Ανακοινώσεις ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ανακοινώσεις ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό ΓΚΟΥΕΡΙΝΟ 4 » Σάβ 08 Φεβ 2020, 21:55

navigator11 έγραψε:Αφενός αυτό. Αφετέρου δεν ξεχνάμε πως ούτε εμείς, ηλιθιωδώς, έχουμε βρίσει τους νεκρούς τους ούτε ότι αυτοί αφού ... τίμησαν τη μνήμη των δικών μας νεκρών, δέκα λεπτά αργότερα μας αποκαλούσαν Βουλγαρους κλπ. Η δική μου οπτική πάνω στο συγκεκριμένο θέμα, γενικά, όχι στενά οπαδικά, είναι ότι δεν υφίσταται υποχρέωση να υπάρχει δημόσια τοποθέτηση σε τέτοιες περιστάσεις, αν δεν είναι άκρως ειλικρινής, απλά και μόνο υπό το φόβο μήπως υπάρξουν σχόλια και αντιδράσεις από διαφόρους καλοθελητές. Φερ' ειπείν, κάποια στιγμή θα πεθάνει ο Κόκκαλης, ο βρωμόγερος κλπ. Εγώ, αν είχα την επικοινωνία της παε, θα επέλεγα να τηρήσω στάση σιωπής. Καθαρά από σεβασμό στη μνήμη τέτοιων "ανθρώπων". Συλλυπητήρια δε θα έστελνα επ' ουδενί.


Συμφωνώ. Ο καθένας μας κάποια στιγμή στη ζωή του έχει ή θα βιώσει την απώλεια ενός ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥ του προσώπου.
Σε μια χώρα που κυριαρχεί η πουστιά και η υποκρισία, καλύτερη η σιωπή.
Θα πώ τη γνώμη μου. Από αυτούς που μαζεύονται για να τιμήσουν τη μνήμη των θυμάτων της 7, κάποιοι ευχαρίστως θα μαχαίρωναν κάνα ΠΑΟΚτσάκι να πούμε, και μετά η διοίκηση του οσφπ θα τους κάλυπτε.
Υποκριτής δεν πρόκειται να γίνω.
ΓΚΟΥΕΡΙΝΟ 4
 
Δημοσιεύσεις: 1414
Εγγραφή: Πέμ 30 Ιαν 2020, 09:35

Re: Ανακοινώσεις ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Σάβ 08 Φεβ 2020, 22:56

Political Correctness λέγεται..ελληνιστί: Πολιτική Ορθότητα.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Ανακοινώσεις ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Piero » Σάβ 08 Φεβ 2020, 23:57

ΓΚΟΥΕΡΙΝΟ 4 έγραψε:
navigator11 έγραψε:Αφενός αυτό. Αφετέρου δεν ξεχνάμε πως ούτε εμείς, ηλιθιωδώς, έχουμε βρίσει τους νεκρούς τους ούτε ότι αυτοί αφού ... τίμησαν τη μνήμη των δικών μας νεκρών, δέκα λεπτά αργότερα μας αποκαλούσαν Βουλγαρους κλπ. Η δική μου οπτική πάνω στο συγκεκριμένο θέμα, γενικά, όχι στενά οπαδικά, είναι ότι δεν υφίσταται υποχρέωση να υπάρχει δημόσια τοποθέτηση σε τέτοιες περιστάσεις, αν δεν είναι άκρως ειλικρινής, απλά και μόνο υπό το φόβο μήπως υπάρξουν σχόλια και αντιδράσεις από διαφόρους καλοθελητές. Φερ' ειπείν, κάποια στιγμή θα πεθάνει ο Κόκκαλης, ο βρωμόγερος κλπ. Εγώ, αν είχα την επικοινωνία της παε, θα επέλεγα να τηρήσω στάση σιωπής. Καθαρά από σεβασμό στη μνήμη τέτοιων "ανθρώπων". Συλλυπητήρια δε θα έστελνα επ' ουδενί.


Συμφωνώ. Ο καθένας μας κάποια στιγμή στη ζωή του έχει ή θα βιώσει την απώλεια ενός ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥ του προσώπου.
Σε μια χώρα που κυριαρχεί η πουστιά και η υποκρισία, καλύτερη η σιωπή.
Θα πώ τη γνώμη μου. Από αυτούς που μαζεύονται για να τιμήσουν τη μνήμη των θυμάτων της 7, κάποιοι ευχαρίστως θα μαχαίρωναν κάνα ΠΑΟΚτσάκι να πούμε, και μετά η διοίκηση του οσφπ θα τους κάλυπτε.
Υποκριτής δεν πρόκειται να γίνω.
Το κακό φίλε μου είναι ότι ισχύει για όλες τις ομάδες. Κάποιοι θέλουν να σκοτωθούν. Όσοι πάμε τόσοι να γυρίσουμε, πάντα αυτό λέω πριν πάω γήπεδο

Gesendet von meinem Redmi Note 8 Pro mit Tapatalk
Άβαταρ μέλους
Piero
 
Δημοσιεύσεις: 1074
Εγγραφή: Σάβ 05 Νοέμ 2016, 13:47
Τοποθεσία: Köln,NRW,DE (Κολωνία)

Re: Ανακοινώσεις ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Κυρ 09 Φεβ 2020, 13:00

Η σιωπή για μένα σημαίνει αδιαφορία.
Όπως θέλουμε να είμαστε σωστοί σε όλα θα είμαστε και εδώ. Προτεραιότητα, πέρα από κάθε νίκη και τίτλο, έχει η ανθρώπινη ζωή.
Άλλο η ζωή, άλλο το ποδόσφαιρο.
Αν μου έλεγαν πχ να σωθούν τα παιδιά της Θ7 (13, 21 δεν έχει σημασία) και να χάσει τίτλο ο ΠΑΟΚ θα συμφωνούσα.
Ομοίως (εννοείται) και για τους δικούς μας χαμένους.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90097
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Ανακοινώσεις ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό dimbar » Κυρ 23 Φεβ 2020, 15:18

Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ καταβάλλει κάθε δυνατή προσπάθεια ώστε να εξασφαλιστεί η ομαλή διεξαγωγή της σημερινής αναμέτρησης.

Την προσπάθεια αυτή επιχείρησαν κάποιοι να τορπιλίσουν λίγες ώρες πριν την έναρξη του αγώνα με την, πρωτοφανή στα χρονικά, επιχείρηση των αστυνομικών δυνάμεων στο γήπεδο της Τούμπας τα ξημερώματα, που θύμιζε έφοδο σε γιάφκα τρομοκρατών.Τυπικός έλεγχος (!!!) σύμφωνα με τον Γενικό Επιθεωρητή Αστυνομίας Βορείου Ελλάδος κ. Σκούμα, που έδωσε την εντολή και από τον οποίον έχουμε ήδη ζητήσει να μας πει ποιος ήταν ο εξ Αθηνών, ιθύνων νους.

Δεν υπάρχει η παραμικρή αμφιβολία πλέον, πως συνεχίζουν να μας αντιμετωπίζουν ως πολίτες Β’ κατηγορίας και ότι στόχος τους είναι, οι ποδοσφαιρικές διοργανώσεις να κριθούν εκτός γηπέδου.Αν μέχρι σήμερα καλούσαμε τους φίλους της ομάδας να διατηρήσουν την ψυχραιμία τους και να μην απαντήσουν σε ενδεχόμενες προκλήσεις, είμαστε υποχρεωμένοι, να απαλείψουμε το «ενδεχόμενες».

Το σχέδιο ξετυλίγεται απροκάλυπτα μπροστά στα μάτια όλων μας, γεγονός που πρέπει να ενεργοποιήσει περισσότερο τα ένστικτα αυτοπροστασίας.

Όσο περισσότερο καθίσταται σαφές πως θέλουν να προκαλέσουν μη έναρξη ή διακοπή του αγώνα, ακόμα και με συνδρομή του κ. Σκούμα, κατακτώντας άλλη μια νίκη στα χαρτιά και προκαλώντας τιμωρίες, άλλο τόσο πρέπει να τους απαγορεύσουμε να το καταφέρουν.

Η νίκη στον αγωνιστικό χώρο και η κατάκτηση των τριών βαθμών αποκτά πλέον μεγαλύτερη αξία, αφού η ήττα τους, θα είναι σε πολλαπλά επίπεδα.

Οφείλουμε όλοι να επικεντρωθούμε σε αυτό και να διατηρήσουμε την ψυχραιμία μας μην κάνοντας το παραμικρό που θα ζημιώσει την ομάδα μας.

ΥΓ. Ο Βορειοελλαδίτης Υπουργός Προστασίας του Πολίτη κ. Χρυσοχοΐδης γνωρίζει άραγε τι γίνεται στο υπουργείο του ή όλα όσα συμβαίνουν είναι πρωτοβουλίες των υφυπουργών του και των υφισταμένων του, που με τις εντολές τους μας παραπέμπουν σε εποχές που όλοι μας θέλουμε να σβήσουν από τη μνήμη μας; Το πολίτευμα της χώρας μας εξακολουθεί να είναι η Προεδρευομένη κοινοβουλευτική δημοκρατία ή πλέον έχει εξελιχθεί σε χούντα του Βαγγέλη Μαρινάκη;
Από paokfc.gr

ΜΠΡΑΒΟ!!!!

Φροντίστε να υπάρχουν δκηγόροι διαθέσιμοι και κάμερες γύρω απ το γήπεδο.
Εχουμε να κάνουμε με στρατό κατοχής.
Δεν είναι ΠΑΟΚ το να γλύφεις εκεί που φτύνεις
dimbar
 
Δημοσιεύσεις: 2584
Εγγραφή: Σάβ 07 Μαρ 2009, 22:54

Re: Ανακοινώσεις ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 23 Φεβ 2020, 15:30

Εξω απ τα δοντια πλεον
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26772
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Ανακοινώσεις ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Κυρ 23 Φεβ 2020, 15:50

Και λίγα λεει
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13147
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Ανακοινώσεις ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Sekeris » Κυρ 23 Φεβ 2020, 16:05

Αφηστε την κλαψα και δημιουργηστε στρατο εισαγγελεων,αστυνομικων διευθυντων και δημοσιογραφων.Διαφορετικά μην υπολογιζεται σε κατακτηση πρωταθληματος.
ΠΑΟΚ ο ενας,στον κοσμο αλλος κανενας
ΤΟΥΜΠΑ 41.926 θέσεων
Άβαταρ μέλους
Sekeris
 
Δημοσιεύσεις: 2001
Εγγραφή: Παρ 25 Μάιος 2018, 14:07

Re: Ανακοινώσεις ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Κυρ 23 Φεβ 2020, 16:05

Απίστευτα πράγματα

Στάλθηκε από το SM-T865 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ανακοινώσεις ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό pilotos » Κυρ 23 Φεβ 2020, 16:14

O Χρυσοχοΐδης ε;
Αυτός που έπιασε χαχαχαχαχα την 17νοεμβρη ε; Η Σία στην αιλαδα ε;

Ρε τι τραβάμε...
Ιβάν βάστα γερά

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Ανακοινώσεις ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό jibbie » Σάβ 07 Μαρ 2020, 16:15

θλιψη μονο απ τις τελευταιες αντιδρασεις μας και το επικοινωνιακο βατερλο. η τελευταια αναρτηση της ΠΑΕ με στοχο τον Αυγενακη ειναι δειγμα της φτωχειας μας σε επιπεδο στελεχων σ αυτον τον τομεα.
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: Ανακοινώσεις ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό renegade » Σάβ 07 Μαρ 2020, 19:45

Όταν φέρνεις υπεύθυνο επικοινωνίας κάποιον h&m που το μόνο που έχει να επιδείξει είναι το τρολάρισμα στον Σκορδά αυτά παθαίνεις
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14495
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Ανακοινώσεις ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Σάβ 07 Μαρ 2020, 20:11

Πριν ειχαμε Κυριάκο το τελείως αντίθετο και ? Φωνάζαμε το ότι θέλουμε κάτι άλλο.....

Στάλθηκε από το SM-T865 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ανακοινώσεις ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό renegade » Σάβ 07 Μαρ 2020, 21:53

Και αυτό το άλλο ήταν ο δούκας?
Δηλαδή ή χοντρή ή μεμουστάκια και φαβορίτα?
Τίποτα καλύτερο δεν παίζει?
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14495
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Ανακοινώσεις ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Σάβ 07 Μαρ 2020, 21:56

Ποιο είναι το καλλίτερο γαβαλα στυλ Όπως του γάβρου?ρωτάω δεν ξέρω γιατί με το τοξικό περιβάλλον όλο με τον ΓΑΒΡΟ ποιος θα μπορούσε να κανει την διαφορά ?

Στάλθηκε από το SM-T865 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 26 επισκέπτες