Λεβαδειακός - Π.Α.Ο.Κ. 9/1 19:00 Nova

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Superleague και όλων των παρελλειπομένων...

Re: Λεβαδειακός - ΠΑΟΚ 9/1 19:00 Nova

Δημοσίευσηαπό crabsody » Σάβ 09 Ιαν 2010, 21:10

O Ivic έχει μεταμορφωθεί στα τελευταία παιχνίδια σε κάτι απόκοσμο!!! Κάνει απίστευτα πράγματα. Το τακουνάκι ασίστ που έκανε σήμερα στον Βιερίνια δεν υπάρχει όσο για το γκολ εκπληκτική έμπνευση και εκτέλεση της πρώτης πάσας. MVP της χρονιάς παραμένει βέβαια ο Γκαρσία με ακόμη μια φοβερή εμφάνιση. Πρέπει κάτι να γίνει πάντως με την αστοχία στην τελική προσπάθεια. Δεν είναι δυνατόν να χάνονται τέτοια τετ-α-τέτ. Ο Αραμπατζής είναι γενικά επικύνδινος με τις κάρτες και όταν παίρνει με άδικο τρόπο την πρώτη στο 28' τότε ο φόβος διπλασιάζεται. Η διαφοροποίηση γενικά σε αυτό το ματς σε σχέση με τα 3-4 προηγούμενα είναι ότι ο αντίπαλος έκανε 2-3 ευκαιρίες αλλά ο Χαλκιάς και φέτος είναι εγγύηση...
crabsody
 
Δημοσιεύσεις: 304
Εγγραφή: Σάβ 01 Μαρ 2008, 18:44

Re: Λεβαδειακός - ΠΑΟΚ 9/1 19:00 Nova

Δημοσίευσηαπό Rizla » Σάβ 09 Ιαν 2010, 21:10

Τιτανομεγιστος ο ΠΑΟΚ σε ακομα ενα δυσκολο παιχνιδι.
Παιξαμε σχετικα καλα κι αν δεν ηταν η αποβολη μαλλον θα ξεπερνουσαμε το περσινο 0-3.
Οι Γκαρσια και Ιβιτς αν συνεχισουν ετσι εχουν την ανανεωση στο τσεπακι.
Μεταλλο μεγαλης ομαδας περναει αερας απο δυσκολες εδρες οπως η σημερινη κι αν δεν ηταν οι κακοτυχιες στην αρχη της σεζον...Θα ερθουν κι αυτα ...
Επικεντρονομαστε στο πολυ δυσκολο παιχνιδι με την τριπολη τωρα.
Αναμενετε sold out... 8-)



ΥΓ. Αν ο Σαντος δεν κανει 4 νικες σε ντερμπι με το ΠΟΚ φετος, εγω θα κοψω και θα βγαλω το αβαταρ μου...
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Λεβαδειακός - ΠΑΟΚ 9/1 19:00 Nova

Δημοσίευσηαπό Caballo Viejo » Σάβ 09 Ιαν 2010, 21:27

Ευτυχώς που δεν επαληθεύτηκε ο νόμος του ποδοσφαίρου, διότι ο Βιειρίνια δις και ο Φιλομένο έχασαν αυτά που δεν χάνονται.... :!: :!: :!: :!: :o Ευτυχώωωωως
Κατά τα άλλα, ήμασταν σαφώς καλύτεροι και αξίζαμε τη νίκη. Αυτοί που είχαν τα χάλια τους ήταν όσοι με τη συμπεριφορά τους φρόντισαν να μας ξεφτυλίσουν για μια ακόμα φορά. :redcard:
Αρκεί να έβλεπε κανείς την έκφραση του Ίβιτς που κόντεψαν να του σπάσουν το χέρι για να του βγάλουν τη φανέλα και τη γνωστή μπουκαλιάδα μετά το δεύτερο γκολ μας :?: :?: :?: :?: :shock:
Δηλαδή, όπως είπε σωστά ένας φίλος πιο πάνω, αν ισοφαριζόμασταν θα γκρεμίζαμε τη Λιβαδειά :?: :?: :?: :?: Αν χάναμε θα γκρεμίζαμε και τη Θήβα και τον Ορχομενό. Ε; Έλεοοοοοοοοοοοοος
Άβαταρ μέλους
Caballo Viejo
 
Δημοσιεύσεις: 1627
Εγγραφή: Παρ 07 Αύγ 2009, 15:28
Τοποθεσία: Paokoslovakia

Re: Λεβαδειακός - ΠΑΟΚ 9/1 19:00 Nova

Δημοσίευσηαπό Photis » Σάβ 09 Ιαν 2010, 21:30

Συμφωνώ αδελφέ μου.Ορισμένοι είναι ελεεινοί....

:pano:
Τα μυαλά μας πονάνε...
Άβαταρ μέλους
Photis
 
Δημοσιεύσεις: 8678
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 19:04
Τοποθεσία: Cyprus

Re: Λεβαδειακός - ΠΑΟΚ 9/1 19:00 Nova

Δημοσίευσηαπό j.t.r » Σάβ 09 Ιαν 2010, 21:39

Οσο Ιβιτς και Γκαρσια ειναι σε τοσο καλη κατασταση δεν εχουμε να φοβηθουμε τιποτα ακομα και αν παιζουμε χωρις επιθετικους .Που να ειχαμε δηλαδη και κανα αξιοπιστο φορ που να τελειωνει τις φασεις....
Άβαταρ μέλους
j.t.r
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Σάβ 16 Αύγ 2008, 17:32

Re: Λεβαδειακός - ΠΑΟΚ 9/1 19:00 Nova

Δημοσίευσηαπό eorptol » Σάβ 09 Ιαν 2010, 21:39

μεγαλη ομαδα περασε ανετα παλι..... :opaokara: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Λεβαδειακός - ΠΑΟΚ 9/1 19:00 Nova

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Σάβ 09 Ιαν 2010, 21:41

τέλος με τους τελεμέδες με τα σουβλάκια...0-2 σαν μεγάλη ομάδα και γεια...

http://paokmania.gr/forum/viewtopic.php?f=36&t=3862

συνέχεια εδώ....
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα SuperLeague 09-10

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης