Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Τι θα γινει στον ΠΑΟΚ διοικητικα?

Θα ερθει μεγαλος επενδυτης?
293
19%
Θα ερθει μεγαλος επενδυτης,αλλα θα βοηθα και ο κοσμος?
460
31%
Θα συνεχισουμε ετσι με τον κοσμο του ΠΑΟΚ μονο επενδυτη και θα γινουμε εταιρεια λαικης βασης?
754
50%
 
Σύνολο ψήφων : 1507

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό angelheart » Δευτ 04 Ιουν 2012, 21:36

Sera4 έγραψε::lol: :lol: :lol: :lol:

η παραταση τι αποδοση δινει?? :lol: :lol:

υγ μην ξεχναμε οτι οι δημοσιογραφικες πληροφοριες στην αρχη μιλουσαν για αμκ εξπρες διαρκειας 2 βδομαδων προκειμενου να τελειωνουμε τσακα τσακα μπαμ και να μην προλαβει να μπει και αλλος...γατακια :twisted:


ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΟΣ. Ενδεικτικό το πόσο ΑΣΧΕΤΟΙ είναι με τέτοια θέματα, και οτι οι περισσότεροι απλά γράφουν κάτι για να "γεμίσει η σελίδα τους σήμερα" ενώ για αύριο έχει ο Θεός.
Ούτε μία στο εκατομμύριο να γίνει εντός της προθεσμίας δεν δίνω προσωπικά. Και επειδή η καινούρια @@ριά που γράφεται λέει οτι καθυστερούν για τις ...μεταφράσεις, έχω να πω οτι για να το γράψεις αυτό πρέπει να είσαι εντελώς ΚΑΡΑ-άσχετος. Δεν μεταφράζουν την Οδύσσεια με εννοιολογική απόδοση. Τα κείμενα που αφορούν οικονομικά δεδομένα (κτλ) όταν μεταφράζονται από ΕΠΙΣΗΜΟ (άρα και σχετικό με το θέμα) μεταφραστή είναι τυφλοσούρτες. Έχω κάνει μεταφράσεις από γερμανικά σε ελληνικά στο δικό μου γνωστικό αντικείμενο και απλά υπαγόρευα και ο άλλος δακτυλογραφούσε. Δεν σκάλωσα σχεδόν πουθενά. Όχι να είναι επαγγελματίας ο άλλος.
ΑΓΑΠΑΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟΥΛΗ ΜΑΣ Η ΤΑΜΠΕΛΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚΤΣΗ... ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ

Αν σας έσβησα αυτό που γράψατε διαβάστε αυτό

Ζητάμε pc parts για σχολεία
Άβαταρ μέλους
angelheart
 
Δημοσιεύσεις: 1826
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:38
Τοποθεσία: Άνω Τούμπα και Άνω Περαία

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ-4- » Δευτ 04 Ιουν 2012, 21:39

Argonaut4 έγραψε:Πωτς γένεν αυτό?

Είδα και ένα δημοσιογράφο άν δε κάνω λάθος.




δεν κανεις λαθος Ιασωνα.....
η αυτου μεγαλειωτης......Γεωργιος Μπουζος....πανταχου παρων ;) ......
ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ-4-
 
Δημοσιεύσεις: 1799
Εγγραφή: Παρ 29 Απρ 2011, 01:09

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό Argonaut4 » Δευτ 04 Ιουν 2012, 21:42

Να σε καλά ρε Τάσο και ανησύχησα.....! :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:
-='Eπου Θεώ ΠΑΟΚ=-
-=NEMESIS FIGHTING TEAM=-
-=FIGHTING SOLVES EVERYTHING-BRAZILIAN JIU-JITSU=-
-=MMA FOR LIFE=-
Άβαταρ μέλους
Argonaut4
 
Δημοσιεύσεις: 5275
Εγγραφή: Παρ 17 Δεκ 2010, 13:08
Τοποθεσία: -Black&White London-

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό bane1980 » Δευτ 04 Ιουν 2012, 22:02

Αυτά για τη μετάφταση πάντως είναι όντως βλακείες. Μία επένδυση εκατομμυρίων καθυστερεί λόγω του μεταφραστή; έλεος...εγώ για τη δουλειά μου πάνω από 5 ημέρες δεν έχω χρειαστεί ποτέ για μετάφραση από κρατική υπηρεσία. Και δεν μιλάω μόνο για αγγλικά-ελληνικά. Θες άλλες 5 επειδή είναι ρώσικα; μπορεί και όχι γιατί δεν υπάρχει ζήτηση.

Ο Άραβας του ζέλου γιατί θέλησε 10 μέρες για να παρουσιάσει πλήρη φάκελο; την ίδια ενημέρωση δεν είχε με το δικό μας; ζητάνε πιο λίγα στους άραβες;

Ας μιλήσουν ανοιχτά ΟΛΟΙ επιτέλους. Πχ. περιμένει τις εκλογές, πχ περιμένει άλλη επένδυση, πχ περιμένει τον ανάδρομο Ερμή, όχι τα ίδια πάλι πρώτα 2 εβδομάδες εξπρές, μετά 15 Ιουνίου, μετά Ιούλιο, μετά παρατάσεις κλπ και εμείς τα "ζώα" να περιμένουμε μεταγραφές κλπ (ευτυχώς βλέπω μία μεγάλη ωριμότητα πια από τους συνΠΑΟΚτσήδες).

Γραφειοκρατία; ο άλλος γιατί το έκανε σε 10 ημέρες; τον βοήθησε η ΕΕΑ;
Μετάφραση; έλεος...
Απόφαση του Ιβάν; οκ, μιλήστε ανοιχτά στον κόσμο. Αυτός φαίνεται οτι το κάνει (και ευτυχώς δεν μιλάει πολύ).

ΥΓ. Ρε παιδιά...έλεος με αυτόν τον τύπο στη κεντρική με το "ψηφίστε Τσίπρα για να πάρουμε πρωτάθλημα"...ό,τι και να ψηφίζει κανείς, απορώ γιατί πολιτικού περιεχομένου παρακινήσεις που ελλεινά συνδέονται με τον ΠΑΟΚ παραμένουν ακόμα εκεί ως σχόλια...
The North Remembers
“The fool strikes. The wise man smiles, and watches, and learns. Then strikes.”
Άβαταρ μέλους
bane1980
 
Δημοσιεύσεις: 4093
Εγγραφή: Πέμ 30 Οκτ 2008, 16:20

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό angelheart » Τρί 05 Ιουν 2012, 00:42

Και στο καπάκι μετά από αυτά που έγραψε ο αποπάνω βγαίνει ο Ζαϊρης και γράφει ακριβώς τα ίδια. Για να ΜΗ το κουράζουμε
1 περίπτωση να καθυστερούν λόγω μεταφράσεων ΔΕΝ υπάρχει. Οι μεταφράσεις από επαγγελματίες γίνονται σε ΛΙΓΕΣ μέρες, ανεξάρτητα από τον όγκο των εγγράφων. Δεν μιλάμε για βιβλία λογοτεχνικά. Για επαγγελματικά έγγραφα δλδ για μεταφράσεις ΤΥΦΛΟΣΟΥΡΤΕΣ μιλάμε. Όποιος τα λέει αυτά ή μας περνάει για χαζούς, ή κάνει ο ίδιος το χαζό.

2 περίπτωση να τον καθυστερεί η γραφειοκρατεία ΔΕΝ υπάρχει. Δεν μιλάμε για κάποιον που δεν τον ξέρει ούτε η μάνα του και πάει να ανοίξει εργοστάσιο παπουτσιών στην Αλβανία, ώστε να πεις οτι τον τρενάρουν για να αποφασίσει να "δώσει κάτι". Μιλάμε για έναν από τους πλουσιότερους ανθρώπους στη χώρα του, στην οποία εκτός των άλλων είναι ΚΑΙ βουλευτής. Έχει δλδ και λεφτά και επιρροή.

Το πράγμα είναι πολύ απλό. Ο Σαββίδης το τρενάρει το θέμα. Και το κάνει πολύ απλά διότι αφενός βρίσκεται σε θέση ισχύος, απέναντι σε όλους όσοι σκέφτονται να ζητήσουν κάτι (ο ΑΣ πχ ήδη έκανε σκόντο), και αφετέρου διότι είναι ΠΡΟΦΑΝΕΣ, οτι δεν υπάρχει κράτος απέναντί του, ώστε να συζητήσει για "ανταποδοτικά οφέλη".
ΑΓΑΠΑΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟΥΛΗ ΜΑΣ Η ΤΑΜΠΕΛΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚΤΣΗ... ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ

Αν σας έσβησα αυτό που γράψατε διαβάστε αυτό

Ζητάμε pc parts για σχολεία
Άβαταρ μέλους
angelheart
 
Δημοσιεύσεις: 1826
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:38
Τοποθεσία: Άνω Τούμπα και Άνω Περαία

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Τρί 05 Ιουν 2012, 00:56

ABOLEYTOI έγραψε:εγώ πάντως αν ήμουν Σαββίδης θα περίμενα ένα δύο χρόνια. Μια χρονιά χωρίς συμμετοχή στην ευρώπη (λόγω οικονομικών ή λόγω αγωνιστικών) είναι καλή ευκαιρία για να έχεις 2-3 σεζόν σίγουρης προόδου.


και για να το συνεχίσω, εγώ αν ήμουν Σαββίδης θα έπαιρνα την κούλα, όχι τώρα το Σεπτέμβρη, να είναι σίγουρος ο αποκλεισμός και να έχει ξεκαθαρίσει το θέμα των μεταγραφών, μη μου ζητήσουν λεφτά με το καλημέρα. Μεγάλο γήπεδο έχει στο κέντρο των εξελίξεων εδράζεται, τα χρέη είναι ρυθμισμένα, βουλευτές που τη νοιάζονται έχει, το μόνο κακό είναι ότι πήρε πρόσφατα τίτλο και μια καλή πορεία στην Ευρώπη ή μια έξοδος στο τσουλου δεν είναι αρκετά για τους ιθαγενείς.
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8383
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό DC » Τρί 05 Ιουν 2012, 01:08

Η κούλα δεν έχει γήπεδο επειδή κάποιοι πίστεψαν ότι το να γκρεμίσεις ένα και να κάνεις άλλο στην θέση του είναι κάτι σαν τις μεζονέτες στο Ωραιόκαστρο.
Το οακα το έχω πληρώσει εγώ κι εσύ και δεν μπορεί να το εκμεταλλευτεί κανένας Ιβάν ή σεΐχης.
Τα ρυθμισμένα χρέη πρέπει να πληρωθούν, όπως και τα καινούργια με τα οποία χρωστάει της μιχαλούς.
Το ότι ομάδα σαν την κούλα υπάρχει ακόμα, οφείλεται στο ότι εντώ είναι Ελλάντα.
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό Ale3 » Τρί 05 Ιουν 2012, 01:16

Περι μεταφράσεων.


Εάν επιλέξεις τις κρατικές οδούς μεταφράσεων, τότε η δουλειά μπορεί να αργήσει πάρα πολύ.

Εναλακτικά μπορείς να πληρώσεις 5-7 λεπτά την λέξη, και να τρέχεις μετά σε πρεσβείες και προξενία για να επικυρωθεί η μετάφρασή σου.

Σε επαγγελματικά γραφεία υπάρχει οργάνωση και καταμερισμός εργασίας μεταξύ μεταφραστών.
Υπάρχει team manager, μεταφραστές και άτομα που ασχολούνται με τις μνήμες και τα μεταφραστικά εργαλεία, για να γίνει η δουλειά γρήγορα και καλά. Μετά την μετάφραση περνά από editing(π.χ. ένα μέρος είναι να τα βάλεις όλα μαζί με την σωστή σειρά) & proof reading(π.χ.βρες τις διαφορές)

Επίσης ένας επαγγελματίας μεταφραστής οφείλει να βγάλει σε ένα 8ωρο, υπό κανονικές συνθήκες, 2500 λέξεις.

Αυτό που λένε για μετάφραση 10 ημερών πρέπει να γίνει από πλήρως οργανωμένη ομάδα μεταφραστών, αφού μεταφράσεις τέτοιου επιπέδου περνάνε από πολλά χέρια. Τότε, ναι είναι εφικτό να ολοκληρωθούν σε 10 μέρες.

Μιλάμε πάντα εφόσον έχουν μαζευτεί τα έγγραφα και χωρίς να μπουν οι σφραγίδες. Τώρα εάν το γραφείο που θα σου κάνει την μετάφραση είναι μεγάλου κύρους και έχει όλες τις απαραίτητες σφραγίδες, έκανες καλή επιλογή και γλίτωσες κάποιες μέρες, αλλά το πληρώνεις στην τιμή.

Αυτά περι μεταφράσεων
Oh My God!!!! He is real!!!! -------------------------------------------------------------------------->
Άβαταρ μέλους
Ale3
 
Δημοσιεύσεις: 1088
Εγγραφή: Παρ 25 Ιούλ 2008, 07:18

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό angelheart » Τρί 05 Ιουν 2012, 02:35

Όλα τα media έχουν παίξει το θέμα Ιβαν Σαββίδη μέχρις εκεί που δεν πάει. Παρουσιάστηκε το πόσο "πακέτος" είναι, οι σχέσεις που (και καλά) έχει με τον Πούτιν, ενώ έπαιξε μέχρι και η Γκαζπρομ με την οποία ο Σαββίδης δεν έχει ΚΑΜΙΑ απολύτως σχέση. Η ουσία όλων αυτών είναι μια. Πλέον αν αποφασίσει να μπει guns blazing τότε ΟΛΟΙ θα είναι με το χέρι απλωμένο.
Για ποιο λόγο πχ ο Ρομπέρ, αν του πούνε να φύγει τώρα, να δεχτεί να πάρει απλά τα δεδουλευμένα ; μ@λ@κ@ς είναι ; αφού έχει ΥΠΟΓΡΑΨΕΙ για 2 χρόνια. Για ποιο λόγο ο Έτο να δεχτεί μείωση αποδοχών ; για ποιο λόγο ο ΑΣ να δεχτεί σκόντο σε αυτά που (και καλά) πρέπει να παίρνει ; κ.ο.κ. Θα του βγει ο κούκος αϊδόνι σε γαμησιάτικα του Σαββίδη. Ενώ έτσι ελπίζει (τουλάχιστο) οτι θα μειώσει και τα χρέη της ΥΠΕΡΧΡΕΩΜΕΝΗΣ επιχείρησης που αγοράζει.

Ύστερα υπάρχει και το άλλο. Ο κάθε ένας θα ΑΠΑΙΤΕΙ πλέον να έρθουν παικταράδες, μιας και "έχουμε πρόεδρο με λεφτά". Εδώ ο Δημόπουλος έλεγε τις προάλλες στο ράδιο οτι "αφού έχει τόσα λεφτά, γιατί δεν φέρνει τον Ροναλντίνιο, που έμεινε ελεύθερος ;"

Αυτή τη στιγμή λοιπόν από το περιβάλλον του Ιβαν ακούγεται ένα μόνο τραγούδι της κασέτας. Το "αν αγοράσω" σε στίχους δικούς του και ενορχήστρωση Ζήση Βρύζα. Την υπόλοιπη κασέτα φυσικά δεν την έχουμε ακούσει. Με αυτή την προσέγγιση, το μόνο σίγουρο είναι οτι ο Σαββίδης δεν θα ξοδευτεί. Ούτε σε μεταγραφές "παικταράδων", ούτε σε αποζημιώσεις, ούτε πουθενά. Όχι οτι αυτό είναι κακό. ΚΑΘΕ ΑΛΛΟ.

Εμένα αυτό που με προβληματίζει δεν είναι που δεν θα βάλει ΤΩΡΑ. Είναι (και μιλάω ΓΕΝΙΚΑ για όλους τους επενδυτές) τα υπόλοιπα τραγούδια της κασέτας. Με απασχολεί επίσης εκτός του τίτλου, και ο στιχουργός και ο ενορχηστρωτής.

ΥΓ : πολύ σωστά όλα όσα λέει ο Αλε για τις μεταφράσεις. Σήμερα έχουμε 5 Ιουνίου. Η ΑΜΚ λήγει σε περίπου 40 μέρες. Εγώ λέω οτι αν θέλει, τα χαρτιά τα έχει έτοιμα όχι σε 10, που είπε ο Αλε οτι είναι τσίμα τσίμα, αλλά σε 20 μέρες. Μια χαρά προλαβαίνει λοιπόν. Αν θέλει προλαβαίνει και την επιτροπή της UEFA που είναι τέλη Ιουνίου δλδ σε 25 μέρες. Θα δείξει.
ΑΓΑΠΑΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟΥΛΗ ΜΑΣ Η ΤΑΜΠΕΛΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚΤΣΗ... ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ

Αν σας έσβησα αυτό που γράψατε διαβάστε αυτό

Ζητάμε pc parts για σχολεία
Άβαταρ μέλους
angelheart
 
Δημοσιεύσεις: 1826
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:38
Τοποθεσία: Άνω Τούμπα και Άνω Περαία

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό GI4NNEN4 » Τρί 05 Ιουν 2012, 09:19

Δεν ξέρω πως τον παρουσιάζουν τον Ιβάν τα ΜΜΕ της Θεσ/νίκης. Εγω δεν εχω καταλάβει απο πουθενά οτι θα έρθει να ρίξει χρήμα. Εγω διαβάσω για "σφιχτό" και "σκληρό" διαπραγματευτή. Και πόσο χρήμα να ρίξει δηλαδή απο την στιγμή που η περιουσία του αποτιμάται στα 237 εκ. ευρώ; Να βάλει τα μισά του λεφτά για την ΠΑΟΚάρα; Και να τα βάλει δηλαδή, ούτε ενα Cristiano Ronaldo δεν μπορεί να πάρει (μεταγραφή+συμβόλαιο+εφορία)... :opaokara:
Alas for those that never sing,
But die with all their music in them!
~Oliver Wendell Holmes
Άβαταρ μέλους
GI4NNEN4
 
Δημοσιεύσεις: 5765
Εγγραφή: Τρί 18 Μάιος 2010, 16:06
Τοποθεσία: Γιάννενα

Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό Taseos » Τρί 05 Ιουν 2012, 09:55

Γιατι αν ερχοταν ο αμπραμοβιτς θα εριχνε λεφτα σε ενα πεταμενο πρωταθλημα που τα κυρια εσοδα του ειναι ο οπαπ; Σοβαροι να ειμαστε. Δεν ειναι θεμα ποσα εχεις. Αλλα σε τι τα τοποθετεις.
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3862
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τρί 05 Ιουν 2012, 10:25

GI4NNEN4 έγραψε:Δεν ξέρω πως τον παρουσιάζουν τον Ιβάν τα ΜΜΕ της Θεσ/νίκης. Εγω δεν εχω καταλάβει απο πουθενά οτι θα έρθει να ρίξει χρήμα. Εγω διαβάσω για "σφιχτό" και "σκληρό" διαπραγματευτή. Και πόσο χρήμα να ρίξει δηλαδή απο την στιγμή που η περιουσία του αποτιμάται στα 237 εκ. ευρώ; Να βάλει τα μισά του λεφτά για την ΠΑΟΚάρα; Και να τα βάλει δηλαδή, ούτε ενα Cristiano Ronaldo δεν μπορεί να πάρει (μεταγραφή+συμβόλαιο+εφορία)... :opaokara:



και μακάρι να'ναι ... σφιχτοχέρης και σκληρός διαπραγματευτής.τέτοιας νοοτροπίας άνθρωπος προσωπικά θα μου γέμιζε το μάτι ως ικανός να συμμαζέψει την κατάσταση στην ομάδα και να αποτρέψει παρόμοιους μπελάδες μελλοντικά.αυτό πάντως που μου αρέσει είναι πως σε σχέση με την προ 6ετίας ιστορία η τωρινή προσπάθεια από πλευράς του ιβάν φαίνεται πολύ πιο μεθοδική και "άηχη".εκτίμησή μου ότι θα μπεί τελικά στο κόλπο.όταν το κρίνει συμφερότερο δι'εαυτόν.οπότε,αράχτε και αναμείνατε.οχι τον κριστιάνο ρονάλντο ή το ροναλντίνιο.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Τρί 05 Ιουν 2012, 13:28

εδώ που τα λέμε
και μεταξύ μας πάντα..
αν έμπαινε απλας με τα τσαρούχια ,δεν χωράει ανθρώπου νους το τι απαιτήσεις θα είχαμε.
άμεση εξόφληση όλων των χρεών οι προσγειωμένοι εκσυγχρονιστές.
μεταγραφαρες αεοροδρομιου και ανελέητο τρύπημα του γαβρου οι καταπιεσμενοι.
πρωτάθλημα τα αρδ.
και αυτα για πρώτο πιάτο.
οπότε τσιγκουνια είναι η μόνη λύση για κάποιον που θέλει(αν θέλει) να μπει στο τρελαδικο μας.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό eorptol » Τρί 05 Ιουν 2012, 13:30

Συμφωνω


ΚΆΤΩ Η ΧΟΥΝΤΑ ΤΩΝ ΓΑΒΡΟΒΑΖΕΛΩΝ
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό DC » Τρί 05 Ιουν 2012, 13:38

Δηλαδή ..... δεν θα πάρουμε τον Ροναλντίνο ;;;;;

:cry: :cry: :cry: :cry:
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: flash4, renegade και 20 επισκέπτες