ΠΑΟΚ κατά ρατσισμού

Δημοσίευσηαπό Platon » Σάβ 31 Μάιος 2008, 20:58

Manolis4 έγραψε:και για τον skin4 και κάθε ομοιδεάτη του..αν θέλεις να νικήσεις και να συνθλίψεις τον αντίπαλο σου,ξεπουλώντας ταυτόχρονα κάθε ιδανικό που πρεσβεύει αυτή η ομάδα τότε εγώ προτιμώ να κρατήσω ψηλά αυτά τα ιδανικά και να χάσω.η Τούμπα έλιωνε και παλιότερα τους αντιπάλους και χωρίς αυτές τις μαλακίες.


Αδερφέ Μανόλη είσαι τεράστιος. Μπράβο σου. Πολύ σωστά. Αυτή είναι η καλύτερη απάντηση σε όλο αυτό το θέμα.
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon
 
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 21:20
Τοποθεσία: DÃœSSELDORF, GERMANY

Δημοσίευσηαπό neapolara » Κυρ 01 Ιουν 2008, 02:55

...ένα υπέροχο ποίημα που έχει γράψει ένα παιδί από την Αφρική και προτάθηκε από τα Ηνωμένα Έθνη ως το καλύτερο ποίημα του 2006.

Όταν γεννιέμαι, είμαι μαύρος
Όταν μεγαλώσω, είμαι μαύρος
Όταν κάθομαι στον ήλιο, είμαι μαύρος
Όταν φοβάμαι, είμαι μαύρος
Όταν αρρωσταίνω, είμαι μαύρος
Κι όταν πεθαίνω, ακόμα είμαι μαύρος
Κι εσύ λευκέ άνθρωπε
Όταν γεννιέσαι, είσαι ροζ
Όταν μεγαλώνεις, γίνεσαι λευκός
Όταν κάθεσαι στον ήλιο, γίνεσαι κόκκινος
Όταν κρυώνεις, γίνεσαι μπλε
Όταν φοβάσαι, γίνεσαι κίτρινος
Όταν αρρωσταίνεις, γίνεσαι πράσινος
Κι όταν πεθαίνεις, γίνεσαι γκρι

Και αποκαλείς εμένα έγχρωμο;
neapolara
 
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Τετ 09 Ιαν 2008, 23:47

Δημοσίευσηαπό Biv » Κυρ 01 Ιουν 2008, 03:25

PAOK_NORTH_ARMY έγραψε:giorgos_zaf4 ΣΟΥ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟ "ΑΡΕΙΟΣ" ΚΑΙ "ΦΑΣΙΣΤΑΣ". ΣΟΒΑΡΕΨΟΥ ΛΙΓΟ. ΣΟΥ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ PM ΓΙΑ ΜΑ ΜΗ ΓΑΜΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΕΔΩ ΠΕΡΑ..


Επιστρεφεις τον χαρακτηρισμο??
Γιατι??
Άβαταρ μέλους
Biv
 
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 02:56
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ

Δημοσίευσηαπό PAOK_NORTH_ARMY » Κυρ 01 Ιουν 2008, 13:50

Ε τωρα δε θα καθομαι να απολογουμαι στον καθε λογης υπερασπιστη των ιδανικων του ΠΑΟΚ. Ο αλλος (Biv) βλεπει ενα PAOK_NORTH_ARMY και χωρις καν να σκεφτει και να κρινει το πορισμα βγηκε... Φασιστας κυριοι.. Λοιπον κοψτε τις μαλακιες κ να σκεφτεστε πριν γραφετε. Το NORTH ARMY ΕΙΝΑΙ ΤΟΙΧΟΓΡΑΦΙΑ ΣΤΟΝ ΣΥΝΔΕΣΜΟ ΜΑΣ ΣΤΗ ΔΡΑΜΑ. ΤΕΛΟΣ. Τωρα αν εσυ οποιον βλεπεις να τολμαει να πει οτι ειναι Ελληνας η εστω υποστηριζει την εθνικη ελλαδος (δε μπορω πραγματικα να καταλαβω απο που βγηκε το συμπερασμα σου) οτι ειναι φασιστας, ε τοτε ζεις σε αλλο κοσμο. Στον κοσμο που θες να ζεις. Σορρυ αν γινομαι επιθετικος αλλα οταν η μαλακια δεν εχει ορια, δε μπορεις να καθεσαι με σταυρωμενα χερια.
Άβαταρ μέλους
PAOK_NORTH_ARMY
 
Δημοσιεύσεις: 2901
Εγγραφή: Παρ 15 Φεβ 2008, 08:20

Δημοσίευσηαπό skin4 » Κυρ 01 Ιουν 2008, 14:03

ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΤΟΝ ΕΦΙΑΛΤΗ ΤΟΥΣ!!! ΑΝ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΜΑΥΡΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΤΟ ΟΥΓΚ ΟΥΓΚ ΤΟΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΠΟΛΛΟΥΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ, ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!!! ΠΑΟΚ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ!!! ΑΛΛΥΛΕΓΓΥΗ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΝΑΟ!!! ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΕΧΩ ΘΥΣΙΑΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ, ΑΣ ΘΥΣΙΑΣΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ''ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ'' ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΕΝΑΣ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ...
ΑΣΠΡΟΙ ΕΔΩ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΤΑΦΟΣ ΣΑΣ!
ΜΑΥΡΟΙ ΕΔΩ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΤΑΦΟΣ ΣΑΣ!
ΚΙΤΡΙΝΟΙ ΕΔΩ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΤΑΦΟΣ ΣΑΣ!
ΣΤΑ @ΡΧ1Δ1Α ΜΟΥ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΣΑΣ!!!
ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟ!!!!

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να μην γράφουμε ΚΕΦΑΛΑΙΑ!
Thx, Admin Team
Άβαταρ μέλους
skin4
 
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Παρ 28 Δεκ 2007, 18:25

Δημοσίευσηαπό skin4 » Κυρ 01 Ιουν 2008, 14:05

ΚΑΙ ΠΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΩΛΟΠΑΙΔΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ ΟΤΙ ΤΟ ΠΟΙΗΜΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΜΟΙΟΚΑΤΑΛΗΞΙΑ ΚΑΙ ΣΚΑΤΑ ΝΑ ΦΑΕΙ!!! ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ 10000 ΤΟΝΟΥΣ ΤΡΟΦΙΜΑ ΚΑΙ 10000 ΤΟΝΟΥΣ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ Ε?

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να μην γράφουμε ΚΕΦΑΛΑΙΑ!
Thx, Admin Team
Άβαταρ μέλους
skin4
 
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Παρ 28 Δεκ 2007, 18:25

Δημοσίευσηαπό neapolara » Κυρ 01 Ιουν 2008, 14:13

Δεν πας καθόλου καλά φίλε....
neapolara
 
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Τετ 09 Ιαν 2008, 23:47

Δημοσίευσηαπό ta_myala_mas_ponane » Κυρ 01 Ιουν 2008, 14:17

Skin4 καλα θα κανεις πριν γραψεις κατι να το σκεφτεσαι κι αν αυτο που εγραψες το εχεις σκεφτει τοτε εισαι αρρωστος...
ΕΜΕΙΣ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΪΤΕ ΔΙΚΕΦΑΛΕ....ΝΕΑ ΤΟΥΜΠΑ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ....
Άβαταρ μέλους
ta_myala_mas_ponane
 
Δημοσιεύσεις: 192
Εγγραφή: Τετ 05 Μαρ 2008, 05:10
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Δημοσίευσηαπό skin4 » Κυρ 01 Ιουν 2008, 15:44

ΚΑΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΤΟΤΕ!!! ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΩ ΕΔΩ...ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ Η ΣΑΣ ΑΝΕΧΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΜΕ!! ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ SAKI ΑΣΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΥΠΟΧΩΡΩ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΕΓΩ ΕΜΦΥΛΙΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ, ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΕΣΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ SITE KAI ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΛΛΟΥ! ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΥΓΚ ΟΥΓΚ...

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να μην γράφουμε ΚΕΦΑΛΑΙΑ!
Thx, Admin Team
Άβαταρ μέλους
skin4
 
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Παρ 28 Δεκ 2007, 18:25

Δημοσίευσηαπό ta_myala_mas_ponane » Κυρ 01 Ιουν 2008, 15:52

Καλα κανεις και αποχωρεις και το ποιος εκανε μπουρδελο το θεμα φαινεται απο το οτι οι μοναδικες δημοσιευσεις που εχεις ειναι επι του παροντος θεματος.Σε ολα τα αλλα σιωπεις γιατι απλα δεν μπορεις να εκφερεις αποψη.Θυμησου αυτο που ειπες και του χρονου στην Τουμπα ελα να το ξαναφωναξεις..
ΕΜΕΙΣ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΪΤΕ ΔΙΚΕΦΑΛΕ....ΝΕΑ ΤΟΥΜΠΑ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ....
Άβαταρ μέλους
ta_myala_mas_ponane
 
Δημοσιεύσεις: 192
Εγγραφή: Τετ 05 Μαρ 2008, 05:10
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Δημοσίευσηαπό skin4 » Κυρ 01 Ιουν 2008, 15:57

Καταρχας τι εννοεις σε ολα τα αλλα θεματα σιωπω? εννοεις τα αλλα θεματα στα φορουμ? και 2ον εγω ειπα στον σακη, που με κοροιδεψε και απειλησε οτι θα κανει το site μπουρδελο, ενα πραγμα, και εσυ τωρα επαναλαμβανεις τα λογια μου? φιλε εγω ξερω τι ειπα δεν χρειαζετε να μου το χτυπας λες και δεν το εννουσα...γνωριζω οτι ξεφυγα αλλα εσεις με αναγκασατε...
Άβαταρ μέλους
skin4
 
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Παρ 28 Δεκ 2007, 18:25

Δημοσίευσηαπό skin4 » Κυρ 01 Ιουν 2008, 16:30

Και μισος Κωνσταντινοπολιτης απο μια συνοικια διπλα στα παραλια του Βοσπορου!!! Μην το ξεχνας!!! Αααα και μιλαω και λιγα ποντιακα οταν πηγαινω στην γιαγια μου στο Κιλκις, η οποια κατα διαβολεμενη συμπτωση οταν ημουνα μικρος μου ελεγε ιστοριες και να μισω τους Τουρκους και οσους θελουν να βλαψουν την ιστορια μου ( ψηφιζει ΛΑΟΣ οπως ολοι στην οικογενεια μου εκτος απο εναν θειο μου που ειναι πορωμενος πασοκσης )...ααα και πηγαινα και 4 χρονια ποντιακους χορους και ταξιδια στο εξωτερικο με τον συλλογο για να χορεψω...ΑΥΤΑ...ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΚ? ΜΗΠΩΣ ΘΕΛΕΙΣ ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΜΟΥ?!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
skin4
 
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Παρ 28 Δεκ 2007, 18:25

Δημοσίευσηαπό neapolara » Κυρ 01 Ιουν 2008, 16:39

Και μένα η γιαγιά μου απο Σμύρνη την διώξανε αλλά τους τούρκους δεν τους μισώ. Εσύ απ'οτι κατάλαβα εκτός απο τους έλληνες ( κι αυτούς όχι όλους) μισείς όλο τον υπόλειπο κόσμο.....Αν μου πείς ότι πιστεύεις και στο θεό πέφτω απ'το μπαλκόνι....... :lol:
neapolara
 
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Τετ 09 Ιαν 2008, 23:47

Δημοσίευσηαπό skin4 » Κυρ 01 Ιουν 2008, 16:46

ΣΩΣΤΑ ΜΑΝΤΕΨΕΣ!!!! Αλλα ποιος ειναι στις μερες μας σωστος χριστιανος...ολοι εχουμε τις αμαρτιες μας...αν ημουνα σωστος χριστιανος οπως σωστα λες δεν θα εβριζα την μαμακα ενος αρειανου αλλα θα του εδινα το χερι..το ιδιο και σε εναν γαυρο...και σε εναν βαζελο..και μετα full για παραδεισο!!!!!!!! Παιδια αφηστε το μην ασχολειστε μαζι μου...
Άβαταρ μέλους
skin4
 
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Παρ 28 Δεκ 2007, 18:25

Δημοσίευσηαπό taxidriver4 » Κυρ 01 Ιουν 2008, 16:48

προς skin4.
Ειναι ξεκαθαρο οτι διαχωριζεις τους ανθρωπους με λαθος κριτηρια.Πιστευω οτι δεν εχεις βγει ποτε απο την Ελλαδα και δεν εχεις χαμπαρι τι θα πει ρατσισμος.
Παρε διαβασε λιγο ιστορια,οχι μονο του ΠΑΟΚ, και προσπαθησε να μην εισαι προκλητικος.Αποτελεις μειοψηφια στην τουμπα.
Να σαι καλα και ελπιζω να συμβει κατι και να αλλαξεις μυαλα.
ΥΓ. Εμενα μια φορα με κυνηγησαν καποιοι SKINheads στο λονδινο με μαχαιρια,ημουν τυχερος και την γλυτωσα.Δεν προκειται να σχολιασω αλλο τπτ σε αυτο το τοπικ.Οσοι καταλαβαινουν φαινεται
ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ4
ΑΝΘΡΩΠΕ ΜΟΥ ΤΙ ΞΕΦΤΙΛΑ,ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΛΑΝ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΚΑΙ ΣΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
taxidriver4
 
Δημοσιεύσεις: 102
Εγγραφή: Τρί 11 Δεκ 2007, 19:55
Τοποθεσία: PTOLEMAIDA

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Recycle Bin

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

cron