Toύμπα: Διάφορα σχόλια και συζήτησή για το ναό μας

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Δημοσίευσηαπό Isaak the Greek » Δευτ 19 Ιαν 2009, 00:48

Πολυ ενθαρυντικο το γεγονος οτι οι συνδεσμοι συμβαλουν στην προστασια της ομαδας...Ειναι οι κατ εξοχην αρμοδιοι αλωστε....Ετσι μπραβο παιδια...Δειξτε οτι ο ΠΑΟΚ δεν ειναι τσιφλικι κανενος επιτιδειου....Ο ΠΑΟΚ ανηκει σε ολους μας!!!!

Δεν θελουμε ουτε μπατσους , ουτε κανεναν αλλον....Αυτα ειναι για τους δυσκιλιους στο μυαλο που μολις δουν προβλημα σηκωνουν τα χερια ψηλα και ριχνουν την ευθυνη σε αλλους....Εμεις σαν υγειως σκεπτομενοι , ξερουμε το προβλημα , το αναλυουμε και βρισκουμε την καταλληλοτερη λυση...Μην ξεχνατε οτι αυτο που γινεται απο τα παιδια του ΠΑΟΚ ειναι παγκοσμιο φαινομενο , γιατι ναι μεν οι Αγγλοι εξαλειψαν τη βια απο τα γηπεδα τους , αλλα επρεπε να ρθει η Θατσερ για να γινει αυτο.Αυτοι μοναχοι τους δεν καναν απολυτως τιποτα για να σωσουν την κατασταση.

Υ.Γ.:Ξερω οτι ακουγομαι λιγο σαν "Ελευθεριος Βενιζελος" , αλλα ειλικρινα συγκινουμαι οταν βλεπω να γινονται τετοιες προσπαθειες...Σου δινουν την ελπιδα οτι τελικα δεν εχουν χαθει ολα σ' αυτον τον γ......ο κοσμο
Αν κοιμηθω νωρις, θα σηκωθω νωρις, θα βρω το λινκ νωρις και θα δω τον ΠΑΟΚ νωρις
Αν κοιμηθω αργα, θα σηκωθω αργα κι οταν θα ψαχνω για λινκ θα ειν' αργα
Άβαταρ μέλους
Isaak the Greek
 
Δημοσιεύσεις: 1224
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2008, 09:54
Τοποθεσία: Melbourne Australia

Δημοσίευσηαπό free4 » Δευτ 19 Ιαν 2009, 03:02

Και σήμερα, να πούμε ότι δε δημιουργήθηκε το γνωστό πανδαιμόνιο όπως κάθε φορά έξω από τη Θ4.

Πιο άνετα και συναινετικά περνούσαμε έχοντας το διαρκείας ανά χείρας..

Και φυσικά, ήταν η πρώτη φορά που πέρασα τουρνικέ χωρίς να υπάρχει κι άλλος..
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό free4 » Δευτ 19 Ιαν 2009, 04:10

li4 έγραψε:
για μενα τετοιες κινησεις μειωνουν την ομαδα μας και τον κοσμο



Στα υπόλοιπα, λίγο πολύ, θα συμφωνήσω.
Σε αυτό όμως διαφωνώ γιατί, όπως γίνεσαι ρεζίλι σε κάθε ματς εξαιτίας αυτών των 50 βλαμμένων, έτσι θα πρέπει και να τους απομονώνεις.. Δημόσια

Αποστασιοποιήσε από αυτούς και τους θέτεις στο περιθώριο..
Ετσι τουλάχιστον η διοίκηση δεν εκτίθεται ότι και καλά καλύπτει..
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό lefis » Δευτ 19 Ιαν 2009, 08:54

Ρε παιδια με αυτην την εταιρια security (ντεμεκ) τι γινεται .η παε δεν τους βαζει χερι????πηγα να μπω στο γηπεδο και περιμεναν μεζι με τον (προφανως γνωστο τους σεκιουριτα) κατι παιδια 16-17 χρονων και οταν ακυρωσα το διαρκειας χωθηκε ενας μεσα με την προτροπη του σεκιουριτα και οταν του εκανα φασαρια και του πιτσιρικου και του σεκιουριτα δεν ειπαν τιποτα.Εγω ειμαι μ@λ@κ@ς που πληρωσα διαρκειας?ξερει καποιος που μπορω να απευθυνθω και να καταγγειλω την εταιρια αυτη???Παιρνω τοσα χρονια διαρκειας αλλα πραγματικα θα το σκεφτω να ξαναπαρω. ειμαστε μια παρεα 4 ατομα εγω θα τους προτεινω να παρουν οι 2 και να το πληρωσουμε και οι 4 να μας βγει ποιο φτηνα.ουτως η αλλως δεν υπαρχει ελεγχος ποιος και πως μπαινει.Η παε δεν γνωριζει τιποτα απο αυτα????
Ο ΠΑΟΚ μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσχθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας.διότι έμαθε τους οπαδους να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λογου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία.
παράφραση του Ισοκράτη...
Άβαταρ μέλους
lefis
 
Δημοσιεύσεις: 2110
Εγγραφή: Παρ 14 Μαρ 2008, 13:20
Τοποθεσία: Καλαμαριά

Δημοσίευσηαπό xristos_4 » Δευτ 19 Ιαν 2009, 14:56

Το τσάμπα πιστεύω θα σταματήσει μονο αν το σταματήσουμε εμείς...
δεν θα βαζούμε άλλους μέσα μαζί μας..!εχτές δεν μας σταματούσαν δυο φορες k γινόταν το αδιαχώρητο μέσα σε εκείνο το "σιδερονιο" κλουβί λίγο πριν τα τουρνικέ στην 4..!αυτό άλλη φορα καλύτερα να μην ξαναγινει γιατι θα παθουμε κ καμια ασφυξια...

πιστευω καλο θα ηταν να προωθηθει απο τουσ admins
ΣΤΑ ΤΟΥΡΝΙΚΕ ΜΠΕΝΟΥΜΕ ΕΝΑΣ ΕΝΑΣ...
κ ελπιζω να εχει την ιδια επιυχια με το παοκ εισαι...
xristos_4
 
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Τετ 12 Δεκ 2007, 11:02

Δημοσίευσηαπό et23 » Δευτ 19 Ιαν 2009, 16:05

Οι τζαμπατζηδες θα σταματησουν να υπαρχουν μονο αν τους σταματησουμε εμεις. Η δικια μου φιλοσοφια οταν αγορασα το διαρκειας ηταν να στηριξω την ομαδα και ας ηξερα οτι δεν θα χρησιμοποιουσα το εισητηριο αφου μενω εξωτερικο. Το εισητηριο το εχει το ατομο που καθεται διπλα μου αφου τα αγορασαμε μαζι και εχω απαγορεψει να δινεται σε οποιονδηποτε μπορει να αγορασει εισητηριο. Μονο αν προκειται να παει κανα παιδακι ειμαι οκ... αλλιως οποιος θελει ας κανει οικονομια απο αλλου και ας παει να πληρωσει....Οταν εισαι ΠΑΟΚ πληρωνεις γαι τον ΠΑΟΚ. javascript:emoticon(':shock:')[/list][/quote]
et23
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τετ 20 Φεβ 2008, 00:49

Δημοσίευσηαπό simosdr » Τρί 20 Ιαν 2009, 10:44

Η κινηση εγινε απο την διοικηση η οποιο αγανακτησε!!
Ειδαμε το γηπεδο γεματο και μονο 10.000 εισητρια.
Ειναι γελοιο..
Πλεον δεν μπαινει κανεις τζαμπα.Πρωτα επισκεψη στα εκδοτηρια και μετα εισοδο στο γηπεδο.
Και οχι δεν βαζω κανεναν μεσα.
Και αν δεν εχεις λεφτα κατσε δες το σπιτι σου.
Σα να μου λες θα παω μπουζουκια αλλα δεν εχω λεφτα.
Κανε οικονομια και παρε εισιτηριο γιατι πλεον εχουμε καθαρη διοικηση και παικτες που δινουν κατι διαφορετικο απο αυτο που βλεπουμε χρονια.
ΤΟ ΤΖΑΜΠΑ ΠΕΘΑΝΕ !
Άβαταρ μέλους
simosdr
 
Δημοσιεύσεις: 195
Εγγραφή: Δευτ 14 Απρ 2008, 11:23
Τοποθεσία: ΔΡΑΜΑ-ΠΛΑΤΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό agave » Τρί 20 Ιαν 2009, 13:07

ξεκολλήστε ρε παιδιά με τις γκόμενες! Τι μισογύνηδες είστε? Εμένα η δικιά μου έχει διαρκείας (ασχετως που δεν έρχεται και δίνω το διαρκείας της σε φίλους που μένουν μακριά και δεν έχουν πάρει). Το διαρκείας της το πήρα το καλοκαίρι δώρο στα γεννέθλια της. Και γλίτωσα και απ'τον κόπο του ψαξίματος ρούχων, καλλυντικών και κάθε άλλης μαλ@κίας και την ΠΑΕ ενίσχυσα. Μη τρελαίνεστε. Εγώ πάω 15 χρόνια στην 4, τι να της έλεγα? Θα σου πάρω σε άλλη θύρα να πηγαίνεις μόνη σου?? Αλλά όπως είπα δεν έρχεται. Σε δύο ματς που ήρθε, πήγαμε την 7 γιατι κι εγω δεν ηθελα να την πάω στην 4.

Εδώ 9.500 χιλιάδες εισιτήρια εκδίδουμε και δεν μπορούμε να τα πουλήσουμε, οι γκόμενες σας πείραξαν? 2οι ήμαστε και δεν κάνουμε sold out σε κάθε παιχνίδι. Μακάρι να γεμίζαμε το γήπεδο και ας ήταν και γεμάτο μουν@κια.

ΥΓ και παρεπιπτόντως πήρε και μέρος στην ΑΜΚ.
Άβαταρ μέλους
agave
 
Δημοσιεύσεις: 1017
Εγγραφή: Κυρ 21 Σεπ 2008, 16:39
Τοποθεσία: Σαλλλονίκη

Δημοσίευσηαπό thrix » Τρί 20 Ιαν 2009, 13:21

Σωστός αγκάβε
Άβαταρ μέλους
thrix
 
Δημοσιεύσεις: 1311
Εγγραφή: Τρί 05 Αύγ 2008, 13:16

Δημοσίευσηαπό blackterror4 » Τρί 20 Ιαν 2009, 17:32

li4 έγραψε:θεωρω οτι ειναι μεγαλο λαθος που βγηκε η ανακοινωση.αυτα τα θεματα πρεπει να τα λυνουμε ενδοοικογενειακα και οχι να τα ανακοινωνουμε σε ολη την ελλαδα.θεωρω βλαχικη την κινηση να ανακοινωνουμε σε ολους οτι ο λαος μας ειναι ανοργανωτος και χρειαζεται να ρθουν μπραβοι απο την παε για να γινουμε λιγο ανθρωποι.

για μενα τετοιες κινησεις μειωνουν την ομαδα μας και τον κοσμο

ΥΓ ΔΙΩΞΤΕ ΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΣΑΣ ΑΠΤΟ ΠΕΤΑΛΟ,ΚΑΘΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΕΡΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΗΥΝ ΔΙΚΙΑ ΤΟΥ,ΧΩΡΙΑ ΤΑ ΜΠΑΖΑ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΓΚΟΜΕΝΟ(ΜΕΤΡΗΜΕΝΕΣ ΣΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΦΗΝΟΥΜΕ)
Η ΤΟΥΜΠΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΡΑΚΙ
ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ ΧΘΕΣ ΕΙΧΕ ΠΟΡΤΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΖΑΜΠΑΤΖΗΔΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ FACE CONTROL ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ.ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΟ ΠΕΤΑΛΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΝΑ ΤΡΩΝΕ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΣΤΗΝ 8


+φωνω 100% επειδη ο αλλος θελει να κανει επειδηξη φερνει την αλλη με το ψιλοτακουνο.δεν λεω οτι δεν υπαρχουν κοριτσαρες παοκαρες αλλα η πλειοψηφια ιδεα δεν εχει σχεδον.και καλυτερα να μπενουν καποιοι πιτσιρικαδες που θα μπενουν τζαμπα αλλα θα δινουν την ψυχη τους για την ομαδα μεσα με την φωνη και το παλμο παρα ατομα που ερχοντε για το σπορακι την γκομενιτσα και και και.υπαρχει και η 7 και 8 οπου εχουν ιδιες τιμες
blackterror4
 
Δημοσιεύσεις: 1766
Εγγραφή: Παρ 27 Ιουν 2008, 21:08

Δημοσίευσηαπό agave » Τρί 20 Ιαν 2009, 17:56

blackterror4 έγραψε:
+φωνω 100% επειδη ο αλλος θελει να κανει επειδηξη φερνει την αλλη με το ψιλοτακουνο.δεν λεω οτι δεν υπαρχουν κοριτσαρες παοκαρες αλλα η πλειοψηφια ιδεα δεν εχει σχεδον.και καλυτερα να μπενουν καποιοι πιτσιρικαδες που θα μπενουν τζαμπα αλλα θα δινουν την ψυχη τους για την ομαδα μεσα με την φωνη και το παλμο παρα ατομα που ερχοντε για το σπορακι την γκομενιτσα και και και.υπαρχει και η 7 και 8 οπου εχουν ιδιες τιμες


Kατ'αρχήν, για να έρθει γκόμενα στο γήπεδο με ψηλοτάκουνο πρέπει να είναι γίδι. Και γίδι θα είναι κι αυτός που δεν της είπε "που πας κοπέλα μου με το τακούνι?"

Δεύτερον, για ποιά επίδειξη μιλάς???

Το γήπεδο είναι μέσα σ'όλα και διασκέδαση. Και αν δεν θέλεις να περνάς κάποιες ώρες διασκέδασης με τον άνθρωπό σου, να του δείξεις ποια είναι η τρέλα σου, γιατι είσαι ράκος όταν χάνει η ομάδα και γιατί πετας στα σύννεφα οταν κερδίζει, σε ποιόν θα το δείξεις? Δοκίμασε το όταν βρείς την κοπέλα που θα περάσεις την υπόλοιπη ζωή σου μαζί της και όταν θα σου πεί "τωρα σε καταλαβαίνω", έλα να μου πείς οτι δεν το χάρηκες και οτι την πήγες για να κάνεις επίδειξη....
Άβαταρ μέλους
agave
 
Δημοσιεύσεις: 1017
Εγγραφή: Κυρ 21 Σεπ 2008, 16:39
Τοποθεσία: Σαλλλονίκη

Δημοσίευσηαπό gagas » Τρί 20 Ιαν 2009, 18:10

kos έχεις απολυτο δικαιο.απλα να ξερεις οτι συνεβει ολο αυτο κ μετα απο μεγαλη πιεση των συνδεσμων.δεν ξερω αν η διοικηση ειχε πληρη γνωση του προβληματος και για να ειμαι ειλικρινης πιστευω οτι το ειχε παρει λιγο χαλαρα στην αρχη.
ελπιζω αγωνα με αγωνα οι σεκιουριταδες να γινονται πιο αυστηροι.ειναι ευχη ολων!
Άβαταρ μέλους
gagas
 
Δημοσιεύσεις: 1113
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 01:16
Τοποθεσία: που?

Δημοσίευσηαπό Lakistuta » Τρί 20 Ιαν 2009, 18:44

Δειξε μου τη γκομενα σου να σου ποιος εισαι...σοβαρευτειτε μερικοι...τι ρατσιστικα ειναι αυτα?οποιος θελει παει γηπεδο.Και αν ο γκομενος της γκομενας παει στη 4 εκει λογικα θα παει και αυτη...
ο ΠΑΟΚ ειναι σαρακι...σε αλλους μπαινει απο μονο του και σε αλλους θελει λιγο σπρωξιμο ;)
μετα αν μας πουν γιδια παρεξηγουμαστε..
μηπως φταινε οι γυναικες που δεν εχει η κερκιδα τον ιδιο παλμο με παλιοτερα χρονια?
Take Hold Of The Flame!!!
REVOLUTION!!!
Άβαταρ μέλους
Lakistuta
 
Δημοσιεύσεις: 2181
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 12:46
Τοποθεσία: ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

Δημοσίευσηαπό free4 » Τρί 20 Ιαν 2009, 21:22

Στο νέο γήπεδο (γεροί να είμαστε να το δούμε!!) δεν υπάρχει περίπτωση να μπαίνουν μέσα όλοι αυτοί που συνέχεια προξενούν προβλήματα στην κερκίδα και την ομάδα!
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό gagas » Τρί 20 Ιαν 2009, 23:53

συμφωνω μαζι σου..ή μπορουν δυο μαθητες να μπαινουν με ενα εισιτηριο.
Άβαταρ μέλους
gagas
 
Δημοσιεύσεις: 1113
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 01:16
Τοποθεσία: που?

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: beyes4 και 30 επισκέπτες