Π.Α.Ο.Κ. - Αστέρας Τρίπολης 15/03 16:45 MVP και παραλειπόμεν

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Superleague και όλων των παρελλειπομένων...

Ποιός ήταν ο ΜVP του Π.Α.Ο.Κ.(Αποψή σας)?

Το δημοψήφισμα λήγει στις Τετ 19 Μαρ 2008, 19:30

Ν.Φερναντές
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Π.Κωνσταντινίδης
2
2%
Ρ.Κνολ
1
1%
Γ.Γκάβραντσιτς
6
5%
Μ.Ζνάουτσνερ
5
4%
Ρ.Βερόν
19
15%
Σ.Κονσε'ι'σάο
10
8%
Σ.Μπαλάφας
4
3%
Λ.Χριστοδουλόπουλος
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Β.Λάκης
3
2%
Γ.Σάλμον
8
6%
Γ.Γεωργιάδης
3
2%
Ι.Ίλιεφ
6
5%
κανείς
59
47%
 
Σύνολο ψήφων : 126

Δημοσίευσηαπό tolis1186 » Σάβ 15 Μαρ 2008, 21:15

αλλα δεν κραζω ουτε γιουχαρω..... το χρονου ομως θα κανω κριτικη.. γιατι ο Σαντος θα μπορεσει.. να ετοιμασει την ομαδα.. που θελει και τοτε θα δουμε τι μπορει να προσφερει...!
Ούτε και εγώ κράζω και ούτε πήγα έξω από την τούμπα... Απλά λεω την γνώμη μου... Ασκώ κριτική δεν γιουχάρω... Όταν δεν μου αρέσουν κάποια πράματα λογικό δεν είναι να την πω την γνώμη μου...?

Συμφωνώ ότι του χρόνου θα φανούν περισσότερα αλλά και πάλι μέσα θα ήμαστε σε οικονομικό θέμα οπότε μην περιμένουμε μεγάλα αστέρια στην ομάδα... Και όσο για τον Κονσεισάο θα προτιμούσα να έπερνα ένα Βερόν2 παρά αυτόν και μην μου πεις ότι δεν έχουμε λεφτά για ένα δεύτερο Βερόν... Έλεος
http://realgr.realbb.net
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
tolis1186
 
Δημοσιεύσεις: 209
Εγγραφή: Παρ 28 Δεκ 2007, 01:00
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό trelogiatros » Σάβ 15 Μαρ 2008, 21:46

tolis1186 έγραψε:ούτε πήγα έξω από την τούμπα...


μέσα τουλάχιστον...?

Yiankos έγραψε:Κρίμα .. Κρίμα που δεν μπήκε η κεφαλιά του Σάλμον, κρίμα που χάσαμε και ξενέρωσε ο κόσμος, κρίμα γιατί χάθηκε πλέον και μαθηματικά η 5δα, κρίμα γιατί μας κέρδισε το χωριό, κρίμα για πολλά.

Στα περί ματς πιστεύω ότι είναι λάθος του Σάντος που έβγαλε Λάκη και κράτησε μέσα Κονσεϊσάο και επίσης γιατί δεν έβγαλε τον Μπαλάφα ενώ είχε τραγικό παιχνίδι εξ' αρχής και έπρεπε να έχει πάρει και 3-4 κίτρινες κάρτες στα πολλά σκληρά μαρκαρίσματά του. Στην αλλαγή Λάζαρου-Ίλιεφ συμφωνώ απόλυτα.

Όσο για τις αλλαγές, στηρίζω απόλυτα τη διοίκηση. Δεν πιστεύω ότι εγώ είμαι πιο έξυπνος από αυτούς, ούτε ούτε "βλέπω" περισσότερο μπάλα από αυτούς. Αν εγώ βλέπω μία φορά ότι κάτι δεν πάει καλά, είμαι σίγουρος ότι η διοίκηση το βλέπει 100. Εγώ θέλω να δω 20.000 διαρκείας του χρόνου, ώστε να γίνουν πράξη οι ευχές μας για πολλές αλλαγές στο ρόστερ.

Μvp για μένα ο Λάκης.


Αυτό είναι όντως ποστ χαρακτηριστικό ατόμου που αγαπάει την ομάδα, όπως είπε και ο Μπρίτον πολύ σωστά.

Μας πονάει αυτό που βλέπουμε αλλά αν βλέπουμε εμείς το χάλι και πονάμε, να είστε σίγουρη ότι το βλέπει και η διοίκηση.
Η αποπομπή του Σάντος δεν θα εξυπηρετούσα κάποιον σκοπό αυτή την στιγμή. Συμφωνώ ότι η αλλαγή του Λάκη (του καλύτερου και πιο κινητικού παίκτη μας που ψήφισα και MVP) αντί να βγει ο Κονσεϊσάο που αν και σίγουρα ξέρει μπάλα είναι φοβερά ανέτοιμος, ήταν ΤΡΑΓΙΚΗ! Εξίσου τραγική και η εμμονή με τον Μπαλάφα, την στιγμή που το παλικάρι είναι τόσο άμπαλος που θέλεις να τον υπερασπίσεις μπροστά στην μουρμούρα της εξέδρας και δεν μπορείς... Δεν βρίσκεις λέξεις και επιχειρήματα...
Αλλά δεν έχουμε άλλη επιλογή απ τον Σάντος αυτή την στιγμή.
Υπομονή και στήριξη! Όπως έγραψα και αλλού, πρέπει να δείξουμε ότι όταν λέγαμε το καλοκαίρι ότι ξέρουμε ότι η χρονιά θα είναι μεταβατική και δύσκολη και έχουμε μόνο στόχο την εξυγίανση το εννοούσαμε όντως και δεν ήταν λόγια του αέρα που τα παίρνουμε πίσω τώρα!

Στήριξη στον Ζαγοράκη, αδέρφια! Η οργή του κόσμου είναι κατανοητή, αλλά είμαστε ΠΑΟΚ και στα δύσκολα γουστάρουμε. Είναι βαριά του ΠΑΟΚ η φανέλα, όποιος δεν μπορεί να πάει στα μπουρδέλα! Το σύνθημα μπορεί να ισχύει και για οπαδούς εκτός από παίκτες.

Κριτική από παλικάρια που υποστηρίζουν και ακολουθούν τον ΠΑΟΚ παντού είμαι διατεθειμένος να ακούσω. Αλλά να μην βγαίνουν άτομα που πατάνε ανά δεκαετία στο γήπεδο και όταν πατάνε μπαίνουν χωρίς να πληρώσουν εισητήριο, και ζουν και αναπνέουν μόνο για να ασκούν κριτική στους πάντες και τα πάντα... Οι καναπεδόμαγκες έξω...
ΠΑΟΚ ρε, στα δύσκολα γουστάρουμε! Όποιος δεν μπορεί ας γίνει γαύρος!
Άβαταρ μέλους
trelogiatros
 
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 18:31
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό midenistis » Σάβ 15 Μαρ 2008, 23:34

giannis78 έγραψε:6. Βερόν: Καλούτσικος


Ε όχι απλά καλούτσικος.
Όλα αυτός τα κάνει.
Και αυτά που πρέπει να κάνει ο Μπαλάφας, τα κάνει ο Βερόν και λάθη δε κάνει.
Χρόνια είχαμε να δούμε τέτοιον παίκτη!
Άβαταρ μέλους
midenistis
 
Δημοσιεύσεις: 1331
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 02:49
Τοποθεσία: West Side Salonica

Δημοσίευσηαπό midenistis » Σάβ 15 Μαρ 2008, 23:45

http://www.goal4replay.net/GoalWatch.asp?ID=4347&Ln=En

Δείτε ρε παιδιά το γκολ.
Και ο Κνολ δε μπόρεσε να τους κόψει και ο Φερνάντεζ δεν έκανε βουτιά. Αλλά λογικό ήταν να το δεχτούμαι, αφού όλη η ομάδα είχε ανέβει.. μπας και βάλουμε γκολ.
Σε τέτοιες περιπτώσεις ρισκάρεις.
'Η όλοι μπροστά στο τέλος για τη νίκη και playoff Ή κάθεσε πίσω κρατάς το Χ και πας σπίτι σου απ' τον Απρίλη.

trobonaras έγραψε:παντως mvp ο κανεις βγαινει!


Στον Ζαγοράκη θα πάμε το βραδείο! :)
Άβαταρ μέλους
midenistis
 
Δημοσιεύσεις: 1331
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 02:49
Τοποθεσία: West Side Salonica

Δημοσίευσηαπό midenistis » Σάβ 15 Μαρ 2008, 23:48

Δεν είναι μόνο ο Μελίσσης ΠΑΟΚτσής.
Κι άλλοι είναι, αλλά δεν μας ενδιαφέρει αυτό.
Δηλαδή στον γαύρο, όλοι γαύροι είναι στην ομάδα?

Πάντως επειδή είπες για ΠΑΟΚτσήδες στην ομάδα.
Και ο Ορφανός είναι και ο Ηλιάδης.

Και σήμερα έξω απ' τη Τούμπα, όταν βγείκαν οι παίκτες είμασταν όλοι γύρω απ' τον Βαγγελή.. και ένας τον λέει "εμείς ακολουθάμε παντού την ομάδα, δεν ξέρεις τη σημαίνει ο ΠΑΟΚ για μας" και τον λέει ο Βαγγελής "εγώ δε ξέρω? καλά καλά.. κι εγώ ΠΑΟΚ είμαι".
Μπροστά ήμουν σ' αυτά.
Άβαταρ μέλους
midenistis
 
Δημοσιεύσεις: 1331
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 02:49
Τοποθεσία: West Side Salonica

Δημοσίευσηαπό midenistis » Σάβ 15 Μαρ 2008, 23:58

Ναι, αλλά αν πληρώνεται καλά.. θα γαμάει και ο γαύρος.
Και ο Μελίσσης να παίξει στον γαύρο, αν του τα σκάνε, θα γαμάει!

Όλα στο ποδόσφαιρο και στην ζωή, ξεκινάν απ' το χρήμα.
Καταραμένο χρήμα!

ΠΑΟΚ είσαι και του χρόνου θα γαμάς!
ΤΕΟ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!
Άβαταρ μέλους
midenistis
 
Δημοσιεύσεις: 1331
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 02:49
Τοποθεσία: West Side Salonica

Δημοσίευσηαπό free_billi » Κυρ 16 Μαρ 2008, 10:21

ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΕΝΑ ΜΑΤΣΟ ΧΑΛΙΑ!
ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΟ
ΑΥΤΗ Η ΚΩΛΟΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ
ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΜΑΣ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΘΕΛΟΥΜΕ
ΟΛΟΙ ΜΑΣ!
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
ΠΑΟΚ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ
Άβαταρ μέλους
free_billi
 
Δημοσιεύσεις: 151
Εγγραφή: Τετ 26 Δεκ 2007, 03:32
Τοποθεσία: UK

Δημοσίευσηαπό crabsody » Κυρ 16 Μαρ 2008, 10:43

milhouse777 έγραψε:
crabsody έγραψε:
milhouse777 έγραψε:Conseicao - Gavrancic. Δεν ξέρω τι λέτε οι υπόλοιποι η ομάδα πάντως έπαιξε καλά , απέναντι σε μια ομάδα με πολύ κλειστή άμυνα.Χάσαμε ευκαιρίες και το goal στο 94 ήταν ατυχές. Τι να κάνουμε ...

Πρέπει του χρόνου να χτίσουμε πάνω σε τέτοιες εμφανίσεις.


Πλάκα κάνεις τώρα; Τι πρόσφεραν αυτοί οι παίκτες; Ο Conseicao δεν μπορεί να πάρει τα πόδια του και ο Gavransic είναι επιρρεπής στα λάθη-θάνατος για την άμυνα. Έκανε μια τέτοια μαλακία και σήμερα του πήρε την μπάλα ο Τσέζαρεκ και παρολίγο να το φάμε το γκολάκι. Ο Conseicao έκανε 2-3 καλές σέντρες αλλά συνολικά ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ.


Ο Conseisao σήμερα ήταν πολύ ανεβασμένος και δύο σέντρες του ήταν μισώ goal.Ο Gavrancic , πλην ενός λάθους (το οποίο δεν πληρώσαμε), σήμερα έκανε τα πάντα τέλεια :έκοψε σωστά, μοίρασε σωστά, έτρεξε πάρα πολύ και κυρίως ο Filomeno δεν ακούμπησε μπάλα.

Το τάκλιν στο Zoundi ποιός το έκανε, και έσωσε τον ΠΑΟΚ από σίγουρο γκολ;;;

Μάλλον άλλο ματς είδες...


Μάλλον είδα άλλο ματς απο σένα. Είδα το ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης. Ο Κονσεισάο έκανε 2 καλές σέντρες και έχασε 25 μονομαχίες. Όσο για το επιχείρημά σου για τον Γκάβρανσιτς καταπληκτικό. Επειδή δεν πληρώσαμε το τραγικό του λάθος που από το τίποτα θα έβαζε μπροστά τον Αστέρα σημαίνει ότι έκανε καλά; Το τακλιν ήταν όντως καλό αλλά δεν δικαιολογεί μια εμφάνιση 90 λεπτών
crabsody
 
Δημοσιεύσεις: 304
Εγγραφή: Σάβ 01 Μαρ 2008, 18:44

Δημοσίευσηαπό ΑΛΕΧΑΝΔΡΟΣ » Κυρ 16 Μαρ 2008, 11:26

Σε ότι αφορά τον σημερινό αγώνα:
1. Ντάνι: Μεγάλο πρόβλημα στη συνεννόηση με τα σέντερ μπακ. Πρέπει η ομάδα να βρεί έναν καλό γυμναστή τερματοφυλάκων, δεν πάει άλλο
2. Γκόραν: Ψιλοαργός μου φαίνεται, δεν ήταν πολύ κακός.
3. Κνολ: Γνήσιος απόγονος των παλαιών εγγλέζων παικτών. Η μπάλα κ΄τω απαγορεύεται.
4. Σβούρας: όλα έχουν μια ημερομηνία λήξης
5. Σνάουτσνερ:ο καλητεροσ μακραν αυτοσ σταματισε τον φιλομενο
6. Βερόν: κακοσ εχθεσ απο δικο του λαθοσ το γκολ
7. Μπαλάφας: Υπερτιμημένος ποδοσφαιριστής μέχρι αηδίας.
8. Λάκης: ΕΠίσης λίγος για ΠΑΟΚ
9. Σέρτζιο: Χρειάζεται λίγο χρόνο ακόμα. Η ομάδα τον χρειάζεται (λόγω εμπειρίας). Το κακό του ότι κάνει ότι ο Καραγκούνης....πολύ μπλονζόν και χωρισ ανασες
10. Οικοδόμος: ντεφορμε
11. Γκλεν: αδικημένος ποδοσφαιριστής. τρέχει πάνω κάτω αλλά αποκομμένος με τον τρόπο που παίζουμε. Χρειάζεται ακόμα έναν παίκτη δίπλα του ) και πολη αργοσ
12. Ιβιτσα: πρέπει να παίζει κέντρο
13. Γ.Χ.: φτανει ποια 36 ειναι δεν μπωρει αλο
ρε yianko to katexeis to aulhma h paok εισαι μονο ,ο σναουτσερ ηταν απο του καλητερουσ μη κοιτατε τα ονοματα πχ Γ.Χ ΚΟΝΣΕΙΣΑΟ δεσ και τι μπορει να κανει .ο μονοσ που εκοβε ηταν
Άβαταρ μέλους
ΑΛΕΧΑΝΔΡΟΣ
 
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: Τρί 05 Φεβ 2008, 23:32

Δημοσίευσηαπό steliospaoknikaia » Κυρ 16 Μαρ 2008, 12:44

crabsody έγραψε:
milhouse777 έγραψε:Conseicao - Gavrancic. Δεν ξέρω τι λέτε οι υπόλοιποι η ομάδα πάντως έπαιξε καλά , απέναντι σε μια ομάδα με πολύ κλειστή άμυνα.Χάσαμε ευκαιρίες και το goal στο 94 ήταν ατυχές. Τι να κάνουμε ...

Πρέπει του χρόνου να χτίσουμε πάνω σε τέτοιες εμφανίσεις.


Πλάκα κάνεις τώρα; Τι πρόσφεραν αυτοί οι παίκτες; Ο Conseicao δεν μπορεί να πάρει τα πόδια του και ο Gavransic είναι επιρρεπής στα λάθη-θάνατος για την άμυνα. Έκανε μια τέτοια μαλακία και σήμερα του πήρε την μπάλα ο Τσέζαρεκ και παρολίγο να το φάμε το γκολάκι. Ο Conseicao έκανε 2-3 καλές σέντρες αλλά συνολικά ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ.


O Gravransic έδειξε ότι είναι παίχτης μεγάλης αξίας και πολύ ποιοτικός...αν θυμάσαι ένα τάκλιν στο πρώτο ημίχρονο...Conseisao...πολύ σέντρα ρε γαμώτο...ούτε ένα μπουκάρισμα να σπάσει την άμυνα! ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΓΚΟΛΤΖΗ!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
steliospaoknikaia
 
Δημοσιεύσεις: 599
Εγγραφή: Δευτ 10 Δεκ 2007, 15:57

Δημοσίευσηαπό trelogiatros » Κυρ 16 Μαρ 2008, 12:58

Συμφωνώ με το παραπάνω ποστ.

Ο Γκάβρανσιτς είναι καλός παίκτης και φαίνεται, παρά τα 2-3 σοβαρά λάθη που έχει κάνει ως τώρα.
Ο Κονσεϊσάο την κατέχει την μπάλα αλλά δεν μπορεί ακόμη να αγωνιστεί. 6 μήνες στο Κουβέιτ να βλέπει τους συμπαίκτες του να βαράνε τεμενάδες προς την Μέκκα του έκαναν κακό... Πρέπει να αποκτήσει φυσικά κατάσταση για να κάνει μπούκες.
Γκολτζής χρειάζεται ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ!!! Δεν ξέρω αν ο Φρούντζα μπορεί να αναλάβει αυτό τον ρόλο, αλλά αν δεν βρούμε έναν φορ που να μπορεί να τελειώνει καλά τις φάσεις του χρόνου δεν πάμε πουθενά...
ΠΑΟΚ ρε, στα δύσκολα γουστάρουμε! Όποιος δεν μπορεί ας γίνει γαύρος!
Άβαταρ μέλους
trelogiatros
 
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 18:31
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό Dimitriadis » Κυρ 16 Μαρ 2008, 13:59

Yiankos έγραψε:
Όσο για τις αλλαγές, στηρίζω απόλυτα τη διοίκηση. Δεν πιστεύω ότι εγώ είμαι πιο έξυπνος από αυτούς, ούτε ούτε "βλέπω" περισσότερο μπάλα από αυτούς. Αν εγώ βλέπω μία φορά ότι κάτι δεν πάει καλά, είμαι σίγουρος ότι η διοίκηση το βλέπει 100. Εγώ θέλω να δω 20.000 διαρκείας του χρόνου, ώστε να γίνουν πράξη οι ευχές μας για πολλές αλλαγές στο ρόστερ.

.


Σωστός!
Δεν είμαι σίγουρος αν κάποιοι τελικά αγαπούμε τον ΠΑΟΚ ή τις νίκες του ΠΑΟΚ.

ΠΑΟΚΑΡΑ, δεν ξενερωνουμε ποτέ
Dimitriadis
 
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Δευτ 14 Ιαν 2008, 18:28

Δημοσίευσηαπό Yiankos » Κυρ 16 Μαρ 2008, 14:11

ΑΛΕΧΑΝΔΡΟΣ έγραψε:Σε ότι αφορά τον σημερινό αγώνα:
1. Ντάνι: Μεγάλο πρόβλημα στη συνεννόηση με τα σέντερ μπακ. Πρέπει η ομάδα να βρεί έναν καλό γυμναστή τερματοφυλάκων, δεν πάει άλλο
2. Γκόραν: Ψιλοαργός μου φαίνεται, δεν ήταν πολύ κακός.
3. Κνολ: Γνήσιος απόγονος των παλαιών εγγλέζων παικτών. Η μπάλα κ΄τω απαγορεύεται.
4. Σβούρας: όλα έχουν μια ημερομηνία λήξης
5. Σνάουτσνερ:ο καλητεροσ μακραν αυτοσ σταματισε τον φιλομενο
6. Βερόν: κακοσ εχθεσ απο δικο του λαθοσ το γκολ
7. Μπαλάφας: Υπερτιμημένος ποδοσφαιριστής μέχρι αηδίας.
8. Λάκης: ΕΠίσης λίγος για ΠΑΟΚ
9. Σέρτζιο: Χρειάζεται λίγο χρόνο ακόμα. Η ομάδα τον χρειάζεται (λόγω εμπειρίας). Το κακό του ότι κάνει ότι ο Καραγκούνης....πολύ μπλονζόν και χωρισ ανασες
10. Οικοδόμος: ντεφορμε
11. Γκλεν: αδικημένος ποδοσφαιριστής. τρέχει πάνω κάτω αλλά αποκομμένος με τον τρόπο που παίζουμε. Χρειάζεται ακόμα έναν παίκτη δίπλα του ) και πολη αργοσ
12. Ιβιτσα: πρέπει να παίζει κέντρο
13. Γ.Χ.: φτανει ποια 36 ειναι δεν μπωρει αλο
ρε yianko to katexeis to aulhma h paok εισαι μονο ,ο σναουτσερ ηταν απο του καλητερουσ μη κοιτατε τα ονοματα πχ Γ.Χ ΚΟΝΣΕΙΣΑΟ δεσ και τι μπορει να κανει .ο μονοσ που εκοβε ηταν


Σε μένα αναφέρεσαι; :o
Άβαταρ μέλους
Yiankos
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2308
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 21:32
Τοποθεσία: Τούμπα

Δημοσίευσηαπό trelogiatros » Κυρ 16 Μαρ 2008, 23:57

milhouse777 έγραψε:Συμφωνω με Briton απόλυτα. Η manu έκανε 25 χρόνια να πάρει πρωτάθλημα αλλά εμπιστεύτηκε ΕΝΑ προπονητή. Δεν τον έδιωξε με την πρώτη γκέλα.

ΠΡΟΣ ΚΑΘΕ ΑΣΧΕΤΟ ΑΠΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ:

ΟΤΑΝ Ο FERGUSON ΑΝΕΛΑΒΕ ΤΗΝ UNITED, ΠΑΛΕΥΕ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ.

ΑΝΕΛΑΒΕ ΤΟ '85 ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΟ '93.

ΕΚΑΝΕ 8 ΧΡΟΝΙΑ...


Πείτε τα ρε παιδιά, πείτε τα!!!!

Στην ελλάδα όμως είμαστε ουγκ! Αν η ομάδα δεν τραβάει δεν κοιτάμε τους λόγους, απλά παίρνουμε δαυλούς και δίκρανα και πάμε να κάψουμε τον προπονητή ζωντανό για να ξορκίσουμε το κακό...
ΠΑΟΚ ρε, στα δύσκολα γουστάρουμε! Όποιος δεν μπορεί ας γίνει γαύρος!
Άβαταρ μέλους
trelogiatros
 
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 18:31
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό tolis1186 » Δευτ 17 Μαρ 2008, 02:00

DEPRTIVO LA CORUNIA.......
Πάει για πέσιμο φέτος σωστά...
http://realgr.realbb.net
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
tolis1186
 
Δημοσιεύσεις: 209
Εγγραφή: Παρ 28 Δεκ 2007, 01:00
Τοποθεσία: Thessaloniki

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα 2007-2008

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης