21. Γιώργος Καμπερίδης

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Γιώργος Καμπερίδης

Δημοσίευσηαπό obanebane » Σάβ 24 Απρ 2021, 01:24

Ο Μπαλογιάννης των φτωχών,μιας και πιάσαμε σε άλλο τοπικ τα παλιά.
Πρέπει να δυναμώσει το σώμα του,χρειάζεται λίγη δύναμη ακόμα.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Γιώργος Καμπερίδης

Δημοσίευσηαπό Shivaspace » Σάβ 24 Απρ 2021, 16:01

Κι εμένα ο Μοικανός με έρχεται στο μυαλό, μόνο που εκείνος, εκτός απ το φαρμακερό χέρι, αν τον άφηνες το πρώτο βήμα κατέβαζε τη μπασκέτα με τόμαχοκ! Πρέπει να ήταν και λίγο ψηλότερος όμως.

Ο Καμπερίδης έχει βοηθήσει αρκετά αλλά καθαρά σαν ρολίστας. Για κάτι παραπάνω πιστεύω χρειάζεται πολύ δουλειά ώστε ν αποκτήσει τη σωματική δύναμη για να κινείται με μεγαλύτερη αυτοπεποίθηση προς τη ρακέτα και να τελειώνει εύκολα ορισμένες φάσεις μέσα στον αγώνα.

Σωστή κίνηση, περιμένουμε περισσότερα απ τον παίχτη!! :nairepaok:
Άβαταρ μέλους
Shivaspace
 
Δημοσιεύσεις: 3089
Εγγραφή: Πέμ 10 Σεπ 2020, 14:19

Re: Γιώργος Καμπερίδης

Δημοσίευσηαπό dragon » Σάβ 24 Απρ 2021, 17:33

Ο μπαλογιαννης από το 97 ως το 99 ήταν ευκολάκι ο καλυτερος Έλληνας στη θέση του
Άβαταρ μέλους
dragon
 
Δημοσιεύσεις: 4478
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2017, 18:42
Τοποθεσία: Ναυπλιο

Re: 21. Γιώργος Καμπερίδης

Δημοσίευσηαπό renegade » Σάβ 24 Απρ 2021, 18:44

Θεωρώ ότι μαζί με Μπουντούρη είναι οι πιο υποτιμημένοι Έλληνες στη συνείδηση του κόσμου
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14126
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: 21. Γιώργος Καμπερίδης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 07 Νοέμ 2021, 15:27



Ποντιακά πριν κάθε αγώνα ο αρχηγός!!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 21. Γιώργος Καμπερίδης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 16 Φεβ 2022, 21:25

«Η Εθνική Ανδρών μετράει αντίστροφα για το δεύτερο «παράθυρο» των προκριματικών για το Παγκόσμιο Κύπελλο 2023, στο οποίο θα αντιμετωπίσει δύο φορές την Τουρκία. Την Παρασκευή 25/2 στο Ολυμπιακό Κέντρο των Ανω Λιοσίων και την Δευτέρα 28/2 στο Σινάν Ερντέμ της Κωνσταντινούπολης.
Εν όψει αυτών των δύο αναμετρήσεων, δηλώθηκαν στη FIBA 24 παίκτες, εκ των οποίων θα προκύψουν οι επιλογές του προπονητή Σωτήρη Μανωλόπουλου για την προετοιμασία που είναι προγραμματισμένη να αρχίσει την Δευτέρα 21/2 και για τις δύο αναμετρήσεις.

Οι 24 παίκτες είναι οι: Δημήτρης Αγραβάνης (Μπρομηθέας), Νίκος Γκίκας (Μπρομηθέας), Κωστής Γόντικας (Ιωνικός), Βασίλης Καββαδάς (βάζελος), Δημήτρης Κακλαμανάκης (Λαύριο), Νικ Καλάθης (Μπαρτσελόνα), Παναγιώτης Καλαϊτζάκης (Λιετκαμπέλις), Γιώργος Καμπερίδης (ΠΑΟΚ), Λεωνίδας Κασελάκης (βάζελος), Δημήτρης Κατσίβελης (Μπεριστέρι), Γιάννης Κουζέλογλου (αεχ), Γιαννούλης Λαρεντζάκης (Αναπτυξιακός), Μιχάλης Λούντζης (Αναπτυξιακός), Βασίλης Μουράτος (Λαύριο), Λευτέρης Μποχωρίδης (βάζελος), Δημήτρης Μωραϊτης (Μπεριστέρι), Γιώργος Παπαγιάννης (βάζελος), Κώστας Παπανικολάου (Αναπτυξιακός), Γιώργος Πρίντεζης (Αναπτυξιακός), Νίκος Ρογκαβόπουλος (Μπρομηθέας), Κώστας Σλούκας (Αναπτυξιακός), Γιώργος Τσαλμπούρης (Απόλλωνας Πάτρας), Δημήτρης Φλιώνης (αεχ), Νίκος Χουγκάζ (βάζελος)».
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 21. Γιώργος Καμπερίδης

Δημοσίευσηαπό palok » Παρ 18 Φεβ 2022, 09:01

τον Μακαρά πότε θα τον πάρει τον μακαρά?
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: 21. Γιώργος Καμπερίδης

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Παρ 26 Αύγ 2022, 14:21

Καμπερ με ηλεκ πατινι παει στο παλατακι. Τρελοκομειο ή ... φτωχια καταραμενη?
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: 21. Γιώργος Καμπερίδης

Δημοσίευσηαπό chri5ti9 » Παρ 26 Αύγ 2022, 16:49

Μάλλον στον Αη Γιάννη θα του νοικιάζουν και αυτόν όπως τον Νωντα . Γιατί να κάψει Βεντζινα μέχρι εκεί ;


Sent from my iPhone using Tapatalk
Λαρυγγια στα τσιμεντα και ψυχη στα καγκελα
Άβαταρ μέλους
chri5ti9
 
Δημοσιεύσεις: 2311
Εγγραφή: Κυρ 21 Νοέμ 2010, 17:11
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Re: 21. Γιώργος Καμπερίδης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 20 Δεκ 2022, 23:36

Πρώην μπασκετμπολίστας. Ας δοθούν τα λεπτά του σε έναν πιτσιρικά που παίρνει βασικό μισθό.. Τα 1000 ή 1500 ευρώ του Καμπερίδη μπορούν να πάνε και αλλού.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 21. Γιώργος Καμπερίδης

Δημοσίευσηαπό palok » Τετ 21 Δεκ 2022, 09:06

είναι ackward πλέον η παρουσία του. ή όλο αυτό θα βγάλει κάπου ή πουθενά. μέση λύση δεν υπάρχει.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: 21. Γιώργος Καμπερίδης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 21 Δεκ 2022, 13:53

Μα είναι κάθε χρόνο χειρότερος, δεν καταλαβαίνω σε τι βοηθάει. Ίσως να έχει να κάνει με τα αποδυτήρια κτλ, οκ, αυτό το δέχομαι.. Αλλά στο παρκέ...μηδέν.


Χθες μπήκε και έκανε cardio, σε 06:27 έκανε ένα φάουλ και έχασε ένα τρίποντο. Όλα τα άλλα στατς, μηδέν.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 21. Γιώργος Καμπερίδης

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τετ 21 Δεκ 2022, 21:30

Δε νομιζω οτι ειναι χειροτερος απ οταν ηρθε απλα το μυαλο του ειναι αλλου γι αλλου.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: 21. Γιώργος Καμπερίδης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 21 Δεκ 2022, 22:18

Όταν ήρθε ήμουν μπάρκο, αλλά είχα την εντύπωση ότι έβαζε καναδυό τριποντάκια ανά αγώνα. Τώρα ούτε αυτό.

Σήμερα στο αεροπλάνο κοιμόταν πριν καν απογειωθούν...κουράστηκε πολύ :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 21. Γιώργος Καμπερίδης

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Πέμ 12 Ιαν 2023, 16:53

Επιτελους πηρε μπρος.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης