Ηρακλής - Π.Α.Ο.Κ. 1-1 Σχόλια και παρελειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Superleague και όλων των παρελλειπομένων...

Re: Ηρακλής - Π.Α.Ο.Κ. 1-1 Σχόλια και παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό stefa667 » Κυρ 07 Φεβ 2010, 23:41

breakdown88 έγραψε: Για αυτό γίναμε και είμαστε ΠΑΟΚ αδερφέ. Αν μας το έδινε ειλικρινά θα ντρεπόμουν.


Μπράβο ρε φίλε..Πέναλτυ δεν υπηρξε...Τα τσατσοσφυριγματα μακρια απο μας...50ρισια ολα. ;)
Άβαταρ μέλους
stefa667
 
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: Τετ 04 Μαρ 2009, 23:52

Re: Ηρακλής - Π.Α.Ο.Κ. 1-1 Σχόλια και παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό fofanaserres » Κυρ 07 Φεβ 2010, 23:58

Stefa αν το έδινε δεν νομίζω να ταν τσατσοσφύριγμα...Μια χαρά πέναλτυ ήταν.Βάζει χέρι τραβάει φανέλα.Θες να σου θυμίσω ανάλογα και χειρότερα τσατσοσφυρίγματα που δεν μας έδωσαν η δώσαν σε αντιπάλους για να δεις που θα ήμασταν στην βαθμολογία?Μήπως κάπου τριγύρω με βάζελο?1 βαθμό πάνω ένα κάτω?
ΠΑΟΚ είσαι για αυτό που για άλλους είναι άπιαστο όνειρο
paokfanatico.blogspot.com
Άβαταρ μέλους
fofanaserres
 
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Πέμ 13 Δεκ 2007, 00:31
Τοποθεσία: Gate -4-

Re: Ηρακλής - Π.Α.Ο.Κ. 1-1 Σχόλια και παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό LoverBoy » Δευτ 08 Φεβ 2010, 00:26

αυτά παθαίνεις όταν αφήνεις τους παίκτες απλήρωτους στον -6 απο την κορυφή και λες δημοσίως οτι το πρωτάθλημα δεν είναι στόχος σου.

Αλλα τι λέω.... χαρούμενοι πρέπει να είμαστε γιατί με τη λογική κάποιον, όπως το Ch. League πέρσι έτσι και το πρωτάθλημα φέτος θα μας έκανε κακό να το χτυπήσουμε.
LoverBoy
 
Δημοσιεύσεις: 835
Εγγραφή: Πέμ 10 Απρ 2008, 02:34

Re: Ηρακλής - Π.Α.Ο.Κ. 1-1 Σχόλια και παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό breakdown88 » Δευτ 08 Φεβ 2010, 00:30

Επειδή
fofanaserres έγραψε:Θες να σου θυμίσω ανάλογα και χειρότερα τσατσοσφυρίγματα που δεν μας έδωσαν η δώσαν σε αντιπάλους για να δεις που θα ήμασταν στην βαθμολογία?

Επειδή τα κατάλοιπα του παρελθόντος θα κάνουν (εύλογα) καιρό να ξεθωριάσουν, θέλω να πω ότι φέτος η διαιτησία σίγουρα είναι πολύ καλύτερη από άλλα χρόνια.Αν εμείς διαμαρτυρόμαστε για το μπασκετικό μαρκάρισμα στο Βιειρίνια, ο βάζελος με τον Αστέρα τι να πει. Και φέτος που έχουμε κερδίσει περισσότερα πέναλτι (4) από ότι ο παο και ο οσφπ μαζί (2 και 1 αντίστοιχα) νομίζω είναι παράλογο και παρελθοντολαγνεία να διαμαρτυρόμαστε για τις βρόμικες μεθοδεύσεις του ΠΟΚ και τα συναφή. Μακάρι κάθε χρόνο η διαιτησία να είναι σαν φέτος. Sorry αν είμαι λίγο off topic.

Επίσης να πω το ότι ο Φερνάντεζ σήμερα ήταν τσατίλας και τσαμπουκάς δε σημαίνει ότι δεν είναι ΠΑΟΚτσάκι (όχι ότι έχει καμιά σημασία φυσικά αν είναι ή αν δεν είναι).Πάνω στον αγώνα γίνονται πολλά.
Remember in this game we call life, that no one said it's fair
breakdown88
 
Δημοσιεύσεις: 161
Εγγραφή: Τετ 10 Δεκ 2008, 15:34
Τοποθεσία: Stockholm

Re: Ηρακλής - Π.Α.Ο.Κ. 1-1 Σχόλια και παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό evripidis4 » Δευτ 08 Φεβ 2010, 00:47

Για να πω κι εγω την αποψη μου για πολλα απο αυτα που αναφερθηκαν στις προηγουμενες σελιδες...
- Νομιζω οτι το πρωτο ημιχρονο ηταν -αν οχι το καλυτερο- ενα απο τα καλυτερα φετος σε ολο το πρωταθλημα.Και εξηγω.Κατοχη,πολλες τελικες προσπαθειες,καθετες πασες και ο αντιπαλος δεν εκανε ουτε ενα σουτ.Βαλαμε και ενα πολυ ωραιο γκολακι...Γκολακι που ΣΠΑΝΙΑ βλεπει ο λαος του ΠΑΟΚ.
-Η ''μ@λ@κι@ που λετε πως εκανε ο Βιτολο δεν ειναι η δευτερη κιτρινη καρτα αλλα η πρωτη.Το τακλιν εκεινο ειναι ΑΨΥΧΟΛΟΓΗΤΟ!!!Ενω το χερι νομιζω πως ειναι μια στιγμιαια αντιδραση...Λανθασμενη βεβαια αλλα ειναι μια κινηση που γινεται ενστικτωδως.
-Ο Σπαθας σημερα εκανε ενα πολυ μεγαλο λαθος και δεν μιλαω για το πεναλτυ στο τελος διοτι πεναλτυ δεν υπαρχει φυσικα.Στην φαση ομως που εγινε η συρραξη το τακλιν της γριας στον Βιερινια ειναι ΚΟΚΚΙΝΗ κυριε Σπαθα και δεν υπαρχει κανενα πλεονεκτημα σε τετοια τακλιν.Και εκει μενει και ο αντιπαλος με 10 και τοτε να σου πω εγω ποιο θα ειναι το αποτελεσμα.
-Ο Βιερινια ειναι σε πτωση μετα την υπογραφη του νεου του συμβολαιου αλλα σημερα ηταν καλος ειδικα στο δευτερο ημιχρονο.Και δεν μπορω να του χρεωσω την φαση της ισοφαρισης.Σιγουρα πρεπει να δουλεψει και τις τελικες προσπαθειες αλλα και να βλεπει περισσοτερο γηπεδο.Ειναι παντως ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ κεφαλαιο για τον ΠΑΟΚ μας.
-Τελος, ειναι κριμα και λαθος εμεις οι ιδιοι να σταυρωνουμε την ομαδα και να τα ισοπεδωνουμε ολα.Και αν λεμε οτι καποιοι εξωγενεις παραγωντες κανουν το κλιμα στην ομαδα Μπουρδελο τοτε να μην το σιγονταρουμε κι εμεις.Στηριξη θελει.Στηριξη γιατι αυτη η ομαδα το αξιζει και το εχει αποδειξει.Οποιος δεν γουσταρει να στηριξει αυτην την προσπαθεια να κατσει στα αυγα του..Δοξα το θεο ειμαστε τοσοι πολλοι που θα βρεθει καποιος αλλος να παρει την θεση του.ΠΑΟΚ ειμαστε γ@μω την τρελα μου.Αυτα τα τεσσερα γραμματα αγαπαμε..γιατι στεκομαστε τροχοπεδι στην αναπτυξη του..
ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ ΔΕΝ ΓΥΡΙΖΕΙ ΠΙΣΩ!!!ΠΑΟΚ ΕΙΜΑΣΤΕ ΡΕ!!!
Άβαταρ μέλους
evripidis4
 
Δημοσιεύσεις: 382
Εγγραφή: Τρί 11 Μαρ 2008, 19:03

Re: Ηρακλής - Π.Α.Ο.Κ. 1-1 Σχόλια και παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό jibbie » Δευτ 08 Φεβ 2010, 00:49

σ αυτον τον υπεροχο λαο του ΠΑΟΚ που ναι ετοιμος να σταυρωσει τον οποιοδηποτε με τοση ευκολια χρησιμοποιωντας μαλιστα βαριες εκφρασεις, ενα εχω να πω, προσωπικα,στον καθενα τους.


ΑΝΤΕ ΣΠΑΣΕ ΡΕ Μ@Λ@Κ@!
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: Ηρακλής - Π.Α.Ο.Κ. 1-1 Σχόλια και παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό M.X. » Δευτ 08 Φεβ 2010, 01:10

Καλά εγώ θα κάνω τον χαζό τώρα, αλλά ΟΤΑΝ (κι όχι ΑΝ)-ξέρω είμαι γραφικός θα πουν πολλοί-κερδίσω τα δύο επόμενα παιχνίδια τότε όσοι θελήσετε μην πιστέψετε στον τίτλο.Άλλωστε στην Ελλάδα όλοι κάθε αγωνιστική την θεωρόυν τελευταία στο πρωτάθλημα.Τι κι αν έχει άλλες 9 αγωνιστικές ...
M.X.
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Τετ 21 Ιαν 2009, 18:37

Re: Ηρακλής - Π.Α.Ο.Κ. 1-1 Σχόλια και παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ariskatiforos » Δευτ 08 Φεβ 2010, 01:11

Τι να πω...η μεταφυσικη και παλι στο δρομο μας!
Τραγικο λαθος του πολυτιμου κατα τα αλλα βιτολο!τραγικοτατο!λαθος που γραφει ιστορια!αυξηση μετοχικου,χρεη και παρα πολλα αλλα..
Ομως η ομαδα ειναι στο πιο κρισιμο σημειο!τα αποτελεσματα ειναι εμφανη!εχουμε πλεον μια ομαδα με κοτσια!δυνατη στο γηπεδο με παρα καλα δουλεμενα πλεον χαρακτηριστικα!μεχρι την αποβολη ηταν απολαυστικη σε ολες τις γραμμες! συνυπολογιζοντας και τις απουσιες στην αμυνα!
Και παλι ομως η μεταφυσικη μας εφραξε το δρομο!ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ?ΚΩΛΟΓΡΙΕΣ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΕΣ!
Δε πειραζει τωρα πρεπει να δωσουμε τη πιο δυνατη μας ωθηση στην ομαδα τωρα που εχει αρχισει ν αποκτα αληθινο βαρος με την αξια της!Μπορει ν ακουγεται κλισε αλλα το μελλον ειναι δικο μας!Κατηγορουσα τον σαντος για πολλα!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ!ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΔΙΔΑΣΚΟΥΜΕ ΦΙΛΑΘΛΟ ΗΘΟς ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΖΟΝΤΑΣ ΜΠΡΟΣΤΑ!

Ο ιβιτς ειναι ενας καταπληκτικος παικτης!καταπληκτικος!και σημερα μοιραζε γκολ!σκεφτητε τι χουμε συρει!
Ο μουσλι πολυ καλος !εδειξε πολυ καλα στοιχεια!γκαρσια πολυ καλος...και γενικα η ομαδα !
Αρε κωλογριες και σκουλικια κομπλεξικα...πανηγυριστε που δεν παιρνει ο ΠΑΟΚ το πρωταθλημα!τιποτενιοι
Ισως θα επρεπε να δωθει ευκαιρια στο βερον!ο παικτης εχει τα ιδια στοιχεια με γκαρσια!πολυ καλη τεχνικη,κοβει καλα,περσι πρωτος στα κλεψιματα,οργανωνει σωστα και καλη καθετη!αλλα αργος!θα μπορουσε να κανει καλο διδυμο με βιτολο που εχει τρεξιματα!αλλωστε δεν εχουμε πλεον αμυντ χαφ!

ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΞΕΝΕΡΩΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ!ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ!ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ! :nairepaok:
ariskatiforos
 

Re: Ηρακλής - Π.Α.Ο.Κ. 1-1 Σχόλια και παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό interad » Δευτ 08 Φεβ 2010, 01:18

(χωρίς να έχω διαβάσει ούτε μια λέξη από όλα τα προηγούμενα)

ΠΑΟΚΑΡΑ η καρδιά σου χτυπάει στη ασπρόμαυρη Αθήνα...

οπτικοακουστικό υλικό, αύριο...

ΠΑΟΚ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!
Εικόνα
πουτ$α και ξύλο και σούβλα, ΛΑΙΜΑΙ!!!
Άβαταρ μέλους
interad
 
Δημοσιεύσεις: 1254
Εγγραφή: Τετ 13 Φεβ 2008, 17:13
Τοποθεσία: Πιτσούνι City

Re: Ηρακλής - Π.Α.Ο.Κ. 1-1 Σχόλια και παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Δευτ 08 Φεβ 2010, 01:19

Η ομαδα επεστρεψε στις καλες εμφανισεις.Το ΠΡΩΤΟ λαθος του Βιτολο,σε 21 αγωνιστικες,μας στοιχησε...Ο αγωνας του κυπελλου ηταν,οπως φανηκε,μια κακη παρενθεση!Σιγουρα,μας πειραξε ολους πολυ,το γεγονος οτι δεν κερδισαμε ενα ευκολο ματς αλλα αυτοι που το εκαναν να φαινεται ευκολο ηταν οι παικτες μας!Θυμαμαι,φευγαμε απο αυτο το κ@λογηπεδο και ολοι λεγαμε...<<ας παιζαμε καλα και ας μην κερδιζαμε>>......ΑΔΕΡΦΙΑ,τρελαινομαστε χωρις λογο!!!Η ομαδα αλλαζει ΠΡΕΠΕΙ να αλλαξουμε και μεις!!!!Ας μην ψαχνουμε φαντασματα εκει που δεν υπαρχουν!!Ας την αγαπησουμε περισσοτερο αυτην την ομαδα,το ΑΞΙΖΕΙ!
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: Ηρακλής - Π.Α.Ο.Κ. 1-1 Σχόλια και παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό trelopaoki444 » Δευτ 08 Φεβ 2010, 01:21

Photis έγραψε:
trelopaoki444 έγραψε:Μια χαρα ηταν η ομαδα, απο ατυχια δεν κερδισε. Δε μπορω να καταλαβω αυτους που κραζουν το Βιτολο. Οκ εκανε μλκια αλλα δεν ειναι ο πρωτος ποδοσφαιριστης που το κανει. Την εκανε τελειωσε. Η ομαδα εμενα μου αρεσε, οσοι κραζουν ειναι αμπαλοι ΤΕΛΟΣ


Με το βάζελο που θα λείπει φιλαράκι και εκεί δε θα είναι ηρακλής να δούμε τι θα λες...\

:pano:



Μια αγωνιστικη ρε φιλε δεν τρωει με την κοκκινη?
Άβαταρ μέλους
trelopaoki444
 
Δημοσιεύσεις: 566
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιουν 2008, 16:27
Τοποθεσία: Λαρισα-Αθηνα-ΠΑΟΚ ΠΑΝΤΟΥ

Re: Ηρακλής - Π.Α.Ο.Κ. 1-1 Σχόλια και παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό fofanaserres » Δευτ 08 Φεβ 2010, 01:23

Δηλώθηκε για τις κίτρινες στο ματς με τα Γιάννενα φίλε.Κι έτσι η κόκκινη πάει για το ματς με την ζέλα...
ΠΑΟΚ είσαι για αυτό που για άλλους είναι άπιαστο όνειρο
paokfanatico.blogspot.com
Άβαταρ μέλους
fofanaserres
 
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Πέμ 13 Δεκ 2007, 00:31
Τοποθεσία: Gate -4-

Re: Ηρακλής - Π.Α.Ο.Κ. 1-1 Σχόλια και παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Johnys » Δευτ 08 Φεβ 2010, 01:25

Κρίμα,χάθηκε το όνειρο...
ΠΑΟΚ θρησκεία και στη γερμανία.
Άβαταρ μέλους
Johnys
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Κυρ 23 Μαρ 2008, 05:03
Τοποθεσία: Γερμανία/Ντίσελντορφ

Re: Ηρακλής - Π.Α.Ο.Κ. 1-1 Σχόλια και παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό fofanaserres » Δευτ 08 Φεβ 2010, 01:25

mpafos4 έγραψε:ΑΔΕΡΦΙΑ,τρελαινομαστε χωρις λογο!!!Η ομαδα αλλαζει ΠΡΕΠΕΙ να αλλαξουμε και μεις!!!!Ας μην ψαχνουμε φαντασματα εκει που δεν υπαρχουν!!Ας την αγαπησουμε περισσοτερο αυτην την ομαδα,το ΑΞΙΖΕΙ!

Τα πες όλα εδώ αδερφέ.Ενα μεγάλο μπράβο από εμένα ειλικρινά.Δεν έχει να προσθέσει κάτι κανείς.
Ολα σε 2 σειρές....respect...
ΠΑΟΚ είσαι για αυτό που για άλλους είναι άπιαστο όνειρο
paokfanatico.blogspot.com
Άβαταρ μέλους
fofanaserres
 
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Πέμ 13 Δεκ 2007, 00:31
Τοποθεσία: Gate -4-

Re: Ηρακλής - Π.Α.Ο.Κ. 1-1 Σχόλια και παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kass4 » Δευτ 08 Φεβ 2010, 01:31

Δυο παιδικά λαθη, Βιτόλο και Στελλάκη στοίχησαν το παιχνίδι.ΠΑΟΚ
Κατά τα άλλα στο μεγαλύτερο διάστημα η ομάδα έδειξε πολύ καλά στοιχεία. ΠΑΟΚ
Κάτι παραπούρες σαν τον πώς τον λένε τον λακαμά, στείλτε τους αδιάβαστους χωρίς πολλά-πολλά.ΠΑΟΚ
Άλλα 9 παιχνίδια και πάμε στα πλέι-οφ για ότι καλύτερο. ΠΑΟΚ
( Με τον απαράδεκτο Κανελλάκη τι θα γίνει ; )ΠΑΟΚ
Τέλος. ΠΑΟΚ.
Άβαταρ μέλους
kass4
 
Δημοσιεύσεις: 1049
Εγγραφή: Κυρ 21 Σεπ 2008, 18:40
Τοποθεσία: athina

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα SuperLeague 09-10

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες