Π.Α.Ο.Κ. - Παναθηναϊκός 07/03 17:30 nova3

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Α1 και όλων των παρελλειπομένων...

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Παναθηναϊκός 07/03 17:30 nova3

Δημοσίευσηαπό Trikaliotis » Τρί 02 Μαρ 2010, 00:04

Οικογενειακή επιχείρηση έχουμε στήσει..Τι να κάνεις κάπως πρέπει να αντιμετωπίσεις και την κρίση, μια δουλειά δε φτάνει! Τρέμε Χορταρέααααααα.. :opaokara:
Trikaliotis
 
Δημοσιεύσεις: 1531
Εγγραφή: Παρ 28 Μαρ 2008, 20:23

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Παναθηναϊκός 07/03 17:30 nova3

Δημοσίευσηαπό palok » Τρί 02 Μαρ 2010, 00:22

kostasff έγραψε:Γιατί ρωτάς ρε Κατίνα? :opaokara:


Κατινά...είπαμε γάλλος!!! :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10606
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Παναθηναϊκός 07/03 17:30 nova3

Δημοσίευσηαπό free4 » Τρί 02 Μαρ 2010, 02:16

Εχετε ξεφύγειιιιιιιιιι :opaokara: :opaokara:
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Παναθηναϊκός 07/03 17:30 nova3

Δημοσίευσηαπό Aureliano Buendia » Τρί 02 Μαρ 2010, 10:23

palok έγραψε:
kostasff έγραψε:Γιατί ρωτάς ρε Κατίνα? :opaokara:


Κατινά...είπαμε γάλλος!!! :mrgreen:



:lol: :lol: :lol:

Στο Στρασβούργο ήμουν, για μεταπτυχιακό αρχικά, μετά για δουλειά.
Είχα περάσει ένα χρόνο παλιότερα και στη Νίκαια.
ΝΙΚΟ ΓΑΜΑ ΤΗΝ ΕΦΗ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ


www.cinedogs.gr
Άβαταρ μέλους
Aureliano Buendia
 
Δημοσιεύσεις: 3827
Εγγραφή: Τρί 21 Απρ 2009, 04:37
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Παναθηναϊκός 07/03 17:30 nova3

Δημοσίευσηαπό palok » Τρί 02 Μαρ 2010, 10:40

ah bon!!! δεκαιόρος είσαι??? ο σπιτονοικοκύρης μου ήταν στρασβούργο πριν 1-2 χρόνια (στρατιωτικός). πρέπει να είναι ωραία πόλη από αυτά που έχω ακούσει. εγώ μόνο από παρίσι ξέρω. α και σε ένα συνέδριο που είχα πάει στο metz... :mrgreen: ήταν μέχρι πριν 6 μήνες η αδερφή μίας φίλης μου στη νίκαια. στο μονακό που έψαχνε για σπίτι εκανε η γκαρσονιέρα 2 -2500 χιλιάρικα και βρήκε πιο φτηνά στη Nice με κανα 800αρι!!! χαχα.

PS: για να μαστε ontopic, μαμήστε τον φούστη τον βάζελοοο!!!
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10606
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Παναθηναϊκός 07/03 17:30 nova3

Δημοσίευσηαπό Kolokotronis_4 » Τρί 02 Μαρ 2010, 11:07

είπα να μην γράψω, αλλά αφού μπήκα στο τρυπάκι....
πρόκειται για ένα παιχνίδι, όπου το άγχος το έχει ο βάζελος και όχι εμείς.
Κακά τα ψέματα, αγωνιστικά δεν συγκρινόμαστε, αλλά επειδή ΠΑΟΚ είσαι και η φανέλα σου είναι βαρειά, έχουμε πιθανότητες, αν κυμανθούμε σε ικανοποιητικά επίπεδα ευστοχίας και ριμπάουντ να διεκδικήσουμε τη νίκη.
άσε που θα είμαστε σφιχτοί μετά το στραπάτσο από την Καβάλα.
έχω μία κρυφή αισιοδοξία και πιστεύω ότι η Ομάδα θα εμφανιστεί με ένα εντελώς διαφορετικό πρόσωπο απέναντι στον πράσινο λαγό, που τώρα τελευταία δεν τα πάει και τόσο καλά.
ΑΝΤΕ να δούμε ρε ΠΑΟΚ!!

Υ.Γ. Μαρκόπουλε, ειδικές προπονήσεις στις προσωπικές, please!
Άβαταρ μέλους
Kolokotronis_4
 
Δημοσιεύσεις: 4365
Εγγραφή: Δευτ 06 Οκτ 2008, 22:50
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, Ασπρόμαυρη πόλη

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Παναθηναϊκός 07/03 17:30 nova3

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τρί 02 Μαρ 2010, 11:19

Κωστα ειδα που αναφερθηκες στα αλτικα προσοντα του χαισλιπ πραγματικα ειναι απιστευτα ο τυπος παταει στις μυτες των ποδιων αλλα περισσοτερο για μπαλαρινα μου κανει παρα για μπασκετμπολιστας.
Και για να το συνεχισω λιγο, χαρακτηριστικες ειναι οι ατακες του μπατη στο σχολιασμο του αγωνα την κυριακη για τα αλτικα προσοντα του συγκεκριμενου την ωρα που το ξεκιναει γινετε μια φαση σηκωνετε μπροστα στον σχορτσιανιτη ο οποιος σηκωνοντας απλα το χερι τον κανει να διπλωσει δυο φορες νομιζα οτι τον εσπασε στα 2 τον μπαλαρινο.
Ε σκεφτετε μετα ο γνωστος βαζελος μπατης μια φαση ηταν δεν θα ξαναγινει και να σου παλι η αναφορα στα απιστευτα προσοντα ελα ομως που παλι τρωει μια μεγαλοπρεπεστατη ταπα στα μουτρα απο τον τσιλντρες πρεπει να καταπιε τη γλωσσα του ο κωστακης αμεσως παραβλεπει τη φαση και δεν ξανααναφερετε στη συνεχεια στα απιστευτα προσοντα της μαιμους.
Τι θελω να πω οτι αν δεν εχεις μυρωδια απο το αθλημα δεν πα να πηδας στο θεο δεν γινετε τιποτα.
Το ξερω οτι πολλοι ισως μου επιτεθειτε οσο αναφορα την αξια του συγκεκριμενου με πρωτο και καλυτερο ισως τον palok αλλα εγω αντιλαμβανομαι διαφορετικα το αθλημα και πιστευω οτι ο συγκεκριμενος ισως να ηταν ιδανικο να γινει αλτης του υψους ο ανθρωπος δεν εχει καμια σχεση με το αθλημα και ειδικα για να παιζει σε τοσο υψηλο επιπεδο που εχει να αντιμετωπισει παιχτες με αναλογα προσοντα και πολυ καλυτερους μπασκετικα απο αυτον.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Α1 2009-2010

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες