Ο ΠΑΟΚ στην Ευρώπη

Σχόλια - κριτική των αγώνων και τα νέα του Ευρωπαϊκού ΠΑΟΚ αλλά και γενική συζήτηση περί της Ευρωπαϊκής πορείας του ΠΑΟΚ στο παρελθόν.

Re: Ο ΠΑΟΚ στην Ευρώπη

Δημοσίευσηαπό eorptol » Κυρ 09 Αύγ 2009, 06:28

μα αφου δεν παιζαμε ευρωπη πως θα κερδιζαμε ?
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Ο ΠΑΟΚ στην Ευρώπη

Δημοσίευσηαπό fuzztone » Κυρ 09 Αύγ 2009, 09:56

Η καταστροφική επίδραση που είχαν στο λαό του ΠΑΟΚ οι προηγούμενες διοικήσεις τυχοδιοκτών και "περίεργων" αλλά κυρίως τα επιεικώς ΤΡΑΓΙΚΑ ΜΜΕ της πόλης, που στόχο έχουν να αποβλακώνουν τον κόσμο, φαίνεται στα λεγόμενα του vagbak4.

Αντί να θέλουμε να περάσουμε στους ομίλους (τον ΜΟΝΑΔΙΚΟ, έτσι όπως φαίνεται, ρεαλιστικό στόχο της ομάδας φέτος) για να δούμε την ομάδα περισσότερο στην Ευρώπη, να επανέλθουμε στον ποδοσφαιρικό Ευρωπαϊκό χάρτη, να γουστάρουμε ταξίδια και εκδρομές, λέμε ότι θέλουμε να προκριθούμε για να "τσεπώσουμε τα φράγκα" και στην τελική "ας χάσουμε κι όλα τα παιγνίδια στους ομίλους" (αφού θα τα έχουμε παντελονιάσει). Σκεπτικό "τραβεστί" για οποιονδήποτε οπαδό ομάδας που γουστάρει να βλέπει ποδόσφαιρο.
Άβαταρ μέλους
fuzztone
 
Δημοσιεύσεις: 1209
Εγγραφή: Τρί 26 Φεβ 2008, 21:11

Re: Ο ΠΑΟΚ στην Ευρώπη

Δημοσίευσηαπό pilotos » Κυρ 09 Αύγ 2009, 10:03

Αδερφέ το κακό ξέρεις ποιο είναι?
Ότι γίναμε ΜΟΔΑ...
Και όποιος κατάλαβε, κατάλαβε......................
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Ο ΠΑΟΚ στην Ευρώπη

Δημοσίευσηαπό vagbak4 » Κυρ 09 Αύγ 2009, 20:40

fuzztone έγραψε:Η καταστροφική επίδραση που είχαν στο λαό του ΠΑΟΚ οι προηγούμενες διοικήσεις τυχοδιοκτών και "περίεργων" αλλά κυρίως τα επιεικώς ΤΡΑΓΙΚΑ ΜΜΕ της πόλης, που στόχο έχουν να αποβλακώνουν τον κόσμο, φαίνεται στα λεγόμενα του vagbak4.

Αντί να θέλουμε να περάσουμε στους ομίλους (τον ΜΟΝΑΔΙΚΟ, έτσι όπως φαίνεται, ρεαλιστικό στόχο της ομάδας φέτος) για να δούμε την ομάδα περισσότερο στην Ευρώπη, να επανέλθουμε στον ποδοσφαιρικό Ευρωπαϊκό χάρτη, να γουστάρουμε ταξίδια και εκδρομές, λέμε ότι θέλουμε να προκριθούμε για να "τσεπώσουμε τα φράγκα" και στην τελική "ας χάσουμε κι όλα τα παιγνίδια στους ομίλους" (αφού θα τα έχουμε παντελονιάσει). Σκεπτικό "τραβεστί" για οποιονδήποτε οπαδό ομάδας που γουστάρει να βλέπει ποδόσφαιρο.

φιλε μου εμενα δεν με αποβλακωσε κανενα μεσο και ουτε θα με αποβλακωσει και ποτε,απλα με τα τορινα οικονομικα δεδομενα λεω οτι θα παρει καποια λεφτα ο ΠΑΟΚ για να βουλωσει καποιεs τρυπεs!!!!!! εγω ενοειται οτι θελω να προχωρησει η ΠΑΟΚΑΡΑ στην ευρωπη τοσα χρονια που εχουμε να βγουμε στην ευρωπη χασαμε την αιγλη μαs και την δυναμικη μαs!!!! τωρα αν εσυ δεν καταλαβεs δεν φταιω εγω!!!!! ΠΑΟΚΑΡΑ παντου και παντα
vagbak4
 
Δημοσιεύσεις: 177
Εγγραφή: Τετ 24 Ιουν 2009, 14:38
Τοποθεσία: ATHINA

Re: Ο ΠΑΟΚ στην Ευρώπη

Δημοσίευσηαπό vagbak4 » Κυρ 09 Αύγ 2009, 21:03

δεν ξερω πιλοτε αν λεs για μενα αλλα αν λεs οντωs για μενα τοτε δεν ξερειs τιποτα για μενα!!! εγω εγινα ΠΑΟΚ απο μικρο παιδι απ'το μπασκετ και μετα απο 4 χρονια εγινα και στο ποδοσφαιρο απ'τον λαο κυριωs αλλα και με την μεγαλη προκριση στο χαιμπουρι!!!!! εγω δεν εγινα ΠΑΟΚ για τα πρωταθληματα και τα κυπελλα εγω εγινα ΠΑΟΚ γιατι γουσταρω τα παντα απο αυτη την ομαδα λαο,ιστορια και πολλα αλλα!!!! καλο ειναι την αλλη φορα που θα πεταξειs την σποντα σου να ξερειs και καποια πραγματα για τον αλλον!!!! η ειρωνεια σου αλλου καταλαβεs εξυπνακια?
vagbak4
 
Δημοσιεύσεις: 177
Εγγραφή: Τετ 24 Ιουν 2009, 14:38
Τοποθεσία: ATHINA

Re: Ο ΠΑΟΚ στην Ευρώπη

Δημοσίευσηαπό eorptol » Κυρ 09 Αύγ 2009, 21:29

TO KYΠΕΛΟ KAI H ΘΕΣΗ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΡΙΑΔΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΡΕΑΛΙΣΤΙΚΟΣ ΣΤΟΧΟΣ
? ΕΚΤΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΣΤΟΥΣ ΟΜΙΛΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ
ΠΑΟΚ.....
ΑΥΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΕΞΩΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΑΓΚΑΘΙ
ΤΩΝ ΧΡΕΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΑΠΑΙΤΗΣΟΥΜΕ ΛΥΣΗ ΚΑΙ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ
ΕΠΙΤΥΧΙΑ........
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Ο ΠΑΟΚ στην Ευρώπη

Δημοσίευσηαπό free4 » Δευτ 10 Αύγ 2009, 02:14

Βήμα βήμα και αγώνα με αγώνα τίθενται οι στόχοι...
Μην παίρνουν τα μυαλά σας αέρα..

Κατά καιρούς μπορεί να λέμε διάφορα αλλά είναι πολύ νωρίς ακόμα να λέμε με βεβαιότητα προς τα που και πως θα κινηθούμε..
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ο ΠΑΟΚ στην Ευρώπη

Δημοσίευσηαπό pilotos » Δευτ 10 Αύγ 2009, 04:53

vagbak4 έγραψε:δεν ξερω πιλοτε αν λεs για μενα αλλα αν λεs οντωs για μενα τοτε δεν ξερειs τιποτα για μενα!!! εγω εγινα ΠΑΟΚ απο μικρο παιδι απ'το μπασκετ και μετα απο 4 χρονια εγινα και στο ποδοσφαιρο απ'τον λαο κυριωs αλλα και με την μεγαλη προκριση στο χαιμπουρι!!!!! εγω δεν εγινα ΠΑΟΚ για τα πρωταθληματα και τα κυπελλα εγω εγινα ΠΑΟΚ γιατι γουσταρω τα παντα απο αυτη την ομαδα λαο,ιστορια και πολλα αλλα!!!! καλο ειναι την αλλη φορα που θα πεταξειs την σποντα σου να ξερειs και καποια πραγματα για τον αλλον!!!! η ειρωνεια σου αλλου καταλαβεs εξυπνακια?


Οχι δεν έλεγα για σένα! Σάμπως σε ξέρω?

Για τη μόδα που λανσάρουν και πουλάνε τα ραδιόφωνα και τα μέσα έλεγα.
Είναι μεγάλο το θέμα./
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Ο ΠΑΟΚ στην Ευρώπη

Δημοσίευσηαπό Retzi » Δευτ 10 Αύγ 2009, 09:44

free4 έγραψε:Βήμα βήμα και αγώνα με αγώνα τίθενται οι στόχοι...
Μην παίρνουν τα μυαλά σας αέρα..

Κατά καιρούς μπορεί να λέμε διάφορα αλλά είναι πολύ νωρίς ακόμα να λέμε με βεβαιότητα προς τα που και πως θα κινηθούμε..


Σωστός. Χαμηλά την μπάλα γιατί δεν γίναμε από την μία μέρα στην άλλη υπερομάδα. Όλα θα έρθουν με υπομονή και δουλειά.
:?
Και όταν θα πάω στον τρελογιατρό...
Άβαταρ μέλους
Retzi
 
Δημοσιεύσεις: 1083
Εγγραφή: Σάβ 08 Δεκ 2007, 18:43
Τοποθεσία: Εύοσμος

Re: Ο ΠΑΟΚ στην Ευρώπη

Δημοσίευσηαπό paokpool » Παρ 14 Αύγ 2009, 14:45

Η bwin δίνει για κατάκτηση του τρόποαιου από τον ΠΑΟΚ 101:1 - αντιθέτως 151:1 για χανούμι...

Χέρενφειν στο 201:1

:twisted:
Άβαταρ μέλους
paokpool
 
Δημοσιεύσεις: 733
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 20:48
Τοποθεσία: Δράμα / Dortmund

Re: Ο ΠΑΟΚ στην Ευρώπη

Δημοσίευσηαπό PAOK_NORTH_ARMY » Παρ 14 Αύγ 2009, 14:52

Ρίχνεις δηλαδή ένα 10ευρω έτσι για την τρέλα σου και άμα γίνει κάνα θαύμα, τα χώνεις και στην ΑΜΚ που θα γίνει του χρόνου. Πάντως δε περίμενα ότι θα έχουμε μικρότερο συντελεστή από την άεκ. Όχι ότι είναι καλύτερη ομάδα, αλλά συμμετέχει ανελλιπώς τα τελευταία χρόνια.
Άβαταρ μέλους
PAOK_NORTH_ARMY
 
Δημοσιεύσεις: 2901
Εγγραφή: Παρ 15 Φεβ 2008, 08:20

Re: Ο ΠΑΟΚ στην Ευρώπη

Δημοσίευσηαπό free4 » Παρ 14 Αύγ 2009, 16:25

paokpool έγραψε:Η bwin δίνει για κατάκτηση του τρόποαιου από τον ΠΑΟΚ 101:1 - αντιθέτως 151:1 για χανούμι...

Χέρενφειν στο 201:1

:twisted:


Σημάδι για κάτι αυτό??
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ο ΠΑΟΚ στην Ευρώπη

Δημοσίευσηαπό black_hell_G4 » Δευτ 17 Αύγ 2009, 19:31

:?: αντε ρλεχτ με τν χερενφειν
black_hell_G4
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:40

Re: Ο ΠΑΟΚ στην Ευρώπη

Δημοσίευσηαπό paokpool » Παρ 21 Αύγ 2009, 20:19

WERDER - Aktobe : 6-3
EVERTON - Sigma Olmütz: 4-0
Bate Borisov - LITEX LOVETCH: 0-1
DINAMO ZAGREB - Hearts of Midlothiam: 4-0

Και που να παίζαμε με έναν από αυτούς...

:twisted:
Άβαταρ μέλους
paokpool
 
Δημοσιεύσεις: 733
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 20:48
Τοποθεσία: Δράμα / Dortmund

Re: Ο ΠΑΟΚ στην Ευρώπη

Δημοσίευσηαπό gika » Παρ 21 Αύγ 2009, 20:47

Με τα ματς που δείξατε με θυμησατε τον χθεσινο κουβά στο στοίχημα απο την σκρόφα την Ζενιτ... Μαμιέται η Ρωσία ρεεεεεεεεεε... :)
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17204
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ευρώπη

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης