Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Τι θα γινει στον ΠΑΟΚ διοικητικα?

Θα ερθει μεγαλος επενδυτης?
293
19%
Θα ερθει μεγαλος επενδυτης,αλλα θα βοηθα και ο κοσμος?
460
31%
Θα συνεχισουμε ετσι με τον κοσμο του ΠΑΟΚ μονο επενδυτη και θα γινουμε εταιρεια λαικης βασης?
754
50%
 
Σύνολο ψήφων : 1507

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό moican4 » Πέμ 21 Ιούλ 2011, 16:35

γκικα αυτα περι φιλοσοφιας
δικης μου κ.τ.λ καλυτερα
να τα ξανασκεφτεις να μην
βγαζεις δικα σου συμπερασματα..
απο το μυαλο σου.
Τέσσερα πράγματα στη ζωή δε γυρίζουν πίσω. Οι στιγμές που έζησες, οι πράξεις που έκανες, τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες....!!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
moican4
 
Δημοσιεύσεις: 8340
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 05:46

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό ABALAEA2 » Πέμ 21 Ιούλ 2011, 16:37

Αφού μείνατε 2-3, κάντε εκ νέου άνοιγμα να γίνεται ξανά 13. Το είχατε κάνει και στο παρελθόν. Ο Stallion ξέρει ποιος λέει τι και μπορεί άνετα να ξεχωρίσει κάποιους που κάνουν γι'αυτή τη δουλειά. Και επειδή κάποιοι θα πουν ότι θέλω να γίνω mod, αν και από τους 10-20 (από αυτούς που έχουν απομείνει) πιο παλιούς εδώ μέσα, είναι το τελευταίο πράγμα που θα μπορούσα να κάνω αυτή τη στιγμή...
Άβαταρ μέλους
ABALAEA2
 
Δημοσιεύσεις: 939
Εγγραφή: Τετ 06 Φεβ 2008, 20:14
Τοποθεσία: Gerakas Attika

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό Asimos » Πέμ 21 Ιούλ 2011, 16:43

Δηλαδη ρε φιλε πρεπει η διαδοχη κατασταση καθε φορα να μυριζει αιμα; Πρεπει να εχουμε χαρακωματα, αψιμαχιες, κουβεντες, ειρωνιες, καταληψεις, μπουκες, μαπες, γαλλικα, κινεζικα και δεν ξερω εγω τι αλλο;

Γιατι δλδ σωματεια που εχουν αντικρισει τον αφανισμο καταματα και να τον εχουν βιωσει στο πετσι τους να μπορουν να ανταπεξελθουν πιο πολιτισμενα;

Ναι ξερω, εδω ειναι φορουμ και ολες οι αποψεις ειναι αποδεκτες μεχρι αποδειξεως του εναντιον αλλα ακομη κι εδω με τις συμπεριφορες μας δειχνουμε τον πολιτισμο μας.

Οτι και να γινει δεν πρεπει ο ΠΑΟΚ να πληγωθει αλλο. Πως θα ξανακαθισω εγω μαζι σου διπλα - διπλα κυριε Καθαροαιμο στη κερκιδα; Αληθεια εσυ πως θα καθησεις μαζι μου; Πως θα γουσταρω το ιδιο το γηπεδο οταν θα ξερω πως με το πες - πες και με επιχειρηματα του ΚΩΛΟΥ πηρε το μπουλο αυτος που με εβαλε σε ταξη;

Καπου ειπε ενας αδελφος πως με τα ποστ δεν αλλαζει κατι. Ναι κυριοι, αλλαζει.. Η γαμωομοψυχια που εχει αναφερθει πολλες φορες εδω μεσα αλλα ματαια.

Το κλειδωμα για μενα αντιπροσωπευει την στοιχειωδη υποχρεωση που εχει ο καθενας μας να μην προκαλει την αντιπαλη μερια (και μην υποκριθουμε ολοι μαζι πως δεν υπαρχει γιατι θα βρεθουμε προ εκπληξεως).

Ρε καταλαβαινετε που βαδιζουμε;
Asimos
 

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό Kolokotronis_4 » Πέμ 21 Ιούλ 2011, 16:46

σωπάτε ρε που θα θέσετε και όρους συμπεριφοράς στο φόρουμ! σας πείραξε το τουρλουμπούκι?
ΞΥΔΑΚΙ σε όλους σας!! :lol: :lol: :lol: :lol:

γιατί χαίρεται ο κοοοοοοοοοοσμος
και χαμογελάααααααααει πατέρα.....
Τελευταία επεξεργασία από Kolokotronis_4 και Πέμ 21 Ιούλ 2011, 16:47, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Kolokotronis_4
 
Δημοσιεύσεις: 4365
Εγγραφή: Δευτ 06 Οκτ 2008, 22:50
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, Ασπρόμαυρη πόλη

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό ABALAEA2 » Πέμ 21 Ιούλ 2011, 16:47

++++++++++++++ στον άσιμο
Άβαταρ μέλους
ABALAEA2
 
Δημοσιεύσεις: 939
Εγγραφή: Τετ 06 Φεβ 2008, 20:14
Τοποθεσία: Gerakas Attika

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Πέμ 21 Ιούλ 2011, 17:02

αν θελετε να συνεχισετε σε αυτη τη συζητηση(περι φορουμ) μεταφερθειτε στην καταλληλη ενοτητα...

σε καποια ποστ επεσε ψαλιδι...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13637
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Πέμ 21 Ιούλ 2011, 17:11

άδικος κόπος σέρα.δεν υπάρχει σωτηρία.δεν υπάρχει κατ'αρχήν ΣΥΖΗΤΗΣΗ.δυστυχώς το κλίμα με τη μέρα βλέπω να γίνεται όλο και πιο ... ανθυγιεινό.και στην ομάδα αλλά ειδικά στον κόσμο.η κλασική ανακύκλωση εσωστρέφειας,μιζέριας,πρόταξης του "ΕΓΩ",ειρωνείας κι απαξίωσης για τον απλό λόγο ότι "ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ".κοινώς αρχιδοσπάσιμο ανελέητο.

και πολύ ... γέλιο ρε παιδί μου.εντάξει,χαρίζει μακροζωϊα,πέρα από ρυτίδες,αλλά λίγο μέτρο ρε παιδάκι μου.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό Stallion » Πέμ 21 Ιούλ 2011, 17:20

teratios2 έγραψε:συμφωνώ με τον Μόικαν...πρέπει επιτέλους να τρώει μπαν όποιος διαφωνεί μαζί του...κι όποιος αμφισβητεί τις αποκλειστικές του πληφορορίες (π.χ., όρα άραβες)

είναι απαράδεκτο να ακούγονται διαφορετικές γνώμες εδώ μέσα...το κάναμε μπουρδέλο και γράφει ο καθένας την γνώμη του, χωρίς να ρωτήσει τον Μόικαν και τα λοιπά χρυσά αυγά του φόρουμ...αίσχος κύριοι!

ζη χάιλ (τρις)


Τεράτιε πριν λίγο έγραψα κάτι...
Προφανώς με γράφεις κανονικά. Αμα δε σου αρέσει το forum μπορείς απλά να μην ξαναμπείς.
Το να σηκώνεις τη σημαία της επανάστασης, ρίχνοντας αιχμές προς αυτούς που από τον προσωπικό τους χρόνο αφιερώνουν ώρες ατελείωτες για να υπάρχει το site και το forum και να μπορεί ο καθένας να εκφράσει τις απόψεις του, επειδή ο Μόικαν εξέφρασε μια γνώμη, είναι απλά τραγικό...

gika έγραψε:Όσο για όλα αυτά που ακούγονται και σύμφωνα με τους κανόνες του σάιτ, ο οποιοσδήποτε μπορεί να πει λαμόγιο τον οποιονδήποτε είτε αν τονίσει ότι πρόκειται για προσωπική του εντύπωση χωρίς στοιχεία, είτε αφού παρουσιάσει στοιχεία.

Αν συμβαίνει κάτι από αυτά, καλώς συμβαίνει. Αν είναι κάτι άλλο, που δεν συμφωνεί με τους κανόνες οι μοντ καλούνται να το σβήσουν.. So simple.

ΥΓ: Και ναι αυτή είναι η δουλειά των μοντ. Είχε πει τις προάλλες ο Σέρα "εμάς δεν μας σκέφτεστε;". Ρε παιδιά εσείς όταν διπλοπαρκάρετε το αμάξι σας ή όταν περνάτε με κόκκινο, σκέφτεστε τον.. τροχονόμο που θα κουραστεί να γράψει την κλήση;; Άμα δεν φτάνουν οι μοντ ας ενημερωθεί η Αντμιν Τιμ για να βάλει κι άλλους (που είναι το πλέον λογικό σε ένα φόρουμ με τόσα μέλη). Έτσι κανείς δεν θα έχει τέτοια προβλήματα..


Εσύ ρε Gika από που έβγαλες αυτα τα συμπεράσματα από τους κανόνες του site;

Από τους όρους χρήσης:
8.1 Το φόρουμ δεν είναι χώρος εκτόνωσης των προσωπικών συναισθημάτων των συμμετεχόντων αλλά χώρος που έχει παραχωρηθεί για την κατάθεση των σκέψεών τους με τρόπο που δεν προσβάλλει καθ’ οιονδήποτε τρόπο την προσωπικότητα και την αξιοπρέπεια οποιωνδήποτε προσώπων είτε αυτά τα πρόσωπα συμμετέχουνε στο Paokmania.gr/Forum είτε όχι.

Βάλτε όλοι στοπ στην ειρωνεία, σοβαρευτείτε και να σέβεστε τους συνομιλητές σας.

Σας παρακαλώ, μην μας φερνετε στη δύσκολη θέση να κλειδώνουμε topics.
Και όσοι δε μπορείτε να καταλάβετε και να σεβαστείτε το ότι κάποιοι εδώ βγάζουν τα ματιά τους για να διαβάζουν όσα γράφονται εδω μέσα και διατηρούν, όσο γίνεται καλύτερο το forum, τότε μην ζητάτε να καταλαβαίνουν κι αυτοι τα δικά σας "πιστεύω/θέλω" όταν σας διαγράφουν posts ή topics.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Stallion
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 138
Εγγραφή: Τρί 04 Δεκ 2007, 05:01
Τοποθεσία: Salonica

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Πέμ 21 Ιούλ 2011, 17:24

Σωστός ο Stallion .
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13125
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό teratios2 » Πέμ 21 Ιούλ 2011, 17:25

να πάω στην γωνία τιμωρία ή να περιμένω τον κηδεμόνα μου;
ποιο μνημόνιο; κάντε τον Πάμπλο Γκαρσία δικτάτορα
Άβαταρ μέλους
teratios2
 
Δημοσιεύσεις: 273
Εγγραφή: Πέμ 06 Ιαν 2011, 01:15

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό tintin » Πέμ 21 Ιούλ 2011, 17:30

Τώρα εμένα με τρώει, αλλά θα σεβαστώ τους πρώην συνάδελφους.

gika, πόσα παίρνει ρε ο τροχονόμος? Όσα και ο mod? Όσο για το πόσοι mod ξεμείνανε, ας ψαχτούν όσοι τους καπελώνανε τους mod για κολλητιλίκια και διπλο-τριπλο-τετραπλολογαριασμούς.
υπαρχει πουθενα στους κανονες που λεει οτι καθενας μπορει να βαζει οτι υπογραφη θελει?
Άβαταρ μέλους
tintin
 
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Τρί 31 Μάιος 2011, 23:53
Τοποθεσία: Bordurie

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό Stallion » Πέμ 21 Ιούλ 2011, 17:31

teratios2 έγραψε:να πάω στην γωνία τιμωρία ή να περιμένω τον κηδεμόνα μου;


Προφανώς και δε θες να καταλάβεις τα όσα σου λέω...
Αν συνεχίσεις να ειρωνεύεσαι θα αναγκαστώ να σε αποκλείσω.
Δεν το θέλω, αλλά αν δεν καταλαβαίνεις δυστυχώς δεν μου αφηνείς περιθώρια.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Stallion
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 138
Εγγραφή: Τρί 04 Δεκ 2007, 05:01
Τοποθεσία: Salonica

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό gika » Πέμ 21 Ιούλ 2011, 17:35

Stallion, αυτό που είπα το στηρίζω εδώ:

6.5 Οι συζητήσεις πρέπει να κρατιούνται σε κόσμιο και πολιτισμένο επίπεδο με σεβασμό στις απόψεις όλων και με στόχο την ισότιμη και δημοκρατική διατύπωση ιδεών.

αλλά κυρίως ΕΔΩ:


8.25 Απαγορεύεται η διάδοση ψευδών ειδήσεων στο φόρουμ. Ο χρήστης που θα αναφέρει κάποια φήμη που άκουσε ή διάβασε οφείλει να επιβεβαιώνει στους υπόλοιπους ότι το γεγονός είναι απλώς φήμη και δεν προέρχεται από έγκυρες πηγές ή προσωπική πληροφόρηση.


Δεν λέει ότι απαγορεύεται να γράψεις κάποια φήμη που άκουσες....

Δηλαδή αν πω τον Ζαγορ λαμόγιο ή οτι κλέβει, χωρίς να δέιξω στοιχεία ή πηγή, θα φάω μπαν.
Αλλά αν πω ότι άκουσα κάτι φήμες, που δεν ξέρω αν είναι έγκυρες, που λεν τον Ζαγόρ λαμογιο ή ότι κλέβει, τότε δεν υπάρχει πρόβλημα.

Έτσι το καταλάβα.
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17163
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό Stallion » Πέμ 21 Ιούλ 2011, 17:38

Gika, αυτό που είπες εσύ δε συγκαταλέγεται σ' αυτη την παράγραφο.
Η 8.25 κάνει λόγο για ΕΙΔΗΣΕΙΣ.
Το να πεις τον ΤΑΔΕ ΛΑΜΟΓΙΟ δεν είναι είδηση. Έιναι χαρακτηρισμός προς κάποιον τρίτο.
Αυτό συγκαταλέγεται στην 8.20 που είναι ενότητα 8 των ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΕΩΝ.

Όσο για την παράγραφο 6.5, εσύ διακρίνεις πως υπάρχει κόσμιο επιπεδο και σεβασμός στις απόψεις όλων;
Έγω σε κάποια από τα τελευταία 30 post που διαβασα σήμερα δεν το διέκρινα.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Stallion
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 138
Εγγραφή: Τρί 04 Δεκ 2007, 05:01
Τοποθεσία: Salonica

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ?

Δημοσίευσηαπό gika » Πέμ 21 Ιούλ 2011, 17:42

tintin έγραψε:Τώρα εμένα με τρώει, αλλά θα σεβαστώ τους πρώην συνάδελφους.

gika, πόσα παίρνει ρε ο τροχονόμος? Όσα και ο mod? Όσο για το πόσοι mod ξεμείνανε, ας ψαχτούν όσοι τους καπελώνανε τους mod για κολλητιλίκια και διπλο-τριπλο-τετραπλολογαριασμούς.

Φίλε έχουν φύγει από το σάιτ κατά καιρούς πάρα πολύ μοντ και η πλειοψηφεία αυτών ήταν πάρα πολύ σοβαρά μέλη. Το ποιος και το γιατί φεύγει δεν είναι ευθύνη ούτε της αντμιν τιμ, ούτε των μελών. Θέμα τις αντμιν τιμ όμως είναι η αναπλήρωση των κενών.

Το ότι τους σύγκρινα με τους τροχονόμους ήταν καθαρά παράδειγμα. Δεν υπονόησα τίποτα.

Και φυσικά τους αναγνωρίζω το ότι ό,τι κάνουν, το κάνουν εθελοντικά. ;)
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17163
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες

cron