Π.Α.Ο.Κ. - ΑΕΛ 1-0 Σχόλια & Παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Superleague και όλων των παρελλειπομένων...

Π.Α.Ο.Κ. - ΑΕΛ 1-0 Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Σάβ 05 Δεκ 2009, 22:11

1-0
στο πρώτο κάναμε φάσεις μέχρι το 30'.μετά έπεσε ο ρυθμός και πήγαμε έτσι στα αποδυτήρια...
στο δε δεύτερο ημίχρονο αντί να το κάνεις 2-0 και γεια,και ειδικά όταν παίρνει κόκκινη το τυρί,εσύ κάθεσαι πίσω και περιμένεις??????????????

υγ.και μετά σ φταίει λέει ο σάντος :o :o :o :o :o :o :o
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: ΠΑΟΚ-τυρί 1-0 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό LoverBoy » Σάβ 05 Δεκ 2009, 22:12

Να τα πω και εδώ λοιπόν...

Υπέροχη εμφάνιση, καταπλικτικό ποδόσφαιρο, γκόλ και θέαμα.
Τα καλύτερα έρχονται...σε καμια 50 χρόνια...
LoverBoy
 
Δημοσιεύσεις: 835
Εγγραφή: Πέμ 10 Απρ 2008, 02:34

Re: ΠΑΟΚ-τυρί 1-0 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό pagotatzis » Σάβ 05 Δεκ 2009, 22:13

κρατάμε και πάλι μονο τους 3 βαθμούς

πολύ κακή εικόνα τις ομάδας μας,αν και όλα άρχισαν ιδανικά για μα φύγει το άγχος και να παίξουν για πρώτη φορα μετά από μήνες λίγο μπαλίτσα.
ίσος έτσι όπως είμαστε αυτή την περίοδο θα πρέπει να είμαστε ευχαριστημένοι αν και κερδίζουμε και με 0,5 goal.i ομάδα χρειάζεται παίχτες ουσίας το χειμώνα οπωσδήποτε.
παίχτες που θα μπορέσουν κατευθείαν να μπούν στο κλίμα τις ομάδας(η μάλλον να μην μπούν στο κλίμα τις ομάδας)
συνεχίζουμε ,έχουμε δύσκολα παιχνίδια στην συνεχεια που ίσος το πάθος θα κάνει την διαφορα γιατί η αλήθεια είναι ότι 4 με 5 παίχτες δεν κάνουν ούτε για επίπεδο σουπερλίγκα
Άβαταρ μέλους
pagotatzis
 
Δημοσιεύσεις: 3418
Εγγραφή: Σάβ 21 Ιουν 2008, 12:38
Τοποθεσία: Oberderdingen

Re: ΠΑΟΚ-τυρί 1-0 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό PARASANDALOS » Σάβ 05 Δεκ 2009, 22:14

πηρα τον σαντος τηλεφωνο κ κανονισα ραντεβου με τον γιουρι γκελερ.....
Άβαταρ μέλους
PARASANDALOS
 
Δημοσιεύσεις: 5255
Εγγραφή: Παρ 14 Νοέμ 2008, 05:15
Τοποθεσία: ΔΕΝΤΡΟΠΟΤΑΜΟΣ

Re: ΠΑΟΚ-τυρί 1-0 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό paokovia » Σάβ 05 Δεκ 2009, 22:16

Η λαρσα ήταν με 1 παίκτη λιγότερο αλλά εμείς είμασταν με 3...Χωρίς κέντρο παίζαμε...

Παπασταμάτης για γέλια...
Άβαταρ μέλους
paokovia
 
Δημοσιεύσεις: 743
Εγγραφή: Κυρ 24 Φεβ 2008, 14:13
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΠΑΟΚ-τυρί 1-0 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό gika » Σάβ 05 Δεκ 2009, 22:17

Το μεταφέρω και εδώ...

Το πρώτο πράγμα που θέλω να πω είναι ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ μπράβο στην ομάδα της Λάρισας, η οποία ήρθε μέσα στην έδρα του τρίτου του πρωταθλήματος, έχοντας τρεις φορές μικρότερο μπάτζετ απο τον αντίπαλο της, έχοντας φάει κόκκινη κάρτα, και παρ' όλα αυτά μέχρι το 90 έπαιξε όσο καλύτερα μπορούσε με πάθος και έκανε ολόκληρη την Τούμπα να παγώσει στο τελυταίο 10λεπτο...

Το δεύτερο θέμα που θήγω, φυσικά αφορά τον ΠΑΟΚ που σήμερα ήταν παοκ... Ξεκινάει το ματς και βλέπεις τον ΠΑΟΚ να κλείνεται πίσω... Στην αρχή έκραξα, αλλά μετά σκέφτηκα ότι είναι έξυπνο γιατί έχεις παίκτες μέσα (κουτσια, βιειρί) που χτυπάνε στην κόντρα! Αυτό φάνηκε στο τρίτο λεπτό με το πέναλτυ που κερδίσαμε!! Μετά το γκολ όμως και εφόσον η Λάρισα σίγουρα θα έβγαινε μπροστά, ο ΠΑΟΚ έπρεπε να πιεσει και να τελειώσει το ματς, κάτι που ΚΑΚΩΣ δεν έγινε... Το δεύτερο ημίχρονο ήταν απο τα χειρότερα του ΠΑΟΚ τα τελευταία 3 χρόνια... Μία ομάδα με τρεις φορές μικρότερο μπάτζετ, με παίχτη λιγότερο και και και... μας έκλεισε πίσω και δεν μπορέσαμε να βγάλουμε ούτε μία σωστή αντεπίθεση... ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ...

Τριτο θέμα ακούει στο όνομα Παπασταμάτης... Μία λέξη μονο για αυτόν... ΑΝΙΚΑΝΟΣ...

ΥΓ: Ενα μεγάλο κρίμα για σήμερα και ένα ακόμα πιο μεγάλο ερωτηματικό...
ΥΓ2: Καλύτερα να χάναμε μπας και άνοιγε και καμιά μύτη... ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ...
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17163
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: ΠΑΟΚ-τυρί 1-0 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό free4 » Σάβ 05 Δεκ 2009, 22:18

Eπειδή έχω απίστευτα νευρα κι επειδή το μυαλό μου είναι ακίμη θολωμένο, σχόλιο δε θα κάνω..
Σχόλια θα κάνω τη Δευτέρα το βράδυ στο ΠΑΟΚμανια ράδιο (http://89.238.146.146:7630/listen.pls)..

Το μόνο που θα πω ότι αυτός δεν είναι ο ΠΑΟΚ που θέλουμε να βλέπουμε..
Δεν αρκεί μόνο να λέμε μερικά σκληρά πράγματα μόνο στις ήττες, αλλά και στις νίκες..

ΒΑΡΙΑ ΒΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚ Η ΦΑΝΕΛΑ..

Αν συνεχιστεί το ίδιο τροπάριο, θα αναγκαστώ να γράψω και τη συνέχεια!!!!!
Κι αν νομίζετε ότι είμαι ισοπεδωτικός, μηδενιστής κι οτιδήποτε άλλο ας δει κι εδώ που τους τα έχωνα μια βδομάδα πριν και για πείτε μου αν άλλαξε κάτι στη γ@μημένη νοοτροπία και τον τρόπο σκέψης!!!!

ΕΛΕΟΣ ΡΕ..
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΠΑΟΚ-τυρί 1-0 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Maximus » Σάβ 05 Δεκ 2009, 22:26

Μ'αρεσει που ολοι κραζετε για την εμφανιση,''δεν ειναι ΠΑΟΚ αυτο που βλεπουμε'' και οτι ''η ομαδα δεν επιτιθεται με παιχτη παραπανω'' ,''κραταμε τους 3 βαθμους'' κλπ και κανεις δεν μενει ευχαριστημενος στην τελική...

Και το ερωτημα μου ειναι...

Κραζουμε που κραζουμε,δεν ειμαστε ευχαριστημενοι, αλλα ποιος φταιει ρε παιδι μου για αυτο που βλεπουμε;


Ποιος φταιει ρε παιδια; Ο Σακης ο περιπτερας;

Για εμενα γνωριζετε ποια ειναι η αποψη μου και ποιος ειναι ο ''στρατηγος'' που κουμανταρει την ομαδα και πρεπει να εμφυσησει νοοτροπια στους παιχτες...τελος παντων,ας μην επαναλαμβανομαι γιατι γινομαι κουραστικός...

Αφου εχουμε γινει ''τεχνοκρατες'' και ''ρεαλιστες'' τελευταια οι φιλαθλοι του ΠΑΟΚ, τοτε ας ειμαστε ευχαριστημενοι με τους 3 βαθμους και ας μην μας ενδιαφερει η εμφανιση...Παμε καλα λοιπον...
Άβαταρ μέλους
Maximus
 
Δημοσιεύσεις: 5944
Εγγραφή: Παρ 24 Απρ 2009, 08:58
Τοποθεσία: Σε ενα δυαρακι με παντοφλα και φασκομηλο...

Re: ΠΑΟΚ-τυρί 1-0 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Σάβ 05 Δεκ 2009, 22:28

gika έγραψε:Το μεταφέρω και εδώ...

Το πρώτο πράγμα που θέλω να πω είναι ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ μπράβο στην ομάδα της Λάρισας, η οποία ήρθε μέσα στην έδρα του τρίτου του πρωταθλήματος, έχοντας τρεις φορές μικρότερο μπάτζετ απο τον αντίπαλο της, έχοντας φάει κόκκινη κάρτα, και παρ' όλα αυτά μέχρι το 90 έπαιξε όσο καλύτερα μπορούσε με πάθος και έκανε ολόκληρη την Τούμπα να παγώσει στο τελυταίο 10λεπτο...

Το δεύτερο θέμα που θήγω, φυσικά αφορά τον ΠΑΟΚ που σήμερα ήταν παοκ... Ξεκινάει το ματς και βλέπεις τον ΠΑΟΚ να κλείνεται πίσω... Στην αρχή έκραξα, αλλά μετά σκέφτηκα ότι είναι έξυπνο γιατί έχεις παίκτες μέσα (κουτσια, βιειρί) που χτυπάνε στην κόντρα! Αυτό φάνηκε στο τρίτο λεπτό με το πέναλτυ που κερδίσαμε!! Μετά το γκολ όμως και εφόσον η Λάρισα σίγουρα θα έβγαινε μπροστά, ο ΠΑΟΚ έπρεπε να πιεσει και να τελειώσει το ματς, κάτι που ΚΑΚΩΣ δεν έγινε... Το δεύτερο ημίχρονο ήταν απο τα χειρότερα του ΠΑΟΚ τα τελευταία 3 χρόνια... Μία ομάδα με τρεις φορές μικρότερο μπάτζετ, με παίχτη λιγότερο και και και... μας έκλεισε πίσω και δεν μπορέσαμε να βγάλουμε ούτε μία σωστή αντεπίθεση... ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ...

Τριτο θέμα ακούει στο όνομα Παπασταμάτης... Μία λέξη μονο για αυτόν... ΑΝΙΚΑΝΟΣ...

ΥΓ: Ενα μεγάλο κρίμα για σήμερα και ένα ακόμα πιο μεγάλο ερωτηματικό...
ΥΓ2: Καλύτερα να χάναμε μπας και άνοιγε και καμιά μύτη... ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ...




Φίλε χωρίς να έχω τίποτα προσωπικό μαζί σου,την προηγούμενη φορά που πόνεσαν τα μάτια μας με τον ΠΑΟΚ στην Κομοτηνή και πήραμε ένα πακέτο ηρεμηστικά, εσύ μας έλεγες πάνω-κάτω πως είχες πάει για καφέ και τι ωραία μέρα που είχες περάσει, χωρίς να έχεις δει το ματς και ότι αφού κερδίσαμε να μην γκρινιάζουμε. Προκαταβολικά sorry αν σε μπερδεύω με άλλον.
Ανύπαρκτο κέντρο, χειρότερο του περσινού, όπου έτσι κι αλλιώς ο Γκαρσία έχασε τα μισά παιχνίδια λόγω καρτών. Υποστήριξη να δούμε που θα βγάλει
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5546
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: ΠΑΟΚ-τυρί 1-0 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό PARASANDALOS » Σάβ 05 Δεκ 2009, 22:29

τα κορδονια απο τα παπουτσια εφταιγαν....
Άβαταρ μέλους
PARASANDALOS
 
Δημοσιεύσεις: 5255
Εγγραφή: Παρ 14 Νοέμ 2008, 05:15
Τοποθεσία: ΔΕΝΤΡΟΠΟΤΑΜΟΣ

Re: ΠΑΟΚ-τυρί 1-0 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό paokovia » Σάβ 05 Δεκ 2009, 22:31

Maximus έγραψε:Μ'αρεσει που ολοι κραζετε για την εμφανιση,''δεν ειναι ΠΑΟΚ αυτο που βλεπουμε'' και οτι ''η ομαδα δεν επιτιθεται με παιχτη παραπανω'' ,''κραταμε τους 3 βαθμους'' κλπ και κανεις δεν μενει ευχαριστημενος στην τελική...

Και το ερωτημα μου ειναι...

Κραζουμε που κραζουμε,δεν ειμαστε ευχαριστημενοι, αλλα ποιος φταιει ρε παιδι μου για αυτο που βλεπουμε;


Ποιος φταιει ρε παιδια; Ο Σακης ο περιπτερας;

Για εμενα γνωριζετε ποια ειναι η αποψη μου και ποιος ειναι ο ''στρατηγος'' που κουμανταρει την ομαδα και πρεπει να εμφυσησει νοοτροπια στους παιχτες...τελος παντων,ας μην επαναλαμβανομαι γιατι γινομαι κουραστικός...

Αφου εχουμε γινει ''τεχνοκρατες'' και ''ρεαλιστες'' τελευταια οι φιλαθλοι του ΠΑΟΚ, τοτε ας ειμαστε ευχαριστημενοι με τους 3 βαθμους και ας μην μας ενδιαφερει η εμφανιση...Παμε καλα λοιπον...


Όλοι φταίνε και κανείς.
Υπάρχει ένα τιμ ανθρώπων που δουλεύουν για να φτιάξουν μια ομάδα.
Δεν χρειάζεται μετά από κάθε παιχνίδι να ψάχνουμε φταίχτες να κρεμάσουμε.
Άβαταρ μέλους
paokovia
 
Δημοσιεύσεις: 743
Εγγραφή: Κυρ 24 Φεβ 2008, 14:13
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΠΑΟΚ-τυρί 1-0 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό gika » Σάβ 05 Δεκ 2009, 22:35

Τολαρος, δεν με μπερδευεις...

Αν θυμάσαι αυτό που είπα τότε ήταν ότι ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΑ ΣΤΗΡΙΞΩ, προτιμώ να πάω για καφέ απο τα να χαλαστώ με την κακή εικόνα...

Δεν υπάρχει όμως περίπτωση ο ΠΑΟΚ να παίζει στην Τούμπα (ή και σε άλλο γήπεδο που να έχω πρόσβαση-λογο ηλικίας δεν μου είναι εύκολες οι εκδρομές) και γω να βγαίνω με γκόμενες για ποτά και γ@μήσια...

Αλλά αν μπορώ να κάνω κάτι να βοηθήσω την ομάδα (και όχι την Α ή Β καφετέρια) θα το κάνω... Και στα @@ μου οι γκόμενες... Για αυτό και πήγα γήπεδο! Και γι αυτό τώρα δεν βγαίνει η φωνή μου... Γιατί ΠΑΟΚ είσαι...
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17163
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: ΠΑΟΚ-τυρί 1-0 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό gika » Σάβ 05 Δεκ 2009, 22:38

Μάξιμε, έχε στο νου σου ότι ο Σάντος ήταν αυτός που έβγαλε κεντρικό για να βάλει επιθετικό... Οτι αυτός ήταν που έπαιξε 4-4-2 και αν οι παίχτες ήταν σοβαροί θα ήταν 4-2-4 (κουτσια, βιειρι, σακης, ζλάταν)... Ο Σάντος δεν κλείστηκε πίσω... Οι παίχτες έχουν αυτή τη γ@μημένη-μάπα ψυχολογία...

Μάλλον η Σάντη φταίει, αλλά ποιος τα βάζει μαζί της??? :opaokara: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17163
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: ΠΑΟΚ-τυρί 1-0 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Caballo Viejo » Σάβ 05 Δεκ 2009, 22:39

Πάλι χάλια, πάλι νίκη, πάλι τρίτοι... :cry:

Δεν θα γκρινιάξω, απλά θα πω χρειαζόμαστε επειγόντως έναν καλό επιτελικό χαφ. Γρήγοραααααααααααα!

Α, και λίγο φιλότιμο από τους παίχτες... :o
Άβαταρ μέλους
Caballo Viejo
 
Δημοσιεύσεις: 1637
Εγγραφή: Παρ 07 Αύγ 2009, 15:28
Τοποθεσία: Paokoslovakia

Re: ΠΑΟΚ-τυρί 1-0 σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Σάβ 05 Δεκ 2009, 22:40

ΟΚ, γράψε λάθος τότε
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5546
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

Επόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα SuperLeague 09-10

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες