Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 29 Ιούλ 2020, 10:35

Και το χειρότερο είναι ότι στις ετήσιες ΓΣ του Μαΐου δεν γίνεται λόγος για φλέγοντα θέματα, παρά μόνο κάθε Έφορος λέει τι έγινε την εκάστοτε χρονιά στο τμήμα του και μετά πάνε όλοι μαζί σε καμιά ταβέρνα.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 29 Ιούλ 2020, 11:02

Κράζετε, αλλά πού να ξέρετε εσείς, απ αυτά? :ugeek:
Έτσι λειτουργούν οι φαμίλιες των άριστων... :roll:

:idea: Η μονταζιέρα να ναι καλά και ο Όμιλος θα συνεχίσει να........."θεριεύει"... :twisted:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό john4serres » Πέμ 24 Σεπ 2020, 16:15

Αναλυτικότερα οι δυνατότητες επικοινωνίας με τα τμήματα αρκετών από τις ακαδημίες του ΑΣ ΠΑΟΚ:

Πρόσκληση στις ακαδημίες του ΠΑΟΚ!
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29796
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό zissos » Τετ 23 Δεκ 2020, 23:29

Πολύ σημαντική η ανακοίνωση του Α.Σ. ΠΑΟΚ και η πλήρης συστράτευση με την ΠΑΕ. Και ειδικά αυτό το "ραντεβου στα γουναράδικα" πρέπει να έτσουξε αρκετούς περισσότερο από το ξέχεσμα που τους έριξε η ΠΑΕ λίγες ώρες πριν. Σε κάθε περίπτωση είναι καλό να βλέπουν οι εδώ και εκεί ότι ο ΠΑΟΚ προχωρά σύσσωμος και με καυλιάρικη διάθεση.
Άβαταρ μέλους
zissos
 
Δημοσιεύσεις: 1991
Εγγραφή: Κυρ 29 Μάιος 2011, 01:38

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό Χωρικός » Πέμ 24 Δεκ 2020, 01:01

τί είναι τα γουναράδικα;;
Άβαταρ μέλους
Χωρικός
 
Δημοσιεύσεις: 3170
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Πέμ 24 Δεκ 2020, 07:32

Είναι το μέρος όπου καταλήγουν όλα τα δέρματα των που πιάστηκαν στη φάκα...Ουσιαστικά όμως ή φράση του καπετάνιου μας του "Άρη Βελουχιώτη" "καλή αντάμωση στα γουναράδικα" την οποία έλεγε πριν κινήσουν οι αντάρτες για κάποια μάχη σηματοδοτούσε την αποφασιστικότητα και την θέληση για μάχη ακόμα κι αν η κατάληξη θα ήταν ο πάγκος του γουναρά...
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6127
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό Χωρικός » Πέμ 24 Δεκ 2020, 17:04

V-olakiotis έγραψε:Είναι το μέρος όπου καταλήγουν όλα τα δέρματα των που πιάστηκαν στη φάκα...Ουσιαστικά όμως ή φράση του καπετάνιου μας του "Άρη Βελουχιώτη" "καλή αντάμωση στα γουναράδικα" την οποία έλεγε πριν κινήσουν οι αντάρτες για κάποια μάχη σηματοδοτούσε την αποφασιστικότητα και την θέληση για μάχη ακόμα κι αν η κατάληξη θα ήταν ο πάγκος του γουναρά...

Δεν μου πήγε καθόλου το μυαλό..ενώ θα έπρεπε να γνωρίζω τα λόγια του Άρη... Ευχαριστώ φίλε!
Άβαταρ μέλους
Χωρικός
 
Δημοσιεύσεις: 3170
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 24 Μαρ 2021, 22:28

Κρίμα. Πολύ πολύ κρίμα.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 26 Απρ 2021, 11:57

Ξέρουμε πότε θα γίνουν οι εκλογές;
Ξέρουμε ποιοι είναι οι υποψήφιοι; Εκτός από τον Β@σιλ@κόπουλ0 του ΠΑΟΚ;
Ο Χάρης Μάλλιος θα κατέβει;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Δευτ 26 Απρ 2021, 18:40

ο κατσαρης θα μπει στην νεα τουμπα και μετα θα φυγει

και ο ιησους χριστος να κατεβει στις εκλογες ο κυρ θανασης δεν χανει...
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 28 Απρ 2021, 16:50

Να ονομάσουμε κανένα δωμάτιο “Θανάσης Κατσαρής” να τελειώνουμε;;
Ας ονομάσουν τα γραφεία του ΑΣ με το όνομά του. Και θα μπει σαν απλός οπαδός και πρώην πρόεδρος του ΑΣ. Δεν του αρκεί;;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Τετ 28 Απρ 2021, 17:02

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Να ονομάσουμε κανένα δωμάτιο “Θανάσης Κατσαρής” να τελειώνουμε;;
Ας ονομάσουν τα γραφεία του ΑΣ με το όνομά του. Και θα μπει σαν απλός οπαδός και πρώην πρόεδρος του ΑΣ. Δεν του αρκεί;;


οχι δεν αρκει
θα ειναι ο προεδρος του ερασιτεχνη οταν μπουμε στο νεο γηπεδο

αν το νεο γηπεδο γινει το 2041 θα παραμεινει προεδρος μεχρι τοτε

θελει να συνδεσει το ονομα του με το νεο γηπεδο τιδεν καταλαβαινεις?
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό kayde » Τετ 28 Απρ 2021, 18:08

Οταν ομως καναμε εγγραφες για να φυγει πριν δεκα χρονια,ερχοταν ο Χαρος και πουλουσε τρελα σ'αυτους που πηγαν να ψηφισουν,με τις ευλογιες του φουρναρη.

Υπαρχουν πολλα ΠΑΟΚτσακια που ξερουν πραγματα σ'αυτο το φορουμ,και πραγματικα τρελενομαι που δε γραφουν τιποτα.Και εσυ ρε μαρλει,γνωριζεις,και δε γραφεις.
Απο τη μια το καταλαβαινω,και εγω ετσι ειμαι.Απο την αλλη αισθανομαι ενοχος που δε τους ξεσκιζω.Τεσπα..
Και οταν θα πεθανω,θελω τον Δικεφαλο στο ταφο μου επανω..
Άβαταρ μέλους
kayde
 
Δημοσιεύσεις: 2099
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 01:38
Τοποθεσία: Επτάλοφος

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Τετ 28 Απρ 2021, 19:46

Γράψτε ρε παιδιά, να μάθουμε τι παίζεται
Κι εγώ είμαι μέλος τακτοποιημενο και θέλω να ξέρω
Ο ετεροαποκαλουμενος κι ως άπλυτος κυρ Παντελής
elvetos giatros
 
Δημοσιεύσεις: 3482
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 01:16

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Τετ 28 Απρ 2021, 21:30

kayde έγραψε:Οταν ομως καναμε εγγραφες για να φυγει πριν δεκα χρονια,ερχοταν ο Χαρος και πουλουσε τρελα σ'αυτους που πηγαν να ψηφισουν,με τις ευλογιες του φουρναρη.

Υπαρχουν πολλα ΠΑΟΚτσακια που ξερουν πραγματα σ'αυτο το φορουμ,και πραγματικα τρελενομαι που δε γραφουν τιποτα.Και εσυ ρε μαρλει,γνωριζεις,και δε γραφεις.
Απο τη μια το καταλαβαινω,και εγω ετσι ειμαι.Απο την αλλη αισθανομαι ενοχος που δε τους ξεσκιζω.Τεσπα..



να γραψω τι ρε αδερφε?
και πριν τον κατσαρη μια κλικα ηταν στον ερασιτεχνη
πληρως αδιαφοροι για τιτλους
ειναι μια ιστορια σχεδον 25 χρονων με πολλα και σημαντικα γεγονοτα που αφορουν και την παε και την καε
και εμπλεκονται πολλοι και πολλα και δεν τα ξερω και ολα μπορει ουτε τα μισα
κραζω εδω και χρονια αλλα τι κερδισα?


στο το "ντου" εγγραφων της δηθεν λαικης βασης με ζουραριδες ζωγραφους χρυσους δικεφαλους εμφανιστικες η αργοτερα πχ 2010 ?
για την παραιτηση κυρ θαναση? για τα πιστολια που ετρωγε απο την παε απο 98 μεχρι να ερθει ο ιβαν?
δεν μπορω να μην αναγνωρισω την εξυπναδα του και τις ικανοτητες του
οπως και την αδιαφορια του για πρωταθλητισμο για να μην πω αθλητισμο... και τον εγωισμο του


δεκαδες πραγματα υπαρχουν και θα κλεισει μια ολοκληρη εποχη οταν φυγει
αλλα αν παιρναμε κουπες σε βολλευ και χαντμπολ κανενας δεν θα ρωτουσε για τον ΑΣ το ξερεις και το ξερω
end of story
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες