Φανέλα ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Δημοσίευσηαπό Gewlogos » Σάβ 23 Αύγ 2008, 14:28

Egw giati 8ymamai toso kairo na fwnazoume OLOI : "Zagoraki fere paixtarades re se lew k mi masas gia ta eksoda mono k mono apo tis faneles 8a ta kalypsoume emeis.."
Alla etsi einai..
Otan telika er8ei i wra na baleis to xeri stin tsepi omws griniari PAOKtsi de s'aresei to sxedio,oi xorigies pou toso kairo panigyrizes epeidi tis pires(enw mexri persi ekrazes pou i fanela itan "kenh" mprosta),se xalan oi rafes i poiotita kai xilies dyo alles dikaiologies..

P.S.
BARIA BARIA tou PAOK i stoli opoios de goustarei na parei ap'ti laiki..

P.S.2
Yiankos έγραψε:Πάρε και το σορτσάκι μαζί που λέει Μόλτο στον κώλο! :)


Kwlo-krouasan to molto..
VIVA 7DAYS tsourekaki..

P.S.3
To tragoudaki gia ta greeklish gnwsto..
Mi ginoume kai kourastikoi..

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team
Gewlogos
 

Δημοσίευσηαπό jimpapa » Σάβ 23 Αύγ 2008, 14:29

Paidia tha ithela na po kai ego tin gnomi mou , prosopika an kai me kseneronoun oi polles diafimiseis Den tha ixa problima na paro fanela giati oi diafimiseis einai GIA KALO ! einai anagaies kai polu zotikes gia tin omada mas opote den me xalaei kiolas otan to skeftomai logika

Tora emena to mono pou den mou arese itane oi maures me ta xrusa grammata , oi aspres einai oraies , tin rige den tin idame akoma , alla oi maures re paidia me to xruso den xero mou thimizoun skouliki ...kai min arxisete na me brizete etsi niotho giati to xruso apo makria san kitrino fenete ...kai o PAOK sta xromata tou DEN EXEI ktirino oute kamia apoxrosi tou ...kai oute exoume kamia epetiaki fanela oute tipota tetoio ...entaxei esas mporei na sas aresei , i aspri einai oraia alla to mauro me auta ta grammata pou oute fenontai den mou aresei katholou
auta perimeno na akouso tin gnomi sas
Άβαταρ μέλους
jimpapa
 
Δημοσιεύσεις: 55
Εγγραφή: Πέμ 26 Ιουν 2008, 08:57
Τοποθεσία: Thessaloniki ! Toumba city !

Δημοσίευσηαπό Bechtsoudis » Σάβ 23 Αύγ 2008, 14:34

Παιδια δεν φταινε κατα τη γνωμη μου οι χορηγοι!ειναι αναγκαιο κακο!Πηρα κι εγω τη φανελα και ειλικρινα εχω μετανιωσει!Η ποιοτητα της φανελας ειναι λιαν επιεικως απαραδεκτη!και 70 ευρω?Εχει τρελλαθει τελειως αυτη η Πουμα?Ναι μεν εντυπωσιακη φανελα αλλα απο ποιοτητα αστα να πανε!Ασε που οι περισσοτερες ειναι ελαττωματικες(οπως και η δικη μου)!Πηγα την επομενη να την αλλαξω και μου λεει η πωλητρια οτι οι περισσοτερες ετσι ειναι(ψιλολαθος τα μανικια κολλημενα και κατι αλλα μικροψεγαδια)!Και οντως οι περισσοτερες κατι εχουν...μια νορμαλ φανελα δεν βρηκα!Αυτα τα χρυσα γραμματα του Μολοτο ξεκολλανε αλλα και τσαλακωνουν ευκολα οπως και το νουμερο!Να φοβασαι να την ακουμπησεις...ελεος!!!Κι επειδη φοβαμαι να τη βαλω πλυντηριο (αφου την φορεσα μια φορα) λεω να την κανω καδρο στο σπιτι!Κριμα...ειναι και του Ζλαταν γμτ!Τεσπα κατι πρεπει να γινει με την Πουμα γιατι ειναι απαραδεκτο να δινεις 70 ευρω γι αυτη την ποιοτητα!Εχω και την φανελα της αντιντας απο το 2001 και ειναι σκυλι!Πλυνε βαλε μιλαμε,ασε που ειναι πανεμορφη!Η καλυτερη με διαφορα και πιστευω οτι οι 3 ριγες της αντιντας ταιριαζουν πιο πολυ σχεδιαστικα στον ΠΑΟΚ!!!Οπως και να χει επειδη στην παε καλα κανουν και κοιτανε το οικονομικο μερος πρωτα οταν με το καλο ληξει η συμφωνια με την πουμα ας κανει καμια καλη με την αντιντας γιατι δεν μας βλεπω καλα!
Bechtsoudis
 
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 17:16

Δημοσίευσηαπό MIXANIONA » Σάβ 23 Αύγ 2008, 14:37

prepei gia ola na exoume gnomi ???allos den 8elei delta diafimisi allos den thelei xrysa gramata poli grinia re gamoto ti 8elete poia mhn parete faneles .Tou xronoy otan einai na sxediasoyn tis nees faneles pante kai doste paragkeleiaaaaaaaaaaaa

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team
MIXANIONA
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Πέμ 29 Μάιος 2008, 09:51

Δημοσίευσηαπό gesualto » Σάβ 23 Αύγ 2008, 14:47

μαλλον οσοι δεν κραζεται της φανελες μαλλον δεν εχετε αγορασει , δεν εξηγητε αλιως . να πω και εγω οτι ειναι κακηστη η ποιοτητα , χαλια μαυρα , οσο για το αισθητηκο κομματι δεν το αναφερω καθολου . Ολες οι ομαδες εχουν χορηγους αλλα κανουν logo κα moto τους να τεριαζουν με την μπλουζα και την ομαδα οχι οτι τους κατεβει στο κεφαλη δες ολες της ομαδες τετοιος καραγκοζ μπερντες δεν υπαρχει σε αλλη . κριμα και εγω μια adidas παλια θα φοραω κριμα γιατι μιλαμε για εσοδα 500.000 ευρο .
gesualto
 
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: Σάβ 08 Δεκ 2007, 10:31

Δημοσίευσηαπό imbedil4a » Σάβ 23 Αύγ 2008, 14:51

Ναι ρε μαγκες δικιο εχετε!Να στηριξουμε οικονομικα τον Ζαγορακη,γιατι ουτως ή αλλως χορηγος του Π.Α.Ο.Κ. ειναι μονο ο κοσμος του!Το να εχεις ομως αξιοπρεπεια και να κοιτας την αληθεια καταματα δεν ειναι κακο!Οι φανελες ειναι οχι μονο ποιοτικα ή σαν εμφανιση καπως αλλα συγγνωμη 70€??Μια φανελα Ευρωπαικου συλλογου ποσο κοστιζει ΕΔΩ στην Ελλαδα.Δεν θελω τιμη στο Λονδινο π.χ. για Chelsea,αλλα εδω στην Ελλαδα ποσο εχει αυτη η φανελα?Καλος χρυσος ο Θοδωρας αλλα ατοπημα!Και δεν κρινω μονο αυτον,ολους στην Π.Α.Ε. γιατι ειμαι σιγουρος οτι δεν περναν ολα απο τα χερια του Ζαγορακη,αλλα η φανελα φετος υστερει!
Οποιος λοιπον εκφραζει τα παραπανω παραπονα για την φανελα φετος,ουτε κακος ειναι,ουτε στημενος,ουτε αντιΠ.Α.Ο.Κ.τσης.Σκοπος ειναι να κερδισει η Π.Α.Ε (εφοσον ειναι ετσι δυσκολα τα πραματα)απο ολους κατι και οχι να τους στελνει στην λαικη οπως αναφερει και ενας φιλος ποιο πανω!
Εγω το φιλικο με την Ομονοια το ακουσα παραλληλα και απο τα 3 αθλητικα ραδιοφωνα της πολης μας.Και οι 3 Κυπριοι εκφωνητες ειχαν παραπονο οτι δεν βλεπαν τα χρυσα νουμερα,δηλ. και 3 ειναι πολεμιοι του Θοδωρα?Δεν το νομιζω!
Αυτα τα λιγα και ραντεβου στα λεωφορεια για την Κρητη!Ετσι δεν ειναι?
ΠΡΟΚΑΛΩ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ Π.Α.Ο.Κ. ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΞΑΝΑ ΟΠΑΔΟΙ
Διευκρινηση: του Π.Α.Ο.Κ. !!!!
Άβαταρ μέλους
imbedil4a
 
Δημοσιεύσεις: 99
Εγγραφή: Πέμ 07 Φεβ 2008, 09:50

Δημοσίευσηαπό fofanaserres » Σάβ 23 Αύγ 2008, 15:01

imbedil4a έγραψε:Ναι ρε μαγκες δικιο εχετε!Να στηριξουμε οικονομικα τον Ζαγορακη,γιατι ουτως ή αλλως χορηγος του Π.Α.Ο.Κ. ειναι μονο ο κοσμος του!Το να εχεις ομως αξιοπρεπεια και να κοιτας την αληθεια καταματα δεν ειναι κακο!Οι φανελες ειναι οχι μονο ποιοτικα ή σαν εμφανιση καπως αλλα συγγνωμη 70€??Μια φανελα Ευρωπαικου συλλογου ποσο κοστιζει ΕΔΩ στην Ελλαδα.Δεν θελω τιμη στο Λονδινο π.χ. για Chelsea,αλλα εδω στην Ελλαδα ποσο εχει αυτη η φανελα?Καλος χρυσος ο Θοδωρας αλλα ατοπημα!Και δεν κρινω μονο αυτον,ολους στην Π.Α.Ε. γιατι ειμαι σιγουρος οτι δεν περναν ολα απο τα χερια του Ζαγορακη,αλλα η φανελα φετος υστερει!
Οποιος λοιπον εκφραζει τα παραπανω παραπονα για την φανελα φετος,ουτε κακος ειναι,ουτε στημενος,ουτε αντιΠ.Α.Ο.Κ.τσης.Σκοπος ειναι να κερδισει η Π.Α.Ε (εφοσον ειναι ετσι δυσκολα τα πραματα)απο ολους κατι και οχι να τους στελνει στην λαικη οπως αναφερει και ενας φιλος ποιο πανω!
Εγω το φιλικο με την Ομονοια το ακουσα παραλληλα και απο τα 3 αθλητικα ραδιοφωνα της πολης μας.Και οι 3 Κυπριοι εκφωνητες ειχαν παραπονο οτι δεν βλεπαν τα χρυσα νουμερα,δηλ. και 3 ειναι πολεμιοι του Θοδωρα?Δεν το νομιζω!
Αυτα τα λιγα και ραντεβου στα λεωφορεια για την Κρητη!Ετσι δεν ειναι?


ΖΑΓΟΡΑΚΗ ΦΥΓΕ ΡΕ...ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΑΣ.ΦΑΝΕΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ?ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΧΟΡΗΓΟΥΣ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΧΑΛΟΥΣΑΝ ΟΙ ΦΑΝΕΛΕΣ.ΤΙ ΤΟ ΘΕΛΕΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΧΟΡΗΓΟΥΣ...ΦΥΓΕ ΧΘΕΣ ΡΕ ΖΑΓΟΡΑΚΗ.ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΧΟΡΗΓΟΥΣ ΡΕ
ΠΑΟΚ είσαι για αυτό που για άλλους είναι άπιαστο όνειρο
paokfanatico.blogspot.com
Άβαταρ μέλους
fofanaserres
 
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Πέμ 13 Δεκ 2007, 00:31
Τοποθεσία: Gate -4-

Δημοσίευσηαπό imbedil4a » Σάβ 23 Αύγ 2008, 15:05

Καλα φιλε εχεις μεγαλο προβλημα!Οπως λεει και ο Ζαγορακης και το καναμε σλογκαν Ο Π.Α.ΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ!!Γνωριζεις Ελληνικα?Ξεριες τι σημαινει πανω απ' ολα!Φωνακλα σαλιαρη!!
ΠΡΟΚΑΛΩ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ Π.Α.Ο.Κ. ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΞΑΝΑ ΟΠΑΔΟΙ
Διευκρινηση: του Π.Α.Ο.Κ. !!!!
Άβαταρ μέλους
imbedil4a
 
Δημοσιεύσεις: 99
Εγγραφή: Πέμ 07 Φεβ 2008, 09:50

Δημοσίευσηαπό Falegkos » Σάβ 23 Αύγ 2008, 15:13

και μενα δεν μου αρεσε η φανελα φετος και κυριος τα γραμματα αλλα τη παει να πει αυτο???ειναι θεμα αυτο???
Το Θεμα ειναι να παιξουν μπαλαρα οι παιχτες μας και ας ειναι και γυμνοι.
Οσο για το χοριγος που ειναι ο ΛΑΟΣ ναι ειναι ομος οχι και να μην παρουμε τις χοριγιες .....μην ξεχνατε τα χρεοι στην γωνια που περιμενουν....δεν ειναι ωρα για μαγκες του τιπου "δεν θελω χοριγιες ο ΛΑΟΣ ειναι εδω" και τετια.
κι αν στον ΠΑΟΚ αλλάξαν όλα, ο κοντός πάνω απ'όλα
Άβαταρ μέλους
Falegkos
 
Δημοσιεύσεις: 4329
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 14:50

Δημοσίευσηαπό fofanaserres » Σάβ 23 Αύγ 2008, 15:18

imbedil4a έγραψε:Καλα φιλε εχεις μεγαλο προβλημα!Οπως λεει και ο Ζαγορακης και το καναμε σλογκαν Ο Π.Α.ΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ!!Γνωριζεις Ελληνικα?Ξεριες τι σημαινει πανω απ' ολα!Φωνακλα σαλιαρη!!


Κοίτα...Χθες είχα μία απο τις χειρότερες και ποιο δύσκολες μέρες στην δουλειά.Από τις 6 παρά το πρωί,σχόλασα στις 9 το βράδυ.Σήμερα από τις 6 παρά πάλι,θα σχολάσω στις 8.Τα νεύρα μου είναι σε οριακό σημείο.Το τι περνάω αυτές τις 2 μέρες δεν λέγεται.Λίγο θέλω για να ξεσπάσω.Εχω λιώσει.Εμένα μη με λες σαλιάρη γιατί θα σου γαμήσω τίποτα και θα ψάχνεσαι.Αν δεν γουστάρεις την φανέλα σάλτα και γαμήσου και πάνε πάρε καμιά από κανα παζάρι,βάλε άσπρα γράμματα,να γουστάρεις κι όλας.Τσογλανάκι που θα με πεις και σαλιάρη.Το θέμα είναι η φανέλα?Η αυτοί που την φοράνε,να την τιμάνε και να παίζουν μπάλα είτε έχει χρυσά είτε μπλέ είτε μαύρα είτε άσπρα γράματα.είτε έχει είτε δεν έχει χορηγούς.Αντε μη γαμήσω τίποτα.
ΠΑΟΚ είσαι για αυτό που για άλλους είναι άπιαστο όνειρο
paokfanatico.blogspot.com
Άβαταρ μέλους
fofanaserres
 
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Πέμ 13 Δεκ 2007, 00:31
Τοποθεσία: Gate -4-

Δημοσίευσηαπό Falegkos » Σάβ 23 Αύγ 2008, 15:23

και δικιο να εχεις το χανεις με αυτα που λες.
Αν εχεις νευρα το καταλαβενω αλλα οχι και να βριζεις ενα αλο παιδι που δεν φτεει σε τιποτα ΠΑΟΚ ΕΙΣΤΕ.... :roll: :roll:

Και συ φιλε imbedil4a ρωτας ενα παιδι τον fofanaserres που ειναι τοσο καιρο εδω και αποδικνειει καθε μερα το ποσο ΠΑΟΚΙ ειναι αν ξερει οτι ο ΠΑΟΚ ειναι πανω απολα?????
Ελεος προσεχε τα λογια σου.... πολυ ΠΑΟΚΑΡΧΕΣ ρε μαγκες.......και βαιβεα το ξερει και το τιμαει πιστευω γιατι εστω και απο δω που τον γνωριζω λιγο ειναι πολυ σωστος.
κι αν στον ΠΑΟΚ αλλάξαν όλα, ο κοντός πάνω απ'όλα
Άβαταρ μέλους
Falegkos
 
Δημοσιεύσεις: 4329
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 14:50

Δημοσίευσηαπό fofanaserres » Σάβ 23 Αύγ 2008, 15:35

Falegkos έγραψε:και δικιο να εχεις το χανεις με αυτα που λες.
Αν εχεις νευρα το καταλαβενω αλλα οχι και να βριζεις ενα αλο παιδι που δεν φτεει σε τιποτα ΠΑΟΚ ΕΙΣΤΕ.... :roll: :roll:

Και συ φιλε imbedil4a ρωτας ενα παιδι τον fofanaserres που ειναι τοσο καιρο εδω και αποδικνειει καθε μερα το ποσο ΠΑΟΚΙ ειναι αν ξερει οτι ο ΠΑΟΚ ειναι πανω απολα?????
Ελεος προσεχε τα λογια σου.... πολυ ΠΑΟΚΑΡΧΕΣ ρε μαγκες.......και βαιβεα το ξερει και το τιμαει πιστευω γιατι εστω και απο δω που τον γνωριζω λιγο ειναι πολυ σωστος.


Και εμένα υπάρχουν πράγματα που με χαλάνε αλλά δεν κάθομαι να κράζω και να βρίζω την διοίκηση.Π.Χ.Με χαλάει ας πούμε που η 4 είναι χάλια.Αλλού έχει καρεκλάκια,αλλού δεν έχει,αλλού έχει μόνο σίδερα...Στο ματς με την Ουντινέζε έσκισα το πόδι μου από τα γαμοσίδερα.Αλλά δεν έκανα τοπικ να κράξω τον Ζαγόρ η να πω ότι είναι ατόπιμα του η ότι φταίει η διοίκηση η το οτιδήποτε.Αυτή τη φανέλα έχουμε αυτή θα φοράμε.Αν κάποιον δεν τον αρέσει η τον χαλάει ας μην την αγοράσει.Και εγώ έχω κράξει για την φανέλα γιατί η puma μας έχει κάνει ελεεινές φανέλες,αλλά έκραξα την puma.Ούτε διοίκηση ούτε Ζαγοράκη.Και εμένα με χαλάνε οι μεγάλες στάμπες από τις χορηγίες,αλλά 5,5 πήρανε,για να ναι εκεί και να φαίνονται.Και θα πάρω φανέλα.Τώρα με χαλάει δεν με χαλάει θα πάρω.Αλλά ποτέ δεν έκραξα στο οτιδήποτε.Τόσα χρόνια δεν είχαμε τίποτα και τώρα μας χαλάνε οι χορηγίες...5,5 ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ...ΞΥΠΝΑΤΕ[/img]
ΠΑΟΚ είσαι για αυτό που για άλλους είναι άπιαστο όνειρο
paokfanatico.blogspot.com
Άβαταρ μέλους
fofanaserres
 
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Πέμ 13 Δεκ 2007, 00:31
Τοποθεσία: Gate -4-

Δημοσίευσηαπό Petm » Σάβ 23 Αύγ 2008, 15:51

imbedil4a έγραψε:
Οι φανελες ειναι οχι μονο ποιοτικα ή σαν εμφανιση καπως αλλα συγγνωμη 70€??Μια φανελα Ευρωπαικου συλλογου ποσο κοστιζει ΕΔΩ στην Ελλαδα.Δεν θελω τιμη στο Λονδινο π.χ. για Chelsea,αλλα εδω στην Ελλαδα ποσο εχει αυτη η φανελα?


μα εννοείτε ότι την επίσημη του ΠΑΟΚ στην Ελλάδα θα τι συγκρίνεις με την Επίσημη τις Chelsea δηλαδή αυτήν από το Λονδiνο. Με τι θα τι συγκρίνεις με αυτήν από το πανέρι τις Καλλιθέας?Και να ξέρεις ότι τα ρούχα στον Λονδίνο είναι πολύ πιο φτηνά απότα ρούχα στην Ελλάδα έτσι κι αλλιώς.70 euro και εγώ νομίζω ότι είναι πολλά. αλλα δεν είναι ανάγκη να πάρεις τον 70 euro φανέλα. μπορείς να πάρεις από το πανέρι με το ένα τέταρτο τις τιμής. Εγώ πήρα όταν βρεθικα ελλάδα μια για το γιο μου 18 euro από τις προπέρσινες με το blanco που λέτε ότι δεν κάνουν ούτε για χαρτί τουαλέτας. την έχω πλύνει 20 φορες δεν έπαθε τίποτε.το παντελονάκι δε με άρεσε και πήρα ένα ασπρόμαυρο τις addidas. τα φορα εδώ στο λονδίνο και είναι κούκλος.

Εμενα με αρέσουν οι φετινές φανέλες . είναι κάτι διαφορετικό . και αυτό που με αρέσει περισσότερο είναι τα χρυσά γράμματα και η διαφημίσεις. ο καθένας με τα γούστα του...και λέω για τις διαφημίσεις γιατί είναι και θέμα πρεστιζ. όλες οι μεγάλες ομάδες διαφημίζουν μεγάλες εταιρίες, samsung, vodafone, SAP etc. έτσι πρέπει να είμαστε και εμείς.
Τελευταία επεξεργασία από Petm και Σάβ 23 Αύγ 2008, 16:15, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Petm
 
Δημοσιεύσεις: 1607
Εγγραφή: Παρ 04 Ιαν 2008, 18:12
Τοποθεσία: Back To The Base London

Δημοσίευσηαπό Yiankos » Σάβ 23 Αύγ 2008, 15:57

Gewlogos έγραψε:P.S.3
To tragoudaki gia ta greeklish gnwsto..
Mi ginoume kai kourastikoi..

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team


Σε λίγο θα φωνάζετε όμως .. που 'ναι τα ποστ, που 'ναι τα ποστ, που 'ναι τα ποστ και θα σας λεώ .. πιο δυνατά, πιο δυνατά, πιο δυνατά!
Άβαταρ μέλους
Yiankos
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2308
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 21:32
Τοποθεσία: Τούμπα

Δημοσίευσηαπό Gewlogos » Σάβ 23 Αύγ 2008, 16:12

Yiankos έγραψε:
Gewlogos έγραψε:P.S.3
To tragoudaki gia ta greeklish gnwsto..
Mi ginoume kai kourastikoi..

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team


Σε λίγο θα φωνάζετε όμως .. που 'ναι τα ποστ, που 'ναι τα ποστ, που 'ναι τα ποστ και θα σας λεώ .. πιο δυνατά, πιο δυνατά, πιο δυνατά!


Kserw pou meneis oeo kserw pou meneis kseeeeeerw pou meneisssss oeo kserw pou meneisssss..!!!!
Gewlogos
 

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες