Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 02 Μάιος 2021, 01:38

Εγώ γράφτηκα πρόπερσι, αλλά τη περσινή συνδρομή δεν τη πλήρωσα επίτηδες.. Διαβάζω πολλά εδώ μέσα που σε σελίδες του ΑΣ στο Φέησμπουκ (όχι την επίσημη, βέβαια) δεν λέγονται.. Έχω γίνει επιφυλακτικός.

Και δεν ξέρω αν υπάρχει διάδοχη κατάσταση.
Ποιος ΘΕΛΕΙ και ΜΠΟΡΕΙ;; Μάλλιος; Βιολίδης; Γ@λ@τσόπουστ@ς; Παϊσιάδης, Πετρίδης (θεός φυλάξοι);; Κάποιος άλλος που δεν τον ξέρω;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Κυρ 02 Μάιος 2021, 10:22

το θεμα της συνδρομης αφορα εσενα δεν μπορω να πω κατι..

προσωπα υπαρχουν και αρκετοι θελουν μιλαμε για καρεκλα με αρκετη εξουσια
το ζητημα ειναι η αλλαγη νοοτροποιας αν υπαρχει η οχι και νομιζω πως υπαρχει απλα περιμενουν να φυγει..
για να ειμαι απολυτα δικαιος υπαρχει και ενα κακο σεναριο μολις φυγει ο κυρ θανασης να βγουν τα μαχαιρια και να παιξει εμφυλιος

εγω αντιθετα με τους αλλους που λενε πως θα επιλεξει ο ιδιος τον επομενο
πονταρω στο οτι δεν θα εμπλακει καθολου
ουτε βλεπω τον ιβαν να ενδιαφερθει


για να το παω πιο μακρια
με νεα τουμπα με καθαρη καε
με βολλευ στα χερια αλλων
δεν θα ειναι ο ιδιος ερασιτεχνης
εχουν μοιραστει τα τμηματα και οι εξουσιες
οποτε διακοσμιτικος προεδρος ....
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό thanasakiss4 » Κυρ 09 Μάιος 2021, 09:30

Με 5€ εγγραφή και 20 € ετήσια συνδρομή τα ανύπαρκτα μπροστά σε μας σκουλήκια, μάζεψαν 5000 μέλη στον ερασιτέχνη τους, γιατί τρέξανε, κάνανε καμπάνιες και ρίξανε τις τιμές.
Εσείς μόνο στα λόγια θέλετε συμμετοχή του κόσμου του ΠΑΟΚ στον ΑΣ.
Ούτε κάρτες φιλάθλων ερασιτέχνη που πλέον και η Κούτση Μαρία έχει, ούτε προσπάθειες για μαζική εγγραφή μελών. Τίποτα. Έχετε βολευτει με την διαχείριση των χρημάτων του Ιβάν και στρογγυλοκαθισατε στις καρέκλες σας.
thanasakiss4 έγραψε:Μεγαλη κινητοποιηση και κάλεσμα για εγγραφή μελών στον ερασιτεχνη παο, με τους αθλητες βολει και ποδοσφαιρου να γινονται μέλη. Δυνατοτητα και εγγραφης μεσω ιντερνετ χωρις χαρτιά και φυσικη παρουσια.

Στον αρη εχουν γυρισει από τον ερασιτεχνη τους ολη την β ελλαδα για ανανεώσεις μελων και εγγραφη νεων. Και η τιμη τους; 5 ευρω η εγγραφη και 20 τον χρόνο!
Παραλληλα εχουν και την καρτα φιλαθλου με το 10ευρω που είναι απαραίτητη για να παρεις εισιτηριο από παε.

Το ιδιο και στην αεκ. Καρτα φιλαθλου για να μπορεσεις να πάρεις εισιτηριο από παε ή καε μεσα στην χρονια ή διαρκειας.Χωρις αυτην δεν γίνεται!

Στον οσφπ εχουν ξεφυγει εδώ και χρονια σε αυτό θεμα. Μεγαλες καμπανιες κάθε χρόνο για μελη στον ερασιτεχνη τους και καρτες φιλαθλων εχουν.

Εμείς; Να μπαινει το μπακιρι απ τον ιβαν, να διοικουμε με αυτά, χωρις να ανοιγουμε τον ας για μαζικη εγγραφη γιατι τοτε καποιοι θα ρωτανε και θα εχουν απαιτησεις.
Α και να βγαζουμε ανακοινωσεις ξεφτίλας σε αυτους που μας κοροιδευουν εδώ και χρόνια.
ΠΑΟΚ εδώ ..ΠΑΟΚ εκεί.. ΠΑΟΚ θα είμαι μια ζωή!
Άβαταρ μέλους
thanasakiss4
Bet Guru 2019
 
Δημοσιεύσεις: 1956
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 11:30
Τοποθεσία: Κομοτηνή

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 09 Μάιος 2021, 14:53

Χρόνια τα λέμε..χρόνια.

Αλλά στις ετήσιες ΓΣ δεν μιλάει κανείς.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 11 Ιούλ 2021, 20:43

Αντιγράφω από χανουμοσάιτ:


Με την ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΟΥ ΑΕχ 10 € βοηθάς τη Μάνα ΑΕΚ, αλλά επιπλέον μόνο με αυτή μπορείς να αγοράσεις τα εισιτήρια διαρκείας και τα απλά εισιτήρια αγώνων ΠΑΕ ΑΕχ και ΚΑΕ ΑΕχ, έχεις έκπτωση έως 13% στις κάρτες διαρκείας ΧΑΝΤΜΠΟΛ, ΒΟΛΕΪ, ΠΟΛΟ, ΦΟΥΤΣΑΛ και ΜΠΑΣΚΕΤ με ΑΜΑΞΙΔΙΟ και στα ΠΑΚΕΤΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ.

Με την ΠΡΟΝΟΜΙΑΚΗ ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΟΥ ΑΕχ των 20 € βοηθάς ακόμη περισσότερο την Μάνα ΑΕχ και έχεις το προνόμιο:
1. Να αγοράσεις τα εισιτήρια διαρκείας και τα απλά εισιτήρια αγώνων των ομάδων ποδοσφαίρου ΠΑΕ ΑΕχ και μπάσκετ ΚΑΕ ΑΕχ.
2. Να έχεις έκπτωση έως 10% στο e-shop AEχ(*).
3. Να έχεις έκπτωση έως 25% στις κάρτες διαρκείας ΧΑΝΤΜΠΟΛ, ΒΟΛΕΪ, ΠΟΛΟ, ΦΟΥΤΣΑΛ και στην κάρτα διαρκείας ΜΠΑΣΚΕΤ με ΑΜΑΞΙΔΙΟ και έως 28,5% στα ΠΑΚΕΤΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΑΕχ και ΑΕχ+ΑΕχ ΑΜΕΑ 5+1.
4. Να έχεις έκπτωση 5-10% στα προϊόντα AEχ INSURANCE(**).
5. Να έχεις ειδικές προσφορές / εκπτώσεις σε προϊόντα και υπηρεσίες χορηγών ΑΕχ.



Μέχρι προχθές, πούλησαν 4082 κάρτες.


4000 κάρτες.


4000 κάρτες φιλάθλου.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Κυρ 11 Ιούλ 2021, 21:00

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Αντιγράφω από χανουμοσάιτ:


Με την ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΟΥ ΑΕχ 10 € βοηθάς τη Μάνα ΑΕΚ, αλλά επιπλέον μόνο με αυτή μπορείς να αγοράσεις τα εισιτήρια διαρκείας και τα απλά εισιτήρια αγώνων ΠΑΕ ΑΕχ και ΚΑΕ ΑΕχ, έχεις έκπτωση έως 13% στις κάρτες διαρκείας ΧΑΝΤΜΠΟΛ, ΒΟΛΕΪ, ΠΟΛΟ, ΦΟΥΤΣΑΛ και ΜΠΑΣΚΕΤ με ΑΜΑΞΙΔΙΟ και στα ΠΑΚΕΤΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ.

Με την ΠΡΟΝΟΜΙΑΚΗ ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΟΥ ΑΕχ των 20 € βοηθάς ακόμη περισσότερο την Μάνα ΑΕχ και έχεις το προνόμιο:
1. Να αγοράσεις τα εισιτήρια διαρκείας και τα απλά εισιτήρια αγώνων των ομάδων ποδοσφαίρου ΠΑΕ ΑΕχ και μπάσκετ ΚΑΕ ΑΕχ.
2. Να έχεις έκπτωση έως 10% στο e-shop AEχ(*).
3. Να έχεις έκπτωση έως 25% στις κάρτες διαρκείας ΧΑΝΤΜΠΟΛ, ΒΟΛΕΪ, ΠΟΛΟ, ΦΟΥΤΣΑΛ και στην κάρτα διαρκείας ΜΠΑΣΚΕΤ με ΑΜΑΞΙΔΙΟ και έως 28,5% στα ΠΑΚΕΤΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΑΕχ και ΑΕχ+ΑΕχ ΑΜΕΑ 5+1.
4. Να έχεις έκπτωση 5-10% στα προϊόντα AEχ INSURANCE(**).
5. Να έχεις ειδικές προσφορές / εκπτώσεις σε προϊόντα και υπηρεσίες χορηγών ΑΕχ.



Μέχρι προχθές, πούλησαν 4082 κάρτες.


4000 κάρτες.


4000 κάρτες φιλάθλου.


Και ο γάβρος έχει πάνω από 5000, σε αριθμό.

Και τι να λέει τώρα;

Θα συγκρινόμαστε με τους γάβρους και τα χανούμια;

Σε τι ακριβώς;

Σε αυτούς που έριξαν την ομάδα τους στη Γ ' Εθνική ή με αυτούς που το Κράτος και η ομάδα ταυτίζονται;

Εμείς δεν κάναμε ΑΜΚ 500.000 ΕΥΡΩ στο μπάσκετ, από το υστέρημά μας;

Δηλαδή τι σόι σύγκριση είναι αυτή τώρα;
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 11 Ιούλ 2021, 21:22

Θεωρώ πως αν ο ΑΣ έβγαζε αντίστοιχες κάρτες και τις διαφήμιζε σωστά, θα είχαν απήχηση. Αντ'αυτού, υπάρχει μια τυπική εγγραφή με ένα κόστος 50€ και 30€ κάθε επόμενο χρόνο για ανανέωση, αλλά δεν προμοτάρεται ΚΑΘΟΛΟΥ. Εσωστρέφεια μεγάλη εκ μέρους του ΑΣ.

Ανοίξτε την αγκαλιά σας στον κόσμο.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Κυρ 11 Ιούλ 2021, 22:47

Συμφωνώ, ο ερασιτεχνης έχει καταντήσει κλειστή μυστικιστική λέσχη
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2534
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Κυρ 11 Ιούλ 2021, 23:20

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Θεωρώ πως αν ο ΑΣ έβγαζε αντίστοιχες κάρτες και τις διαφήμιζε σωστά, θα είχαν απήχηση. Αντ'αυτού, υπάρχει μια τυπική εγγραφή με ένα κόστος 50€ και 30€ κάθε επόμενο χρόνο για ανανέωση, αλλά δεν προμοτάρεται ΚΑΘΟΛΟΥ. Εσωστρέφεια μεγάλη εκ μέρους του ΑΣ.

Ανοίξτε την αγκαλιά σας στον κόσμο.

δεν νομιζω οτι θα τρεχαμε ... οταν υπηρχε το θεμα με την λαικη βαση ποσοι γραφτηκαν ?υπηρχε διαφημιαη συνεχεια .....
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό john4serres » Δευτ 12 Ιούλ 2021, 00:29

Για αεχ διάβασα 4600
Ικανοποιητικός αριθμός για τόσο νωρίς.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29796
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Δευτ 12 Ιούλ 2021, 00:43

Δίκιο έχει ο Μπαρκαρούτσος
Ο ετεροαποκαλουμενος κι ως άπλυτος κυρ Παντελής
elvetos giatros
 
Δημοσιεύσεις: 3482
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 01:16

Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό aivas19 » Δευτ 12 Ιούλ 2021, 01:43

Παιδια απο εξωτερικο γινεται να γραφτουμε στον ερασιτεχνη ηλεκτρονικα;
Άβαταρ μέλους
aivas19
 
Δημοσιεύσεις: 9892
Εγγραφή: Δευτ 27 Απρ 2020, 23:20

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 12 Ιούλ 2021, 02:34

Ηλεκτρονικά; Στον ΑΣ ΠΑΟΚ του Κατσαρή;
Δύσκολο..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό aivas19 » Δευτ 12 Ιούλ 2021, 02:50

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Ηλεκτρονικά; Στον ΑΣ ΠΑΟΚ του Κατσαρή;
Δύσκολο..

Ειπα να ρωτησω [FACE WITH TEARS OF JOY] μπορω να στειλω κοτοπεριστερο με φακελο
Άβαταρ μέλους
aivas19
 
Δημοσιεύσεις: 9892
Εγγραφή: Δευτ 27 Απρ 2020, 23:20

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 12 Ιούλ 2021, 03:14

Πιο πιθανό έτσι! :mrgreen:


Θα μας πάει ο Κατσαρής στη Νέα Τούμπα, θα είναι παρών και στα εγκαίνια του Μετρό Θεσσαλονίκης (δέκα μέτρα πέρα από τον Δήμαρχο Θεσσαλονίκης) και μετά θα έρθει κάποιος εκσυγχρονιστής.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες