Rytas Vilnius - ΠΑΟΚ 82-63 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους ευρωπαϊκούς αγώνες του Δικεφάλου και όλων των παραλειπομένων...

Re: Rytas Vilnius - ΠΑΟΚ 82-63 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 19 Ιαν 2023, 23:47

Γέρο μου, αν ο ΠΑΟΚ δεν ήταν ανώνυμη εταιρεία (ΚΑΕ στην προκειμένη) δεν θα είχαμε χρέη. Θα είχαμε και σταθερές συμμετοχές στην Ευρωλίγκα κάθε χρόνο..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47047
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Rytas Vilnius - ΠΑΟΚ 82-63 Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 20 Ιαν 2023, 02:43

Ευχαριστούμε την ομάδα που έκλεισε στόματα όσων πέρσι την άνοιξη έλεγαν "τι δουλειά έχουμε στην Ευρώπη, θα γίνουμε περίγελος".
Ήδη έκλεισαν τα στόματα των "μακάρι να σώσουμε την κατηγορία, θα κλάψουμε φέτος".

Μπράβο για το πανέμορφο ευρωπαϊκό ταξίδι! Η ομάδα χωρίς πόιν γκαρ, χωρίς καλό προπονητή, χωρίς ψηλό άνω των 2.07 (Καλλιοντζής, ετών 17), χωρίς λαό, χωρίς διαιτησία υπέρ, αλλά με μισό εκατομμύριο ευρώ ρόστερ, κατάφερε να φτάσει στα play-ins, μια νίκη μακριά από τους 16 του Basketball Champions League! :opaokara:

BCL, ραντεβού του χρόνου. Εύχομαι με καλύτερους διαιτητές, γιατί...


Εικόνα



Highlights:




Full game:




Press conference:




Backstage:





Θανάση, ευχαριστούμε!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47047
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Champions League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης