Ζήσης Βρύζας

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό axl4 » Παρ 03 Ιουν 2011, 09:55

ζηση εχω ενα διλημμα και χρειαζομαι βοηθεια...

θα χτυπησω τατου αλλα δεν ξερω ποιο απο τα δυο:

''O Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ'' ή 'ΕΜΕΙΣ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ''

τι λες?
Άβαταρ μέλους
axl4
 
Δημοσιεύσεις: 390
Εγγραφή: Σάβ 08 Δεκ 2007, 22:11
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό niko70 » Παρ 03 Ιουν 2011, 09:57

Maximus έγραψε:......
Απο την άλλη ρε γαμωτο (και κακώς που το λεμε τωρα μερικοι, διοτι θα μας πουν μετα Χριστον προφητες) φαινεται πολύ ύποπτη αυτη η κινηση του να παει στην Εθνικη ως βοηθός προπονητή! Λες, οκ, χαμηλοτερο ποστο, θα κυνηγήσει καριέρα προπονητη και αυτή η κίνηση ειναι ενα βήμα προς αυτη την κατευθυνση... Αλλα ρε γαμωτο, ενα μολις χρόνο μετα, ξαναγυρναει στην προηγουμενη καριερα του :!: :?: ως τεχνικος διευθυντης! Ρε μαμωτο, τι παιζει εδω; Αντε πειστε με τώρα ότι δεν ηταν προσυμφωνημένο όλο αυτο...



Μάξιμε, όσο προσυμφωνημένο μπορεί να ήταν να πάει μετά στο βάζελο, άλλο τόσο μπορεί να ήταν να ...ξαναγυρίσει στον ΠΑΟΚ...Γιατί δηλαδή να μη σκεφτώ ότι πάει για λίγο στην εθνική και (εάν και εφόσον τα βρούν τα δικά τους με το Ζαγόρ) μετά γυρίσει στον ΠΑΟΚ...?
Άβαταρ μέλους
niko70
 
Δημοσιεύσεις: 1670
Εγγραφή: Σάβ 14 Φεβ 2009, 21:32
Τοποθεσία: ΚΑΛΑΜΑΤΑ

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Παρ 03 Ιουν 2011, 09:57

axl4 έγραψε:ζηση εχω ενα διλημμα και χρειαζομαι βοηθεια...

θα χτυπησω τατου αλλα δεν ξερω ποιο απο τα δυο:

''O Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ'' ή 'ΕΜΕΙΣ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ''

τι λες?


χτυπα κανενα φραπε να το σκεφτεις καλυτερα :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13637
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό diniko80 » Παρ 03 Ιουν 2011, 10:00

ΠΑΟΚ ρε ΠχχχχχΦΛΩΡΕ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ
Τελευταία επεξεργασία από Sera4 και Παρ 03 Ιουν 2011, 10:10, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Αιτία: ψυχραιμια
Άβαταρ μέλους
diniko80
 
Δημοσιεύσεις: 2758
Εγγραφή: Τρί 13 Μάιος 2008, 12:54

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό Shadow » Παρ 03 Ιουν 2011, 10:03

Ελπίζω να έχει πολύ σοβαρό λόγο γι'αυτό που πάει να κάνει ο Βρύζας...
Όχι για εμάς αλλά για εκείνον γιατί αυτός θα είναι ξένος στο ίδιο του το σπίτι και έχει πολλά χρόνια μπροστά του να τον βασανίζουν... κ να είστε σίγουροι ότι θα τον βασανίζουν όσο φουσκωμένες και να είναι οι τσέπες του γιατί ΠΑΟΚτζής είναι.

Είμαι από εκείνους που δεν χαρακτήρισα και δεν χαρακτηρίζω κανέναν προδότη, ούτε πρόκειται να τον βρίσω (άλλωστε ένα ευχαριστώ του το χρωστάμε). Η αίσθηση του ανεπιθύμητου όμως θα τον ακολουθεί...
Όπως είπε κ κάποιος προηγούμενα είναι δωρεάν μάθημα για το πως "αδειάζεις μια γεμάτη καρδάρα χωρίς κόπο..."
Shadow
 
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: Δευτ 16 Μάιος 2011, 12:52

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό Argonaut4 » Παρ 03 Ιουν 2011, 10:07

Ρε παιδιά το μαρούλι είναι μεγάλο πράγμα.
Εδώ αυτό το αγράμματο κλαπάρχιδο ο φραγκοσπανούλης που είναι από τους πιο πλούσιους παίχτες στην Ευρώπη και άφησε τον μέγα δάσκαλο Ομπράντοβιτς που ουσιαστικά αυτός τον έκανε παίχτη και πήγε στο γαύρο για διαφορά που δεν τον έκανε πολύ πιο πλούσιο.....τα περί εγωισμού τα ακούω βερεσέ.


Όταν η φιλοχρηματία νικάει το ήθος και την αγάπη για κάτι τόσο απλό και συνάμα τόσο σύνθετο όπως ο ΠΑΟΚ και ο κάθε ΠΑΟΚ .......
Τελευταία επεξεργασία από Sera4 και Παρ 03 Ιουν 2011, 10:10, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Αιτία: οχι προσωπικους χαρακτηρισμους
-='Eπου Θεώ ΠΑΟΚ=-
-=NEMESIS FIGHTING TEAM=-
-=FIGHTING SOLVES EVERYTHING-BRAZILIAN JIU-JITSU=-
-=MMA FOR LIFE=-
Άβαταρ μέλους
Argonaut4
 
Δημοσιεύσεις: 5275
Εγγραφή: Παρ 17 Δεκ 2010, 13:08
Τοποθεσία: -Black&White London-

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Παρ 03 Ιουν 2011, 10:11

Οσο περισσοτερο ασχολειστε τοσο μεγαλυτερη αξια δινεται στα πραγματα και στον βαζελο που θα μας τον "κλεψει"...Ας ερθει στην Τουμπα και ας κατσει στον παγκο των φιλοξενουμενων και αμα δεν ακουστει ουτε ενα συνθημα σκεφτειτε..ποσο "μικρος" θα νιωσει ο ζησης...

ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...ΠΛΑΚΑ ΑΥΤΟΣ...ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ...

ΤΡΕΛΑ ΣΑΣ ΠΟΥΛΑΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ Γ@ΜΗΣΟΥΜΕ...
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27832
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό Bono » Παρ 03 Ιουν 2011, 10:13

geoavr έγραψε:Υ.Γ.1 Κανένας που είναι στον ΠΑΟΚ ( παίκτες-προπονητές-στελέχη) γιά μένα δεν είναι ΠΑΟΚΤΣΗΣ 100% .Αυτό το αποδεικνύουν μέρα με την μέρα γιά όλη τους την ζωή.Το ίδιο ισχύει και γιά τον Ζαγοράκη.Μόνο όταν θα γεράσει θα μπορούμε να πούμε με σιγουριά. Παοκτσήδες είμαστε εμείς , οι πατεράδες και τα παιδιά μας.
Εμείς που ζούμε ΓΙΑ τον ΠΑΟΚ και όχι ΑΠΟ τον ΠΑΟΚ.


Aυτό είναι μεγάλη αλήθεια-απ' τις μεγαλύτερες που έχουν γραφτεί και ειδικά στην περίπτωση του ΠΑΟΚ βρίσκει τη δικαίωσή του για πολλοστή φορά.
Καλό είναι όλοι μας να το έχουμε πάντα στο κεφάλι μας.
The future is uncertain and the end is always near....
Άβαταρ μέλους
Bono
 
Δημοσιεύσεις: 1806
Εγγραφή: Κυρ 14 Μαρ 2010, 12:45

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό PRAKTORINOS » Παρ 03 Ιουν 2011, 10:28

diniko80 έγραψε:ΠΑΟΚ ρε ΠχχχχχΦΛΩΡΕ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ


Eίναι κάποιο είδος παιχνιδιού, κάτι σαν κρεμάλα;

(Να το πω;
Να το πω;)
Άβαταρ μέλους
PRAKTORINOS
 
Δημοσιεύσεις: 2081
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιαν 2008, 10:55
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη, μεταξύ αράουτ και μπενάλντ.

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό Pegasus » Παρ 03 Ιουν 2011, 10:33

Βάλε τα ΠΑΟΚια μες στη μπρίζα
Ζήση Βρύζα, Ζήση Βρύζα

Βάζελε λαθραναγνώστη, να σύνθημα.

Εγώ πιστεύω ότι ο Βρύζας το έκανε επίτηδες για να συσπειρωθούμε και θα φορτώσει παλτά την πράσινη κλαψομούνικη αηδία.

Σκηνή 2014:
- Ζήση Βρύζα φουσταρά, μας πρόδωσες για τα λεφτά κτλ
- Ζήσης Βρύζας οε οε οε

(ομοιότητα ως προς την ομάδα, όχι τις συνθήκες φυγής και τις γενικότερες παραμέτρους κάθε υπόθεσης)

Only in god we trust, all others we virus scan.
ΠΑΟΚ ο θεός (και Σνάουτσνερ ο απόστολος Αυτού)
Συνδυάστε.
Κλειστόν
Άβαταρ μέλους
Pegasus
 
Δημοσιεύσεις: 3187
Εγγραφή: Κυρ 23 Μάιος 2010, 20:24

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό Petm » Παρ 03 Ιουν 2011, 10:38

Maximus έγραψε:Πλεον βγαινουν και δημοσιευματα που λενε και λεπτομερειες για το μοντελο που θα ακολουθησει στον βαζελο ο Βρυζας και το πως θα τρεξει τα μεταγραφικά, για το τι διασυνδεσεις εχει κλπ κλπ... Δεν το βαζω εδω μεσα, γιατι δεν χρειαζεται να εχουμε βαζελορεπορταζ.


κάτσε να έρθουν οι πρώτες ισοπαλίες με τις ξανθούλες και οι πρώτες ήττες σε ντέρμπι και μετά να δεις τι μοντέλο θα γίνουν όλοι από το τρέξιμο εκεί μέσα....
Άβαταρ μέλους
Petm
 
Δημοσιεύσεις: 1607
Εγγραφή: Παρ 04 Ιαν 2008, 18:12
Τοποθεσία: Back To The Base London

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό Zorro4 » Παρ 03 Ιουν 2011, 10:46

axl4 έγραψε:ζηση εχω ενα διλημμα και χρειαζομαι βοηθεια...

θα χτυπησω τατου αλλα δεν ξερω ποιο απο τα δυο:

''O Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ'' ή 'ΕΜΕΙΣ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ''

τι λες?

ΧΤΥΠΑ ΜΟΝΟ ΤΑ 4 ΙΕΡΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΙΚΕΦΑΛΟ.
ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΛΑ ΔΗΛΑΔΗ...
... ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΘΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ... ;)


ΥΓ
ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΛΕΣ...
CLUB Π.Α.Ο.Κ. ΡΟΔΟΥ | Το κύτταρο του Π.Α.Ο.Κ. στη Ρόδο
Άβαταρ μέλους
Zorro4
 
Δημοσιεύσεις: 1909
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: HELL-AS

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό bob » Παρ 03 Ιουν 2011, 10:48

για μένα είχες σβήσει από τότε που έφυγες χωρίς να πεις τους λόγους,έτσι κάνουν οι αδερφές...το λέω και για τους άλλους που έφυγαν και ήρθαν χωρίς να πουν τίποτα...το άδειασμα που σε έριξαν δεν είναι και λίγο αλλά αν θέλεις να είσαι ειλικρινής βγαίνει και λες αυτό και αυτό,αντρίκια πράγματα!
ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΟΥΕΦΑ ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΠΡΕΦΑ
ΤΟΝ Π.Α.Ο.Κ. ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΡΩΤΟ ΒΡΕΙΤΕ ΤΡΟΠΟ
Άβαταρ μέλους
bob
 
Δημοσιεύσεις: 524
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:38

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό rasputin » Παρ 03 Ιουν 2011, 10:49

Δεν το χωράει ο νους μου. Ακόμα και ένας άγγλος φίλος μου που είναι άσχετος με την φάση απόρρησε "μα πως γίνεται ένας πρώην πρόεδρος ομάδας να γίνει υπάλληλος σε μια άλλη ομάδα;".

Tα πράγματα είναι απλά Ζήση μου. Είμαι από τους μετριοπαθείς οπαδούς του ΠΑΟΚ. Από αυτούς που ξενερώνουν όταν βλέπουν πανό στην Τούμπα το 2011 για τον Σάλπι. Δεν γουστάρω τις υπερβολές και προσπαθώ να δω τα πράγματα και από την οπτική του άλλου. Ακόμα και αν δεν το αξίζει. 'Ομως θα σου πω το εξής:
Αν πας στον βάζελο δεν θα υπάρχει κανένας ανάμεσα μας να σε στηρίξει. Δεν μιλάμε απλά για μια προδοσία όπως του Φασούλα, αυτός παίχτης ήταν, ήρθε κι έφυγε. Ήσουν ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ. Την ίδια γλώσσα δεν μιλάμε; Παίχτης, τεχνικός διευθυντής, αντιπρόεδρος, πρόεδρος. 20ετία φορούσες τον δικεφαλο ακόμα και κάτω από την φανέλα του Ιταλού Ζήση μου. Δεν πλήττεται ο εγωισμός μας. Δεν θα νιώσουμε ζήλια. Μας πικραίνεις αδερφάκι μου. Φαρμάκι.

2 ερωτήσεις για το γαμώτο.
Για πες μου ρε Ζήση, θα έρθεις όπως λέει κι ο φίλος παραπάνω με φόρμα του παναθηναικού στην Τούμπα; Σκέψου το λίγο ρε φίλε, σου κάθεται σαν σκέψη;

Αν γίνεις τεχ.διευθ. του βάζελου, θα βολιδοσκοπήσεις τον Βιερίνια ως πιθανό μεταγραφικό στόχο της νέας σου ομάδας; Mήπως τελικά τώρα που έφυγες ο παίχτης πωλείται; Πόσοι ακόμα παίχτες του ΠΑΟΚ ενδέχετε να βρεθούν στην λίστα σου; Δεν παίζει ρόλο αν θα έρθουν ή οχι στον βαζελο, εμενα θα με ενοχλεί περισσότερο ότι τα εμετικά ρεπορτάζ της μεταγραφολογίας του παναθηναικού θα περιλαμβάνουν το όνομα σου.

Διεψευσε το please. Ολα τα πράγματα έχουν τα όρια τους και εσύ πας να τα ξεπεράσεις όλα με ένα σου βήμα. Γιατι αν τελικά πας Ζήση μου, θα ντρέπομαι εγώ για σένα.
Μπλα μπλα μπλα μπλα..
Άβαταρ μέλους
rasputin
 
Δημοσιεύσεις: 160
Εγγραφή: Κυρ 17 Ιαν 2010, 12:30

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό bane1980 » Παρ 03 Ιουν 2011, 10:53

Άρχισα να κουράζομαι...έχουμε παίκτες να κλείσουμε, προπονητή να καλωσορίσουμε και διαρκείας να εξαντλήσουμε, με τους γιεσμαν της υπό διάλυση αλογοτροφής θα ασχολούμαστε τώρα;
Άβαταρ μέλους
bane1980
 
Δημοσιεύσεις: 4076
Εγγραφή: Πέμ 30 Οκτ 2008, 16:20

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 17 επισκέπτες