Σαχπα)...Εγώ πιστεύω ότι κάτι τέτοιο πρέπει να παίζει...Τώρα ποια θα είναι η θέση του με τους διαλόγους δεν ξέρω...Δηλαδή αν θα βγει να κάνει κάποια συνέντευξη τύπου ή όχι Ή μηνύσεις κτλ πως θα αντιδράσει δηλαδή......

εν το μεταξύ βγάζουν τώρα και για την κούλα διαλόγους....σαν να προσπαθούν να τα βάλουν όλα σε ένα κουβά για να μην την πληρώσει ο γαυρός....
Τελικά είμαι και πολύ άνδρας βαρβάτος!Και μηδενιστής! Μηδενίζω τα πάντα! Αν έχετε τίποτα για πούλημα φέρτε το σε εμένα να του μηδενίσω το κοντέρ!
Άβαταρ μέλους
Varvatos
 
Δημοσιεύσεις: 390
Εγγραφή: Δευτ 25 Απρ 2011, 15:17

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό yiannisPAOKitalia » Δευτ 27 Ιουν 2011, 20:05

Ρε μην τρώτε τον παπά που πουλάνε, ρίχνουν άδεια για να πιάσουν γεμάτα.

Βγάλανε -παράνομα γιατί εφ'όσον δεν υποννοείτε καν οτιδήποτε μη νόμιμο δε δικαιολογείται η δημοσιοποίησή τους- ένα διάλογο που συζητάνε για το πρόβλημα αδειοδότησης της γριάς και του Πανιώνιου.

Η μόνη χαζομάρα είναι εκείνο το "φίλε" στο αρχίδι τον Μπέο. Αλλά όταν είσαι υποχρεωμένος να πας στον πόλεμο, δε γίνεται να μην πυροβολήσεις..
-
yiannisPAOKitalia
 
Δημοσιεύσεις: 3331
Εγγραφή: Τρί 14 Οκτ 2008, 23:38
Τοποθεσία: Bologna

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό black death » Δευτ 27 Ιουν 2011, 20:06

Varvatos έγραψε:εν το μεταξύ βγάζουν τώρα και για την κούλα διαλόγους....

Πού;
Άβαταρ μέλους
black death
 
Δημοσιεύσεις: 4388
Εγγραφή: Παρ 17 Σεπ 2010, 08:43

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Falegkos » Δευτ 27 Ιουν 2011, 20:06

αδερφέ δεν λεω οτι μεσα απο τους διαλόγους ειπε κατι ο ζαγορ που μπορεί να τιμωρηθεί κτλ κτλ (στανταρ θα φαμε πρόστιμο απο την ΕΠΟ για ύβρις στο τηλέφωνο)
αλλα δεν μου άρεσε ατο που διαβασα.
Απλα τα πράγματα 8-)
κι αν στον ΠΑΟΚ αλλάξαν όλα, ο κοντός πάνω απ'όλα
Άβαταρ μέλους
Falegkos
 
Δημοσιεύσεις: 4329
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 14:50

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό moican4 » Δευτ 27 Ιουν 2011, 20:09

ο Ζαγορ εχει συνομιλιες και με αλλους αλλα σε καμια περιπτωση δεν υπαρχει θεμα
στημενων παιχνιδιων η υπονοουμενων...
Αν εχουν @@ ας βγαλουν ολες τις συνομιλιες του.
Η προσπαθεια λασπης κατα του ΠΑΟΚ και του Ζαγορ δεν θα περασει...
Η προσπαθεια γενικευσης της βρωμας που επικρατει, δεν θα περασει...
Η προσπαθεια να μην γινει το deal με τον Φλωριδη, δεν θα περασει ...
Τέσσερα πράγματα στη ζωή δε γυρίζουν πίσω. Οι στιγμές που έζησες, οι πράξεις που έκανες, τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες....!!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
moican4
 
Δημοσιεύσεις: 8340
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 05:46

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Varvatos » Δευτ 27 Ιουν 2011, 20:11

black death έγραψε:
Varvatos έγραψε:εν το μεταξύ βγάζουν τώρα και για την κούλα διαλόγους....

Πού;

http://www.gazzetta.gr/sites/all/themes ... les/D3.pdf
Τελικά είμαι και πολύ άνδρας βαρβάτος!Και μηδενιστής! Μηδενίζω τα πάντα! Αν έχετε τίποτα για πούλημα φέρτε το σε εμένα να του μηδενίσω το κοντέρ!
Άβαταρ μέλους
Varvatos
 
Δημοσιεύσεις: 390
Εγγραφή: Δευτ 25 Απρ 2011, 15:17

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Varvatos » Δευτ 27 Ιουν 2011, 20:14

moican4 έγραψε:Η προσπαθεια να μην γινει το deal με τον Φλωριδη, δεν θα περασει ...
Τελικά είμαι και πολύ άνδρας βαρβάτος!Και μηδενιστής! Μηδενίζω τα πάντα! Αν έχετε τίποτα για πούλημα φέρτε το σε εμένα να του μηδενίσω το κοντέρ!
Άβαταρ μέλους
Varvatos
 
Δημοσιεύσεις: 390
Εγγραφή: Δευτ 25 Απρ 2011, 15:17

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Δευτ 27 Ιουν 2011, 20:25

τι λετε ρε παιδια νιωθετε???μπορτειτε να μου βρειτε κατι το περιεργο στους συγκεκριμενους διαλογους???καλα παμε καλα???
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13625
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό eorptol » Δευτ 27 Ιουν 2011, 20:27

Falegkos έγραψε:αδερφέ δεν λεω οτι μεσα απο τους διαλόγους ειπε κατι ο ζαγορ που μπορεί να τιμωρηθεί κτλ κτλ (στανταρ θα φαμε πρόστιμο απο την ΕΠΟ για ύβρις στο τηλέφωνο)
αλλα δεν μου άρεσε ατο που διαβασα.
Απλα τα πράγματα 8-)


κοιτα ο ζαγορ δεν ειναι και του χαρβαρντ αν ειναι να βαλουμε τον ζαμπουνη να του κανει μαθηματα σαβουαρ βιβρ....
:) :)

Η ΟΥΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΕΜΠΛΕΚΕΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ Ο ΖΑΓΟΡ ΔΕΝ ΕΜΠΛΕΚΕΤΕ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΔΥΟ ΣΥΝΟΜΙΛΙΕΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.....
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Δευτ 27 Ιουν 2011, 20:42

συγνωμη που υπαρχει θεμα???αντι να χαιρομαστε που δε συμμετεχει πουθενα και μιλαει ετσι καθομαστε και προσπαθουμε να δημιουργησουμε εντυπωσεις???τι το μεμπτο ακουγεται???το χωσιμο στο μπεο εκει που πρεπει τι???συγκεκριμενα πραγματα οχι μονο αερολογιες να προκαλουμε εντυπωσεις...

φυσικα και καμια προσπαθεια προπαγανδας δεν πρεπει να μεινει αναπαντητη δεν τους ειχα ικανους να τα μαγειρεψουν ετσι τα πραγματα αλλα πανε να τους βαλουν επικοινωνιακα ολους στο παιχνιδι για να πουν στο τελος μαζι τα φαγαμε...αυτο δε θα περασει...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13625
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό diniko80 » Δευτ 27 Ιουν 2011, 20:56

με τισ τατιανιες βλεπω να τη γλυτωνουν ολοι τελικα
Άβαταρ μέλους
diniko80
 
Δημοσιεύσεις: 2758
Εγγραφή: Τρί 13 Μάιος 2008, 12:54

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Δευτ 27 Ιουν 2011, 20:59

δεν πρεπει να τους αφησουμε να γλυτωσουν με τιποτα ομως...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13625
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό PARASANDALOS » Δευτ 27 Ιουν 2011, 21:05

ενταξει ο ζαγορ δεν ειναι και κανενα χαιβανι αλανι ειναι τι θα εκανε δηλαδη δε θα μιλαγε με τον μπεο???? και το μαρινακη????και το καθε μαλακα...????
σιγα τι ειπε ετσι κ αλλιως .....απλα μιλαγε(ποδοσφαιρικα) καταβαθος στα @@ του τον γραφει.........
σιγα τη συνομιλια πουθενα δε φενεται για αγωνα και διαιτησια......
Τελευταία επεξεργασία από PARASANDALOS και Δευτ 27 Ιουν 2011, 21:06, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
PARASANDALOS
 
Δημοσιεύσεις: 5255
Εγγραφή: Παρ 14 Νοέμ 2008, 05:15
Τοποθεσία: ΔΕΝΤΡΟΠΟΤΑΜΟΣ

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό joshua » Δευτ 27 Ιουν 2011, 21:05

Παντως και αυτος ο ζαγορ φιλους και κουμπαρους ψωνιζει απο σβερκο.Την παροιμια δεν την ξερει ηθελα να μαθω?
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24064
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό diniko80 » Δευτ 27 Ιουν 2011, 21:09

αφου αυτο ειναι το χεΙρΟτερο που ειχαν για το ζαγορ, ησυχασα..

ΟΙ ΜΙΣΕς συνομιλιες μεχρι τωρα ειναι να χαμε να λεγαμε...κουτσομπολιο και παπαρολογια...

προσπαθουν να περασουν οτι μπεος μακης ειναι το κεντρο του συμπαντος ..ετσι ο βαγγελας δε φαινεται ποτε να λεει αυτα που λεει ο μπεος οτι λεει ο βαγγελας...οποτε δεν ειναι αποδειξη και το πλειμελλημα καλα κρατει...

ζαγορ οχι και μουνοπανο αυτος που εκανε μηνυση στο βαγγελα....χαβαλε τον εκανε το μαλακοκαβλι το παιδοβουβαλο...γαιυτο και την απεσυρε... ;)
Άβαταρ μέλους
diniko80
 
Δημοσιεύσεις: 2758
Εγγραφή: Τρί 13 Μάιος 2008, 12:54

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες