Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Τι θα γινει στον ΠΑΟΚ διοικητικα?

Θα ερθει μεγαλος επενδυτης?
293
19%
Θα ερθει μεγαλος επενδυτης,αλλα θα βοηθα και ο κοσμος?
460
31%
Θα συνεχισουμε ετσι με τον κοσμο του ΠΑΟΚ μονο επενδυτη και θα γινουμε εταιρεια λαικης βασης?
754
50%
 
Σύνολο ψήφων : 1507

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό diniko80 » Πέμ 21 Ιούλ 2011, 12:52

παοκ24

Ο κ. Ησαϊάδης σε δηλώσεις του στο PAOK24, τόνισε: «Η απόφαση του 13μελους συμβουλίου για το θέμα των επενδυτών στην ΠΑΕ ΠΑΟΚ, ελήφθη ομόφωνα και πάρθηκε έπειτα από πρόταση που έγινε από τον κ. Μπεκιάρη και όχι από τον κ. Παπαδόπουλο όπως αναφέρθηκε…».
Το PAOK24 φυσικά και δημοσιοποιεί την δήλωση Ησαϊάδη ειδικά από την στιγμή που ο ίδιος επικοινώνησε μαζί μας και ζήτησε κάτι τέτοιο, χαρακτηρίζοντας μάλιστα το προηγούμενο άρθρο… προωθητικό για τον Γιάννη Παπαδόπουλο…


απο λολα παοκ
Τι αναφέρει η αμφιβόλου πατρότητας γραπτή δήλωση, η οποία φέρει το όνομα του Βασίλη Φλωρίδη ως υπογραφή
Ένα χαρτί fax με δώδεκα σειρές- κείμενο έφτασε πριν από λίγο στα δημοσιογραφικά γραφεία με υπογραφή "Βασίλης Φλωρίδης", χωρίς κανένα άλλο αποδεικτικό του αποστολέα. Η δήλωση περιγράφει το συμβάν της σύλληψης και χρησιμοποιεί μεταξύ των άλλων και οπαδικά συνθήματα του τύπου "Για σένα έχω κάνει κρατητήριο", το οποίο τραγουδούν οι οπαδοί του ΠΑΟΚ στις κερκίδες της Τούμπας.

ε ρε νταλκα που τραβαει ο κοσμος
Άβαταρ μέλους
diniko80
 
Δημοσιεύσεις: 2758
Εγγραφή: Τρί 13 Μάιος 2008, 12:54

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό Asimos » Πέμ 21 Ιούλ 2011, 12:56

kallikrateia4 έγραψε:Και εγω ρωταω χωρις να εχω και καμια ιδιατερα τρελα για το αν θα ερθει ο φλωριδης¨-- Αν και λεω αν αυριο καταθεσει τη εγγυητικη,παρει 4-5 παικτες οσοι βιαστηκαν να τον σκισουν θα βιαστουν παλι να τον αποθεωσουν??/


Κι εγω συνοπαδε με τα ασπρομαυρα φρονηματα σου απανταω: Το να βαλει 4 ή 5 μυρια, το να φερει 4 ή 5 παικτες καλους και ενδεκαδατους δεν λεει τιποτα. Κατα το παρελθον (οχι πολυ παλιο παρελθον) συνεβησαν ακριβως αυτα που λες. Ενα λεφτας που λεγονταν Γιωργος Μπατατουδης εριξε πολλα φραγκα στον ΠΑΟΚ και πραγματικα ειχαμε μια πολυ καλη ομαδα με καλο coach (Τον πριγκιπα του Νερετβα), αλλα οταν κοψανε οι κανουλες αυτο που εμεινε πισω δεν περιγραφεται.

Χαρακτηριστικα θα σου πω, πως την επομενη της κατακτησης του κυπελλου του 2001 με τρομερη μπαλα και απιστευτο ταπεινομα του γαυρου καποιοι βαρεσανε προσφυγη.

Δεν μιλαω ειρωνικα φιλε... Και μαλλον τα ξερεις αυτα που λεω. Αλλα εγω δεν γουσταρω να τα ξαναπερασω.
Asimos
 

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό Karelias » Πέμ 21 Ιούλ 2011, 12:57

kallikrateia4 έγραψε:¨-- Αν και λεω αν αυριο καταθεσει τη εγγυητικη,παρει 4-5 παικτες οσοι βιαστηκαν να τον σκισουν θα βιαστουν παλι να τον αποθεωσουν??/


Το θέμα ρε παιδιά, δεν είναι μόνο αυτό.
Κι ο Μπατατούδης όταν ήρθε έβαλε λεφτά. Και μετά τρέχαμε και δεν φτάναμε.
Το θέμα είναι ο άνθρωπος αυτός (Φλωρίδης-Ταδόπουλος-Φούφουτος) να μπορεί
να ΔΙΟΙΚΕΙ το σύλλογο σωστά και σε βάθος χρόνου.
Μέχρι τώρα, δεν έχει δείξει τίποτα τέτοιο.
Ακόμα και τώρα, δεν ξέρουμε τίποτα για τις επιχειρηματικές του δραστηριότητες.

1+1=2.
Δεν τελείωσε τίποτα ακόμα.

Ιβάν Σαββίδης 12/5/2015: Θέλω να φέρω τον ΠΑΟΚ στις πρώτες 20 ομάδες στην Ευρώπη.
Άβαταρ μέλους
Karelias
 
Δημοσιεύσεις: 3601
Εγγραφή: Πέμ 23 Δεκ 2010, 19:14

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό tad » Πέμ 21 Ιούλ 2011, 12:58

Τέτοιον καιρό πέρσι είχαμε μόνο μίρλα ... η οποία μου είχε διαλύσει το νευρικό σύστημα !

Φέτος έχουμε την μίρλα αλλά ευτυχώς έχουμε μέσα στις τόσες δυσκολίες και απίστευτο γέλιο ....

Δεν γίνονται αυτά τα πράγματα ...

Δεν μπορεί να συμβαίνουν αυτά τα πράγματα στην αγαπημένη μας ομάδα ...

Βάζω στοίχημα ότι δεν υπάρχει παγκοσμίως ομάδα με τέτοια δυναμική που να μην είχε ούτε μία φορά στην ιστορία της ισχυρούς οικονομικα ανθρώπους στην διοίκησή της ...

Δεν παίζει ...

Αν βάλεις μαγιό, κότερα, ψηφιακές πλατφόρμες, χρηματηστήρια και αισίως καπελάκι, μούσι και ρέιμπαν όλα μαζί φτιάχνετε από Λαζόπουλο η καλύτερη επιθεώρηση όλων των εποχών !!!!!!!!!!!!

Ρε ΠΑΟΚ ή μας κάνει κάποιος πλάκα ή ζούμε σε παράλληλο σύμπαν !!! Δεν εξηγείται αλλιώς το σόου ...

Να είστε καλά αδέρφια για το γέλιο
Άβαταρ μέλους
tad
 
Δημοσιεύσεις: 2356
Εγγραφή: Δευτ 05 Μάιος 2008, 11:13

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό NikosGrobari » Πέμ 21 Ιούλ 2011, 13:09

Απο την μια γουσταρω την μούρη του Φλωρίδη θα ηηθελα δλδ στον ΠΑΟΚ μας μια τετοια φυσιογνωμια, αλλα απο την αλλη αν ηθελε απο την αρχη να βαλει λεφτα θα ερχοταν με μια βαλιτσα και 15 φουσκωτους γυρω του, θα πηγαινε στον κατσαρη θα τα ακουμπαγε στο τραπεζι και θα γινοταν πρωτος μαγκας... Τωρα αυτη η καθυστερηση και η γραφειοκρατια και καλα με παραπεμπει σε αλλα πραγματα... Μπορει να πει καποιος οτι τα συγχρονα ''Deal'' δεν γινονται ετσι, αλλα σε αυτη την κατασταση που φτασαμε μονο με αυτο τον τροπο που ειπα παραπανω θα με εκανε να τον εμπιστευτω και να τον ''ακολουθησω''...

Υ.Γ. Οποιος δεν θελει να ζυμωσει 10 μερες κοσκινιζει... Μακαρι να με διαψευσει...
ΠΑΟΚ γιατί δεν εχούν μόνο τα ποδηλατα Φούιτ...
Άβαταρ μέλους
NikosGrobari
 
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: Τρί 21 Ιουν 2011, 15:08

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό Federacion » Πέμ 21 Ιούλ 2011, 13:12

Χτες τον Βασίλη, σήμερα πιάσανε και τους Άραβές:

Εικόνα

ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠ' ΤΟΥΣ ΕΠΕΝΔΥΤΕΣ!

trollnews24-7.exokaneipsihiatrio.g4.com
εκεί που μας χρωστούσανε μας παίρνουν και το βόδι.
Άβαταρ μέλους
Federacion
 
Δημοσιεύσεις: 1682
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιουν 2010, 09:53

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό kallikrateia4 » Πέμ 21 Ιούλ 2011, 13:23

Asimos έγραψε:
kallikrateia4 έγραψε:Και εγω ρωταω χωρις να εχω και καμια ιδιατερα τρελα για το αν θα ερθει ο φλωριδης¨-- Αν και λεω αν αυριο καταθεσει τη εγγυητικη,παρει 4-5 παικτες οσοι βιαστηκαν να τον σκισουν θα βιαστουν παλι να τον αποθεωσουν??/


Κι εγω συνοπαδε με τα ασπρομαυρα φρονηματα σου απανταω: Το να βαλει 4 ή 5 μυρια, το να φερει 4 ή 5 παικτες καλους και ενδεκαδατους δεν λεει τιποτα. Κατα το παρελθον (οχι πολυ παλιο παρελθον) συνεβησαν ακριβως αυτα που λες. Ενα λεφτας που λεγονταν Γιωργος Μπατατουδης εριξε πολλα φραγκα στον ΠΑΟΚ και πραγματικα ειχαμε μια πολυ καλη ομαδα με καλο coach (Τον πριγκιπα του Νερετβα), αλλα οταν κοψανε οι κανουλες αυτο που εμεινε πισω δεν περιγραφεται.

Χαρακτηριστικα θα σου πω, πως την επομενη της κατακτησης του κυπελλου του 2001 με τρομερη μπαλα και απιστευτο ταπεινομα του γαυρου καποιοι βαρεσανε προσφυγη.

Δεν μιλαω ειρωνικα φιλε... Και μαλλον τα ξερεις αυτα που λεω. Αλλα εγω δεν γουσταρω να τα ξαναπερασω.

Αυτο ακριβως λεω και γω, οτι δεν πρεπει να βιαζομαστε ,να σκιζουμε ,να απαξιωνουμε ή να αποθεωνουμε χωρις να εχουμε στοιχεια.
kallikrateia4
 
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Κυρ 25 Μάιος 2008, 11:42

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό Argonaut4 » Πέμ 21 Ιούλ 2011, 13:37

Πάντως ξεφτιλίκια από όποια μεριά και να το πιάσεις...Υπομονή παιδιά να δούμε.
-='Eπου Θεώ ΠΑΟΚ=-
-=NEMESIS FIGHTING TEAM=-
-=FIGHTING SOLVES EVERYTHING-BRAZILIAN JIU-JITSU=-
-=MMA FOR LIFE=-
Άβαταρ μέλους
Argonaut4
 
Δημοσιεύσεις: 5275
Εγγραφή: Παρ 17 Δεκ 2010, 13:08
Τοποθεσία: -Black&White London-

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό teratios2 » Πέμ 21 Ιούλ 2011, 13:42

Aureliano Buendia έγραψε:ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΚΕΛΙΑ
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΕΠΕΝΔΥΤΕΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΠΕΝΔΥΤΗΣ = ΑΝΘΡΩΠΟΣ


ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΤΕΡΟ ΑΠ ΟΛΑ ΤΑ ΚΕΛΙΑ
ΚΑΝΕΝΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΠΕΝΔΥΤΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟΣ
ποιο μνημόνιο; κάντε τον Πάμπλο Γκαρσία δικτάτορα
Άβαταρ μέλους
teratios2
 
Δημοσιεύσεις: 273
Εγγραφή: Πέμ 06 Ιαν 2011, 01:15

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό Kolokotronis_4 » Πέμ 21 Ιούλ 2011, 13:50

Εικόνα

Γιατί δεν με αφήνετε να επενδύσω!
Τι σας έκανα, επιτέλους?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Kolokotronis_4
 
Δημοσιεύσεις: 4365
Εγγραφή: Δευτ 06 Οκτ 2008, 22:50
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, Ασπρόμαυρη πόλη

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό Federacion » Πέμ 21 Ιούλ 2011, 13:59

ΟΙ ΕΠΕΝΔΥΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΟΜΙΜΕΣ Ή ΠΑΡΑΝΟΜΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΕΣ!
εκεί που μας χρωστούσανε μας παίρνουν και το βόδι.
Άβαταρ μέλους
Federacion
 
Δημοσιεύσεις: 1682
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιουν 2010, 09:53

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό DimisK » Πέμ 21 Ιούλ 2011, 14:01

Asimos έγραψε:
kallikrateia4 έγραψε:Και εγω ρωταω χωρις να εχω και καμια ιδιατερα τρελα για το αν θα ερθει ο φλωριδης¨-- Αν και λεω αν αυριο καταθεσει τη εγγυητικη,παρει 4-5 παικτες οσοι βιαστηκαν να τον σκισουν θα βιαστουν παλι να τον αποθεωσουν??/


Κι εγω συνοπαδε με τα ασπρομαυρα φρονηματα σου απανταω: Το να βαλει 4 ή 5 μυρια, το να φερει 4 ή 5 παικτες καλους και ενδεκαδατους δεν λεει τιποτα. Κατα το παρελθον (οχι πολυ παλιο παρελθον) συνεβησαν ακριβως αυτα που λες. Ενα λεφτας που λεγονταν Γιωργος Μπατατουδης εριξε πολλα φραγκα στον ΠΑΟΚ και πραγματικα ειχαμε μια πολυ καλη ομαδα με καλο coach (Τον πριγκιπα του Νερετβα), αλλα οταν κοψανε οι κανουλες αυτο που εμεινε πισω δεν περιγραφεται.

Χαρακτηριστικα θα σου πω, πως την επομενη της κατακτησης του κυπελλου του 2001 με τρομερη μπαλα και απιστευτο ταπεινομα του γαυρου καποιοι βαρεσανε προσφυγη.

Δεν μιλαω ειρωνικα φιλε... Και μαλλον τα ξερεις αυτα που λεω. Αλλα εγω δεν γουσταρω να τα ξαναπερασω.


Ετσι ακριβώς παιδιά. "Φοβού τους Δαναούς και δώρα φέροντες"

ΥΓ: Eleos πρόσεξε τους "ντεμέκ" χαρακτηρισμούς, για ανθρώπους που δεν γνωρίζεις. Εκτίθεσαι...
Carpe Diem...Believe in PAOK.....
Άβαταρ μέλους
DimisK
 
Δημοσιεύσεις: 4973
Εγγραφή: Τετ 23 Απρ 2008, 13:56
Τοποθεσία: MARKOPOULON MESOGEION

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό teratios2 » Πέμ 21 Ιούλ 2011, 14:04

ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ΣΤΟΝ ΥΠΟΨΗΦΙΟ ΕΠΕΝΔΥΤΗ ΒΑΣΙΛΗ ΦΛΩΡΙΔΗ
ΑΠΕΡΓΙΑ ΠΕΙΝΑΣ ΑΠΟ 20/7
ποιο μνημόνιο; κάντε τον Πάμπλο Γκαρσία δικτάτορα
Άβαταρ μέλους
teratios2
 
Δημοσιεύσεις: 273
Εγγραφή: Πέμ 06 Ιαν 2011, 01:15

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό Federacion » Πέμ 21 Ιούλ 2011, 14:05

"φόβου τους επενδυτές και βρύζα φέροντες"
εκεί που μας χρωστούσανε μας παίρνουν και το βόδι.
Άβαταρ μέλους
Federacion
 
Δημοσιεύσεις: 1682
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιουν 2010, 09:53

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό Kolokotronis_4 » Πέμ 21 Ιούλ 2011, 14:07

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Kolokotronis_4
 
Δημοσιεύσεις: 4365
Εγγραφή: Δευτ 06 Οκτ 2008, 22:50
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, Ασπρόμαυρη πόλη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες