Π.Α.Ο.Κ. - Αστέρας Τρίπολης 1-0 σχολια και παρελειπομενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Superleague και όλων των παρελλειπομένων...

MVP

Χαλκιάς
4
3%
Γκαρσία
46
29%
Βιτόλο
11
7%
Μαλεζάς
2
1%
Κοντρέρας
1
1%
Λίνο
1
1%
Βιεϊρίνια
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Ίβιτς
20
13%
Σνάουτσνερ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Φιλομένο
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κουτσιανικούλης
63
40%
Σαβίνι
6
4%
Κριστιάνο
2
1%
Σορλέν
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων : 156

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Αστέρας Τρίπολης 1-0 σχολια και παρελειπομενα

Δημοσίευσηαπό e8nos » Κυρ 17 Ιαν 2010, 00:41

ακομα υπαρχουν τα τυροπαιδα να δημιουργουν προβληματα στον κοσμο του ΠΑΟΚ?πισω στις τρυπες σας σκουληκια(με την γενικη εννοια του ορου δεν αναφερομαι στον γνωστο συμπολιτη).δευτερο αγωνα παιζουμε εκει για αυτο προσεχετε!
Άβαταρ μέλους
e8nos
 
Δημοσιεύσεις: 877
Εγγραφή: Κυρ 04 Μάιος 2008, 08:31
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Αστέρας Τρίπολης 1-0 σχολια και παρελειπομενα

Δημοσίευσηαπό eorptol » Κυρ 17 Ιαν 2010, 00:47

αφου ξερεις τι σκατομαγκες ειναι τα τυρογαλα τα γνωστα την πεφτουν πολλοι σε εναν κομπλεξικα τυρια.....
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Αστέρας Τρίπολης 1-0 σχολια και παρελειπομενα

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Κυρ 17 Ιαν 2010, 01:11

καμιά μαγκιά στο κέντρο της πόλης τους κτλ κτλ...
δεν πειράζει...έχει ο καιρός γυρίσματα.. 8-)
έτσι φρι?

εννοώ ότι θα γίνει όλη η λάρσα ασπρόμαυρη..που πήγε το μυαλό σας.... 8-) 8-)
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Αστέρας Τρίπολης 1-0 σχολια και παρελειπομενα

Δημοσίευσηαπό Kolokotronis_4 » Κυρ 17 Ιαν 2010, 01:15

Πάρτε μια πούτσ@ και καλή, κωλοκοτρονέϊκη

και του χρόνου στη Β' εθνική σας εύχομαι
Άβαταρ μέλους
Kolokotronis_4
 
Δημοσιεύσεις: 4365
Εγγραφή: Δευτ 06 Οκτ 2008, 22:50
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, Ασπρόμαυρη πόλη

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Αστέρας Τρίπολης 1-0 σχολια και παρελειπομενα

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Κυρ 17 Ιαν 2010, 01:16

τρίπολη,γριά και τυρί
εκεί εκεί στη β'εθνική :twisted: :twisted:
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Αστέρας Τρίπολης 1-0 σχολια και παρελειπομενα

Δημοσίευσηαπό Kolokotronis_4 » Κυρ 17 Ιαν 2010, 01:18

ρε από το στόμα μου το πήρες!!!

εκεί εκεί στην Β' εθνική, μαζί με το τυρί και τον καϋμένο τον -κλη -κλη
Άβαταρ μέλους
Kolokotronis_4
 
Δημοσιεύσεις: 4365
Εγγραφή: Δευτ 06 Οκτ 2008, 22:50
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, Ασπρόμαυρη πόλη

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Αστέρας Τρίπολης 1-0 σχολια και παρελειπομενα

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Κυρ 17 Ιαν 2010, 01:20

Η φωτογραφία του αγώνα

Εν ενεργεία διεθνής με παρουσία στα προκριματικά του Μουντιάλ, αγκαλιάζει με θέρμη τον σκόρερ που έκανε πέρσι ντεμπούτο στην Α' Εθνική.

Εικόνα
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8382
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Αστέρας Τρίπολης 1-0 σχολια και παρελειπομενα

Δημοσίευσηαπό dimitris90 » Κυρ 17 Ιαν 2010, 01:41

sidpanos έγραψε:καμιά μαγκιά στο κέντρο της πόλης τους κτλ κτλ...
δεν πειράζει...έχει ο καιρός γυρίσματα.. 8-)
έτσι φρι?

εννοώ ότι θα γίνει όλη η λάρσα ασπρόμαυρη..που πήγε το μυαλό σας.... 8-) 8-)


κι όμως μέσα στην πόλη δεν προκάλεσα. Το κασκόλ το έβγαλα και το έβαλα σε ένα τσαντάκι 15' πριν το τραίνο φτάσει Λάρισα. Φαίνεται κάποιος ειδοποίησε μέσα από το τραίνο.
dimitris90
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 10:18

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Αστέρας Τρίπολης 1-0 σχολια και παρελειπομενα

Δημοσίευσηαπό danirifle » Κυρ 17 Ιαν 2010, 01:47

τα σκατότυρα είναι πολύ φλωρόμαγκες και κάνουν κάτι τέτοιες μ@λ@κίες! τελευταία την έχουν δει και πολύ γιδοχούλιγκανς... θα λάβουν απαντήσεις όμως

ίβιτς μβπ!
ίβιτς φορ πρέζιντεντ!
ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟΙ...
Άβαταρ μέλους
danirifle
 
Δημοσιεύσεις: 10160
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 14:03

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Αστέρας Τρίπολης 1-0 σχολια και παρελειπομενα

Δημοσίευσηαπό nikos55 » Κυρ 17 Ιαν 2010, 01:49

Καμια φετινη νικη δεν χαρηκα τοσο οσο την σημερινη. Η ομαδα απεδειξε στον κοσμο και πανω απο ολα στον εαυτο της οτι γινεται πραγματικα μεγαλη. Απεναντι σε μια απο τις καλυτερες ομαδες του πρωταθληματος χωρις επιθετικο απο το 10' και με παιχτη λιγοτερο απο το 20' καταφεραμε και κερδισαμε το ματς χωρις στην ουσια να χασουμε σε κανενα σημειο τον ελεγχο της καταστασης. Ενα μεγαλο μπραβο σε ολους τους συντελεστες.
Ο Κουτσιανικουλης εκανε το με διαφορα καλυτερο ως τωρα παιχνιδι του, αλλα για τον τιτλο του MVP πιστευω κονταροχτυπιουνται οι Βιτολο, Ιβιτς και Γκαρσια. Για τον Ουρουγουανο εδω και καιρο δεν λεω τιποτα γιατι οτι και να πω λιγο ειναι. Ο Ιβιτς ανταποκριθηκε καλα και στις 3 θεσεις που κληθηκε σημερα να παιξει, 10αρι στην αρχη, φουνταριστος και κατα διαστηματα δεξι χαφ στο 4-4-1. Ηταν εκπληκτικο οτι κερδισε σχεδον ολες τις εναεριες μονομαχιες οταν υποδεχοταν την μπαλα με αποτελεσμα να βγαζει συνεχεια την ομαδα μπροστα και συνδυαστηκε αψογα με την αλλα επιθετικη αιχμη της ομαδας τον Κουτσι. Ο Βιτολο απο την αλλη σε κανενα σημειο του αγωνα δεν απειχε πανω απο 5 μετρα απο την μπαλα! Ειναι απιστευτο αυτο που κανει, σαν τον Tasmanian Devil την κηνυγαει. Ψηφιζω λοιπον Βιτολο γιατι...και οι 3 με το Νο6 ηταν πολυ καλοι! :opaokara: :opaokara:
Παυλο πηδα απ'το μπαλκονι!
Άβαταρ μέλους
nikos55
 
Δημοσιεύσεις: 492
Εγγραφή: Πέμ 25 Σεπ 2008, 23:36

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Αστέρας Τρίπολης 1-0 σχολια και παρελειπομενα

Δημοσίευσηαπό trelopaoki444 » Κυρ 17 Ιαν 2010, 01:53

Για μενα σημερα ηταν η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΝΙΚΗ μας εδω και 3 χρονια. Και θα εξηγησω γιατι το λεω αυτο αφου πρωτα αναλυσω ποιοι παιχτες μου κεντρισαν το ενδιαφερον με τη σημερινη τους αποδοση.

Χαλκιας: δεν κρινεται για ευνοητους λογους...

Σναουτσνερ: Σναουτσνερ τελεία. Αριστος αμυντικα, ελαχιστες προωθησεις ειδικα οταν μειναμε με παιχτη λιγοτερο εριξε αγκυρα στην περιοχη μας και ολα τελειωσαν για το δεξι χαφ της Τυριπολης

Κοντρερας: Με αριστα το 10 ενα 7αρακι δηλαδη τιποτα αξιομνημονευτο. Δεν με εθελξε οπως εχει κανει απειρες φορες αλλα περα απο μια φαση με ενα ατυχο αναποδο ψαλιδι που επιασε λιγο μπαλα και πολυ αερα ολα τα αλλα ΟΚ.

Μαλεζας: Παρτον ρε μπαγλαμα Ρεχαγκελ στην εθνικη (να παρουμε και κανα φραγκο). Τεραστιος...

Λινο: Αυτος ειναι ο κακος αμυντικα Λινο? Αυτος ειναι 33 χρονων? Και τοτε ο Ουντοτζι ποσο ειναι? ΠΟΣΟΟΟΟ? :lol: :lol: :lol: :lol: Ανανεωση προχτες!!!!!!!

Βιτολο: Τι να πω τωρα για τον κοντο? Αναρωτιεμαι μηπως εχει διδυμο αδελφο που παιζει στην ομαδα χωρις να το ξερω... Μα σε ολα τα φαουλ που εγιναν στο κεντρο και ανακοπηκαν οι κοντρα επιθεσεις των Τριπολιτσωτων να ειναι αυτος? Και στις μισες και πλεον κλεμμενες μπαλες? και σε γρηγορη προωθηση του παιχνιδιου μας παλι αυτος? Μα και στη φαση του γκολ μεσα ηταν ο διαολος? Ε! αισιχτιρ δε μπορω ζαλιστικα...

Γκαρσια: :shock: :shock: :shock: Ποσοι ειστε ρε μπαγλαμαδες? Ενας? Δυο? Τρεις? Α! ειναι και τεταρτος? Ελατε ρε, παρτε μου τη μπαλα οπως μπορειτε, πιεστε, τρεξτε, κλωτσηστε με(!!!) ΝΟ PROBLEM!!! Αρχιζω να καταλαβαινω τη θεση του ΑΜΥΝΤΙΚΟΥ ΧΑΦ στο συγχρονο ποδοσφαιρο μαζι σου ΠΑΜΠΛΟ και γιατι ολοι οι προπονητες τη θεωρουν κομβικης σημασιας για την αναπτυξη της ομαδας. Και γω που νομιζα οτι οι ομαδες χρειαζονταν μονο καλα δεκαρια για να παιξουν μπαλα.

Ιβιτς: Φυγε απο τα ονειρα μας ρε ΑΡΓΕ. Ασσιστ ειχε σημερα το μενου.

Κριστιανο: Φανερα εκτος κλιματος (αναμενομενο φυσικα), ΑΨΟΓΟΣ τακτικα (σε ολες τις αμυνες απο την πλευρα του ηταν σε θεση μαρκαρισματος) πραγμα που δειχνει οτι η προσαρμογη του ειναι θεμα 2-3 εβδομαδων max, δε βοηθησε επιθετικα κυριως γιατι δεν ανεβηκε συχνα ο Λινο για να τον υποστηριξει. Ελαχιστη υπομονη θα χρειαστει απο εμας και θα το δειτε.

Βιερινια: Διακρινω ενα μικρο αποπροσανατολισμο του μικρου. Η αποβολη του σημερα και τα μπινελικια του Σαντος νομιζω οτι θα του φτασουν για να ηρεμησει. Τον καταλαβαινω που τρελαθηκε αλλα τι να πει κ ο Μεσσι, η ο Ροναλντο? Εχουμε υπομονη Βιερινια μη μασας. Δεν απαιτουμε απο σενα να σηκωσεις την ομαδα στις πλατες σου. Οταν θα μπορεις να το κανεις δε νομιζω να εισαι μαζι μας...
Φιλομενο: δε θα κρινω τωρα απο του χρονου απο οτι φαινεται θα κριθει.

Κουτσιανικουλης: Η... φαπα που τρωει απο το Φερναντο στο κεφαλι την ωρα της αλλαγης τα ειπε ολα. Πως το λεγαμε το αριστερο μπακ της τριπολης? Ο Κουτσια παντως δεν πρεπει να τον ξερει, δε συναντηθηκαν πουθενα στο γηπεδο σημερα. Ο μικρος ειναι κεφαλαιο για τον ΠΑΟΚ και εχει αγχωθει, ακομα κ το πλασε στο γκολ αυτο μου δειχνει. Αλλα ο π@υστης αμα σε βρει μποσικο σε ξεσκιζει οσο αγχωμενος και να ειναι.

Φερναντου: Δασκαλος? Καθηγητης? Προφεσσορ? Δεν θα πω και πολλα ειμαι αλλωστε Σαντοσκυλο, αλλα για ταβερνιαρης δε μου κανει. Τ΄ακους Ζηκου?????????????????????
Άβαταρ μέλους
trelopaoki444
 
Δημοσιεύσεις: 566
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιουν 2008, 16:27
Τοποθεσία: Λαρισα-Αθηνα-ΠΑΟΚ ΠΑΝΤΟΥ

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Αστέρας Τρίπολης 1-0 σχολια και παρελειπομενα

Δημοσίευσηαπό trelopaoki444 » Κυρ 17 Ιαν 2010, 02:06

... Και συνεχιζω. Πιστευω οτι αυτη η νικη ηταν η πιο μεγαλη εδω και τρια χρονια γιατι:

1ον Παιζαμε απο το 20΄ με παιχτη λιγοτερο

2ον Παιζαμε απο το 0΄ χωρις σεντερ φορ...

3ον Παιζαμε με μια ομαδα που μοιαζει ΠΟΛΥ στη δικη μας, με πολυ καλη αλληλοκαλυψη και πιεση ψηλα (ουτε ο Παναθηναικος μεσα στο ΟΑΚΑ δεν μας πιεσε τοσο ψηλα), η οποια δεν της κανεις ευκολα φαση, με αμυντικα χαφ το ιδια σκληροτραχηλα με τα δικα μας και με πολλα τρεξιματα.

4ον Ηταν η πρωτη φορα που πιστευω οτι η Τουμπα ΚΑΤΑΦΕΡΕ να μεταδοσει τη φωτια της στην ομαδα...

Τελειωνοντας να πω οτι ηταν η πρωτη φορα που μας επαιξα στο στοιχημα μετα απο 5 χρονια και κερδισα. Οσες φορες μας ειχα παιξει...κουβα πηγαινα. Σαντος ευχαριστω για το πακετακι. Συνεχισε ετσι να μαζεψουμε κανα φραγκο για την αυξηση. :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
trelopaoki444
 
Δημοσιεύσεις: 566
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιουν 2008, 16:27
Τοποθεσία: Λαρισα-Αθηνα-ΠΑΟΚ ΠΑΝΤΟΥ

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Αστέρας Τρίπολης 1-0 σχολια και παρελειπομενα

Δημοσίευσηαπό Bernoullis » Κυρ 17 Ιαν 2010, 02:41

2η ψηφος δικια μου για επεκταση θεσεων διαρκειας στην εστια του Χαλκια για του χρονου(θα ειναι...?) με την υποσημειωση οτι στο τελος του ημιχρονου θα μετακινουνται στην απεναντι.Εγω παντως θα φαιρνω και φραπεδιερα για τον Κωσταρα!Πιστευω μεχρι τα 38 του το εχει ανετααααααα...

Νικη στας Σερρας και μετα...,οτι κατσει...
Bernoullis
 
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Πέμ 17 Δεκ 2009, 19:43

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Αστέρας Τρίπολης 1-0 σχολια και παρελειπομενα

Δημοσίευσηαπό trelopaoki444 » Κυρ 17 Ιαν 2010, 02:56

Bernoullis έγραψε: Νικη στας Σερρας και μετα...,οτι κατσει...



Εεεετσι χαμηλα τη μπαλα

...Κατι μου λεει οτι θα κατσει
Άβαταρ μέλους
trelopaoki444
 
Δημοσιεύσεις: 566
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιουν 2008, 16:27
Τοποθεσία: Λαρισα-Αθηνα-ΠΑΟΚ ΠΑΝΤΟΥ

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Αστέρας Τρίπολης 1-0 σχολια και παρελειπομενα

Δημοσίευσηαπό Pegasus1589 » Κυρ 17 Ιαν 2010, 03:02

Τι μου έμεινε από σήμερα:

-Η ομάδα δε λύγισε υπό πολύ αντίξοες συνθήκες.
-Το τρέξιμο του Ίβιτς. Πολύ τρέξιμο όμως. Τι να πω, ελπίζω να αντέξει.
-Το γκολ-έμφραγμα του Κουτσιανικούλη. Από την 7 που ήμουν δεν πολυκατάλαβα ότι μπήκε γκολ παρά μόνο όταν άκουσα ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ.
-Πολύ καλή κερκίδα με παλμό σε όλες τις θύρες παρότι η 7 και η 8 ήταν μισοάδειες (στις υπόλοιπες, επίσημα, 4 και 5-6 ήταν γεμάτα, μην τρελαθούμε αν και πρέπει κάποιος να πει σε μερικούς ότι το διαρκείας δεν το παίρνεις για μόστρα...)
ΒΟΥΡ!
Άβαταρ μέλους
Pegasus1589
 
Δημοσιεύσεις: 1262
Εγγραφή: Κυρ 30 Νοέμ 2008, 14:23

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα SuperLeague 09-10

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης