[H]ouse M.D.

Re: [H]ouse M.D.

Δημοσίευσηαπό Odi » Τρί 22 Ιουν 2010, 10:27

Παιδιά η σειρά είναι απίστευτη και οι ερμηνείες φοβερές..Έχω δει όλες τις σεζόν και από καμιά 10αριά φορές το κάθε επισόδειο..Θα βγει και 7ος κύκλος τον Σεπτέμβρη που κατά πάσα πιθανότητα θα είναι ο τελευταίος δυστυχώς..Φοβερός χαρακτήρας ο House..
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11050
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: [H]ouse M.D.

Δημοσίευσηαπό moican4 » Τρί 22 Ιουν 2010, 10:53

Αν και παρακολουθω σειρες αυτη ΔΕΝ την ξερω καν..?
Τοσο καλη ειναι ρε παιδια..? :shock:
τι υποθεση εχει...Παλι ιατρικα .? :geek:
Τέσσερα πράγματα στη ζωή δε γυρίζουν πίσω. Οι στιγμές που έζησες, οι πράξεις που έκανες, τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες....!!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
moican4
 
Δημοσιεύσεις: 8340
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 05:46

Re: [H]ouse M.D.

Δημοσίευσηαπό Billy4 » Τρί 22 Ιουν 2010, 11:04

Είναι σαν ένα ιατρικό CSI: κάποιος αρωσταίνει στην πρώτη σκηνη και σε όλο το επεισόδιο ο House με την ιατρική του ομάδα προσπαθούν να κάνουν διάγνωση με διάφορους τρόπους. Έχει όμως ισχυρές δόσεις χιούμορ που προέρχεται από θανατηφόρες ατάκες του πρωταγωνιστή γιατρού συνδιασμένες με αρκετές συγκινητικές σκηνές. Παράλληλα με τα ιατρικά εκτυλίσσονται διάφορες ιστορίες που αφορούν στη ζωή των πρωταγωνιστών.

Γενικά στη σειρά όλα τα λεφτά είναι ο House, ένας περίεργος, εγωιστής και στα @@ του τύπος. Ιατρική διάνοια. Είχα δει καταλάθος στο Star ένα επεισόδιο πέρισυ και μου είχε κάνει ιδιαίτερη εντύπωση. Οπότε αγόρασα και είδα 5 σεζόν σε ένα μήνα μέσα, no life εκείνη την περίοδο.
Τελευταία επεξεργασία από Billy4 και Τρί 22 Ιουν 2010, 11:12, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ΠΑΟΚ, γιατί τα μυαλά μας πονάνε...!
Άβαταρ μέλους
Billy4
 
Δημοσιεύσεις: 1702
Εγγραφή: Πέμ 24 Ιούλ 2008, 12:06
Τοποθεσία: Manchester, UK

Re: [H]ouse M.D.

Δημοσίευσηαπό giapas » Τρί 22 Ιουν 2010, 11:04

Πάρα πολύ καλή σειρά.
Ο τύπος έχει τιμηθεί πολλές φορές για την ερμηνεία του στη σειρά ( πράγμα παράξενο αν αναλογιστείς ότι είναι ... σειρά!! )


Πάρα πολύ καλή..

Επίσης βλέπεις άνετα κ παλια επεισόδια χωρίς να βαριέσαι
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9430
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: [H]ouse M.D.

Δημοσίευσηαπό moican4 » Τρί 22 Ιουν 2010, 11:08

Αν και τα ιατρικα μου την δινουν ,θα δω ενα επεισοδιο ετσι για να μου φυγει...Οχι τιποτε αλλο επειδη μου αρεσουν τα csi.

Billy4 έγραψε: Οπότε κατέβασα και είδα 5 σεζόν σε ένα μήνα μέσα, no life εκείνη την περίοδο.

Σσσσσσσσσ.....Και οι τοιχοι εχουν αυτια.!! :? Μην χρησιμοποιεις τετοιες λεξεις σημερα...

:lol: :lol: :lol: :lol:
Τέσσερα πράγματα στη ζωή δε γυρίζουν πίσω. Οι στιγμές που έζησες, οι πράξεις που έκανες, τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες....!!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
moican4
 
Δημοσιεύσεις: 8340
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 05:46

Re: [H]ouse M.D.

Δημοσίευσηαπό Billy4 » Τρί 22 Ιουν 2010, 11:14

Billy4 έγραψε:...Οπότε αγόρασα και είδα 5 σεζόν σε ένα μήνα μέσα, no life εκείνη την περίοδο.


Δεν καταλαβαίνω που το βρήκες το "κατέβασα". Εγώ αγόρασα γράφω !! :opaokara: :opaokara: :opaokara:
ΠΑΟΚ, γιατί τα μυαλά μας πονάνε...!
Άβαταρ μέλους
Billy4
 
Δημοσιεύσεις: 1702
Εγγραφή: Πέμ 24 Ιούλ 2008, 12:06
Τοποθεσία: Manchester, UK

Re: [H]ouse M.D.

Δημοσίευσηαπό moican4 » Τρί 22 Ιουν 2010, 11:24

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Τέσσερα πράγματα στη ζωή δε γυρίζουν πίσω. Οι στιγμές που έζησες, οι πράξεις που έκανες, τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες....!!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
moican4
 
Δημοσιεύσεις: 8340
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 05:46

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Recycle Bin

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης