3. Bryce Daren Moon

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Superleague και όλων των παρελλειπομένων...

Re: Bryce Moon

Δημοσίευσηαπό PAOK LARISSA » Δευτ 31 Αύγ 2009, 22:22

Μόλις το είδα και ξενέρωσα τρελλά.. Δανεικό από ομάδα που έχεις τους ίδιους στόχους και με οψιόν που δεν χτυπάς με τίποτα? Δεν με νοιάζει αν παιχτικά είναι σούπερ γιατί μεγάλη ομάδα με τέτοιες κινήσεις δεν γίνεσαι...
PAOK LARISSA
 
Δημοσιεύσεις: 275
Εγγραφή: Σάβ 21 Ιουν 2008, 13:36
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΛΑΡΙΣΑ

Re: Bryce Moon

Δημοσίευσηαπό gika » Δευτ 31 Αύγ 2009, 22:23

+Απειρο...

Επίσης πάντα ήθελα παίκτες killers στην ομάδα μου... :) :)
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17200
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Bryce Moon

Δημοσίευσηαπό eorptol » Δευτ 31 Αύγ 2009, 22:30

λαθος η ρητρα αν ειναι 2 κατ λαθος κινηση ελπιζω τουλαχιστον να βοηθησει στον
χρονο που θα ειναι στον ΠΑΟΚ....
αυτο δεν σημαινει οτι δεν συνεχιζω να στηριζω με ολες μου τις δυναμεις
τον ζαγορ...... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Bryce Moon

Δημοσίευσηαπό thrix » Δευτ 31 Αύγ 2009, 22:31

jibbie έγραψε:
agave έγραψε:ΥΓ. Όποιος ξαναπεί για το ατύχημα που είχε και ξαναειρωνευτεί, του εύχομαι να το πάθει κι αυτός. Γελοίοι.

ΠΑΟΚ


στα επιστρεφω φιλε!

ατυχημα προκαλεσε απο υπερβολικη καταναλωση αλκοολ, σκοτωσε ανθρωπο και την εβγαλε καθαρη..γιατι μπορεσε να το κανει σε μια χωρα οπως η Ν.Αφρικη..με τα λεφτα του.


Ούτε στον εχθρό μου δεν εύχομαι να βρεθεί στη θέση του. Κοιταχτείτε όλοι όμως στον καθρέφτη και πείτε μου ότι σε μας ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΠΟΤΕ να συμβεί αυτό. Εμείς με το αλκοόλ είμαστε τσακωμένοι και βέβαια δεν οδηγούμε ποτέ μετά από κανα δύο τρια τέσσερα ποτηράκια ΠΟΤΕ.

Αδερφέ τι ακριβώς ξέρεις (ή φαντάζεσαι) για τη Νότια Αφρική και λες ότι καθάρισε με τα λεφτά του???? Το ξέρεις με σιγουριά και πετάς τη λάσπη για έναν άνθρωπο? Ξέρεις για παράδειγμα με σιγουριά ότι στην Ευρώπη θα ήταν σίγουρα στη φυλακή για κάτι αντίστοιχο?
Αν τα ξέρεις σίγουρα όλα αυτά, τότε πάω πάσο, χτύπα τον όσο ποιο δυνατά μπορείς (γιατί σε παίρνει). Αν όμως ειλικρινά δεν τα ξέρεις σίγουρα, τότε το ελάχιστο που οφείλεις είναι να το ψάξεις λίγο πριν μιλήσεις.

Αυτό που κάνεις εσύ και οι υπόλοιποι είναι ΑΙΣΧΡΟ το λιγότερο.
Άβαταρ μέλους
thrix
 
Δημοσιεύσεις: 1311
Εγγραφή: Τρί 05 Αύγ 2008, 13:16

Re: Bryce Moon

Δημοσίευσηαπό gash04 » Δευτ 31 Αύγ 2009, 22:32

Να κάνω συγχώνευση το τόπικ του Δάρλα?
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: Bryce Moon

Δημοσίευσηαπό agave » Δευτ 31 Αύγ 2009, 22:33

jibbie έγραψε:χαλαρος ειμαι αδερφε..απλα φορτωσα με τις καταρες του agave για πλακιτσες που γινονται καθημερινα..εκτος κι αν εχει αναλαβει ρολο ψυχολογου του μουν..


Τι λές ρε μάν? Ψυχολόγος δεν είμαι. Ψυχολόγο θα χρειαστούμε όλοι μας όμως αν συνεχιστούνε οι μαλακίες. Ακόμα δεν ήρθε παίχτης στον ΠΑΟΚ μας και ξεκίνησαν τα "προσοχή όταν πιάνει τιμόνι" και "πίνει λίγο παραπάνω" και "είναι φονιάς" και ξύσταρκίδιασουμετογκασμά.

Πάμε καλά? Δεν πιστεύω να ήθελε κανείς να είναι στη θέση του και να χαβαλεδιάζει ο κόσμος με κάτι τόσο σοβαρό.

Και στο κάτω κάτω, δεν τον πήραμε για οδηγό του λεωφορείου. Για παίχτη τον πήραμε και νομίζω οτι έτσι πρέπει να του συμπεριφερόμαστε. Κακές στιγμές μπορούν να συμβούν στον καθένα. Έχουμε και νεκρούς απο ατυχήματα. Και αδέρφια και παίχτη. Μην χτυπάτε σε τόσο ευαίσθητα ζητήματα. Όχι εσύ τουλάχιστον που είσαι και καλό παοξάκι. Δεν αναφέρομαι στους φελλούς.
Άβαταρ μέλους
agave
 
Δημοσιεύσεις: 1017
Εγγραφή: Κυρ 21 Σεπ 2008, 16:39
Τοποθεσία: Σαλλλονίκη

Re: Bryce Moon

Δημοσίευσηαπό erevos187 » Δευτ 31 Αύγ 2009, 22:34

thrix έγραψε:-
- Αν δεν τον παίρναμε η άλλη λύση ποια ήταν???? Εγώ δεν παίζω δεξί μπακ αν και φτηνός.



Thrix ο βρυζας με nickname ειμαι παιρνα αυριο απο τουμπα να δουμε τι θα κανουμε :) :) :) :) :) :) :)
erevos187
 
Δημοσιεύσεις: 519
Εγγραφή: Τετ 09 Ιούλ 2008, 22:18
Τοποθεσία: ΘΥΡΑ 6

Re: Bryce Moon

Δημοσίευσηαπό thrix » Δευτ 31 Αύγ 2009, 22:35

jibbie έγραψε:το κοντρα μας παρουσιαζει ως το νεο ΟΦΗ..τροφη για σκεψη :shock:


Το σκέφτηκα και σου απαντάω. Χέστηκα πως με παρουσιάζει το κόντρα και το κάθε κόντρα που θέλει να ικανοποιήσει τον κάθε βάζελο να μην αρχίσει να κράζει που έμεινε η ομάδα του τελείως γυμνή στην άμυνα δεξιά.
Αν δεν κάνω λάθος μέχρι τώρα ήταν όλα "κωλοφυλλάδες", ξαφνικά τί άλλαξε?
Άβαταρ μέλους
thrix
 
Δημοσιεύσεις: 1311
Εγγραφή: Τρί 05 Αύγ 2008, 13:16

Re: Bryce Moon

Δημοσίευσηαπό Rizla » Δευτ 31 Αύγ 2009, 22:37

Μα καλα τιποτα δεν καταλαβαινεις?
Κωλοφυλλαδες ειναι οταν γραφουν σχολια κολακευτικα οταν γραφουν υποτιμητικα ειναι αντικειμενικες....
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Bryce Moon

Δημοσίευσηαπό Guest » Δευτ 31 Αύγ 2009, 22:38

Διακρινω γενικα μια ητοπαθεια(ετσι το λεω εγω αλλος μπορει να το πει ποδοσφαιρικο πολιτισμο) στα ΠΑΟΚια γενικοτερα.Αλλαξαμε (οχι ολοι ευτυχως)πολυ.παιρνουμε παικτη(τον χειροτερο για μενα)απο τον παναθηναικο για να ψηθει σε εμας και τον καλωσοριζουμε...Σε λιγο θα γινουμε κ αδερφικα σωματεια κ θα χαιρομαστε κιολας..(δαρλας χαραλαμπιδης τσιγγας)εκαναν εδω το αγροτικο τους και τωρα ο μουν...και εμεις τσιμουδια..Αλλα ειπαμε πρεπει να γινουμε ευρωπαιοι χωρις ρετσινα στα χερια αλλα με σπορακια κ φωτογραφικες μηχανες....
*Sorry αν κουρασα
Guest
 

Re: Bryce Moon

Δημοσίευσηαπό thrix » Δευτ 31 Αύγ 2009, 22:40

Που θα πάει θα καταλάβω, μικρός είμαι άλλωστε ακόμα... :) :) :)
Άβαταρ μέλους
thrix
 
Δημοσιεύσεις: 1311
Εγγραφή: Τρί 05 Αύγ 2008, 13:16

Re: Bryce Moon

Δημοσίευσηαπό vanroy » Δευτ 31 Αύγ 2009, 22:41

thrix έγραψε:- Είναι καλός παίκτης (δεν λέω σούπερ αλλά καλός είναι)

Κρατάω μόνο αυτό bro. Μου φτάνει. Καταραμένη φτώχεια γαρ, ελέω 4-4-2 χωρίς εξτρεμ(!), χάσαμε την παικτούρα (Γιούρκας), χασάμε τα αυγά και τα πασχάλια. Και τώρα θα πορευτούμε με τον Μουν που μια χαρά παίκτης είναι.


..αλλά η μόνη ένσταση είναι: δανεικός; από θεωρητικά ανταγωνιστική ομάδα; Δηλαδή ειδατε ποτέ ο παο να παίρνει δανεικό από πσοφ; Ο ΠΑΟΚ από αρη και το αντίστροφο;Ομάδες με τον διο στόχο πως είναι δυνατόν να παίρνουν δανεικό από τον ανταγωνιστή τους; Αρα δεν έχουμε τον ίδιο στόχο με παο και οσφπ. Ακόμη..

όμως ο παίκτης είναι καλός και θα βοηθήσει να παίξουμε πιο επιθετικά. Θα μας βοηθήσει να πετύχουμε το στόχο μας που είναι η καθιέρωση της 3ης θέσης. Είπαμε.. η ευρωπαική αποτυχία πήγε τον προγραμματισμό και τον πρωταθλητισμό λίγο πιο πίσω..ε και τι έγινε; Το πρωτάθλημα ο Ζαγοράκης θα μας το φέρει. Και όσο στηρίζουμε στα δύσκολα τόσο πιο γρήγορα θα μας το φέρει..αρκεί να μαθαίνουν και από τα λάθη τους..
Άβαταρ μέλους
vanroy
 
Δημοσιεύσεις: 545
Εγγραφή: Κυρ 30 Νοέμ 2008, 03:26
Τοποθεσία: Salonica Outskirts

Re: Bryce Moon

Δημοσίευσηαπό paokovia » Δευτ 31 Αύγ 2009, 22:43

Χεστήκαμε τι κάνουν και τι σκεπτικά έχουν οι άλλοι...εμείς κοιτάμε να κάνουμε τη δουλειά μας...είχαμε μια τρύπα και την κλείσαμε.
Άβαταρ μέλους
paokovia
 
Δημοσιεύσεις: 743
Εγγραφή: Κυρ 24 Φεβ 2008, 14:13
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Bryce Moon

Δημοσίευσηαπό ntinos » Δευτ 31 Αύγ 2009, 22:45

Θα τρελαθώ σε λέω!!!!!


:) :) :)
Alle warten auf das Licht...
Άβαταρ μέλους
ntinos
 
Δημοσιεύσεις: 388
Εγγραφή: Δευτ 14 Ιαν 2008, 13:44
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: Bryce Moon

Δημοσίευσηαπό PARASANDALOS » Δευτ 31 Αύγ 2009, 22:46

για τον λογο λεμε που μας τον στελνει ο βαζελος σε εμας .......

ο οποιος ειναι και αληθινος....

ε δε νομιζω να ειναι κ οτι καλυτερο για την ομαδα αυτο δε μας κολακευει καθολου.......

να παιρνουμε παιχτη ο οποιος εχει προβληματα ........κ δεν εχει την καλυτερη ψυχολογια....

εμεις θελουμε να παιξει μπαλλα κ οχι να ρισκαρουμε δεν ειναι κ λιγα 200 000.........να πανε χαμμενα...

τρυπα εχουμε κ πρεπει να την κλεισουμε καλα......... οχι να μπαζει ομως......


αλλωστε το κλιμα στην ομαδα δεν ειναι κ στα καλυτερα του
Άβαταρ μέλους
PARASANDALOS
 
Δημοσιεύσεις: 5255
Εγγραφή: Παρ 14 Νοέμ 2008, 05:15
Τοποθεσία: ΔΕΝΤΡΟΠΟΤΑΜΟΣ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα SuperLeague 09-10

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης