ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: ΠΡΟΤΑΣΗ ΠΡΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥΣ ΠΑΟΚ

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: ΠΡΟΤΑΣΗ ΠΡΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥΣ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό anonimospao » Παρ 25 Φεβ 2011, 10:48

Παιδιά ζητώ συγνώμη εάν ποστάρω σε λάθος μέρος αλλά θέλω να διαβαστεί απο όλους ανθρώπινα!
Καλημέρα σας,
Είμαι φίλαθλος του ποδοσφαίρου και του Παναθηναικού πιο συγκεκριμένα. Μετά τα όσα έγιναν στο Καραισκάκι το Σάββατο και μετά την ανακοίνωση της τιμωρίας του Ολυμπιακού εκτός του ότι έχει κάνει να τον σιχαθούν και οι πιο χαμηλών τόνων φίλαθλοι φτάσαμε στο σημείο να βλέπουμε πως η τιμωρία του κοροιδεύει την νοημοσύνη όλων μας με τον πιο αισχρό τρόπο! Μετά από μία πρόταση που διάβασα από φίλαθλο άλλης ομάδας σε αθλητικό site νομίζω ότι ήρθε η ώρα να κάνουμε κάτι εμείς οι οπαδοί/φίλαθλοι/συνδέσμοι για να δείξουμε ότι δεν είμαστε πλέον κορόιδα ούτε θα ανεχτούμε πλέον τέτοιες προκλήσεις απο κανέναν!
Θα ήθελα λοιπόν να σας παρακαλέσω να έρθετε οι σύνδεσμοι ομάδων της Θεσσαλονίκης σε επικοινωνία με τους σύνδεσμους του Παναθηναικού και της ΑΕΚ και να παρεβρεθείτε σε αγώνες με τα χρώματα και τα κασκόλ κάθε ομάδας που υποστηρίζετε ειρηνικά σαν άνθρωποι και όχι σαν ζώα. Νομίζω ότι αυτό θα κλέισει στόματα και θα αλλάξει πολλά δεδομένα. Κατανοώ το μίσος που μπορει να υπάρχει μεταξύ ομάδων αλλά είμαστε στην ουσία συνάδελφοι, έλληνες και άνθρωποι και αυτό πρεπει να αποδείξουμε! Αυτό που σας λέω δεν το σκεφτόμουνα ποτέ ότι μπορεί να γίνει αλλά πλέον μόνο και μόνο στην ιδέα του να υλοποιηθεί κάτι τέτοιο ανατριχιάζω και το επικροτώ! Οχί μόνο στο ΟΑΚΑ αλλά και στα άλλα γήπεδα και παντού! Παρακαλώ κάντε κίνηση για το καλό όλων μας και του Ελληνικού ποδοσφαίρου! Αυτό το μήνυμα θα σταλέι σε όλους πλην των σιχαμένων.
Ευχαριστώ που με ακούσατε!
Καλή σας μέρα και καλή συνέχεια.
PS: Παιδιά παρακαλώ σκεφτείτε το σοβαρά... Πλέον δεν με ενδιαφέρει ούτε το πρωτάθλημα ούτε τα playoff... ας πέσουμε και στην Δ εθνική. Σιχάθηκα στο έπακρον αυτό το ελληνικό θέατρο του παραλόγου. Καιρός να κάνουμε κάτι κάποια στιγμή ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ!
anonimospao
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Παρ 25 Φεβ 2011, 10:39

Re: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: ΠΡΟΤΑΣΗ ΠΡΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥΣ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό PRAKTORINOS » Παρ 25 Φεβ 2011, 11:14

Όξω γύφτο απ΄την παράγκα!

Καλημέρα, επίσης.
Μη μας περάσεις και για ακοινώνητους.
Άβαταρ μέλους
PRAKTORINOS
 
Δημοσιεύσεις: 2081
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιαν 2008, 10:55
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη, μεταξύ αράουτ και μπενάλντ.

Re: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: ΠΡΟΤΑΣΗ ΠΡΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥΣ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Ακης_ΠΑΟΚ_Champ.Leag. » Παρ 25 Φεβ 2011, 11:17

Όταν αδικείτε επί δεκαετίες ο ΠΑΟΚ και φωνάζουμε κάνοντας έκληση προς πάσα κατεύθυνση εσύ(εσείς) που είσασταν;

Όχι μόνο δεν είσασταν παρόντες στις εκλήσεις μας, αλλά μας χλευάζατε και στην καλύτερη των περιπτώσεων μας χαρακτηρίζατε γραφικούς.

Θερίστε τώρα τις θύελες που κι εσείς μαζί με όλο το ΠΟΚ σπέρνατε επί δεκαετίες.

Χαρείτε το τσίρκο σας και βγάλτε τον σκασμό!

Πιο πολύ από τον ΠΑΟΚ δεν αδικήθηκε και δεν πόνεσε κανείς σας!

Ήρθε η σειρά σας.

Αφήστε μας εμάς τους "γραφικούς", άλλωστε δεν μας έχετε ανάγκη.

Υποκριτές ! :redcard:

:pano:
Κλείσε τον ΠΑΟΚ στην ψυχή σου και θα νιώσεις κάθε είδους μεγαλείο !
Π Α Ο Κ..κάτι παραπάνω από μιά αθλητική ομάδα !
Casus Belli σε όποιον αδίκησε τον ΠΑΟΚ έστω και μία φορά.
Άβαταρ μέλους
Ακης_ΠΑΟΚ_Champ.Leag.
 
Δημοσιεύσεις: 637
Εγγραφή: Παρ 21 Μάιος 2010, 22:04

Re: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: ΠΡΟΤΑΣΗ ΠΡΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥΣ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Argonaut4 » Παρ 25 Φεβ 2011, 11:18

PRAKTORINOS έγραψε:Όξω γύφτο απ΄την παράγκα!

Καλημέρα, επίσης.
Μη μας περάσεις και για ακοινώνητους.



+100000000000000000000000
-='Eπου Θεώ ΠΑΟΚ=-
-=NEMESIS FIGHTING TEAM=-
-=FIGHTING SOLVES EVERYTHING-BRAZILIAN JIU-JITSU=-
-=MMA FOR LIFE=-
Άβαταρ μέλους
Argonaut4
 
Δημοσιεύσεις: 5275
Εγγραφή: Παρ 17 Δεκ 2010, 13:08
Τοποθεσία: -Black&White London-

Re: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: ΠΡΟΤΑΣΗ ΠΡΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥΣ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό PRAKTORINOS » Παρ 25 Φεβ 2011, 11:19

Ακόμα;

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
PRAKTORINOS
 
Δημοσιεύσεις: 2081
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιαν 2008, 10:55
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη, μεταξύ αράουτ και μπενάλντ.

Re: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: ΠΡΟΤΑΣΗ ΠΡΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥΣ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό bane1980 » Παρ 25 Φεβ 2011, 11:25

Πλέον δεν σε ενδιαφέρει το πρωτάθλημα;;; πέρσυ όμως που σε ενδιέφερε, το πήρες "σπαθάξια"!!

Τώρα που βουλιάζετε, τώρα απλώνετε χείρα βοηθείας, ε;; τι νομίζεις οτι είμαστε, γιουσουφάκια και προσκυνημένοι ωσάν ορισμένους άλλους που θα τους πεις "παιδιά, βοηθήστε με να ανέβω στο θρόνο, και θα σας γεμίσω χρυσάφι, θα σας δώσω και κάτι ωραία κτηματάκια στα σύνορα να την περνάτε ζάχαρη";;;;

Αφού απλά θέλετε να γίνετε χαλίφηδες στη θέση του χαλίφη, έπρεπε να βιώσετε αυτά που βιώνουμε εμείς δεκαετίες τώρα ΣΥΝΕΧΩΣ, για να "αποφασίσετε να καθαρίσει το ποδόσφαιρο";;;

Θέλετε πραγματικά να καθαρίσει το ποδόσφαιρο;; ΠΑΤΕ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΠΟΓΟΝΟΙ και τότε θα καθαρίσει!

Τώρα πια είναι αργά...η αλλαγή έρχεται, αλλά θα τη φέρουμε εμείς και θα ψάχνετε να κρυφτείτε.

Τράβα στην κούλα, αυτή σαν οχιά διμούτσουνη που είναι, θα σας αφήσει να πιάσετε λίγο κώλο για κανα σφύριγμα.
Άβαταρ μέλους
bane1980
 
Δημοσιεύσεις: 4076
Εγγραφή: Πέμ 30 Οκτ 2008, 16:20

Re: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: ΠΡΟΤΑΣΗ ΠΡΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥΣ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό anonimospao » Παρ 25 Φεβ 2011, 11:32

Για αυτό φίλε μου δεν πάμε μπροστά... Η απάντηση σου στο θέμα μου απλά δείχνει ότι σε αυτήν την χώρα που πολιτικά μας πηδάνε και μας διασύρουν επειδή τους αφήνουμε και στείνουμε τον κόλο μας μέσα στην απραξία μας το ίδιο κάνουμε και στον αθλητισμό.
Κάποια στιγμή και οι ανεγκέφαλοι του οπαδισμού πρέπει να καταλάβετε το αυτονόνητο!
Δυστηχώς το θέμα μου δεν πρόκειται οπαδοί οποιασδήποτε ομάδας ή αλλιώς χούλιγκανς να το πάρουν στα σοβαρά το ίδιο ισχύει και για τους ομοιδεάτες μου. Αλλά ξέρετε κάτι? αν θέλετε λοιπον να κολυμπάμε στα σκατά που εμείς δημιουργούμε καλή μας τύχη! Γιατί όλοι μας είμαστε υπεύθυνοι για αυτά που συμβαίνουν χρόνια τωρα

Αφήστε λοιπόν να αδικείτε η ομάδα σας, η ΑΕΚ, ο Άρης και οι μικρές ομάδες.
ο Ολυμπιακός σε αυτό πατάει:) Στον οπαδισμό μας και στην μαλακία που μας δέρνει.
Τι να πώ ενταξει μαχαιρώστε με επειδη είμαι Παναθηναικος, εγραψα στο φόρουμ και έκανα μια έκκληση. Αφήστε το να πάει στο καλο και ας συνεχίσουμε να σφαζόμαστε όλοι με όλους για το καλό του 15ετους Ολυμπιακού Αθλήματος!
anonimospao
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Παρ 25 Φεβ 2011, 10:39

Re: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: ΠΡΟΤΑΣΗ ΠΡΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥΣ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό anonimospao » Παρ 25 Φεβ 2011, 11:36

bane1980 έγραψε:Πλέον δεν σε ενδιαφέρει το πρωτάθλημα;;; πέρσυ όμως που σε ενδιέφερε, το πήρες "σπαθάξια"!!

Τώρα που βουλιάζετε, τώρα απλώνετε χείρα βοηθείας, ε;; τι νομίζεις οτι είμαστε, γιουσουφάκια και προσκυνημένοι ωσάν ορισμένους άλλους που θα τους πεις "παιδιά, βοηθήστε με να ανέβω στο θρόνο, και θα σας γεμίσω χρυσάφι, θα σας δώσω και κάτι ωραία κτηματάκια στα σύνορα να την περνάτε ζάχαρη";;;;

Αφού απλά θέλετε να γίνετε χαλίφηδες στη θέση του χαλίφη, έπρεπε να βιώσετε αυτά που βιώνουμε εμείς δεκαετίες τώρα ΣΥΝΕΧΩΣ, για να "αποφασίσετε να καθαρίσει το ποδόσφαιρο";;;

Θέλετε πραγματικά να καθαρίσει το ποδόσφαιρο;; ΠΑΤΕ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΠΟΓΟΝΟΙ και τότε θα καθαρίσει!

Τώρα πια είναι αργά...η αλλαγή έρχεται, αλλά θα τη φέρουμε εμείς και θα ψάχνετε να κρυφτείτε.

Τράβα στην κούλα, αυτή σαν οχιά διμούτσουνη που είναι, θα σας αφήσει να πιάσετε λίγο κώλο για κανα σφύριγμα.

Φίλε μου καλέ βλέπεις πουθενα να μιλώ για την γαμωδιαιτησία??? Για τα έκτροπα μιλάω που γίνονται με όλους σε αυτό το κολογήπεδο που λέγεται καραισκάκι και την βγάζουν καθαρή με το έτσι θέλω! Δεν μιλάω για κανένα γαμωπρωτάθλημα... Βγείτε εσείς δεύτεροι στα παπάρια μου να πέσω και στην Γ ερασιτεχνική δεν με απασχολεί καθόλου... Δεν με ενδιαφέρει. Ξεκολήστε απο την διαιτησία για άλλο θέμα μιλάω και άλλο πράγμα ΠΟΣΤΑΡΑ!
anonimospao
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Παρ 25 Φεβ 2011, 10:39

Re: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: ΠΡΟΤΑΣΗ ΠΡΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥΣ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Παρ 25 Φεβ 2011, 11:37

Πλάκα μας κάνεις;
Μας αναφέρεις και ως ανεγκέφαλους επειδή σου τη λέμε; :lol:
Γραφικός είσαι όπως μας αναφέρεις χρόνια τώρα...Ας πέσει η ομαδούλα σου και ο γαύρος στη Δ' Εθνική για να αποφασίσουμε κι εμείς να αλλάξουμε τη βία και όσα εσείς προκαλείτε...
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: ΠΡΟΤΑΣΗ ΠΡΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥΣ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό bane1980 » Παρ 25 Φεβ 2011, 11:39

Εάν είχες βιώσει στο 1/20 ως φίλαθλος και οπαδός, ακόμα και ως πολίτης, αυτά που έχει βιώσει και βιώνει ο κάθε ΠΑΟΚτσής, θα καταλάβαινες το πόσο υποκριτική μας φαίνεται η "κατακραυγή" της ομάδας σου για "σωτηρία και κάθαρση" του ποδοσφαίρου...

Μπορεί να είσαι ένας που σκέφτεσαι σωστά, αλλα οι πολλοί που συνάδουν με τις βλέψεις των εκάστοτε διοικούντων σας, δεν είναι τίποτε άλλο παρά γαύροι δυνάστες wanna-be.

Πως το λέγανε αυτό πέρσυ....κάτσε να δεις...α!ναι! "δυναστεία και εμείς! ούτε σε 10 χρόνια πια πρωτάθλημα ο γαύρος!" Η διαφορά σας είναι οτι αυτοί τα κάνουν μπροστά σε όλους γιατί είναι περήφανοι για την αλητεία τους, εσείς τα κάνετε πίσω από τις κουρτίνες, μην τυχόν και σας χαλάσει η μόστρα.

Μήπως θες και κάθαρση στο μπάσκετ;;; ή εκεί τα χόμπιτ πάνε με το σταυρό στο χέρι;;;
Άβαταρ μέλους
bane1980
 
Δημοσιεύσεις: 4076
Εγγραφή: Πέμ 30 Οκτ 2008, 16:20

Re: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: ΠΡΟΤΑΣΗ ΠΡΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥΣ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Argonaut4 » Παρ 25 Φεβ 2011, 11:41

Ρε πάρε το ΜΠΟΥΛΟ..................δώσε μας πίσω το περσινό πρωτάθλημα ΡΕΕΕΕΕΕ ΑΚΟΥΣ ΡΕ?

Κότα λυράτη............μας σφάξατε από την πρώτη αγωνιστική πέρσυ και μετά μας αποτελειώσατε με το ρούλη.

ΜΠΟΥΛΟ ΡΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΑΛΑΜΑΤΙΝΑ ΣΤΟ ΚΩΛΟ ΣΟΥ!!
-='Eπου Θεώ ΠΑΟΚ=-
-=NEMESIS FIGHTING TEAM=-
-=FIGHTING SOLVES EVERYTHING-BRAZILIAN JIU-JITSU=-
-=MMA FOR LIFE=-
Άβαταρ μέλους
Argonaut4
 
Δημοσιεύσεις: 5275
Εγγραφή: Παρ 17 Δεκ 2010, 13:08
Τοποθεσία: -Black&White London-

Re: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: ΠΡΟΤΑΣΗ ΠΡΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥΣ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό PRAKTORINOS » Παρ 25 Φεβ 2011, 11:45

Σκατοανώνυμε του κερατά,
αργά ξύπνησες!

Σάλτα και γαμήσου,
οπαδέ του καρκίνου του ελληνικου ποδοσφαίρου.

Αντε γαμώ το Λίτσα σου,
τον Παπαπέτρου σου,
τον Περικλή Βασιλάκη και
όλο το μπασταρδοβαρδινογιαννέικο.

Αντε ουστ, λέμε !
Άβαταρ μέλους
PRAKTORINOS
 
Δημοσιεύσεις: 2081
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιαν 2008, 10:55
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη, μεταξύ αράουτ και μπενάλντ.

Re: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: ΠΡΟΤΑΣΗ ΠΡΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥΣ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Παρ 25 Φεβ 2011, 11:46

εδω δεν υπαρχει πολιτισμος...εδω ειναι βουλγαρια μαο μαο γραφικοι ΠΑΟΚτσηδες ρετσινοπνιχτες που μονο δερνουν ετσι δεν ειναι βαζελε???ετσι δε μας παρουσιαζετε ολοι???συγνωμη αλλα δε θα παρουμε...

λουκετοπουλος
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13637
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: ΠΡΟΤΑΣΗ ΠΡΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥΣ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό gash04 » Παρ 25 Φεβ 2011, 11:49

Τώρα σε έπιασε ο καημός?
Έχεις καταλάβει ότι εδώ και πολλά χρόνια το νόμισμα αποτελείται απο δύο πλευρές ίδιες?
Έχεις συνειδητοποιήσει ότι είστε το ίδιο πράγμα μ αυτόν που κατηγορείς και λάθος πόρτα χτύπησες?
Να τους χαίρεστε...

Εικόνα
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: ΠΡΟΤΑΣΗ ΠΡΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥΣ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Παρ 25 Φεβ 2011, 22:13

πούλο βρε ξεφτιλισμένε...ο σπάθας σε γυρεύει...
πουστράκια τα ίδια και χειρότερα με τους γαυρους είστε...
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ


Επιστροφή στο Recycle Bin

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης