Razvan Lucescu IV

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Razvan Lucescu IV

Δημοσίευσηαπό James Moriarty » Τρί 21 Μάιος 2024, 00:18

Δεν είμαι ούτε υπέρ τού ΛΟΥΤΣΕΣΚΟΥ ούτε κατά τού..

Είμαι ΠΑΟΚ. Φέτος το λοιπόν αυτός ο προπονητής ανέβασε κατά πολύ την αξία του ..

Πήρε όλο τό βάρος τής ομάδας πάνω του . Κέρδισε την εμπιστοσύνη από έναν άνθρωπο πολύ δύσκολο τόν ΙΒΑΝΕ..

Δεν δίστασε νά αφήσει έξω παίκτες επιπέδου Πανσερραϊκού Έλληνες οι οποίοι ΔΕΝ κάνουν για τόν ΠΑΟΚ όπως ο Λυράτζης,τσιγαρας, Τζίμας που ΔΕΝ είναι ακόμα έτοιμος (προσωπική μου εκτίμηση κ με κάθε σεβασμό στα παιδιά που γουστάρουν Τζίμα, είναι ότι ποτέ δεν θα μπορέσει να γίνει "παίκτης Λουτσεσκου")..

Μόνο αν δωθεί σέ κάποια φιλική ομάδα προς εμάς με 2 όρους.
Α. Να παίζει βασικός καί Β. Η ομάδα να παίζει με play style με τον παίκτη να είναι συμμετοχικός.
Δεν είναι ΚΟΛΛΗΜΑ τού ΛΟΥ πολλές ομάδες παίζουν με φορ πού δημιουργεί ..
Δεν δίστασε να βγάλει τον Ιωάννη εκτός βάζοντας τον Μουργκ κάνοντας εκπληκτικά παιχνίδια και από την ώρα πού ανανεωσε δεν θυμάμαι νά έκανε καλό ματς..

Πάμε παρακάτω. Ενα κακο για μένα, καλό για άλλους είναι ότι ο ΛΟΥ δεν θέλει πολλές αλλαγές..
Πολύ σωστό εν μέρη. Όταν όμως δεν σού έχουν βγεί μεταγραφές, θεωρώ ότι αυτοί θέλουν ΑΛΛΑΓΗ.

Για παράδειγμα ως παρατηρητής εχθές είδα να πανηγυρίζουν όλοι όι παίκτες τού ΠΑΟΚ με 50-60 χιλιάδες κόσμο κ είδα νά πιάνει τον ΟΖ που θεωρώ ότι είναι η χειρότερη μεταγραφή
(με αγορά εννοώ) όχι δανεικός έχοντας κάνει φέτος 7-8 ματς καλά και τέλος πάντων να τού λέει κάτι ο ΛΟΥΕκ αυτός ήταν κάπως νευριασμένος..
Ο άλλος παίκτης που θεωρώ πολύ overrated κ τρώει πολύ σπρώξιμο από τους ΑΡΔ είναι ο Κεντζιορα, από τόν όποιο δεχτηκαμε αρκετά γκολ. Τρία πού μου έρχονται είναι η λάθος πάσα στο ληκι και πολύ κακό μαρκάρισμα του μετά συν τού Αντόνιο. Φταικτης ο Αντόνιο..
Στο γκολ με Λαμία στα πλέι οφ έμεινε τελευταίος παίκτης κ όντας αδύναμος κ αδύνατος για σέντερ Μπακ ο άλλος έβαλε ένα εύκολο γκολ.. Με την Ντιναμό Ζάγκρεμπ κάνει κωμικό λάθος και γίνεται 3-1 .. Αν ψάξω να βρω κ άλλα θα βρώ πολλά.
Δεν είναι κακός παίκτης. Θα τόν ήθελα για τρίτο αλλά ο παίκτης ζητάει το εξωφρενικό ποσό τού 1,2 όταν πολύ καλύτερα σέντερ μπακ στην Ελλάδα παίρνουν λιγότερα.
Επισης ως αποτυχημένο full back δεν μπορεί νά κάνει BUILD UP. Ανεπίτρεπτο..
Έχει βέβαια αλλά καλά ο παίκτης αλλά η αξία του με τα λεφτά που ζητάει κ ξαναλέω τρώει πολύ σπρώξιμο από ΑΡΔ. δεν συνδράμουν ..
Ως παρατηρητής θα :lol: βλέπω ότι ό ΛΟΥ τον(Ε) γουστάρει..
Αν πουληθεί ο Κουλιε κάτι πού κστεμε δυστυχώς θα γίνει (είναι ο μόνος Ελλην παίκτης πού όσο είμαι στο φόρουμ αξίζει) θά πρέπει νά έρθει ένα τανκζ με απίστευτα χαρακτηριστικά στοιχεία ..
Τέλος πάντων για να το τελειώνω κάνοντας μια απίστευτη χρόνια, παίζοντας εκπληκτικό ποδόσφαιρο με τις μικρές ομάδες, έχοντας φτάσει στους 8 τού Conference για 2η φορά κ στα play κάνοντας το 4 στα 4 έχοντας τα περισσότερα παιχνίδια με τους λιγότερους παίκτες κ με Εκονγκ τραυματία συν τον Αντόνιο που δεν βγήκε,το πρωτάθλημα είναι του ΛΟΥΤΣΕΣΚΟΥ..
Αυτό που θέλω είναι να μήν μείνουν όι 3 παίκτες πού προείπα κ να έρθουν ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ..
They don't know me son.They don't know me son.
They don't know me son.They don't know me son.
David Goggins ..
Άβαταρ μέλους
James Moriarty

Δημοσίευσηαπό AlxNeapoli1 » Τρί 21 Μάιος 2024, 00:46

theo-drama έγραψε:Κατόπιν εορτής.
Μια χαρά κατάλαβε ....

Ωραια, οποτε δε δεχεστε την παραδοχη λαθους μου και θελετε να συνεχισουμε. Κανενα προβλημα. Μετα μην κλαιγεστε για υφος κλπ.
Κατοπιν εορτης ναι. Ειπα και πριν το ματς οτι νιωθω περηφανος και γεματος απο την ομαδαρα αλλα ουτε εσυ ουτε κανα 2 ακομα μεσα και ο μπαρκαρουτσος διαλεξατε αν το διαβασετε, απλα για να τρεξετε να την "πειτε".
Συνεχιστε τις μπηχτες αφου εχετε τετοια διαθεση, εγω προσωπικα παραδεχτηκα το λαθος μου αλλα δε θα κατσω να σας διαβαζω κιολας απραγος
Άβαταρ μέλους
AlxNeapoli1

Δημοσίευσηαπό lamosas » Τρί 21 Μάιος 2024, 09:26

Πολύ μικρή η ρήτρα στο νέο συμβόλαιο. Μην έχουμε πάλι επανάληψη των προηγούμενων
Άβαταρ μέλους
lamosas
Bet Guru 2024

Δημοσίευσηαπό Napoli4 » Τρί 21 Μάιος 2024, 09:37

2εκ για ομάδες δυτικής Ευρώπης
4εκ για τις υπόλοιπες, για όποιον δεν το είδε

Πιστεύω δεν θα έχουμε πρόβλημα φέτος.
Πλέον ο στόχος είναι το τσου Λου, αν έχει επιτυχίες και εκεί ίσως ανοίξει κουβέντα, αλλά είναι πολύ μακριά.
Ίδια λάθη δεν θα τα επαναλάβουμε, σε ένα κομβικό καλοκαίρι για την ομάδα.
La vita degli ultras si sà, conosce soltanto due legge, coerenza e mentalità
Κι αν στην ζωή αλλάξαν όλα...
Άβαταρ μέλους
Napoli4

Δημοσίευσηαπό jibbie » Τρί 21 Μάιος 2024, 10:38

renegade έγραψε:Όπως είπε και κάποιος...ο λουτσέσκου κατουράει κ οι ΠΑΟΚτσιδες πίνουν αγιασμό

Εσυ ειδικά μετά τα όσα είπες φέτος, απορώ που έχεις μούτρα και λες τέτοια πράγματα. Να στο πω όσο πιο ευγενικά μπορώ, ντροπή σου.
Άβαταρ μέλους
jibbie

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Τρί 21 Μάιος 2024, 10:44

Με άλλον προπονητή στον πάγκο, πρωτάθλημα δεν παίρναμε φέτος. Νομίζω είναι ξεκάθαρο.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica

Δημοσίευσηαπό Maxpaok » Τρί 21 Μάιος 2024, 11:08

τόσες γκέλες, τόσες γκρίνιες αλλά κυρίως μετά την λαμία πως το γύρισε? το κάτι παραπάνω από το μισό μερίδιο δικό του και το υπόλοιπο όλων των άλλων.
Maxpaok

Δημοσίευσηαπό Psaras » Τρί 21 Μάιος 2024, 11:11

jibbie έγραψε:
renegade έγραψε:Όπως είπε και κάποιος...ο λουτσέσκου κατουράει κ οι ΠΑΟΚτσιδες πίνουν αγιασμό

Εσυ ειδικά μετά τα όσα είπες φέτος, απορώ που έχεις μούτρα και λες τέτοια πράγματα. Να στο πω όσο πιο ευγενικά μπορώ, ντροπή σου.

εισαι αδικος jibbie και στο λεω εγω που εφαγα φετος ωρες να γραφω σε αυτο το τοπικ υπερ του Λουτσε.
o rene προεβαλε επιχειρηματα, τα οποια τα χιλιοσυζητησαμε εδω. Αλλο κριτικη και συζητηση και αλλο το κανω που®®να οπως το εκαναν αλλοι (οι οποιοι πονανε αντι για να χαιρονται με το πρωταθλημα, ξερετε ολοι ποιοι). Μακαρι ολοι με τους οποιους διαφωνουμε να ειχαν το επιπεδο του rene ή του gika κτλ.
Sio tu kwamba tuna bahati kuwa karibu sana na Uropa. Maisha ni kama haya, basi niende wapi? Bongo bahati mbaya Hollywood yetu Masaki Usishangae natamba a' fu wewe hauna chambi. Mi' mwembamba ila napiga show za kitambi Bongo bahati mbaya Bongo bahati mbaya Bongo bahati mbaya
Άβαταρ μέλους
Psaras

Δημοσίευσηαπό jibbie » Τρί 21 Μάιος 2024, 11:18

Διαφωνώ, και δεν έχω καμία διάθεση να μπω στη διαδικασία. Τα γραπτά εδώ είναι για οποιον τα θέλει. Καλή συνέχεια.
Άβαταρ μέλους
jibbie

Δημοσίευσηαπό Maxpaok » Τρί 21 Μάιος 2024, 11:36

ο ρενέ πράγματι ήταν από τους φίλους που δεν πίστευε στον λούτσε, έγραφε για την επόμενη ημέρα χωρίς αυτόν.
είχε τα δικά του επιχειρήματα. σωστά, λανθασμένα. ωστόσο ποτέ, δε νομίζω να μου ξέφυγε κάτι, δεν έγραψε για "ρουμάνος, κλεφτοκοτάς, τον πούλο" κι άλλα απαράδεκτα επίθετα.
όλοι δεν μπορούμε να έχουμε τις ίδιες απόψεις αλλά μπορούμε να είμαστε πιο κόσμιοι και συνετοί στον λόγο μας.
δε νομίζω να έχει σημειώσει κάτι απρεπή.
στα σχόλια μεταξύ αγώνων έχουν καταγραφεί απείρου κάλους επίθετα και χαρακτηρισμοί
Maxpaok

Δημοσίευσηαπό PAOK1LIFE » Τρί 21 Μάιος 2024, 11:40

Έβγαλε θέμα Λουτσέσκου το Μετροπολις λόγο μικρής ρήτρας. Υπάρχει τέτοιο ? Και στο φινάλε τι θα ζούμε με τον φόβο ? Οποιος θέλει να φύγει ας φύγει. Και στο φινάλε κανείς δεν είναι ανώτερος από τον ΠΑΟΚ . Ο ΠΑΟΚ θα υπάρχει για πάντα και εμείς όλοι να φύγουμε θα έρθουν άλλοι. Τώρα αμα φάμε έναν μήνα να συζητάμε τι θα γίνει αν έρθει η Γιουβέντους πχ και πάρει τον Λουτσέσκου δεν έχει νόημα.
Άβαταρ μέλους
PAOK1LIFE

Δημοσίευσηαπό joshua » Τρί 21 Μάιος 2024, 11:44

Δεν ξερω αν ο ρενε αναφερεται σε μενα που εγραψα οτι ο Λουτσεσκου με κατουρησε στη μαπα,η αληθεια ομως ειναι πως οταν ενας προπονητης κατακταει τους 2 απο τους 4 τιτλους της ομαδας σε 100 χρονια ιστοριας ,τον εναν με τις καλυτερες δυνατες προυποθεσεις,τον δευτερο με καλες αλλα οχι καλυτερες απο τους ανταγωνιστες ,τοτε παρα τα οσα μπορει να του εχεις καταλογισει κατα καιρους,δικαιως η αδικως,οφειλεις να καταπιεις τη περηφανια σου και να υποκλιθεις.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua

Δημοσίευσηαπό AlxNeapoli1 » Τρί 21 Μάιος 2024, 11:48

PAOK_Antarctica έγραψε:Με άλλον προπονητή στον πάγκο, πρωτάθλημα δεν παίρναμε φέτος. Νομίζω είναι ξεκάθαρο.

Συμφωνω
Άβαταρ μέλους
AlxNeapoli1

Δημοσίευσηαπό AlxNeapoli1 » Τρί 21 Μάιος 2024, 11:52

Napoli4 έγραψε:2εκ για ομάδες δυτικής Ευρώπης
4εκ για τις υπόλοιπες, για όποιον δεν το είδε

Πιστεύω δεν θα έχουμε πρόβλημα φέτος.
Πλέον ο στόχος είναι το τσου Λου, αν έχει επιτυχίες και εκεί ίσως ανοίξει κουβέντα, αλλά είναι πολύ μακριά.
Ίδια λάθη δεν θα τα επαναλάβουμε, σε ένα κομβικό καλοκαίρι για την ομάδα.

Για μενα δεν ειναι το θεμα η ρητρα. Ο Ρασβαν δεν εχει οικονομικο θεμα.
Θα φανει απο τον ιδιο αν θελει να φυγει η οχι. Συμβολαιο μεχρι το 27 εχει
Άβαταρ μέλους
AlxNeapoli1

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 21 Μάιος 2024, 12:00

Paokmania podcast, πρωταθληματικό επεισόδιο 17!

Ακούτε από YouTube & Spotify, like, subscribe, σχόλια και share στους φίλους σας!!
Και 5 αστεράκια στο Spotify!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης