7. Χρήστος Ταπούτος

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Α1 και όλων των παρελλειπομένων...

Re: 7. Χρήστος Ταπούτος

Δημοσίευσηαπό Kolokotronis_4 » Παρ 06 Αύγ 2010, 22:54

ε ρε χαρές και πανηγύρια τα σκουλήκια, πήραν τον μέγιστο ταπούτο από την μέγιστη διοίκηση της καε ΠΑΟΚ που κάνει τα μπανάκια της εν μέσω θέρους! μου βγάλαν και ανακοίνωση ότι αποσύρουν το ενδιαφέρον από τον παίχτη. Σιγα τον παιχταρά του nba! Καραγκιοζλίκια!
Άβαταρ μέλους
Kolokotronis_4
 
Δημοσιεύσεις: 4365
Εγγραφή: Δευτ 06 Οκτ 2008, 22:50
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, Ασπρόμαυρη πόλη

Re: 7. Χρήστος Ταπούτος

Δημοσίευσηαπό Trikaliotis » Παρ 06 Αύγ 2010, 23:35

«Θα δώσω και την ψυχή μου για τον Αρη»

Ο Χρήστος Ταπούτος είναι πλέον παίκτης του Αρη και δεν κρύβει τη χαρά του για την εξέλιξη αυτή.

Οι «κίτρινοι» ανακοίνωσαν την απόκτηση του 28χρονου φόργουορντ, επιβεβαιώνοντας το ρεπορτάζ του basketnet.gr το οποίο από νωρίς είχε ενημερώσει για το ενδιαφέρον του Αρη, αλλά και για τη μάχη που έδινε με τον ΠΑΟΚ για τα... μάτια του Ταπούτου. Ο Θεσσαλονικιός άσος από την πλευρά του είναι αποφασισμένος να δώσει τα πάντα για την ομάδα της οποίας οπαδός είναι από μικρό παιδί.

«Είμαι πολύ χαρούμενος που ένα σίριαλ που κράτησε χρόνια είχε ευτυχή κατάληξη», είπε μιλώντας στην ιστοσελίδα της ΚΑΕ Αρης και συνέχισε: «Ξέρω τι σημαίνει να παίζει κανείς στον Άρη, μια ομάδα με βαριά φανέλα ,με μεγάλη ιστορία και παράδοση. Γνωρίζω ποιοι παίκτες έχουν περάσει από τον Άρη και θα προσπαθήσω κι εγώ να φανώ αντάξιος των προσδοκιών της ομάδας και των καταπληκτικών φιλάθλων της. Ξέρω ότι ο κόσμος μας είναι απαιτητικός και θα κάνω τα πάντα προκειμένου να μην τους απογοητεύσω. Αυτό που μπορώ να υποσχεθώ είναι ότι θα δώσω και την ψυχή μου για να πετύχει η ομάδα τους στόχους της».

http://basketnet.gr/main/1/a1/articles/ ... losis.html
Trikaliotis
 
Δημοσιεύσεις: 1531
Εγγραφή: Παρ 28 Μαρ 2008, 20:23

Re: 7. Χρήστος Ταπούτος

Δημοσίευσηαπό Shady20 » Παρ 06 Αύγ 2010, 23:55

Siempre gusanos....

:nairepaok:
Άβαταρ μέλους
Shady20
 
Δημοσιεύσεις: 489
Εγγραφή: Σάβ 08 Δεκ 2007, 10:28
Τοποθεσία: Ασπρόμαυρο Χαριλάου

Re: 7. Χρήστος Ταπούτος

Δημοσίευσηαπό Pegasus » Παρ 06 Αύγ 2010, 23:57

Παρά την παλιά ιστορία με τις φωνές και τις οπαδικές του προτιμήσεις, νομίζω ότι πρόσφερε αρκετά, τουλάχιστον μέχρι τη μέση της αγωνιστικής περιόδου. Καλή συνέχεια σε προσωπικό επίπεδο.
Κλειστόν
Άβαταρ μέλους
Pegasus
 
Δημοσιεύσεις: 3187
Εγγραφή: Κυρ 23 Μάιος 2010, 20:24

Re: 7. Χρήστος Ταπούτος

Δημοσίευσηαπό bane1980 » Σάβ 07 Αύγ 2010, 00:37

Τίμησε το συμβόλαιό του, δεν έχω κανένα πρόβλημα, σε προσωπικό επίπεδο καλή επιτυχία, σε ομαδικό, στα μαύρα τάρταρα και ακόμη παρακάτω!

Μην παραπονιέστε ρε παιδιά για κορμούς και αηδίες. Κορμό για ποιο πράγμα? για ποιο στόχο? ρε ας έχουμε 12άδα με λιγότερα από 3-4 πιτσιρίκια και καλά θα είναι.

Να ήθελα κορμό επειδή θα πατήσω πάνω του για συγκεκριμένους στόχους και θα χτίσω πάνω του με πλάνο? εδώ βλέπετε εσείς κανένα πλάνο?

Λυπάμαι μόνο Σούλη και Μάτζικ...
Άβαταρ μέλους
bane1980
 
Δημοσιεύσεις: 4074
Εγγραφή: Πέμ 30 Οκτ 2008, 16:20

Re: 7. Χρήστος Ταπούτος

Δημοσίευσηαπό obanebane » Σάβ 07 Αύγ 2010, 00:47

Μετριος ησουν μετριος θα μεινεις χωρις κανενα ιχνος πικριας αλλωστε ξερεις τις δυνατοτητες σου δεν εισαι παιδακι πια.
Καλα εκανες και γυρισες στην ομαδα της καρδιας σου και εγω το ιδιο θα εκανα, δεν νομιζω οτι θα λειψεις σε κανενα ΠΑΟΚτση.
Οσο για την προσφορα σου σε αναλογια με το συμβολαιο σου σε αυτους που λενε οτι το τιμησες εγω θα τους πω εν μερη γιατι απο ενα σημειο και μετα ησουν αδιαφορος οσο δεν παει.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: 7. Χρήστος Ταπούτος

Δημοσίευσηαπό bakunin4 » Σάβ 07 Αύγ 2010, 01:21

Toν μπουλο πουστροσκουλικο.

Καλωσηρθα πισω :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
bakunin4
 
Δημοσιεύσεις: 373
Εγγραφή: Πέμ 27 Μάιος 2010, 03:08

Re: 7. Χρήστος Ταπούτος

Δημοσίευσηαπό Kolokotronis_4 » Σάβ 07 Αύγ 2010, 01:28

+1917

ελα κλείδωμα, δεν είναι πια παίκτης του ΠΑΟΚ.
Άβαταρ μέλους
Kolokotronis_4
 
Δημοσιεύσεις: 4365
Εγγραφή: Δευτ 06 Οκτ 2008, 22:50
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, Ασπρόμαυρη πόλη

Re: 7. Χρήστος Ταπούτος

Δημοσίευσηαπό free4 » Σάβ 07 Αύγ 2010, 02:07

Ηρθε στην ομάδα εν μέσω θορύβου και διαφόρων σχολιων εξαιτιας ενος βιντεο που κατεγραφε να βριζει την ομάδα μας. Παραδέχθηκε ότι ήταν λάθος του και πήρε συγχωροχάρτι από την πλειοψηφία, ξεπληρωνοντας το με πολυ καλές εμφανίσεις, φτάνοντας στο σημείο να θεωρηθεί ως ο καλύτερος 6ος παίκτης του πρωταθλήματος.

Ενας τραυματισμός τον πήγε πίσω κι από τότε δεν επανήλθε ποτέ..
Εχασε την όρεξη και τη διάθεση και δεν κατάφερε ποτέ ξανά να φτάσει στα στάνταρ απόδοσης που είχε στο πρώτο μισό. Τίμησε το συμβόλαιο του κι όταν έμαθε για ενδιαφέρον της αγαπημένης του ομάδας, όπως ήταν λογικο, άρχισε να κλωτσάει!

Επιλογή του ότι έκανε, τον ευχαριστούμε για την προσφορά του..
Τέρμα, κοιτάμε μπροστά!
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: 7. Χρήστος Ταπούτος

Δημοσίευσηαπό Makis4444 » Σάβ 07 Αύγ 2010, 09:54

Το ελεγα σοβαρα κατα τη διαρκεια της χρονιας,το λεω και τωρα........Αντιο μετριε!!!!!!!!!!!
Τα πρόβατα τότε άρχισαν να βελάζουν δυνατά:"Τέσσερα πόδια καλό,δύο πόδια κακό!"...
Άβαταρ μέλους
Makis4444
 
Δημοσιεύσεις: 1926
Εγγραφή: Τετ 03 Φεβ 2010, 13:02

Re: 7. Χρήστος Ταπούτος

Δημοσίευσηαπό novito » Σάβ 07 Αύγ 2010, 11:26

Πουστοσκουληκο μπορει να προσφερες στη διαρκεια της χρονιας, αλλα ξερεις καλα οτι αρκετοι δε σε θελαμε... Και κατα βαθος χαιρομαστε που την πουλεψες, προσπαθωντας να αγνοησουμε την ανυπαρξια της ΚΑΕ μας (και) φετος... Καλη συνεχεια δε θα σε πω, αλλα θα σε στειλω ενα χαρτη των χωριων της χωρας μας για την ποδοσφαιρικη σου αγαπη... συντομα θα σου χρειαστει μ@υνοπανο... :twisted:

υ.γ. τ αφηνουμε λιγο ακομα ανοιχτο, για να του ... ευχηθειτε του παιδιου...
Άβαταρ μέλους
novito
 
Δημοσιεύσεις: 7709
Εγγραφή: Τρί 25 Δεκ 2007, 19:03
Τοποθεσία: ΞΕΣΑΛΟΝΙΚΑ

Re: 7. Χρήστος Ταπούτος

Δημοσίευσηαπό ronaldo » Σάβ 07 Αύγ 2010, 12:45

μετριοτητα σαν παιχτης και βρωμοσκουληκο
Άβαταρ μέλους
ronaldo
 
Δημοσιεύσεις: 1604
Εγγραφή: Τρί 08 Απρ 2008, 23:13

Re: 7. Χρήστος Ταπούτος

Δημοσίευσηαπό Aureliano Buendia » Σάβ 07 Αύγ 2010, 12:50

Η ανακοίνωση απόσυρσης ενδιαφέροντος από την ΚΑΕ προσέθεσε ένα ακόμη κρίκο στην αλυσίδα της γελοιότητας.
Λογικό να πάει στο σκουλήκι.
Τα παιδικά λάθη τα κουβαλάς μια ζωή.
ΝΙΚΟ ΓΑΜΑ ΤΗΝ ΕΦΗ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ


www.cinedogs.gr
Άβαταρ μέλους
Aureliano Buendia
 
Δημοσιεύσεις: 3827
Εγγραφή: Τρί 21 Απρ 2009, 04:37
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: 7. Χρήστος Ταπούτος

Δημοσίευσηαπό obanebane » Σάβ 07 Αύγ 2010, 15:22

Μακαρι να κανει μονο τετοια λαθη η διοικηση αουρελιανο.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: 7. Χρήστος Ταπούτος

Δημοσίευσηαπό Aureliano Buendia » Σάβ 07 Αύγ 2010, 15:27

Ε, όχι δεν εννούσα αυτό.. :P
Για τον Χρηστάκη μιλούσα. :D
Είναι λογικό να παέι στους σκώληκες αφού εμείς δεν του προσφέρουμε προοπτική ή χρήματα και μικρός έκανε το μοιραίο λάθος να υποστηρίξει την ομάδα της γειτονιάς και τους αυτοκράτορες της μαρινέλλας.

Όσο για τη δίοικηση... :twisted:
Πολλά και χοντρά λάθη αλλά το κυριότερο είναι ότι μας δουλέυει ψιλό γαζί..
Τα χώνω δεόντως στο τόπικ "Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ" με αφορμή την ανεκδιήγητη συνέντευξη του προεδράρα μας, Μιλτιάδη.
ΝΙΚΟ ΓΑΜΑ ΤΗΝ ΕΦΗ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ


www.cinedogs.gr
Άβαταρ μέλους
Aureliano Buendia
 
Δημοσιεύσεις: 3827
Εγγραφή: Τρί 21 Απρ 2009, 04:37
Τοποθεσία: Ντεπώ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Α1 2009-2010

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης