Φανέλα ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 20 Ιούλ 2018, 16:12

Θέλω επιτέλους κάτασπρη φανέλα!


Έχω διαβάσει εδώ και χρόνια ότι η UEFA απαγορεύει τις ρίγες στη πλάτη...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46420
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 20 Ιούλ 2018, 16:16

Για το μόνο που στενοχωριέμαι, είναι που δεν βγαίνουν σε XXXXXXL, γιατί τις φοράω πάντα ριχτές... :evil: :D :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό pilotos » Παρ 20 Ιούλ 2018, 16:27

goran 64 έγραψε:Για να πω την μαύρη (για πάρτη μου) αλήθεια, η γκρι, αν της αφαιρέσεις το STOIXIMAN, με κάνει περισσότερο για καλοκαιρινό πόλο επίσκεψης συνταξιούχου σε εορτάζοντα ή/και καταλληλότερη για τους κόρακες του μπάσκετ... :evil:
Συμπαθάτε με κιόλας, αλλά αυτή είναι η άποψη μου... :ugeek:
Όταν τα λέω εγώ είμαι εμπαθής...
Έρχεσαι στα λόγια μου κύριε

SM-G965F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 20 Ιούλ 2018, 16:30

Υπάρχει εσωτερική λεπτομέρεια στη φανέλα που λέει "σε συνοικίες και σε δρόμους". Ανέβασε σχετική φωτογραφία η Π.Α.Ε. στο Φέησμπουκ.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46420
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό tad » Παρ 20 Ιούλ 2018, 16:31

Επιτέλους βγήκε η αγαπημένη μου φανέλα ...

Η φαρδιά ρίγα του 75 με ακριβώς αυτό τον σχεδιασμό.
Σίγουρα θα προτιμούσα και εγώ να συνεχίζει το σχέδιο και πίσω. Αλλά κανείς ... αναμάρτητος ...!!!
να έχουμε περιθώρια βελτίωσης για του χρόνου ...

Φανελάρα ... πολύ την γουστάρω :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Μακάρι να είναι τυχερή και η ομάδα να πανηγυρίσει μαζί της τα πάντα ... όταν λέμε τα πάντα ... τα πάντα
Άβαταρ μέλους
tad
 
Δημοσιεύσεις: 2356
Εγγραφή: Δευτ 05 Μάιος 2008, 11:13

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό fossa » Παρ 20 Ιούλ 2018, 16:33

Sias έγραψε:Δυστυχώς για άλλη μια φορά η φανέλα του μεγάλου Π.Α.Ο.Κ. μας γίνεται έρμαιο του Modern Football.
Για άλλη μια φορά εξαφανίζονται οι λευκές και οι μαύρες εμφανίσεις της ομάδας, και τις αντικαθιστά κάποια γκρι και πορτοκαλί.
Πέρσυ η γαλάζια εμφάνιση είχε έναν ασήμι-γαλάζιο δικέφαλο φέτος θα έχουμε δικέφαλο σε γκρι και σε πορτοκαλί απόχρωση. Και κυρίως μην σας φανεί καθόλου παράξενο αν σε λίγα χρόνια εξαφανιστεί και η ριγέ φανέλα.
Και φτάνει επιτέλους με τις μπλε,γαλάζιες και πορτοκαλί εμφανίσεις που έχουν οι μισές ομάδες στην Ελλάδα.
Ριγέ, Άσπρη, Μαύρη και Μωβ αυτές πρέπει να είναι οι εμφανίσεις του Π.Α.Ο.Κ. μας


Μα τι γράφεις; Πέρσι είχαμε μαύρη, πρόπερσι άσπρη. Και φέτος θα βγει πάλι μια από τις δύο το φθινόπωρο. Δεν τις έχουμε παρατήσει ποτέ.
Όσο για το άσχετο χρώμα πρέπει να υπάρχει τουλάχιστον μία (που συνήθως το φοράμε σε 1-2 παιχνίδια ολο το χρόνο) που είδες ότι γίναμε έρμαιο κλπ ? Αν μια ομάδα σέβεται τα χρώματά της αυτή είναι σίγουρα ο ΠΑΟΚ! Βγάζουμε τρίτο χρώμα αλλά δεν το φοράμε σχεδόν ποτέ σε αντίθεση με όλη την Ευρώπη που τα φορούν σχεδόν στα μισά παιχνίδια!
@Ζαντός η UEFA θέλει τουλάχιστον ένα πλαίσιο στη πλάτη δεν απαγορεύει τελείως τις ρίγες στη πλάτη.
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1877
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό prax » Παρ 20 Ιούλ 2018, 16:45

sn0ufel4 έγραψε:Χωρίς τα παγακια της καπελι στο πλάι δεν λένε μια



:lol: :lol: :lol: :lol:
nimou capelli
ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ Π.Α.Ο.Κ.
prax
 
Δημοσιεύσεις: 1470
Εγγραφή: Κυρ 03 Σεπ 2017, 12:15

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό teo4giannitsa » Παρ 20 Ιούλ 2018, 17:01

Μια χαρά με φαίνονται. Αυτό που με ενοχλεί στη μακρον είναι το λογότυπο που βάζουν στα μανίκια
Τζαλμόσκυλο
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
teo4giannitsa
 
Δημοσιεύσεις: 1708
Εγγραφή: Δευτ 18 Ιούλ 2011, 19:18

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Παρ 20 Ιούλ 2018, 17:03

Όμορφες και οι δύο ειδικά η μαυρόασπρη.....

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9773
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Mao_Mao » Παρ 20 Ιούλ 2018, 17:07

Να πούμε και τιμή 50-55 νομίζω είδα.
Συμφέρουσα και για μένα το πιο σημαντικό εκτός απο την ομορφιά μιας εμφάνισης είναι η τιμή.
Να μπορεί δηλαδή να την αγοράσουν και η οικονομικά ασθενέστεροι γιατι έχουν υπάρξει και φανέλες με 70 και 75 ευρώ.
"Οποιος έρθει στο γήπεδο, να έρθει με τη καρδιά του. Το ίδιο που θα προσπαθήσουμε και εμείς να κάνουμε στο γήπεδο, να παίξουμε με την καρδιά μας".
Άβαταρ μέλους
Mao_Mao
 
Δημοσιεύσεις: 779
Εγγραφή: Παρ 06 Ιούλ 2018, 11:28

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 20 Ιούλ 2018, 17:11

pilotos έγραψε:
goran 64 έγραψε:Για να πω την μαύρη (για πάρτη μου) αλήθεια, η γκρι, αν της αφαιρέσεις το STOIXIMAN, με κάνει περισσότερο για καλοκαιρινό πόλο επίσκεψης συνταξιούχου σε εορτάζοντα ή/και καταλληλότερη για τους κόρακες του μπάσκετ... :evil:
Συμπαθάτε με κιόλας, αλλά αυτή είναι η άποψη μου... :ugeek:
Όταν τα λέω εγώ είμαι εμπαθής...
Έρχεσαι στα λόγια μου κύριε

SM-G965F

Έχετε δίκαιο κύριε...
-

-

-

Εμπαθάτε με... :D :opaokara: :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Sias » Παρ 20 Ιούλ 2018, 17:19

fossa έγραψε:
Sias έγραψε:Δυστυχώς για άλλη μια φορά η φανέλα του μεγάλου Π.Α.Ο.Κ. μας γίνεται έρμαιο του Modern Football.
Για άλλη μια φορά εξαφανίζονται οι λευκές και οι μαύρες εμφανίσεις της ομάδας, και τις αντικαθιστά κάποια γκρι και πορτοκαλί.
Πέρσυ η γαλάζια εμφάνιση είχε έναν ασήμι-γαλάζιο δικέφαλο φέτος θα έχουμε δικέφαλο σε γκρι και σε πορτοκαλί απόχρωση. Και κυρίως μην σας φανεί καθόλου παράξενο αν σε λίγα χρόνια εξαφανιστεί και η ριγέ φανέλα.
Και φτάνει επιτέλους με τις μπλε,γαλάζιες και πορτοκαλί εμφανίσεις που έχουν οι μισές ομάδες στην Ελλάδα.
Ριγέ, Άσπρη, Μαύρη και Μωβ αυτές πρέπει να είναι οι εμφανίσεις του Π.Α.Ο.Κ. μας


Μα τι γράφεις; Πέρσι είχαμε μαύρη, πρόπερσι άσπρη. Και φέτος θα βγει πάλι μια από τις δύο το φθινόπωρο. Δεν τις έχουμε παρατήσει ποτέ.
Όσο για το άσχετο χρώμα πρέπει να υπάρχει τουλάχιστον μία (που συνήθως το φοράμε σε 1-2 παιχνίδια ολο το χρόνο) που είδες ότι γίναμε έρμαιο κλπ ? Αν μια ομάδα σέβεται τα χρώματά της αυτή είναι σίγουρα ο ΠΑΟΚ! Βγάζουμε τρίτο χρώμα αλλά δεν το φοράμε σχεδόν ποτέ σε αντίθεση με όλη την Ευρώπη που τα φορούν σχεδόν στα μισά παιχνίδια!
@Ζαντός η UEFA θέλει τουλάχιστον ένα πλαίσιο στη πλάτη δεν απαγορεύει τελείως τις ρίγες στη πλάτη.


Θα σου εξηγήσω αναλυτικά τι γράφω.
Από πότε έχουμε να φορέσουμε σε μια σεζόν και άσπρη και μαύρη φανέλα ? Απο το 2014 επί Nike.
Όσο για το άσχετο χρώμα που αναφέρεις ξέρω πολύ καλά. Αλλά δεν δέχομαι ο δικέφαλος να είναι μπλε, πορτοκαλί, γκρι ή ότι χρώμα θέλει η εκάστοτε εταιρεία ένδυσης επειδή έτσι της αρέσει και συμφωνεί μαζί της και το τμήμα της ΠΑΕ.

Παραθέτω αυτά τα link ως συνέχεια των από 'πάνω
https://store.paokfc.gr/greek/clothes/t ... 17-18.html


https://store.paokfc.gr/greek/jersey/pa ... 17-18.html
Sias
 

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Παρ 20 Ιούλ 2018, 17:23

fossa έγραψε:
Sias έγραψε:Δυστυχώς για άλλη μια φορά η φανέλα του μεγάλου Π.Α.Ο.Κ. μας γίνεται έρμαιο του Modern Football.
Για άλλη μια φορά εξαφανίζονται οι λευκές και οι μαύρες εμφανίσεις της ομάδας, και τις αντικαθιστά κάποια γκρι και πορτοκαλί.
Πέρσυ η γαλάζια εμφάνιση είχε έναν ασήμι-γαλάζιο δικέφαλο φέτος θα έχουμε δικέφαλο σε γκρι και σε πορτοκαλί απόχρωση. Και κυρίως μην σας φανεί καθόλου παράξενο αν σε λίγα χρόνια εξαφανιστεί και η ριγέ φανέλα.
Και φτάνει επιτέλους με τις μπλε,γαλάζιες και πορτοκαλί εμφανίσεις που έχουν οι μισές ομάδες στην Ελλάδα.
Ριγέ, Άσπρη, Μαύρη και Μωβ αυτές πρέπει να είναι οι εμφανίσεις του Π.Α.Ο.Κ. μας


Μα τι γράφεις; Πέρσι είχαμε μαύρη, πρόπερσι άσπρη. Και φέτος θα βγει πάλι μια από τις δύο το φθινόπωρο. Δεν τις έχουμε παρατήσει ποτέ.
Όσο για το άσχετο χρώμα πρέπει να υπάρχει τουλάχιστον μία (που συνήθως το φοράμε σε 1-2 παιχνίδια ολο το χρόνο) που είδες ότι γίναμε έρμαιο κλπ ? Αν μια ομάδα σέβεται τα χρώματά της αυτή είναι σίγουρα ο ΠΑΟΚ! Βγάζουμε τρίτο χρώμα αλλά δεν το φοράμε σχεδόν ποτέ σε αντίθεση με όλη την Ευρώπη που τα φορούν σχεδόν στα μισά παιχνίδια!
@Ζαντός η UEFA θέλει τουλάχιστον ένα πλαίσιο στη πλάτη δεν απαγορεύει τελείως τις ρίγες στη πλάτη.

Αστα αδερφε.

Αν μισ ομάδα στην ελλαδα λειτουργεί ακρως επαγγελματικα στις φανέλες σεβομενη την ιστορια της και τα χρωματα της αυτην είναι ο ΠΑΟΚ.

Και αξιζουν μπραβο στην παε αλλα και στην τεραστια μακρον. Μακαρι να ανανεωσουμε την συνεργασία μας με την εταιρεια
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7237
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό adidas1926 » Παρ 20 Ιούλ 2018, 17:41

"Σε συνοικίες και στους δρόμους"

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
adidas1926
 
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 21:22

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Mao_Mao » Παρ 20 Ιούλ 2018, 17:46

Συγκεκριμένα για την Macron άμα παρατηρήσετε τις εμφανίσεις όλων των ομάδων που ντίνει όλες έχουν την δική τους πινελιά για την καθε ομάδα διαφορετικά. (lazio,nice,sporting).Κρατάνε μια κλασσική πάντα τηςβκάθε ομάδας και οι άλλες είναι διαφορετικές.
Δηλαδή δεν είναι κονσέρβα εμφάνιση όπως την Nike.Χαρακτηρηστικά μια χρονία είχαμε την περσινή την τρίπολης αμα θυμάστε.Ενω και τα κρυμένα μηνυμάτα μεσα στην φανέλα μου αρέσουν πολύ ενώ απο μόνα τους προσδίδουν και την μοναδικότητα.
"Οποιος έρθει στο γήπεδο, να έρθει με τη καρδιά του. Το ίδιο που θα προσπαθήσουμε και εμείς να κάνουμε στο γήπεδο, να παίξουμε με την καρδιά μας".
Άβαταρ μέλους
Mao_Mao
 
Δημοσιεύσεις: 779
Εγγραφή: Παρ 06 Ιούλ 2018, 11:28

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: fossa και 11 επισκέπτες