Herenveen - Π.Α.Ο.Κ. 27.8.2009

Σχόλια - κριτική των αγώνων και τα νέα του Ευρωπαϊκού ΠΑΟΚ αλλά και γενική συζήτηση περί της Ευρωπαϊκής πορείας του ΠΑΟΚ στο παρελθόν.

Re: Herenveen- P.A.O.K. 27.8.2009

Δημοσίευσηαπό Tetradje » Σάβ 29 Αύγ 2009, 08:37

Φιλε, σε καμια ομαδα στον κοσμο, ακομα και σε ομαδα χωριου, δε συμβαδιζει αυτο που θελει να βλεπει ο οπαδος με αυτο που θελει ο προπονητης! Sad but true...

Ναι, η αληθεια ειναι οτι μια πετυχημενη τριπλα δημιουργει αριθμητικο πλεονεκτημα και προυποθεσεις για γκολ (περα απο το θεαμα και το αναλογο "ωωωωωωωωωωω" της κερκιδας). Η καταχρηση της ομως καταστρεφει το παιχνιδι που ειναι απο τη φυση του ομαδικο!
Άβαταρ μέλους
Tetradje
 
Δημοσιεύσεις: 1029
Εγγραφή: Πέμ 13 Δεκ 2007, 21:10

Re: Herenveen- P.A.O.K. 27.8.2009

Δημοσίευσηαπό ContrerasPablo » Σάβ 29 Αύγ 2009, 09:43

μα εμεις οχι καταχρηση,μια σε ολη την χρονια δεν κανουμε
PABLITO+GIKA=2GETHER 4EVER
Άβαταρ μέλους
ContrerasPablo
 
Δημοσιεύσεις: 1601
Εγγραφή: Δευτ 08 Ιουν 2009, 13:03

Re: Herenveen- P.A.O.K. 27.8.2009

Δημοσίευσηαπό Tetradje » Σάβ 29 Αύγ 2009, 10:35

Σ' αυτο δυστυχως εχεις δικιο... Υποθετικα μιλουσα πιο πολυ
Άβαταρ μέλους
Tetradje
 
Δημοσιεύσεις: 1029
Εγγραφή: Πέμ 13 Δεκ 2007, 21:10

Re: Herenveen- P.A.O.K. 27.8.2009

Δημοσίευσηαπό paok x.m. » Σάβ 29 Αύγ 2009, 11:04

Ρε αδερφε isaak εχουμε μπερδεψει καποιες βασικες εννοιες!Ναι στην κριτικη αυτο πιστευω το λεει το 99% των φιλαθλων!Οταν γινεται ενα λαθος να το εντοπιζουμε να βρισκουμε τα αιτια και να προσπαθουμε να το βελτιψσουμε!Ομως το κανουν ελαχιστοι!

Δεν γινεται να εχει δημιουργηθει ενα τετοιο βαρυ κλιμα στην ομαδα αρκετα πριν τον αγωνα με την χερενφειν μονο λογω κριτικης!

Το να λεω βρε ουστ και δεν ξερεις και εγω που ξερω χωρις να τεκμιριωνω τιποτα ΔΕΝ λεγεται κριτικη!!!Λεγεται μιρλα!!

Απλα αδερφε στην Ελλαδα δεν ξερουμε τι ειναι κριτικη απλα ο καθενας λεει την καυλα του οποτε θελει(μαλλον οπως κανω και εγω τωρα)!Στο ονομα της κριτικης τα γ@μαμε ολα και μαλιστα συνηθως το κανουμε και με ασχημο και ακομψο τροπο με σκοπο απλα να υποβαθμισουμε τον αλλο και σαν ανθρωπο και σαν προσωπικοτητα(εννοειται υπαρχουν και πολλες φωτεινες εξαιρεσεις)!!
paok x.m.
 
Δημοσιεύσεις: 206
Εγγραφή: Πέμ 28 Φεβ 2008, 22:00

Re: Herenveen- P.A.O.K. 27.8.2009

Δημοσίευσηαπό arisk » Σάβ 29 Αύγ 2009, 11:23

Isaak the Greek έγραψε:Για μενα ο Σαντος πρεπει να φυγει μονο εαν του χρονου δεν ειμαστε σε ομιλους (εκτος και αν παιξουμε με κανενα μεγαθηριο στα προκριματικα)


Ο Σάντος δεν κουνιέται απο τη θέση του μέχρι να τελειώσει η σεζόν (για αυτούς που νομίζουν ότι αν στραβώσουν τα 3-4 επόμενα παιχνίδια με ήττες και ισοπαλίες, τότε δεν θα προλάβει την παρέλαση)... Βασικά ούτε το καλοκαίρι πρόκειται να κουνηθεί απο τη θέση του εκτός αν φέτος τερματίσει κάτω απο την 4η θέση (αν αποτύχει δηλαδή η ομάδα σε όλους τους στόχους της)... Αλλά έτσι ή αλλιώς η ομάδα δεν πρόκειται φέτος να πατώσει οπότε ας μην το συζητάμε καν αυτό το ενδεχόμενο...


Υ.Γ. Βάζω στοίχημα για τα παραπάνω με όποιον διατίθεται μιας και έχω κάτι ανάγκες τελευταία (θα χρειαστώ έξτρα λεφτά για τα Ευρωπαϊκα ταξίδια που θα κάνω στους ομίλους)... :)
Άβαταρ μέλους
arisk
 
Δημοσιεύσεις: 2010
Εγγραφή: Κυρ 25 Μάιος 2008, 21:32
Τοποθεσία: Ακριβώς απο πίσω σου...

Re: Herenveen- P.A.O.K. 27.8.2009

Δημοσίευσηαπό teacher » Σάβ 29 Αύγ 2009, 11:28

Να γράψω και εγώ λίγα πράγματα για το ματς με την Heerenveen τώρα που όλα πλέον ανήκουν στο παρελθόν.

Πρώτα από όλα κανείς μα κανείς από όσους είμασταν στο γήπεδο δεν εξεστόμισε κουβέντα ούτε καν μουρμούρα εναντίον παράγοντα, προπονητή ή παίκτη της ομάδας μας. Αντίθετα στο τέλος τους χειροκροτήσαμε, γιατί στο μεγαλύτερο διάστημα του αγώνα οι πεισσότεροι προσπάθησαν για το διπλό.

Ο Σάντος κατά τη γνώμη μου, το υλικό που είχε στη διάθεσή του για το συγκεκριμένο ματς το διαχειρίστηκε πολύ καλά. Τον πρόδωσε όμως η πολύ κακή απόδοση των Γκαρσία, Λίνο και ο ανέτοιμος Φωτάκης

Με προβλημάτισε ο τίτλος στην κεντρική σελίδα του site μετά το ματς. Ο Π.Α.Ο.Κ. δεν ήταν κακός και λίγος, αλλά δεν ήταν τόσο καλός όσο απαιτούσαν οι περιστάσεις . Στο πρώτο ημίχρονο μάλιστα αν κάποιος δικαιούταν γκολ είμασταν εμείς. Δύο καθαρές ευκαιρίες που αν έμπαιναν ακόμα θα πανηγυρίζαμε

Ο Ίβιτς δεν είναι τυχαίος παίκτης. Αντίθετα είναι καλός και εξαιρετικά φιλότιμος στο παιχνίδι του. Κοιτάξτε μετά από κάποιο λάθος πως σκυλιάζει για να το διορθώσει. Προχτές πάλεψε αλλά ήταν παντελώς μόνος στο δημιουργικό κομμάτι.

Ένα τεράστιο μπράβο στο κόσμο που πραγματικά συγκλόνισε. Μόνο εμείς ακουγόμασταν στο γήπεδο . Συγκλονιστική συμπαράσταση . Όσο για το πανό που σε κάποιους δεν άρεσε, ε τι να κάνουμε; Ας βγουν από την γυάλα και ας δουν πόσο ματώνει οικονομικά ο αιμοδότης της ΠΑΕ. Το Π.Α.Ο.Κ. travel έγινε για να τα κονομάει και από εκεί η ΠΑΕ ή για να εξυπηρετεί εμάς; Ας μας το πούνε να το καταλάβουμε επιτέλους

Τέλος θεωρώ ότι χάθηκε μια μεγάλη ευκαιρία αλλά η μάχη συνεχίζεται. Δεν ήταν λίγοι αυτοί στο Abe Lenstra που αμέσως μετά τη λήξη του ματς ρωτούσαν τι ώρα παίζουμε την Κυριακή

"Χιλιόμετρα κάναμε πάλι, για την μαστούρα μας την πιο μεγάλη, ΠΑΟΚ εκδρομές ναρκωτικά, έτσι μάθαμε από παιδιά, δικέφαλε μόνο για σένα, νιώθω την ζωή μου στα χαμένα, ΠΑΟΚ ολέ ολέ ολέ ολέο όπου και να παίζεις θα στο λέω, ΠΑΟΚ ολέ ολέ ολέ ολέο, για σένα θα τα σπάω και θα καίω".
Μεγάλε Π.Α.Ο.Κ. η δύναμή σου είμαστε εμείς οι χιλιάδες οπαδοί σου...

Διαβάστε τους όρους χρήσης του site
https://www.paokmania.gr/article/1190-oroi-hrisis
Άβαταρ μέλους
teacher
 
Δημοσιεύσεις: 2221
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 06:25
Τοποθεσία: Μόνιμος κάτοικος Paokmania

Re: Herenveen- P.A.O.K. 27.8.2009

Δημοσίευσηαπό eorptol » Σάβ 29 Αύγ 2009, 11:32

arisk έγραψε:
Isaak the Greek έγραψε:Για μενα ο Σαντος πρεπει να φυγει μονο εαν του χρονου δεν ειμαστε σε ομιλους (εκτος και αν παιξουμε με κανενα μεγαθηριο στα προκριματικα)


Ο Σάντος δεν κουνιέται απο τη θέση του μέχρι να τελειώσει η σεζόν (για αυτούς που νομίζουν ότι αν στραβώσουν τα 3-4 επόμενα παιχνίδια με ήττες και ισοπαλίες, τότε δεν θα προλάβει την παρέλαση)... Βασικά ούτε το καλοκαίρι πρόκειται να κουνηθεί απο τη θέση του εκτός αν φέτος τερματίσει κάτω απο την 4η θέση (αν αποτύχει δηλαδή η ομάδα σε όλους τους στόχους της)... Αλλά έτσι ή αλλιώς η ομάδα δεν πρόκειται φέτος να πατώσει οπότε ας μην το συζητάμε καν αυτό το ενδεχόμενο...


Υ.Γ. Βάζω στοίχημα για τα παραπάνω με όποιον διατίθεται μιας και έχω κάτι ανάγκες τελευταία (θα χρειαστώ έξτρα λεφτά για τα Ευρωπαϊκα ταξίδια που θα κάνω στους ομίλους)... :)
ετσι


ετσι πες τα σε καποιους που νομιζουν οτι αν γραφουν 3 μηνυματα το λεπτο εναντιον του με οτι μπορεις να φανταστεις
απο ειρωνικα (κοιμαται καρπουζας κλπ) μεχρι οτι αλλο θες θα φυγει
ΔΕΝ ΦΕΥΓΕΙ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΤΟ 2012 .....
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Herenveen- P.A.O.K. 27.8.2009

Δημοσίευσηαπό alter4 » Σάβ 29 Αύγ 2009, 11:51

H απόδοση του Γκαρσία ήταν αναμενόμενη αφου είναι αργός και έπαιξε αριστερό χαφ πρώτη φορά σε επίσημο παιχνίδι της ομάδας.

Όπως και να 'χει η ομάδα το πάλεψε όσο μπορούσε. Αυτό ήμασταν και αυτό θα είμαστε. 2-3 ευκαιρίες. Αν μπουν κερδίσαμε αν όχι χάσαμε.

Για μένα λείπει πάρα πολύ μια τελική πάσα και ο μόνος στο ρόστερ που μπορεί να το κάνει αυτό (μιας και έχει μάτια και στη πλάτη) είναι ο Βερόν. Αν όχι αυτός κάποιος άλλος καινούριος....

Ο βασικός λόγος του αποκλείσμου ήταν η κούραση. Η ομάδα μετα το 60' πέθανε και δεν πλησίασε κάν στη δημιουργία μιας φάσης. Αργά η γρήγορα θα έμπαινε το γκόλ αλλά η ομάδα στο πιο κρίσιμο παιχνίδι της χρονιάς ήταν ανέτοιμη και φάνηκε γερασμένη.

Επίσης, αν ο ίβιτς ήταν γρήγορς θα έπαιζε στη ρεάλ μαδρίτης. Το μοναδικό χαφ του ΠΑΟΚ που πατάει περιοχή και βάζει γκόλ με κεφάλι.


ΥΓ Ο χούτος έλειπε ρε παιδιά...ο χούτος....ξέρει ο ζήσης και ο ζαγόρ....
ΥΓ2 Άποψή μου είναι οτι μέχρι το 2012 πολύ δυσκολα θα κερδίσουμε κάποιο δοβαρό παιχνίδι.

ΜΑΜΗΣΤΕ ΤΟ ΦΟΥΣΤΗ ΤΟ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ (και λοιπά λιμά), ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΣΤ'@@ ΤΑ ΔΥΟ.
alter4
 
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 19:15

Re: Herenveen- P.A.O.K. 27.8.2009

Δημοσίευσηαπό arisk » Σάβ 29 Αύγ 2009, 11:54

teacher έγραψε: Όσο για το πανό που σε κάποιους δεν άρεσε, ε τι να κάνουμε; Ας βγουν από την γυάλα και ας δουν πόσο ματώνει οικονομικά ο αιμοδότης της ΠΑΕ. Το Π.Α.Ο.Κ. travel έγινε για να τα κονομάει και από εκεί η ΠΑΕ ή για να εξυπηρετεί εμάς; Ας μας το πούνε να το καταλάβουμε επιτέλους


Αυτό είναι το θέμα... Ο σκοπός δημιουργίας του Π.Α.Ο.Κ. travel είναι να προσφέρει επιπλέον έσοδα στην ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ. και όχι να εξυπηρετήσει τους φιλάθλους του Π.Α.Ο.Κ. ώστε να ταξιδέψουν πιο φθηνά και πιό εύκολα... Αυτός είναι δευτερεύων στόχος για το Π.Α.Ο.Κ. travel...
Επίσης και η μπουτίκ της ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ. δημιουργήθηκε για να προσφέρει επιπλέον έσοδα στην ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ. και όχι για να βρίσκουν οι φίλαθλοι πιο εύκολα και πιο φθηνά τα γνήσια προϊόντα της ομάδας μας...
Ενώ και οι σουίτες της ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ. δημιουργήθηκαν για προσφέρουν επιπλέον έσοδα στην ΠΑΕ. Π.Α.Ο.Κ. και όχι για να βλέπουν οι φίλαθλοι της ομάδας τα παιχνίδια σε καλύτερο περιβάλλον...
Υπάρχουν και δεκάδες ακόμα παραδείγματα τα οποία όμως είναι περιτό να αναφέρω αφού τα ξέρουμε όλοι...
Αυτά είναι αυτονόητα... Όμως αφού τελικά όπως αποδείχτηκε δεν είναι αυτονόητα για όλους, ίσως θα έπρεπε να έχει διευκρινήσει η ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ. ότι ο πρωταρχικός σκοπός δημιουργίας της εταιρίας Π.Α.Ο.Κ. travel είναι η εξασφάλιση κέρδους για την ενίσχυση της Ποδοσφαιρικής Ανώνυμης Εταιρίας Π.Α.Ο.Κ....

Υ.Γ. Για όσους το έχουν ξεχάσει, η ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ. είναι η ομάδα που υποστηρίζουμε... Επομένως όταν κονομάει η "ΠΑΕ", κονομάει η ομάδα μας...

Πάντα φιλικά,
Άρης
Άβαταρ μέλους
arisk
 
Δημοσιεύσεις: 2010
Εγγραφή: Κυρ 25 Μάιος 2008, 21:32
Τοποθεσία: Ακριβώς απο πίσω σου...

Re: Herenveen- P.A.O.K. 27.8.2009

Δημοσίευσηαπό Maximus » Σάβ 29 Αύγ 2009, 12:00

arisk έγραψε:Υ.Γ. Βάζω στοίχημα για τα παραπάνω με όποιον διατίθεται μιας και έχω κάτι ανάγκες τελευταία (θα χρειαστώ έξτρα λεφτά για τα Ευρωπαϊκα ταξίδια που θα κάνω στους ομίλους)... :)



Εγω φιλε εχω βαλει στοιχημα με συγγενη της γυναικας μου για ενα πλουσιο ταβερνο-μεζε...

Παλιο-γαυρικη νοοτροπια...Λέει θα τον διωξουμε πριν την παρελαση...

πφφφφ....Τι να πεις...Λες και ο Ζαγορακης ειναι ''θειος''...
Άβαταρ μέλους
Maximus
 
Δημοσιεύσεις: 5944
Εγγραφή: Παρ 24 Απρ 2009, 08:58
Τοποθεσία: Σε ενα δυαρακι με παντοφλα και φασκομηλο...

Re: Herenveen- P.A.O.K. 27.8.2009

Δημοσίευσηαπό teacher » Σάβ 29 Αύγ 2009, 12:04

Για το συγκεκριμένο παιχνίδι το ΠΑΟΚ travel δεν έκανε καν τον κόπο να ανακοινώσει ούτε τις τιμές. Ότι μάθαμε το μάθαμε από κουβέντες με συνοπαδούς . Για αυτό κρατάω μια "πισινή" για τις τιμές... Όσοι πήγαμε, πήγαμε με τα μισά σχεδόν λεφτά χωρίς ιδιαίτερη ταλαιπωρία (αεροπορικά ). Στο κάτω κάτω ήταν το ματς της χρονιάς και ο ΠΑΟΚ ήθελε τον κόσμο του δίπλα του.

Δεν είπα να μην τα "κονομάει" αλλά όλα έχουν κάποιο μέτρο. Άλλο η "κονόμα" και άλλο η "υπερβολική κονόμα". Άλλο 750 και άλλο 450, σύμφωνα με όσα μάθαμε πάντα, από ανεπίσημα χείλη
Μεγάλε Π.Α.Ο.Κ. η δύναμή σου είμαστε εμείς οι χιλιάδες οπαδοί σου...

Διαβάστε τους όρους χρήσης του site
https://www.paokmania.gr/article/1190-oroi-hrisis
Άβαταρ μέλους
teacher
 
Δημοσιεύσεις: 2221
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 06:25
Τοποθεσία: Μόνιμος κάτοικος Paokmania

Re: Herenveen- P.A.O.K. 27.8.2009

Δημοσίευσηαπό DimisK » Σάβ 29 Αύγ 2009, 12:05

Διαβάστε και ξαναδιαβάστε - κι εγώ μαζί - την παραπάνω ανάλυση του Δάσκαλου. Θα καταλάβουμε όλοι πολλά.

Διάβασα το σχόλιό του και αισθάνθηκα καλύτερα. Ειλικρινά...
Έτσι πρέπει να αντιμετωπίζουμε τα πράγματα, όχι με μπινελίκια και παραδοξολογίες...

Μπράβο ρε teacher....

Μπράβο... :|
Carpe Diem...Believe in PAOK.....
Άβαταρ μέλους
DimisK
 
Δημοσιεύσεις: 4973
Εγγραφή: Τετ 23 Απρ 2008, 13:56
Τοποθεσία: MARKOPOULON MESOGEION

Re: Herenveen- P.A.O.K. 27.8.2009

Δημοσίευσηαπό eleos » Σάβ 29 Αύγ 2009, 12:07

ronaldo έγραψε:εγω νομιζω αν εναν παιχτη θελεις να τον βοηθησεις και τον πιστευεις ακομα και να τον φωναζεις τον βαζεις να παιζει βασικο.

...


Συγχαριτήρια ΠΡΟΠΟΝΗΤΑΡΑ της κερκίδας...
Μόλις έκαψες το 99% των νέων παιχτών EVER.
Άβαταρ μέλους
eleos
 
Δημοσιεύσεις: 2398
Εγγραφή: Κυρ 29 Ιουν 2008, 13:56
Τοποθεσία: Σαλλλονίκη - Northshire Abbey

Re: Herenveen- P.A.O.K. 27.8.2009

Δημοσίευσηαπό paokpool » Σάβ 29 Αύγ 2009, 12:22

arisk έγραψε:
Isaak the Greek έγραψε:Για μενα ο Σαντος πρεπει να φυγει μονο εαν του χρονου δεν ειμαστε σε ομιλους (εκτος και αν παιξουμε με κανενα μεγαθηριο στα προκριματικα)


Ο Σάντος δεν κουνιέται απο τη θέση του μέχρι να τελειώσει η σεζόν (για αυτούς που νομίζουν ότι αν στραβώσουν τα 3-4 επόμενα παιχνίδια με ήττες και ισοπαλίες, τότε δεν θα προλάβει την παρέλαση)... Βασικά ούτε το καλοκαίρι πρόκειται να κουνηθεί απο τη θέση του εκτός αν φέτος τερματίσει κάτω απο την 4η θέση (αν αποτύχει δηλαδή η ομάδα σε όλους τους στόχους της)... Αλλά έτσι ή αλλιώς η ομάδα δεν πρόκειται φέτος να πατώσει οπότε ας μην το συζητάμε καν αυτό το ενδεχόμενο...


Υ.Γ. Βάζω στοίχημα για τα παραπάνω με όποιον διατίθεται μιας και έχω κάτι ανάγκες τελευταία (θα χρειαστώ έξτρα λεφτά για τα Ευρωπαϊκα ταξίδια που θα κάνω στους ομίλους)... :)


Aρη, το αν θα φύγει ο Σάντος σήμερα, αύριο, του χρόνου ή σε 10 χρόνια δεν το ξέρω... διότι είναι πλέον ολαφάνερο πως δεν εξαρτάτε από τα αγωνηστικά. Θα το δεχόμουνα το στοιχηματάκι που προτήνεις εδώ, γιατί μου έτυχαν και εμένα κάποια έξοδα με το ταξίδι που έκανα στην Ολλανδία... όμως διστυχώς θα πάω πάσο.
Αν θέλεις να σου προτείνω (η οποιονδήποτε άλλο που πιστεύει πραγματικά κάτι από τα παρακάτω...) ένα άλλο... που αφορά τους πραγματικούς στόχους που θα έπρεπε (βάση με τα λεγόμενα Ζαγοράκη-Σάντος) να κυνηγάει από φέτος ο ΠΑΟΚ.

1. Με τον Σάντος στον πάγκο δεν θα πάρουμε ΠΟΤΕ κύπελλο.
2. Με τον Σάντος στον πάγκο δεν θα πάρουμε ΠΟΤΕ πρωτάθλημα.
3. Με τον Σάντος στον πάγκο δεν θα βγούμε ΠΟΤΕ... ουτε καν δεύτεροι.


Διαλέγετε και παίρνετε....

:twisted:
Άβαταρ μέλους
paokpool
 
Δημοσιεύσεις: 733
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 20:48
Τοποθεσία: Δράμα / Dortmund

Re: Herenveen- P.A.O.K. 27.8.2009

Δημοσίευσηαπό D.A.A.T. » Σάβ 29 Αύγ 2009, 12:28

eleos έγραψε:
ronaldo έγραψε:εγω νομιζω αν εναν παιχτη θελεις να τον βοηθησεις και τον πιστευεις ακομα και να τον φωναζεις τον βαζεις να παιζει βασικο.

...


Συγχαριτήρια ΠΡΟΠΟΝΗΤΑΡΑ της κερκίδας...
Μόλις έκαψες το 99% των νέων παιχτών EVER.


παιρνει τα 20λεπτα που χρειαζεται και συντιμα θα παιξει βασικος,ισως και αυριο..μην εισαι τοσο αδικος στο θεμα αντιμετωπισης του..Ο Σαντος και ο Βρυζας τον πιστευουν οσο εσυ..απλα το πρωτο του 90λεπτο θεωρηθηκε σωστο να ειναι με μικροτερη ομαδα..Αν του βαζαν στο κεφαλι του και με την ανετοιμοτητα που ειχε το βαρος της Χερενφεεν θα καιγοταν...
Προσεχε αυτο που σου λεει ο ελεος...Δεν γινεται να καψεις τετοια πιτσιρικια ειδικα στην Ελλαδα οπου δεν ειχαν την καταλληλη υποδομη
Άβαταρ μέλους
D.A.A.T.
 
Δημοσιεύσεις: 2685
Εγγραφή: Κυρ 31 Αύγ 2008, 23:04

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ευρώπη

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης