Razvan Lucescu II

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό joshua » Δευτ 19 Σεπ 2022, 12:02

Αλλο να μην κανεις καμια και αλλο να αλλαζεις και τα τρια χαφ με τη Λαμια,τα δυο χτες οταν και αφησε τον μετριο χτες και πιο απειρο Νταντας...
Τελευταία επεξεργασία από joshua και Δευτ 19 Σεπ 2022, 12:11, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
 
Δημοσιεύσεις: 24081
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό Miles » Δευτ 19 Σεπ 2022, 12:10

Τα χαφ έχουν, μαζί με τα εξτρέμ, τη μεγαλύτερη καταπόνηση, αυτά αλλάζει. Το πρόβλημα είναι αυτοί που μπαίνουν, γι' αυτό πρέπει να γυρίσει πίσω ο Αουγκούστο.
Miles
 
Δημοσιεύσεις: 5123
Εγγραφή: Δευτ 21 Δεκ 2020, 20:17

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό renegade » Δευτ 19 Σεπ 2022, 12:10

Τα δύο άλλαξε.
Και από τότε που βγήκε αυτός ο γαμημενος κανόνας των πέντε αλλαγών όλες μα όλες οι ομάδες όταν δεν έχουν αναγκαστική αλλαγή θα αλλάξουν τους 5 από τους 6 παίκτες από τα χαφ και μπροστά.
Αν έβγαζε τον Χ Ναρευ και έβαζε τον μπίσεσβαρ πάλι εγκλήματιας θα ήταν για καποιους
Τι στον π@@τσι να βγάλει και το να βάλει για να μην την ακούει επιτέλους?
Στο γ@μημενο το 80ο λεπτό έγινε η αλλαγή του σβαμπ και κάνουμε την τρίχα τριχιά.
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14499
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό joshua » Δευτ 19 Σεπ 2022, 12:13

Εσυ δηλαδη χτες θα αφηνες μεσα τον Νταντας στο τελευταιο δεκαλεπτο και ενω εχεις βαλει Καντουρι και χτες το 80 ηταν ουσιαστικα 65...
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
 
Δημοσιεύσεις: 24081
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό renegade » Δευτ 19 Σεπ 2022, 12:18

Ρε φίλε ξέρω από την γ@μημενη την τηλεόραση τις ανάσες τους?
Οι άλλοι έχουν ον λαιν παρακολούθηση σφυγμων κτλ και θα πρέπει εγώ να κάνω τον δεν ξέρω τι και να πω βγάλε τον Νταντας.
Και γω σου λέω ότι εχθές έβγαζε τον Νταντας και είχαμε το ίδιο αποτέλεσμα. Σόρρυ αλλά εδώ μέσα πάλι τα ίδια θα έγραφες λίγο διαφορετικά. Θα έλεγες γιατί έβγαλες τον παίκτη που θα κρατούσε μπάλα,θα πάγωνε τον Ρυθμό,θα έβγαζε καμιά πάσα αυτούς ανοιχτους χώρους κτλ.
Έτσι δεν γίνεται όμως δουλειά
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14499
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό joshua » Δευτ 19 Σεπ 2022, 12:22

Μα δεν τα εκανε χτες αυτα ο Νταντας.Τα εκανε ο Καντουρι.Και εγω αν διαβαζες χτες τι εγραφα την ωρα του αγωνα θα εβλεπες οτι αυτο ηταν ''Μην ξανακουσω κουβεντα για τον Λουτσεσκου,καθως με το ροστερ που εχει κανει θαυματα''.Καπως ετσι δεν εχω κανει κανενος ειδους ισοπεδωτικη κριτικη.Μονο στην εισοδο Σβαμπ αναφερθηκα.Τωρα επειδη εσυ εχεις παρει τον Μποτο εργολαβια και δικαιωμα σου,αυτο δεν σημαινει οτι και ο Λουτσεσκου ειναι αμοιρος ευθυνων...
Τελευταία επεξεργασία από joshua και Δευτ 19 Σεπ 2022, 12:26, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
 
Δημοσιεύσεις: 24081
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Δευτ 19 Σεπ 2022, 12:25

το προβλημα ειναι οτι κρινουμε τον προπονητη με την...δικια μας..προπονητικη φιλοσοφια ...

την οποια ...δυστυχως...την εχουμε στην φαντασια μας...και νομιζουμε οτι ειναι αυτη που...θα κανει την δουλεια...

απο εκει πρεπει να ξεκινησουμε...

ας εξηγησει καποιος πως γινεται ... εγω... να την λεω σε καποιον που η δουλεια του ειναι η πραγματικη ...παραγωγη..ποδοσφαιρου...

ο λουτσεσκου π.χ εχει εναν σκασμο αγωνες σε εθνικα πρωταθληματα εχει παει 2 φορες στους 8 ευρωπαικης διοργανωσης εχει κυπελα, αηττητο, πρωταθληματα τσου λου ασιας ....

...εγω...και ...εσυ...τι στον πουτσο μου εχουμε και του την λεμε...
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 6015
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό joshua » Δευτ 19 Σεπ 2022, 12:29

Ματια και βλεπουμε εναν ΠΑΟΚ να μενει εξω απο τη Λεφσκι,να εχει 5 γκολ σε 7 αγωνες και να πανηγυριζει μπροστα στη 4 μετα απο νικη επι της Λαμιας...
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
 
Δημοσιεύσεις: 24081
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό Patron » Δευτ 19 Σεπ 2022, 12:34

Public eye λέγεται κ ο Ραζβαν μια χαρά το αντέχει.
Patron
 
Δημοσιεύσεις: 3290
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιούλ 2014, 11:16

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό joshua » Δευτ 19 Σεπ 2022, 12:39

Καποια πραγματα ειναι αντικειμενικα.Ο ΠΑΟΚ εχει εναν κορυφαιο προπονητη,εναν κορυφαιο σκαουτερ για ΤΔ και δισεκατομμυριουχο ιδιοκτητη.Αυτη τη στιγμη η εικονα της ομαδας αντικειμενικα και παλι ειναι κατωτερη των προσδοκιων που γενναει αυτη η συνυπαρξη.Μοιραια καποιος δεν κανει κατι καλα, δεν πα να ειναι ο Θεος ο ιδιος.Δεν θα απολογηθουμε εμεις ως οπαδοι γιατι μοιαζει να το ψαχνουμε περισσοτερο...
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
 
Δημοσιεύσεις: 24081
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό renegade » Δευτ 19 Σεπ 2022, 12:52

joshua έγραψε:Μα δεν τα εκανε χτες αυτα ο Νταντας.Τα εκανε ο Καντουρι.Και εγω αν διαβαζες χτες τι εγραφα την ωρα του αγωνα θα εβλεπες οτι αυτο ηταν ''Μην ξανακουσω κουβεντα για τον Λουτσεσκου,καθως με το ροστερ που εχει κανει θαυματα''.Καπως ετσι δεν εχω κανει κανενος ειδους ισοπεδωτικη κριτικη.Μονο στην εισοδο Σβαμπ αναφερθηκα.Τωρα επειδη εσυ εχεις παρει τον Μποτο εργολαβια και δικαιωμα σου,αυτο δεν σημαινει οτι και ο Λουτσεσκου ειναι αμοιρος ευθυνων...

Βρε άμοιρος ευθυνών δεν είναι κανένας αλλά κάπου η κριτική να έχει βάση.
Και σόρρυ αλλά δεν μπορεί να γίνει κριτική γιατί έβγαλες στο 80 τον κουρτιτς και έβαλες τον σβαμπ.
Δεν μπορώ να ασκήσω κριτική γιατί έβγαλες τον Όλιβειρα και έβαλες τον Μπράντον..
Δεν γίνεται να τον κάνω κριτική γιατί ο Τσαούσης δεν μπορούσε να κόψει ούτε μια διαγώνια μπαλιά.
Δεν ξέρω τι ακριβώς περιμένουμε από τον προπονητή?

Από την άλλη ,αυτός που λες ότι έχω πάρει εργολαβία κατάφερε να φέρει παίκτες στον ΠΑΟΚ που θέλει τίτλους οι οποίοι δεν θα βεπαιζαν ούτε σε ομάδα που υποβιβάζεται.
Ο ΠΑΟΚ παίζει στην άμυνα με την μισή β ομάδα και το ότι δέχεται μιάμιση ευκαιρία ένα παιχνίδι νειναι ποδοσφαιρικο θαύμα
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14499
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Δευτ 19 Σεπ 2022, 12:54

joshua έγραψε:Ματια και βλεπουμε εναν ΠΑΟΚ να μενει εξω απο τη Λεφσκι,να εχει 5 γκολ σε 7 αγωνες και να πανηγυριζει μπροστα στη 4 μετα απο νικη επι της Λαμιας...


και αυτο σημαινει οτι ...ειμαστε ..σε θεση να κανουμε υποδειξεις??

και για τα εμβολια εχουμε ματια ας αρχισουμε να κανουμε και στην ...φαιζερ...υποδειξεις...

απλα πραγματα...
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 6015
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό giapas » Δευτ 19 Σεπ 2022, 12:56

Δημήτρη θα σου πω με πάρα πολύ καλή προαίρεση ότι κάποια πράγματα συμβαίνουν και δεν αξίζει να βρεθεί κάποιος φταίχτης , κάποιο αίτιο γιατί συμβαίνουν. Είτε γιατί είναι προφανή τα αίτια και τα έχουμε χιλιοσυζητήσει , είτε γιατί είναι και ο παράγοντας τύχη σε ότι κάνουμε.

Το ότι ο επιθετικός μας χτες έκανε μια κεφαλιά από τη κορυφή του κεφαλιού του και την έστειλε ολομόναχος στα περιστέρια , το ότι ο άλλος επιθετικός μας πέρασε η μπάλα κάτω από τα πόδια του ενώ ήταν φάτσα με το τέρμα,το ότι σε κάποια άλλη φάση μπλόκαρε κι ένα σουτ που πήγαινε γωνία μέσα και το ότι σε όλο το παιχνίδι μόνο μια κεφαλιά χάσαμε σε στημένη φάση αυτή στο 102 που μπήκε γκολ ... όλα αυτά δεν είναι ανάγκη να υπάρχει ένας φταίχτης που έκανε αλλαγή ή που δεν έκανε.

Καταλαβαίνω ότι καλό είναι να αξιολογούμε κάθε φορά τα γεγονότα για να γίνουμε καλύτεροι αλλά νομίζω το παρατραβάς και μιλάει η πίκρα τώρα. Γιατί έγινε η αλλαγή , γιατί δεν έπαιξε κάποιος άλλος , γιατί το μπακ έβγαλε τη μπάλα κόρνερ ενώ ίσως μπορούσε κάτι άλλο. Δε τελειώνει αυτό το γαιτανάκι. Παίξαμε αρκετά καλά , η ομάδα έχει σαφή τρόπο που προσπαθεί να παίξει , ένα παιχνίδι καθαρό 0-2 που θα μας είχε χαρούμενους για τις επόμενες 15 μέρες στράβωσε. Έτσι είναι η μπάλα. Στιγμές είναι. Συμβαίνει παντού, αυτή είναι η μπάλα ρε φίλε. Δε μπορεί πάντα να φταίει κάποιος.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9451
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Δευτ 19 Σεπ 2022, 12:57

renegade έγραψε:
joshua έγραψε:Μα δεν τα εκανε χτες αυτα ο Νταντας.Τα εκανε ο Καντουρι.Και εγω αν διαβαζες χτες τι εγραφα την ωρα του αγωνα θα εβλεπες οτι αυτο ηταν ''Μην ξανακουσω κουβεντα για τον Λουτσεσκου,καθως με το ροστερ που εχει κανει θαυματα''.Καπως ετσι δεν εχω κανει κανενος ειδους ισοπεδωτικη κριτικη.Μονο στην εισοδο Σβαμπ αναφερθηκα.Τωρα επειδη εσυ εχεις παρει τον Μποτο εργολαβια και δικαιωμα σου,αυτο δεν σημαινει οτι και ο Λουτσεσκου ειναι αμοιρος ευθυνων...

Βρε άμοιρος ευθυνών δεν είναι κανένας αλλά κάπου η κριτική να έχει βάση.
Και σόρρυ αλλά δεν μπορεί να γίνει κριτική γιατί έβγαλες στο 80 τον κουρτιτς και έβαλες τον σβαμπ.
Δεν μπορώ να ασκήσω κριτική γιατί έβγαλες τον Όλιβειρα και έβαλες τον Μπράντον..
Δεν γίνεται να τον κάνω κριτική γιατί ο Τσαούσης δεν μπορούσε να κόψει ούτε μια διαγώνια μπαλιά.
Δεν ξέρω τι ακριβώς περιμένουμε από τον προπονητή
?


Από την άλλη ,αυτός που λες ότι έχω πάρει εργολαβία κατάφερε να φέρει παίκτες στον ΠΑΟΚ που θέλει τίτλους οι οποίοι δεν θα βεπαιζαν ούτε σε ομάδα που υποβιβάζεται.
Ο ΠΑΟΚ παίζει στην άμυνα με την μισή β ομάδα και το ότι δέχεται μιάμιση ευκαιρία ένα παιχνίδι νειναι ποδοσφαιρικο θαύμα


το ωραιο ειναι οτι εαν ο ολιβειρα το παστελωνε και εαν ο τομας στην παραλληλη του ζιβκοβιτς ειχαι καλο ...ταιμ...
τωρα τις ιδιες κινησεις θα τις ονομαζαμε...ψαγμενες..και θα μιλουσαμε για...πορτοφολια...
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 6015
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό Patron » Δευτ 19 Σεπ 2022, 12:59

Κάποιος φίλος σε άλλο τοπικ έγραψε ότι ο Ραζβαν μεταξύ των τετράδων

Λυρατζής, Ινγκανσον, κουλιερακης, Τσαούσης

Και

Τειλορ, Βαρέλα, Κρεσπο, Σιντκλει

Θα προτιμούσε την δεύτερη. Κ όντως έχει βάση αυτό. Κ πολλές ερμηνείες.
Προτείνω να πάρουμε ένα τριήμερο κ εμείς όπως η ομάδα.
Patron
 
Δημοσιεύσεις: 3290
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιούλ 2014, 11:16

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες