ΠΑΟΚ - Απόλλων Πατρας 97-60 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

MVP

Τσιακμάς
4
25%
Riley
1
6%
Hands
4
25%
Franke
1
6%
Sibert
2
13%
Polley
1
6%
Σαλούστρος
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Καμπερίδης
2
13%
Μαργαρίτης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Σλαφτσάκης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Χρηστίδης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Renfro
1
6%
 
Σύνολο ψήφων : 16

Re: ΠΑΟΚ - Απόλλων Πατρας 97-60 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό montekristo » Δευτ 09 Ιαν 2023, 11:02

Δεν διαφωνω αν και το μπασκετ
δεν μπορει να συγκριθει με το
ποδοσφαιρο σε καμια περιπτωση.-

Στα μεσα ομως της δεκαετιας του '90
ηταν σιγουρα πολλες περισσοτερες
(απο οσες ειναι οι τωρινες εννοω) οι
ομαδες που επαιζαν "το ιδιο μπασκετ"!
#FREEΠΟΡΚΥ-5
montekristo
 
Δημοσιεύσεις: 3990
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 16:33

Re: ΠΑΟΚ - Απόλλων Πατρας 97-60 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό palok » Δευτ 09 Ιαν 2023, 11:14

eντάξει ο προφανής λόγος είναι η τεράστια διαφορά στα μπάτζετ. Και παλιά υπηρχαν, αλλά τώρα το πράγμα σταδιακά ανεβαίνει (δλδ ο ΠΑΟΚ του 93, τρίτη καλύτερη ομάδα στην Ευρώπη, έδωσε 2-3 φορές απλα΄μεγαλύτερο συμβόλαιο από το Παγκράτι για να πάρει τον Χάρισον- δεν ηταν χαωτικη η διαφορα στους ξενους).

Μπασκετικά αν με ρωτάς, η μεγάλη διαφορά είναι οτι τότε αντιμετώπιζες 4 ΤΟΠ παίκτες που έπαιζαν 36-37', και τώρα 10 (ου μην και 12) και οι 6 είναι ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ. Δλδ αν αυτός ο Παναθηναικός, που ΟΚ είναι μέσα στις 15 καλύτερες ομάδες της ευρώπης ΕΥΚΟΛΑ, ερχόταν στην Πυλαία μετά από ματς την Παρασκευή το βράδυ να παίξει Κυριακή μεσημέρι με τον Μποχωρίδη, τον Καλαιζτακη τον Παπαγιάννη, τον Γουόλτερς και τον Γουιλιαμς, (και οι υπόλοιποι ηταν ο μαντζούκας ο χουγκαζ και ο παππάς), δε θα βλέπαμε κάτι ΠΟΛΥ διαφορετικό από αυττά που βλέπαμε το 1988 ή το 1999.

PS: έβλεπα χτες την τουρκ τελεκομ να κάνει πλάκα στην δις πρωταθλητρια ευρώπης εφες. στην τουρκία είναι ιδιαίτερα τα πράγματα με την χρησιμοποίηση των ξένων.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: ΠΑΟΚ - Απόλλων Πατρας 97-60 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό montekristo » Δευτ 09 Ιαν 2023, 11:35

Η μεγαλυτερη διαφορα (για μενα παντα) ειναι
στο ιδιο το αθλημα αφου τωρα τα μεγαλα
συμβολαια τα παιρνουν οι "υπεραθλητες"
ενω τοτε τα επαιρναν οι "υπερεγκεφαλοι"
και οι προπονητες που σημερα θεωρω οτι
ειναι πολυ λιγοι σε σχεση με παλιοτερα κι
ισως αυτος ειναι κι ο λογος που το αθλημα
εχει "γειρει" πολυ στο physic απ το mind.




ΥΓ. Παντα υπηρχαν εξαιρεσεις-υπεραθλητες-
υπερεγκεφαλοι οπως οι Σαμπονις και M.J.!
#FREEΠΟΡΚΥ-5
montekristo
 
Δημοσιεύσεις: 3990
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 16:33

Re: ΠΑΟΚ - Απόλλων Πατρας 97-60 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 09 Ιαν 2023, 13:03

1. Αναπτυξιακός.......11-0
2. βάζελος..............9-2
2+1. Πουλισπανούλη..7-4
4. ΠΑΟΚ.................7-4
5. Κολοσσός............6-5
6. Σκουλήκι............6-5
7. αεχ...................6-5
8. Μπρομηθέας........5-6


Να βγάλω τα τεφτέρια; :mrgreen:
Α ρε αν κερδίζαμε γαύρο και βάζελο... :opaokara:


Θυμάστε ρε πριν καναδυό χρόνια που έβαζα τη βαθμολογία και έβαζα τις τελευταίες θέσεις μέχρι τη μέση;;
Ε τώρα δεν μας ενδιαφέρουν οι τελευταίες θέσεις ρεεεε!!!! :opaokara:
ΚΑΙ ΞΕΧΡΕΩΝΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ!! 8-)
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΠΑΟΚ - Απόλλων Πατρας 97-60 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό PAOKevolution » Δευτ 09 Ιαν 2023, 13:10

Αλήθεια Μπάρκα, σε τί φάση βρισκόμαστε ως προς την αποπληρωμή του χρέους μας;


MVP αγώνα YANNICK FRANKE.
ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ Π.Α.Ο.Κ. ΝΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΧΑΝΕΙ 1926
Άβαταρ μέλους
PAOKevolution
 
Δημοσιεύσεις: 2587
Εγγραφή: Τετ 01 Φεβ 2017, 17:41

Re: ΠΑΟΚ - Απόλλων Πατρας 97-60 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 09 Ιαν 2023, 13:21

Από όσο έχει πει ο Χατζόπουλος, αν δεν κάνω λάθος, το 2025 θα έχουμε ξεχρεώσει, με αυτούς τους ρυθμούς.
Εκτός κι αν τον Αύγουστο όλοι οι ΠΑΟΚτσήδες χτυπήσουν το κεφάλι τους και κατά λάθος κάνουν sold-out στα διαρκείας! :opaokara:

Θα ψάξω τις δηλώσεις του, ωστόσο, πρέπει να τις έχω όλες στο topic του για αυτό το λόγο.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΠΑΟΚ - Απόλλων Πατρας 97-60 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Maurice_Escargot » Δευτ 09 Ιαν 2023, 13:30

εάν δεν κάνω λάθος εδω αναφέρεται αναλυτικά σε ποσά και timeframes και στο πως η ΑΜΚ, τα εισιτηρια, τα λεφτα του στοιχηματος, κοκ ειναι παραγοντες που μπορουν να επισπευσουν.


Άβαταρ μέλους
Maurice_Escargot
 
Δημοσιεύσεις: 501
Εγγραφή: Κυρ 23 Οκτ 2022, 11:28

Re: ΠΑΟΚ - Απόλλων Πατρας 97-60 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό PAOKevolution » Δευτ 09 Ιαν 2023, 13:32

Καλός ορίζοντας θεωρώ. Ίσως αν ξανανοίξουν την ΑΜΚ το καλοκαίρι επισπευσθεί η διαδικασία.
ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ Π.Α.Ο.Κ. ΝΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΧΑΝΕΙ 1926
Άβαταρ μέλους
PAOKevolution
 
Δημοσιεύσεις: 2587
Εγγραφή: Τετ 01 Φεβ 2017, 17:41

Re: ΠΑΟΚ - Απόλλων Πατρας 97-60 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 09 Ιαν 2023, 14:03

Ιούνιος 2022:

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Ας διαβάσω κι εγώ τη συνέντευξη..



Για τους εντός έδρας αγώνες μας, είχαμε φέτος έξοδα αγώνων 116.285 ευρώ. Αυτά περιλαμβάνουν τα πάντα όσον αφορά τα έξοδα. Τα εισιτήρια μας ήταν 63.545 ευρώ. Μπήκαμε δηλαδή μέσα 52.740 ευρώ.


Πέντε χιλιάδες διακόσιοι άνθρωποι να έδιναν δέκα ευρώ, θα είχαμε ισοφαρίσει τα έξοδα αγώνων. Αν ένας από όλους αυτούς έφερνε και έναν φίλο, θα ήμαστε +10€.
Πέντε χιλιάδες διακόσιοι όλη τη χρονιά ε, όχι σε έναν αγώνα...
Καταλαβαίνετε για τι εξευτελιστικό νούμερο μιλάμε;


Για την Ευρώπη, το συνολικό κόστος είναι 68.886 ευρώ, τα έσοδα μας πλην χρημάτων από το στοίχημα, τα οποία υποτίθεται ότι έπρεπε να πάρουμε και από την Ευρώπη, ήταν 51.405. Χάσαμε δηλαδή 17.000 ευρώ. Αν είχαμε πάρει τα χρήματα του στοιχήματος, θα ήμασταν σε καλό σημείο. Γι’ αυτό είχαμε πάρει την απόφαση να συμμετάσχουμε στην Ευρώπη και να ανεβάσουμε λίγο το μπάτζετ, γιατί ήταν χρήματα που τα είχαμε συνυπολογίσει.


Από τις επτά ρυθμίσεις στην εφορία, που ξεκινήσαμε με 2.155.000, τώρα χρωστάμε 1.116.000. Έχουμε πληρώσει 1.038.000. Στο ΙΚΑ, που πέρσι είχαμε μια αναστολή, λόγω COVID, από 330.267 κατεβήκαμε στις 266.000. Αυτό είναι ένα από τα βουνά της επόμενης χρονιάς. Αυτό το 1.400.000 σχεδόν στο οποίο πρόκειται να προστεθεί κι ένα ποσό της τάξης των 200.000-250.000 για ένα παλιό πρόστιμο από παλιούς ελέγχους, που περιμένουμε μία απόφαση.


με πλέον 10.000 μετόχους, κάναμε ένα υπολογισμό ότι αν είχαμε 3.000 κόσμο στην κερκίδα, έχουμε χάσει από τα έσοδα των εισιτηρίων και μόνο, το ποσό των 1.044.000. Και δεν υπολογίζω διαρκείας.


φέτος πληρώθηκαν από τα ταμεία της ομάδας 2.5 εκατομμύρια ευρώ και άλλα 2 και παραπάνω πέρσι, με τη βοήθεια του κόσμου.


4.500.000€ δόθηκαν σε δύο χρόνια σε χρέη. Ορίστε οι παιχταράδες που θέλουμε...


Σήμερα η ομάδα έχει 4.726.000 ευρώ εναπομείναντα χρέη. Μέσα σε αυτά βέβαια, φαίνεται κι ένα κομμάτι δανεισμού που ξέρετε ότι υπάρχει από την οικογένεια Σαββίδη. Μέσα σε αυτά είναι και τα χρήματα τα δικά μου, που μπαίνουν αναγκαστικά λόγω νόμου, μέσω δανεισμού. Δεν έχω χρήματα να βάλω από πλάγιες οδούς. Είναι όλα μου τα χρήματα φορολογημένα, με πληρωμένους φόρους και ό,τι μάζευα για τη ζωή μου το βάζω σε αυτήν την ομάδα.

Όποιος έχει στο όνομά του έστω 1€, καταλαβαίνει τι σημαίνει αυτή η φράση.

Όποιος όμως δεν εξοικονομεί ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ από πιτόγυρο και τσιγάρα για να δώσει 10€ στην ομάδα, δεν πρόκειται να καταλάβει.



αλλά η ΓΣ που θα ακολουθήσει είναι για την προηγούμενη χρήση και εκεί θα ζητηθεί μία νέα ΑΜΚ πάλι των 500.000 ευρώ

Σειρά μας. Τώρα πρέπει να βάλουν κι άλλοι.


Αυτά για τους νουμεράκηδες.



Ιούλιος 2022:

Γιατί χρειάζεται τόσο γρήγορα μια δεύτερη Αύξηση Μετοχικού Κεφαλαίου; «Γιατί φανταστείτε ένα πόσο της τάξεως των 600 χιλιάδων ευρώ το χρόνο, θέλει μόνο στις παλιές ρυθμίσεις της Ευφορίας και του ΙΚΑ. Όταν η ομάδα χάνει ένα τέτοιο πόσο μέσα από τα χέρια της, πως μπορεί να ανταποκριθεί στις υπόλοιπες υποχρεώσεις της, στα τρέχοντα θέματα; Υπάρχουν και οι προμηθευτές, υπάρχουν άνθρωποι που περιμένουν κάποια χρήματα. Το μπάτζετ της κάθε χρονιάς, η εφορία της κάθε χρονιάς, το ΙΚΑ, τα ταξίδια των αγώνων, πως θα βρεθούν όλα αυτά τα έξοδα; Δυστυχώς ο πολύς ο κόσμος περιμένει να δει μια ομάδα να χτυπάει τις πρώτες θέσεις του πρωταθλήματος για να έρθει στο γήπεδο. Δεν είναι έτσι όμως τα πράγματα. Αυτήν την περίοδο πρέπει να στηρίξει ο κόσμος, στους αγώνες να μην μπαίνουμε μέσα. Και μόνο με την φωνή του μπορεί να σπρώξει την ομάδα.»

Τι μήνυμα θα στέλνατε στον κόσμο για να συμμετέχει στην ΑΜΚ;

«Το μήνυμα που θέλω να στείλω είναι ότι ο κόσμος όσο πιο πολύ μας στηρίξει, τόσο πιο γρήγορα θα φύγουν αυτά τα χρέη πάνω από την ομάδα. Ο στόχος της Αύξησης δεν είναι άλλος από το να μπορέσουμε να σβήσουμε κάποια χρέη προς το δημόσιο. Δηλαδή από τις 7 ρυθμίσεις που πληρώνουμε αυτήν την στιγμή στην εφορία, με αυτήν την αύξηση θα μπορούσαμε να σβήσουμε τις 4-5 από αυτές. Και να μας έμενα άλλες δύο στην εφορία και 3 στο ΙΚΑ. Παίζει ρόλο στην μείωση του χρέους. Η προηγούμενη ΑΜΚ πήγε στην πληρωμή παλιών παικτών. Κι αυτή σε χρέη θα πάει. Από εδώ και πέρα όποιος χρωστάει θα του γίνεται ανάκληση των δελτίων. Δεν θα μπορεί να συνεχίσει να παίζει. Εμένα μ αρέσει να παίζεται το παιχνίδι μέσα στο γήπεδο.»


Αύγουστος 2022:

Έχουν μπει περίπου 60.000 ευρώ από την αύξηση, προφανώς οι συνοπαδοί μου δεν έχουν καταλάβει το μέγεθος του προβλήματος. Ο Ιούλιος ήταν ο πρώτος μήνας που δεν πληρώσαμε τις ρυθμίσεις μας και κάποιες έχουν και προσαυξήσεις, δεν ξέρω τι θα κάνω, ψάχνουμε λεφτά από ΠΑΟΚτσήδες, κάποιοι υποσχέθηκαν ότι θα μας δώσουν, κάποιοι άλλοι όχι, θα βάλω κι εγώ κάποια χρήματα πάλι, να δω τι θα κάνουμε…

Οκτώβρης 2022: όλο αυτό το post https://forum.paokmania.gr/viewtopic.php?f=9&t=8178&start=510#p2132858



Σεπτέμβρης 2022:

Για τα χρέη και την πορεία εξυγίανσης: «Μήνα με το μήνα πληρώνουμε τα χρέη αν τα καταφέρουμε να ζήσουμε θα έχουμε καταφέρει να τελειώσουμε στο τέλος της σεζόν τρεις απo τις ρυθμίσεις στην εφορία και μια από το ΙΚΑ.

Έχει αρχίσει να φαίνεται το φως στο τούνελ. Το θέμα είναι να κάνει λίγο υπομονή ακόμη ο κόσμος που έχει κουραστεί να ακούει για εξυγίανση όπως είχα κουραστεί κι εγώ τόσα χρόνια να ακούω. Έχουμε αρχίσει να βλέπουμε την πηγή το θέμα είναι να σταθεί ο κόσμος δίπλα μας είτε με τα διαρκείας είτε με την ΑΜΚ ήδη έχουμε αρχίσει να μειώνουμε τις ρυθμίσεις, δε χρωστάμε σε παίκτες. Ο πρώτος μας στόχος παραμένει να ξεχρεώσουμε την ομάδα είπαμε στα τέσσερα χρόνια και είμαστε στα τρία. Τώρα δεν πρέπει να κολλήσουμε και θέλουμε τη βοήθεια όλων.

Για την στήριξη που χρειάζεται:

«Υπάρχουν πολλοί που θυμούνται τα παλιά και το σήμερα το απαξιώνουν αλλά για να ξαναπάμε εκεί που ήμασταν πρέπει να περάσουμε τη διαδικασία αυτή. Άλλαξαν τα πράγματα αν χρωστάς δεν βγάζεις δελτία. Δεν υποσχεθήκαμε ποτέ πρωτάθλημα αλλά να εξυγιανθεί η εταιρία αλλά μπήκαμε να αγωνιστούμε ξέροντας ότι θα πάμε μαζί με τους συν οπαδούς μας στον «πόλεμο» και θα είναι αμαρτία να μείνω μόνος μου και να πάει στράφι ότι κάναμε τόσα χρόνια.

Δίπλα μας είναι ο κ. Τσαλόπουλος που δεν έχω λόγια αλλά χρειαζόμαστε κι άλλους Τσαλόπουλους. Ένας δεν μπορεί δυστυχώς, το μπάσκετ έχει πολλά έξοδα, η πόρτα είναι πάντα ανοικτή, όποιος πιστεύει ότι μπορεί ας έρθει εγώ μπήκα να βοηθήσω να σωθεί αυτή η ομάδα!



Δεκέμβρης 2022:


Για το τι θα τον ικανοποιούσε στο τέλος της σεζόν: «Να την έχουμε τελειώσει. Ξέρω, ακούγεται κάπως. Όλοι σκέφτονται το αγωνιστικό αλλά υπάρχει μια εταιρία που πρέπει να ζήσει και παλεύουμε για αυτό».




Μπαρκαρούτσος έγραψε:Όσοι μπορούν να βάλουν έστω 10€ και γράφουν τον ΠΑΟΚ στʼαρχίδια τους, να μην έρθουν μετά να ζητάνε. Να απολαμβάνουν τον χρεωμένο ΠΑΟΚ μαζί μας. Τέλος.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΠΑΟΚ - Απόλλων Πατρας 97-60 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Χωρικός » Δευτ 09 Ιαν 2023, 14:04

Νίκες με μούφα ομάδες ρε για να χαίρεται ο Μπαρκαρούτσος! :opaokara:
Να σας δω να ρίχνετε σαραντάρες στον γαύρο και στον βάζελο! Αλλα πού με τέτοιον προπονητή; Πού βάζει όλους τους παππούδες και έχει μεταξύ πάγκου και εξέδρας τον Κουαλιάτα και τον Τζίμα, εστειλε δανεικό τον Κούτσια και βάζει πάντα σε λάθος θέση τον Σορλέν και τον Κονσεισάο!! :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
Χωρικός
 
Δημοσιεύσεις: 3171
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: ΠΑΟΚ - Απόλλων Πατρας 97-60 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 09 Ιαν 2023, 14:51

Και να θυμίσω, το πολύ σημαντικό:


Μπαρκαρούτσος έγραψε:ΚΑΕ ΠΑΟΚ mateco και TAXIWAY: Μία συνεργασία με κοινωνικό πρόσωπο

[i]Η ΚΑΕ ΠΑΟΚ mateco ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας με την TAXIWAY, το μεγαλύτερο δίκτυο ταξί των Βαλκανίων. Η TAXIWAY θα είναι ο επίσημος χορηγός ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ για την αγωνιστική περίοδο 2022-21. Στο πλαίσιο αυτής της συνεργασίας, αλλά και της Εταιρικής Κοινωνικής Ευθύνης, προσφέρουμε την ΔΩΡΕΑΝ μετακίνηση ατόμων με κινητικά προβλήματα (ΑμεΑ), από και προς το σπίτι τους και σε κάθε εντός έδρας αγώνα του ΠΑΟΚ mateco.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΠΑΟΚ - Απόλλων Πατρας 97-60 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 09 Ιαν 2023, 23:50

Paokmania Forum MVP Νίκος Τσιακμάς & Jaylen Hands!




Full match:




Highlights:




Δηλώσεις:





Παρακάμερα:





Φασούλες:






Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης