Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό diniko80 » Παρ 06 Μαρ 2009, 09:07

αν τον λεγανε παπαδοπουλο τα ιδια θα λεγατε.....δηλαδη εσας ο πατερας σας ειναι αναμαρτητος?????????? ή ειστε ιδιοι με το πατερα σας???????????????????ο ανθρωπος θα κριθει για τη δουλεια του και μονο...τα λοιπα ειναι για λαικη καταναλωση και ντεμεκ επιχειρηματολογια......

:?
Άβαταρ μέλους
diniko80
 
Δημοσιεύσεις: 2758
Εγγραφή: Τρί 13 Μάιος 2008, 12:54

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό diniko80 » Παρ 06 Μαρ 2009, 09:10

ψηφιζετε το γιωργακη το γιο του ανδρεα, το κωστακη τον ανιψιο του κωσταντινου, τη ντορα τη κορη ή το κυριακο το λεβεντη το γιο του κωστα, το γιαννακη το γιο του βαρβιτσ, τον ετσι και την επανασταση σας τη κανετε με τη ΠΑΟΚΑΡΑ....ΦΟΥΚΑΡΙΑΡΗΔΕΣ
Άβαταρ μέλους
diniko80
 
Δημοσιεύσεις: 2758
Εγγραφή: Τρί 13 Μάιος 2008, 12:54

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό PRAKTORINOS » Παρ 06 Μαρ 2009, 09:26

ff
Τελευταία επεξεργασία από PRAKTORINOS και Παρ 09 Δεκ 2011, 17:16, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
PRAKTORINOS
 
Δημοσιεύσεις: 2081
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιαν 2008, 10:55
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη, μεταξύ αράουτ και μπενάλντ.

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό Pegasus1589 » Παρ 06 Μαρ 2009, 12:21

fuzztone έγραψε:Φίλε Pegasus, δυστυχώς έχει καταστραφεί το αρχείο στο συγκεκριμένο τόπικ και δεν ξέρω ποια ήταν η τοποθέτησή σου το καλοκαίρι επί του θέματος.


Συμφωνώ με το υπόλοιπο ποστ αλλά απλά απαντάω σε αυτό: Το καλοκαίρι δεν είχα ανακαλύψει ακόμα το paokmania. Δεν ξέρω πόση αξία έχει αυτό που θα πω αλλά το λέω: απ'την αρχή η άποψή μου για το Χρυσόστομο Γκαγκάτση είναι η ίδια γιατί απλούστατα δεν είχα λόγο να πιστέψω κάτι διαφορετικό. :wink:

diniko80 έγραψε:ψηφιζετε το γιωργακη το γιο του ανδρεα, το κωστακη τον ανιψιο του κωσταντινου, τη ντορα τη κορη ή το κυριακο το λεβεντη το γιο του κωστα, το γιαννακη το γιο του βαρβιτσ, τον ετσι και την επανασταση σας τη κανετε με τη ΠΑΟΚΑΡΑ....ΦΟΥΚΑΡΙΑΡΗΔΕΣ


ΑΚΡΙΒΩΣ. Ο ΠΑΟΚ δεν πρέπει να είναι το τελευταίο καταφύγιο όσων έχουν συνηθίσει και τρώνε πλέον συνειδητά φάπες στη ζωή τους κι έχουν γίνει ένα με τα σκ@τ@ φωνάζοντας τη μια μέρα "που είναι το κράτος, α ρε λαμόγια όλα με μέσον δουλεύουν εδώ" και την άλλη ψάχνουν το γνωστό στην αστυνομία να τους σβήσει το πρόστιμο που έφαγαν. Τέτοιοι είναι που πετάνε αντικείμενα, τέτοιοι που κάνουνε κακό στην ομάδα. Άλλο να τρως φάπες και να προσπαθείς να δυναμώσεις για να μην τις τρως πια και άλλο να το συνηθίζεις και απλά να προσπαθείς να γίνεις από καρπαζοεισπράκτορας γλειφτράκι... Αλλά ήδη λέω πολλά και φοβάμαι μήπως η τανάπου η ζωή με διαψεύσει και τρέχω να μπω κι εγώ σε κανένα δημόσιο...

PRAKTORINOS έγραψε:Οπως η γυναίκα τού Καίσαρα
δεν πρέπει μόνο να είναι τίμια
αλλά και να φαίνεται.

Καταρτισμένοι
Σπουδασμένοι
κατά χιλιάδες υπάρχουν εκεί έξω.

Η περίπτωση τού "γιού τού μπαμπά" Γκαγκάτση
ανακυρήσεται ως το μπουμερανγκ τής φετινής εξωαγωνιστικής σεζον.

Εφυγε δυναμικά απο τα χερια μας και επέστρεψε με ορμή στα μούτρα μας.


Όχι φίλε, δεν υπάρχουν χιλιάδες εκεί έξω. Ο ΠΑΟΚ , αν τον δεις απλά ως εταιρεία, έχει συνεχώς πάρε δώσε με δικαιοσύνη (κάθε αγωνιστική για τη... συμπεριφορά των φιλάθλων), είναι μια ΑΕ που εκφράζει πολύ κόσμο, θέλει να έχει κύρος και φωνή. Χρειάζεται ένας πραγματικά καλός για αυτήν τη θέση. Μόνο με βάση αυτό το κριτήριο θα κρίνω τον Γκαγκάτση.

Επικοινωνιακά έκανε κακό ναι αλλά "επικοινωνιακά" για μένα ίσον "φαινομενικά", "παραπλανητικά". ΟΚ και το φαίνεσθαι έχει σημασία αλλά εδώ κοιτάμε να χτίσουμε το είναι του ΠΑΟΚ... Δε με ενδιαφέρουν οι σκουληκοθεωρίες συνωμοσίας.
ΒΟΥΡ!
Άβαταρ μέλους
Pegasus1589
 
Δημοσιεύσεις: 1262
Εγγραφή: Κυρ 30 Νοέμ 2008, 14:23

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό paokovia » Παρ 06 Μαρ 2009, 12:43

Και να μην υπήρχε το γκαγκατσόπαιδο θα λέγανε για την κουμπαριά του Ζαγοράκη. Πάντα κάτι θα βρίσκουν να πούνε, όσο καθαρός κι αν είσαι.Το άσπρο μαύρο μπορούν να κάνουν.Γι΄αυτό στα @@ μας.
Επίσης, θυμάμαι τον Ζαγορ να λέει ότι ψάχνανε μήνες άτομο για τη θέση.
Και επίσης θυμάμαι εκείνον τον ποντικό, ανηψιό κάποιου υπαλλήλου της ΠΑΕ (δεν θυμάμαι το όνομα)....Ο Μάκης είναι της απολύτου εμπιστοσυνης του Θόδωρου...
Άβαταρ μέλους
paokovia
 
Δημοσιεύσεις: 743
Εγγραφή: Κυρ 24 Φεβ 2008, 14:13
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό diniko80 » Παρ 06 Μαρ 2009, 13:59

παραιτηθηκε ο μακης γκαγκατσης για προσωπικους λογους....δεν ειναι γνωστο αν εγινε αποδεκτη


πληροφορια: βασιλοπουλος-εξτρασπορτ
Άβαταρ μέλους
diniko80
 
Δημοσιεύσεις: 2758
Εγγραφή: Τρί 13 Μάιος 2008, 12:54

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό Boreios4 » Παρ 06 Μαρ 2009, 15:37

diniko80 έγραψε:ψηφιζετε το γιωργακη το γιο του ανδρεα, το κωστακη τον ανιψιο του κωσταντινου, τη ντορα τη κορη ή το κυριακο το λεβεντη το γιο του κωστα, το γιαννακη το γιο του βαρβιτσ, τον ετσι και την επανασταση σας τη κανετε με τη ΠΑΟΚΑΡΑ....ΦΟΥΚΑΡΙΑΡΗΔΕΣ

φιλε diniko80, από τον τρόπο που γραφεις συμπεραίνω ότι κανεις άμεση μομφή σε όσους έχουν γράψει πιο πάνω, μεταξύ αυτών και σε μένα. Επειδή δε γνωριζόμαστε, δε νομίζω ότι δικαιούσαι να βγάζεις τέτοιου είδους αυθαίρετα συμπεράσματα για το πως σκέφτομαι και λειτουργώ σε πολιτικά ζητήματα.

Και εξάλλου, ακριβώς εκείνοι που χαμογέλασαν κουτοπόνηρα (το ξαναλέω!!) για την πρόσληψη υιού γκαγκάτση ή αγγελάκη, είναι εκείνοι που συνήθως έτσι λειτουργούν και σκέφτονται στην προσωπική (πολιτική) τους ζωή.

Και ασφαλώς το "φαίνεσθαι" έχει τη σημασία του, συμφωνώ απόλυτα με τον PRAKTORINOS. Το "είναι" μπορεί ή θα έπρεπε ίσως να έχει μεγαλύτερη, αλλα αν αποτελείς δημόσιο πρόσωπο, εκπροσωπείς τα συμφέροντα ενός λαοφιλέστατου σωματείου και "παίζεις" σε ένα χώρο που μονο για διαφάνεια και ευνομία δε φημίζεται, πρέπει να είσαι υπέρπροσεκτκος.

Αυτό λέω εγώ, ούτε μομφή στη διοίκηση, ούτε σενάρια συνομωσίας, ούτε τίποτα. Καλόπιστη κριτική...
Πι Αλφα Oμικρον και Κάπα έχουν ιστορία...
Άβαταρ μέλους
Boreios4
 
Δημοσιεύσεις: 304
Εγγραφή: Τετ 23 Ιούλ 2008, 19:17
Τοποθεσία: βόρειος

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό diniko80 » Παρ 06 Μαρ 2009, 16:14

ακου και ενα καινουργιο: απο αυριο που δε θαναι ο γκαγκατσακος σε μας θα βγαινουν ολοι και θα λενε.....εμ βεβαια τωρα που δεν ευνοειστε τον παραιτησατε....ουτως ή αλλως κατα τη λογικη σου (οχι προσωπικα αν αντιλαμβανεσαι πως το εννοω) απο αυριο θα απελευθερωθεις ενω σημερα εισαι το συστημα.....μηπως λεω μηπως τελικα αυτοι που θελουν να εχουν λογο σε ολα τα εν ελλαδι θεματα και να κατευθυνουν τις εξελιξεις, μηπως τελικα το πετυχαινουν με ψευτοδιληματα , φαρισαισμο και κατευθυνομενη προπαγανδα.....τεσπα εφυγε η τσιμπλα και ανοιγουν τα ματια.....αληθεια μηπως ο ζαγορακης εχει ξαδερφο αεκτση και γιαυτο δε κερδισαμε την αεκ44, ο χαλκιας που τα πηρε τσοα χρονια απο το βαζελο εκατσε και εφαγε τρια....τα προσχηματα μας μαραναν
Άβαταρ μέλους
diniko80
 
Δημοσιεύσεις: 2758
Εγγραφή: Τρί 13 Μάιος 2008, 12:54

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό PRAKTORINOS » Παρ 06 Μαρ 2009, 16:16

[quote="Pegasus1589"]
Ο αραπάνω.
Τελευταία επεξεργασία από PRAKTORINOS και Παρ 09 Δεκ 2011, 17:17, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
PRAKTORINOS
 
Δημοσιεύσεις: 2081
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιαν 2008, 10:55
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη, μεταξύ αράουτ και μπενάλντ.

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό lefis » Παρ 06 Μαρ 2009, 16:31

Σε συνάντηση που πραγματοποιήθηκε σήμερα ανάμεσα στον Πρόεδρο, Θ. Ζαγοράκη, και τον Γενικό Διευθυντή της ΠΑΕ, Χρυσόστομου Γκαγκάτση, ο τελευταίος έθεσε την παραίτησή του, για λόγους ευθιξίας. Ο κ. Γκαγκάτσης προέβη στην παρακάτω δήλωση, με την οποία εξηγεί τους λόγους που τον ανάγκασαν στην δύσκολη αυτή απόφαση:
«Από τη μέρα που ανέλαβα τα καθήκοντά μου στην ΠΑΕ ΠΑΟΚ δεν σταμάτησα να δέχομαι προσωπικές και σκληρές επιθέσεις εξαιτίας του ονόματός μου. Οι επιθέσεις αυτές με άφηναν εξαιρετικά αδιάφορο, εφόσον δεν επηρέαζαν το κλίμα ενότητας ανάμεσα στους φιλάθλους και τη Διοίκηση του ΠΑΟΚ. Φτάσαμε σε ένα σημείο όμως, που το όνομά μου γίνεται μοχλός ύπουλων χτυπημάτων κάτω από τη μέση για τον Πρόεδρο και τη Διοίκηση της ΠΑΕ ΠΑΟΚ, που τόσο με τίμησαν και με τιμούν με την εμπιστοσύνη και τη στήριξή τους.

Δεν θέλω να είμαι ο λόγος να διασπαστεί έστω και στο ελάχιστο η σχέση εμπιστοσύνης ανάμεσα στον κόσμο και τον Πρόεδρο, σχέση που είναι η βάση της αναγέννησης του ΠΑΟΚ. Θα ήθελα να ευχαριστήσω τον Θ. Ζαγοράκη, τα μέλη του Δ.Σ., τα στελέχη και τους υπαλλήλους της ΠΑΕ ΠΑΟΚ για την άριστη συνεργασία που είχαμε. Θέλω να ευχηθώ κάθε επιτυχία στην ομάδα και θεωρώ ότι με την προσπάθεια που γίνεται, αυτή είναι δεδομένη».

Η απόφαση για το αν θα γίνει αποδεκτή η παραίτηση του Χρυσόστομου Γκαγκάτση θα παρθεί σε έκτακτο Δ.Σ. της ΠΑΕ ΠΑΟΚ, που θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 9.Μαρ.2009.

http://www.paokfc.gr/shownews.jsp?newsC ... 3061629115
Ο ΠΑΟΚ μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσχθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας.διότι έμαθε τους οπαδους να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λογου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία.
παράφραση του Ισοκράτη...
Άβαταρ μέλους
lefis
 
Δημοσιεύσεις: 2110
Εγγραφή: Παρ 14 Μαρ 2008, 13:20
Τοποθεσία: Καλαμαριά

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό PAOK SYMI » Παρ 06 Μαρ 2009, 17:08

Δέχθηκε ισχυρές πιέσεις ο Θ. Ζαγοράκης

Ο κόσμος του ΠΑΟΚ πίεσε πολύ τον πρόεδρο της ομάδας, Θ. Ζαγοράκη για το θέμα του Χρ. Γκαγκάτση. Οι φίλαθλοι του δικεφάλου του Βορρά ήταν έξαλλοι με όσα συνέβησαν στο Καραϊσκάκη στο περιθώριο του αγώνα Κυπέλλου με τον Ολυμπιακό και εξαιτίας της σχέσης που έχει ο Γενικός Διευθυντής της ΠΑΕ με τον Βασίλη Γκαγκάτση ζήτησαν την... καθαίρεσή του από το πόστο που κατείχε στην ΠΑΕ.

Οι φίλαθλοι του ΠΑΟΚ ενοχλήθηκαν ακόμη περισσότερο από το γεγονός πως είδαν τον Βασίλη Γκαγκάτση να κάθεται δίπλα στον πρόεδρο της ΠΑΕ Ολυμπιακός, Σωκράτη Κόκκαλη αλλά και από τις πληροφορίες που θέλουν τον κ. Γκαγκάτση ν' αναλαμβάνει διοικητικό πόστο στο λιμάνι...

Diniko οπως τα ειπες προ ολιγου!τωρα δεν φευγει τον διωχνουμε!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΑΔΕΡΦΕ DINIKO!!!!!!!!



Δεν μας φταιει ο Γκαγκατσακος ουτε κανενας Γκαγκατσακος.Το παιδι ηρθε να δουλεψει κ απο αυτο επρεπε να κρινουμε κ οχι αν τον λενε γκαγκατση η αλλιως!
Τελευταία επεξεργασία από PAOK SYMI και Παρ 06 Μαρ 2009, 17:21, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
PAOK SYMI
 
Δημοσιεύσεις: 263
Εγγραφή: Παρ 21 Νοέμ 2008, 02:45
Τοποθεσία: Καταγωγή:Ναουσα Διαμονή:Σύμη

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό Boreios4 » Παρ 06 Μαρ 2009, 17:11

εντάξει ρε diniko, τώρα σε πιάνω. Νομίζω στην ουσία του πράγματος συμφωνούμε. η σεναριολογία και η συνωμοσιολογία είναι σίγουρα μηχανισμός χειραγώγησης. πάντα εκνευριζόμουν με την καχυποψία και τη δήθεν πονηρή σκέψη που εξέφραζαν κάποιοι ακόμη κι εδώ μέσα. Ακριβώς αυτό γραφει κι ο fuzztone πίσω (αν τον ερμηνεύω σωστά) καί με βρίσκει σύμφωνο, τη "λέει" δηλαδή ακριβώς σε όσους αρέσκονται στα σκοτεινά σενάρια και σε εκείνους που νόμιζαν πραγματικά (αδέφια μας Παοκτσήδες) ότι πίσω από αυτές τις προσλήψεις υπάρχει σχέδιο πονηρό και σκοτεινό για να χτυπήσουμε το κατεστημένο!
Μ@λακίες!
Για μένα το επικοινωνιακό λάθος δεν ήταν τόσο επειδή θα δίναμε τροφή στους αντιπαοκτσηδες για να βγάλουν χολή (όπως λες κι εσύ, πάντα βρίσκουν ή μάλλον εφευρίσκουν κάτι), αλλα επειδή μπέρδευε πολλά αδέρφια Παοκτσήδες και τους εκανε να σκέφτονται κι αυτοι βαζελογαυρικα...
Πι Αλφα Oμικρον και Κάπα έχουν ιστορία...
Άβαταρ μέλους
Boreios4
 
Δημοσιεύσεις: 304
Εγγραφή: Τετ 23 Ιούλ 2008, 19:17
Τοποθεσία: βόρειος

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό gash04 » Παρ 06 Μαρ 2009, 17:33

Το παιδί να το ευχηθώ καλή σταδιοδρομία.

Δεν τον γνωρίζω και ουδέποτε ακούστηκε το όνομα του.
Αθόρυβος και σπάνιο κάποιος να δηλώνει παραίτηση για λόγους ευθιξίας.

Τώρα αν ο πατέρας του είναι φονιάς κλέφτης βιαστής ή δούλος δεν με ενδιαφέρει.
Για μένα εχθρός είναι ο προδότης Κρόκος που σε άλλες χώρες θα τον είχαν εκτελέσει.
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό Pegasus1589 » Παρ 06 Μαρ 2009, 21:00

PRAKTORINOS έγραψε:To "χτίσιμο τού είναι τού ΠΑΟΚ" μας δεν συνεπάγεται μιμητισμό τής τακτικής των αντιπάλων μας.


Φίλε (σχετικό, μπορεί να είσαι... πατέρας μου σε ηλικία) συμφωνώ απόλυτα. Δεν πρέπει να μιμούμαστε τις άλλες ομάδες και τη νοοτροπία των οπαδών τους. Και αυτό ακριβώς κάνουμε καταλογίζοντας στον Γκαγκάτση τα "κατορθώματα" και τις φιλίες του πατέρα του.

Θα μού έλυνε πολλές απορίες εάν υπήρχε τρόπος να μού αποδείξεις τα οφέλη τής πρόσληψης τού εν λόγω στελέχους στο δυναμικό τής ΠΑΕ, σε σύγκριση πάντα με οποιονδήποτε άλλο που θα μπορούσε να καταλάβει τη θέση του.


Δεν υπάρχει αν και δίνει μάχες για να μην τρώμε μεγάλα πρόστιμα (θα μου πεις τέτοιες μάχες τις δίνει και άλλος). Απ'όσο ξέρω όμως, είναι της απόλυτης εμπιστοσύνης της διοίκησης Ζαγοράκη και θεωρώ ότι δε θα έκανε μια τόσο αμφιλεγόμενη ενέργεια όσο η πρόσληψή του αν δεν το είχε ψάξει καλά.

Λυπάμαι αλλά όλοι οι άνθρωποι κουβαλούν το όνομά τους και κάποιων αποτελεί μέγα taboo τόσο για την αισθητική όσο και για τα πιστεύω μου.

Δηλαδή ποιος δεν γέλασε με την πρόσληψη Καζναφέρη στην ξάνθη ή τού Αγγελάκη στον αρούλη;


Ας μην κρίνουμε απ'το όνομα. Ο Κασναφέρης και ο Αγγελάκης καλά έκαναν και προσλήφθηκαν, ούτε που με νοιάζει. ΟΚ διαφωνούμε σε αυτό.

Κρυβόμαστε όμως πίσω από το δάχτυλό μας αν πιστεύουμε πως στον αγγελικά πλασμένο κόσμο τού ελληνικού ποδοσφαίρου δεν υφίστανται συνομωσίες.
Δεν θέλω να αποτελώ μέρος τους.
Δεν γουστάρω να παίζω με τους κανόνες τους.
Δεν με εκφράζει ούτε καν στα πλαίσια αυτής τής καινούριας προσπάθειας που γίνεται για να επανέλθει ο σύλλογος στο group των μεγάλων.

Πραγματικά μεγάλος γίνεσαι οταν θα σε σέβονται, οταν σε αναγνωρίσουν, όταν θα σε φοβούνται, όταν θα σε ακούν.


+1

Εαν για (φρέσκο) παράδειγμα, αύριο προσλάβεις κάποιον συνταξιούχο Θεσσαλονικάρχη μπάτσο για να κάνει κουμάντο στην Τούμπα, πολύ απλά θα έχεις ξεχρεώσει κάποιο παλιό γραμμάτιο γλείφοντας εκεί που έχεις φτύσει αυτές τις τελευταίες μέρες λόγω της περιπτωσης Τσιρώνη.


Ή μπορεί να είναι ΠΑΟΚι και να βοηθήσει με την εμπειρία του. Δεν αποκλείεται αυτό που λες, ούτε όμως αυτό που λέω εγώ.

Εαν έβλεπα τον ΠΑΟΚ απλά σαν εταιρία ίσως και να μην ανέφερα τίποτα από τα παραπάνω.


Το θέμα Γκαγκάτση κατά τη γνώμη μου είναι τεχνικό και άσχετο με την αγάπη μας προς το σωματείο ΠΑΟΚ.

Καταλαβαίνω ότι διαφωνούμε αλλά ας μη βιαζόμαστε να βγάλουμε άσχημα συμπεράσματα για αυτούς που έδωσαν πνοή στον ΠΑΟΚ. Φυσικά κανείς υπεράνω του ΠΑΟΚ, κριτική σε όλους, όχι στην προσωπολατρεία . :D
ΒΟΥΡ!
Άβαταρ μέλους
Pegasus1589
 
Δημοσιεύσεις: 1262
Εγγραφή: Κυρ 30 Νοέμ 2008, 14:23

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό PRAKTORINOS » Παρ 06 Μαρ 2009, 21:16

[quote="Pegasus1589
Τελευταία επεξεργασία από PRAKTORINOS και Παρ 09 Δεκ 2011, 17:17, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
PRAKTORINOS
 
Δημοσιεύσεις: 2081
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιαν 2008, 10:55
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη, μεταξύ αράουτ και μπενάλντ.

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες