Razvan Lucescu II

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό Doomlord4 » Πέμ 04 Αύγ 2022, 19:12

:lol:
Το απόλυτο μέλος της ίντριγκας!
Ψοφάς για ίντριγκα

Όλα γραμμένα είναι μεγάλε

Την περίοδο των παιχνιδιών και μέχρι περυσι τετοιον καιρό κανείς δεν έγραψε για αδιάφορο ΠΑΟΚ

Ο Λουτσεσκου μόλις πέρυσι δήλωσε πως είχε τα παιχνιδια αυτά σε 2η μοίρα και μικρής σημασίας.
Τι διάολο,λέει ψέματα στο πως τα αντιμετώπιζε;;;;

Πάνω στην περσινή δήλωση του, γραφω πάρα ταύτα πως αποκλείεται να κατέβασε την ομάδα να χάσει και καλύτερα να μην ρισκάραμε τις νίκες αν μπορούσαμε 3 ισοπαλίες.

Και πάντα έγραφα πως σίγουρα θα είναι γνώστες στην παε,χωρις να ξέρω μέχρι ποιο βαθμό

Όταν αποδεδειγμένα τα παιχνίδια είχαν σημαντικότητα για την βαθμολογία πέρα την γνωστή του ομίλου
Και ο Λου ΜΙΛΑΕΙ για αυτά πως δεν ήταν και τόσο σημαντικά τον τελευταίο χρόνο βγάζω συμπέτασμα πως δεν ήξεραν την σημαντικότητα τους
Και ο καθένας βγάζει τα δικά του.


Και ρωτάω το πραγματικά πιο εριστικό και τοξικό άτομο του φόρουμ
Σε ποιο σημείο ακριβώς λέω ψέματα;;;;

Πες μου σε ποιο σημείο λέω ψέματα
--------------------------------------------------------------
Ο αποκλεισμός είναι πισωγύρισμα και έτσι θέλω να τον αντιμετωπίσετε όλοι.
Δεν θέλω να νιώθει κανένας χαρούμενος που θα παίζουμε ένα παιχνίδι την εβδομάδα.
---------------------------------------------------------------

Ιβάν Σαββίδης.
Άβαταρ μέλους
Doomlord4
 
Δημοσιεύσεις: 7665
Εγγραφή: Σάβ 01 Νοέμ 2008, 01:45
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό Doomlord4 » Πέμ 04 Αύγ 2022, 20:13

Εικόνα


1.Αυτό ένα μηνα πριν κάνει τις δηλώσεις ο Λουτσέσκου

2.Το 4 είναι ο mr.ίντριγκα :lol:
Δικτυωμένος ή ψεύτης άραγε;
Τελευταία επεξεργασία από Doomlord4 και Πέμ 04 Αύγ 2022, 20:28, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
--------------------------------------------------------------
Ο αποκλεισμός είναι πισωγύρισμα και έτσι θέλω να τον αντιμετωπίσετε όλοι.
Δεν θέλω να νιώθει κανένας χαρούμενος που θα παίζουμε ένα παιχνίδι την εβδομάδα.
---------------------------------------------------------------

Ιβάν Σαββίδης.
Άβαταρ μέλους
Doomlord4
 
Δημοσιεύσεις: 7665
Εγγραφή: Σάβ 01 Νοέμ 2008, 01:45
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό Ale3 » Πέμ 04 Αύγ 2022, 20:20

pgetsos έγραψε:
Ale3 έγραψε:Ακόμα εδώ είναι αυτός?

paokfc.gr, στο ξαναπα βρε παλικαρι μου. Απο εκει θα το μαθεις πρωτος

Και αν συνεχισεις αυτο το σπαμ (γιατι, περι σπαμ και εριστικης συμπεριφορας προκειται απο ενα σημειο και μετα), θα αναρωτιομαστε το ιδιο για σενα. Αυτο το πραγμα ουτε κριτικη ειναι ουτε αποψη. Σπασιμο νευρων ειναι


Σπάσιμο νεύρων για ποιόν? Αυτός που δεν αντέχει να απαντήσει μια ερώτηση να κοιτάξει γιατί τον τσιγκλάνε 4ις λέξεις τόσο πολύ, ενώ μπορεί είτε να απαντήσει μονολεκτικά είτε να μπει σε διάλογο και να στοιχειοθετήσει περί του αντιθέτου, είτε να την αγνοήσει τελείως.

Εάν θέλεις να επικεντρωθείς σε μία καθημερινή ερώτηση από το σύνολο των γραφομένων μου και το θεωρείς σπαμ, έχεις όλη την δύναμη να το αλλάξεις και να απαλλαγείτε από τον “εριστικό μου λόγο”.

Έχει μία εβδομάδα που μας ξανα είπε ότι δεν μπορεί 2 ματς την εβδομάδα όταν έχει να διαχειριστεί αυτό το project που έχει στα χέρια του και ουσιαστικά αυτό που χρειαζόμαστε για να είμαστε αυτάρκης. Αυτό είναι το όραμά μας; Πρώτος στο χωριό και τελευταίος στην πόλη; Γιατί να χάσει ο Π.Α.Ο.Κ. ακόμη 1,2,3,4 χρόνια χτίζοντας το γεφύρι της Άρτας με τον ίδιο ακριβώς τρόπο και να μην έρθει κάποιος που πιστεύει στο πρώτος στο χωριό και στην πόλη μάγκας; Και ας μην πετύχει κατευθείαν. Ας το προσπαθήσει όμως και να δείξει ότι μπορεί αλλά και ΘΕΛΕΙ.
Είναι η αρχή της 2ης σεζόν της 2ης θητείας του στην ομάδα. Έχει δείξει τι μπορεί και τι δεν μπορεί. Τι θέλει και τι δεν θέλει.
Ο προπονητής δεν είναι ο αρχιτέκτονας ενός κτηρίου. Ο εργολάβος είναι. Αφού δεν μπορεί να το φέρει εις πέρας το έργο, ας βρούμε άλλον. Ας τον ευχαριστήσουμε για τις υπηρεσίες του και το σκάμμα που έβγαλε για να ρίξουμε θεμέλια και να πάει στην ευχή του θεού.


Φάγαμε σφαλιάρα και δεν τρέχει κάστανο!!!! Όλα καλά!!!!


Συνεπώς άποψη είναι. Θέλω να είχε φύγει στις 29/07/2022.
Όλα αυτά και όλα τα προηγούμενα σε 4ις λέξεις. Ακόμα εδώ είναι αυτός;
Oh My God!!!! He is real!!!! -------------------------------------------------------------------------->
Άβαταρ μέλους
Ale3
 
Δημοσιεύσεις: 1088
Εγγραφή: Παρ 25 Ιούλ 2008, 07:18

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Πέμ 04 Αύγ 2022, 20:36

Ναι

Τι θα κάνεις γι'αυτό;
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15435
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό Ale3 » Πέμ 04 Αύγ 2022, 20:42

Ευχαριστώ Αντάρτικα για την απάντηση.

Δεν είναι δικός μου υπάλληλος για να τον αποδεσμεύσω, αλλά να γράφω καθημερινά στο τοπικ του Ιβαν για τον προπονητή θα είμαι οφφ τοπικ.

Να ελπίζω και να μην το αφήσω να θαφτεί.
Oh My God!!!! He is real!!!! -------------------------------------------------------------------------->
Άβαταρ μέλους
Ale3
 
Δημοσιεύσεις: 1088
Εγγραφή: Παρ 25 Ιούλ 2008, 07:18

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Πέμ 04 Αύγ 2022, 20:49

Ale3 έγραψε:Σπάσιμο νεύρων για ποιόν? Αυτός που δεν αντέχει να απαντήσει μια ερώτηση να κοιτάξει γιατί τον τσιγκλάνε 4ις λέξεις τόσο πολύ, ενώ μπορεί είτε να απαντήσει μονολεκτικά είτε να μπει σε διάλογο και να στοιχειοθετήσει περί του αντιθέτου, είτε να την αγνοήσει τελείως.

Εάν θέλεις να επικεντρωθείς σε μία καθημερινή ερώτηση από το σύνολο των γραφομένων μου και το θεωρείς σπαμ, έχεις όλη την δύναμη να το αλλάξεις και να απαλλαγείτε από τον “εριστικό μου λόγο”.

Για ολους. Ειναι μια ερωτηση προφανως ιντριγκαδορικη, χωρις να προσφερει απολυτως τιποτα στον διαλογο ή στο φορουμ, και η οποια εχει 10 μερες που γραφεται συνεχως. Το γραψεις δε το γραψεις 30 φορες τη μερα, δεν θα φυγει. Κυριολεκτικα το μονο που κανουν οι "4 λεξουλες" ειναι να προκαλουν, και πιστευω το ξερεις

Γραψε την κριτικη σου οποτε χρειαζεται, δε νομιζω να σου ειπε ποτε κανεις το αντιθετο. Και η κριτικη ακομα αν ειναι καθε μερα η ιδια και η ιδια, χωρις λογο (δεν εχουμε πχ τωρα αγωνες, λιγο δυσκολο να υπαρχει εξτρα υλικο για καθημερινη κριτικη στα ιδια και τα ιδια), καταληγει να ειναι σπαμ απο ενα σημειο και μετα και να εκνευριζει τους αλλους χρηστες

Το εχω ξαναπερασει με τον Λουτσεσκου πριν 4 χρονια αυτο το καθημερινο σπαμαρισμα, ελπιζω να μην το ξαναπερασω παλι να ειμαι ειλικρινης... Ευχαριστω για την κατανοηση!
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11431
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό apple64 » Πέμ 04 Αύγ 2022, 21:10

Αυτός είναι ακόμη εδώ.

Good... good. Very good.
apple64
 
Δημοσιεύσεις: 1308
Εγγραφή: Πέμ 14 Αύγ 2008, 11:23

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό Ale3 » Πέμ 04 Αύγ 2022, 22:29

Apple64 θα μπορούσες να μοιραστείς τον συλλογισμό που σου προσφέρει την θετικότατη το ότι είναι ακόμα εδώ?
Oh My God!!!! He is real!!!! -------------------------------------------------------------------------->
Άβαταρ μέλους
Ale3
 
Δημοσιεύσεις: 1088
Εγγραφή: Παρ 25 Ιούλ 2008, 07:18

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό Doomlord4 » Σάβ 06 Αύγ 2022, 05:08

kotsarisg4 έγραψε:Τις δηλώσεις του Λουτσου δεν τις λαμβάνω καθόλου υπόψιν, κάθε προπονητής στις αποτυχίες κοιτάει να δικαιολογηθεί.. το τι βλακείες εχουμε ακούσει (κι από τον Λουτσεσκου), δεν περιγράφονται! Από κει και πέρα, αυτό που ρωτάω είναι, αν είχες κάνει την ίδια εμπεριστατωμένη ανάλυση και μετά τις ήττες από τα μεγαθήρια της γκαμπαλα και της Ομόνοιας. Κι αν δεν την είχες κάνει τότε, τι σε προέτρεψε να την κάνεις για την ομάδα του 2019, την πιο πετυχημένη ομάδα στην ιστορία της Α εθνικής (βάσει αποτελεσμάτων).
Υγ. Διάβασα το σύνολο της ανάλυσης σου στο τοπικ της Ευρώπης και κατάλαβα πως το εννοείς. Εντάξει, κάνεις άλματα λογικής, αλλά σε παραδέχομαι, είσαι αρρωστακι. Συνεχίζουμε.
Στάλθηκε από το SM-A405FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Και στην γκαμπάλα και στην Σλόβαν και στην εστερσουντ και στην Ομόνοια (σήμερα θα παίζαμε σαν 2οι σε προκριματικά c.l αν τους νικούσαμε 2 φορές και είχαμε άλλη μια νίκη στους 32 έστω κι αν απποκλειόμασταν)

Επίσης ΚΑΜΙΑ σχέση με hater του Λουτσέσκου
Αυστηρή κριτική και ευθύνες για τον φετινό αποκλεισμό
Τα έκανε σκατά,τι να κάνουμε
Αντιξοότητες υπήρξαν ναι

Καθε ομάδα έχει

(Ο μπαμπάς του έχει τις δικές του
Σε πόλεμο η Ουκρανιά,στην πολωνία η Δυναμό Κιέβου,μεταγραφές όχι οι καλύτερες δυνατές λογω των συνθηκων,κάποιες αποχωρήσεις....
Δεν αποκλείστηκε όμως από λιμό
Απέκλεισε την Φενέρμπαχτσέ
ΚΑΚΑΛΑ)

Ούτε όσο ήταν στην αραβία του ριξα ευθύνες για την μη ευρωπαϊκή πρόκριση

Ούτε έγραψα να φύγει απο τώρα ούτε υπάρχει περίπτωση να παρακαλάω να αποτύχει για να επιβεβαιωθεί η υποτιθέμενη hater γνωμάρα μου.
Μακάρι να κάνει 36 νίκες

Αντίδραση βγάζω σε αυτούς που τα είδαν όλα καλά εκμέρους του

Έχουμε 3 αποκλεισμούς από ομίλους σε 6 σεζόν!!!
Κι εγώ αρρωσταίνω,δεν το σηκώνει ο οργανισμός μου

Θα τύχει μια εκπληξη,θα τυχει 2
50% πλήρης αποτυχία ειναι χάλια προγραμματισμός ομάδας


Από το 2009-2010 εώς το 2016-2017 είχαμε
6 παρουσίες σε ομίλους και 2 αποκλεισμούς

Από το 2017-2018 εώς το 2022-2023
3 παρουσίες και 3 αποκλεισμοί

Ο Λουτσέσκου θα πρέπει να απαιτήσει τα εργαλεία που χρειάζεται για να μην διακινδυνέψουμε την 1η δυάδα στο πρωτάθλημα,ειδικά με 1 παιχνίδι την εβδομάδα που είναι η καλύτερή του
Και του χρόνου θα πρέπει να έχει σαν νο1 στόχο την είσοδο σε όμιλο για αρχή και να βρει τρόπο( και καλύτερα εργαλεία) για τα 2 παιχνίδια την εβδομάδα
ΔΕΝ υπάρχει άλλος τρόπος

Έτσι κι αλλιώς ο Ιβαν θα του δώσει την τριετία ολοκληρη,δεν υπάρχει περίπτωση να τον αφήσει να φύγει
--------------------------------------------------------------
Ο αποκλεισμός είναι πισωγύρισμα και έτσι θέλω να τον αντιμετωπίσετε όλοι.
Δεν θέλω να νιώθει κανένας χαρούμενος που θα παίζουμε ένα παιχνίδι την εβδομάδα.
---------------------------------------------------------------

Ιβάν Σαββίδης.
Άβαταρ μέλους
Doomlord4
 
Δημοσιεύσεις: 7665
Εγγραφή: Σάβ 01 Νοέμ 2008, 01:45
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό Darkm4n » Σάβ 06 Αύγ 2022, 07:08

Κοιτα ο σκοπος ειναι τι γινεται τωρα και το πως μπορουμε να παρουμε την 2η θεση να παμε προκρ. για CLeague.

Το τι αποκλεισμους ειχαμε συμφωνω και εγω δε μπορω να το χωνεψω ακομα αλλα κοιταω το τωρα ολοι νομιζω θελαμε ανανεωση της ομαδος απο παππουδες που ειχαμε εφυγαν αρκετοι καναμε καμια 10αρια μεταγραφες θα κριθει στο τελος τι θα κανουν η νεανικη ομαδα που ζητησε ο Ιβαν εσπασε τη ρητρα για να ερθει 1 ΤΔ τις προκοπης με να εκανε ομαδες και να πουλανε λαυρακια Benfica+Shakhtar.

Για να ειμαι και ontopic για εμενα επρεπε να εφευγε για τα 1.800.000Ε που παιρνει και το ποδοσφαιρο που δεν βλεπεις πονανε τα ματια σου και περυσι+++ και να επαιρνε ο Boto προπονητη που να επαιζε η ομαδα με αυτοματισμούς τριπλες να χαιροσουν οταν εβλεπες πχ Πεμπτη-Κυριακη τα ματς (αποψη μου).
''Δούλευε στην σιωπή και άσε την κατάκτηση τίτλων να κάνει θόρυβο''
Άβαταρ μέλους
Darkm4n
 
Δημοσιεύσεις: 3325
Εγγραφή: Πέμ 01 Δεκ 2016, 02:49
Τοποθεσία: MyShadow disappears somewhere in Western-Macedonia

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό Ale3 » Σάβ 06 Αύγ 2022, 18:04

Συμφωνώ με τους δύο προλαλησαντες doom και dark.

Η πίστη του στο εμποτισμένο με τις ιδέες του γκρούπ, καθιστά δύσκολο οι αναγκαίες προσθαφερεσεις να γίνονται στην ώρα τους και να ενταχθούν με σωστό ταιμινγκ.

Συνήθισα να βλέπω είτε παίχτες που αργεί πολύ να τους χρησιμοποιήσει είτε να τους πετάει κατευθείαν μέσα χωρίς να έχουν μάθει καλά καλά το όνομα αυτού που είναι δίπλα τους.

Για το καλό του Π.Α.Ο.Κ. εύχομαι να αποχωρήσει χθες και να έρθει επιλογή του Μποτο, γιατί και πάλι στο ίδιο έργο θεατές.

Δεν δείχνουν να έχουν στα πλάνα τους να φύγει και εύχομαι μέχρι τότε μόνο νίκες, απλά όσο πιο γρήγορα τόσο περισσότερο χρόνο θα έχει ο επόμενος.

Αν είχα μπροστά μου τον Μποτο με μια ερώτηση θα ξεκινούσα:

Ele está ainda aqui?
Oh My God!!!! He is real!!!! -------------------------------------------------------------------------->
Άβαταρ μέλους
Ale3
 
Δημοσιεύσεις: 1088
Εγγραφή: Παρ 25 Ιούλ 2008, 07:18

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Σάβ 06 Αύγ 2022, 18:10

Τελικά μόνο νίκες ή να χάνουμε για να φύγει γρήγορα;
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15435
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό giapas » Σάβ 06 Αύγ 2022, 18:33

Αφού όσο πιο γρήγορα, τόσο πιο πολύ χρόνο θα έχει ο επόμενος; ντιπ στουρνος είσαι και ξαναρωτας;

Ελπίζω μη τυχόν και γκινιαρουμε και λόγω σκουφιου πάρει καμία νικη . Η καθυστέρηση θα είναι μοιραια
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9420
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό giapas » Σάβ 06 Αύγ 2022, 18:38

Συγκεντρωσου και μη χάνεις το στόχο!!
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9420
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό Miles » Σάβ 06 Αύγ 2022, 18:52

Ακόμα εδώ είναι αυτός;

Και δεν εννοώ τον προπονητή ή κάποιον συνοπαδό... :mrgreen:
Miles
 
Δημοσιεύσεις: 5071
Εγγραφή: Δευτ 21 Δεκ 2020, 20:17

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης