Razvan Lucescu

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Razvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό paok düsseldorf » Τρί 24 Μάιος 2022, 01:13

kataramenos5 έγραψε:Για δειξε που εγραψα υποτιμητικους χαρακτηρισμους.
Εκατο φορες εγραψα οτι δε μπορουσα να εξηγησω καποιες καταστασεις.


Ενω με τον τζενεραλ σου εχουν λυθει ολες οι αποριες,τελος παντων

ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ τα παρακατω.


Μας γλενταει ο βοηθος του ασουμε και μας τρεχουν οι μποεμηδες και το γιβραλταρ.Το εγραψες απευθυνομενος στον ΙΒΑΝ.
Για σενα εφταιγε ο ΣΑΒΒΙΔΗΣ και οχι ο τζενεραλ.

Οταν χασαμε απο την κοπενχαγη στην ΤΟΥΜΠΑ εγραψες .

Εσυ μας εσωσες,εσυ μας ψηλωσες,εσυ μας ΧΑΝΤΑΚΩΣΕΣ,αφησες την ομαδα χωρις μπακ.
Ο εσυ ειναι ο ΙΒΑΝ.
Τσιμουδια για τον στρατηγο.

Το ΠΑΟΚΟΜΕΤΡΟ που εχεις ειναι δικη σου πατεντα και κρατησε την για τον εαυτο σου.
paok düsseldorf
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Παρ 14 Δεκ 2018, 01:13

Re: Razvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό JohnEconomist » Τρί 24 Μάιος 2022, 01:26

Η γνώμη μου είναι ότι ο Λουτσέσκου ΔΕΝ μπορεί να υποστηρίξει ηλικιακή ανανέωση της ομάδας. Δεν είναι αυτό το στυλ του και δεν είναι αυτές οι δυνατότητες του.

Με βάση αυτά που ξέρω για τη νοοτροπία του Μπότο, κατά τη γνώμη μου οι δυο νοοτροπίες, Λουτσέσκου και Μπότο συγκρούονται.

Αν συνεχίσει να είναι προπονητής μας ο Λουτσέσκου, προβλέπω ότι ΔΕΝ θα κλείσει τη χρονιά, γιατί δεν πιστεύω ότι θα πετύχει.

Την φετινή χρονιά ΔΕΝ την θεωρώ πετυχημένη.
JohnEconomist
 
Δημοσιεύσεις: 320
Εγγραφή: Τετ 25 Σεπ 2019, 05:14

Re: Razvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Rexaris » Τρί 24 Μάιος 2022, 02:45

Η φετινή χρονιά ήταν αδύνατο να πάει καλύτερα γιατί δεν φτάναν τα κουκιά. Έπρεπε κάτι να θυσιάσεις για να πας καλά αλλού.

Τον Λουτσέσκου σιγά που τον ξέρετε μερικοί. Ο άνθρωπος πάει ανάλογα με το μπάτζετ και τα θέλω τής ΠΑΕ. Δεν υπάρχει μόνο αυτός στον οργανισμό ΠΑΟΚ. Σιγά μη θελει να παίζει με 40ρηδες. Ο άνθρωπος βάζει την ποιότητα κι αυτούς που θα τού φερουν το αποτέλεσμα. Κανένα κόλλημα δεν έχει, κοιτάει το καλό τής ομάδας, είναι δίκαιος και αντικειμενικός και γι αυτό κρατάει και τα αποδυτήρια.

Ο προπονητής κάνει οτι μπορεί με αυτά που έχει. Αν δεν τα στάξει η ΠΑΕ νεαρή ποιότητα δεν θα δούμε.

Επίσης μας πρήξατε με τους νέους του ΠΑΟΚ. Ελάχισυοι θα σταθούν συην Α ομάδα. Ορίστε και Τσιγγάρα και Λύρατζη τους έχει βασικούς. Τι να κάνουμε δηλαδή που η ακαδημίες μας δεν βγάζουν 5 Μέσι το χρόνο;

Μια χαρά θα δουλέψουν Μπότο και Λουτσέσκου, που βρήκαμε ήδη ανύπαρκτες αιτίες να φαγωθούμε. Είναι πανέξυπνοι κι οι δυο και θα δούμε ωραία πράγματα ΑΝ η ΠΑΕ σπρώξει χρήμα. Γιατί ούτε π Μπότο, ούτε ο Λουτσέσκου θα τις πληρώσουν από την τσέπη τους.
"Οὐ φοβηθήσομαι ἀπὸ μυριάδων λαοῦ τῶν κύκλῳ συνεπιτιθεμένων μοι" (Ψαλ. 3,7).
Άβαταρ μέλους
Rexaris
 
Δημοσιεύσεις: 3294
Εγγραφή: Τρί 02 Μάιος 2017, 01:10
Τοποθεσία: Canada

Re: Razvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό gpap » Τρί 24 Μάιος 2022, 05:33

φίλε μου, όλο το κείμενο που έγραψες κ η επιχειρηματολογία που χρησιμοποίησες, ακυρώνονται μόνο με μια αναφορά:

χρησιμοποίηση του Τέιλορ έναντι του Λύραντζη στις αρχές της σεζόν.

Ο Τζένεραλ έχει όντως εμμονές με παίχτες, κυρίως για αυτούς που ο ίδιος ενέκρινε κ θέλει να τον δικαιώσουν.

Πέραν του Λύρα, δες και την περίπτωση Τσιγγάρα.
Πόσους αγώνες φέτος είδαμε με ... Καγκάβα, έως να πιεστεί κ να ξεκινήσει να χρησιμοποιεί τον Τσιγγάρα;

Όχι, ο Λούτσε (Τζένεραλ) δεν είναι αλάθητος.
Κάνει λάθη.
Πολλά λάθη.
Τα οποία πηγάζουν απο τον εγωισμό του κ την έπαρση που καλώς έχει (και πρέπει να έχει) κάθε προπονητής που θέλει να πρωταγωνιστεί.

Το μειονέκτημα του Λούτσε είναι που δεν μαθαίνει απο τα λάθη του.

Και θα το διαπιστώσουμε όλοι, με τις μεταγραφικές κινήσεις του καλοκαιριού που έρχεται.

Έδειξε ήδη πρώτα δείγματα πέρσι το καλοκαίρι (σήριαλ Τζιοβίνκο), έδειξε επίσης δείγματα στις μεταγραφές του χειμώνα, το έδειξε με τις μη χρήσης των παιχτών του ΠΑΟΚ Β' όταν η πρώτη ομάδα ξέμεινε απο εναλλακτικές (σε αυτό βεβαίως δεν φταίει μόνο ο ίδιος αλλά και ο άλλος εγωιστής ο Γκαρσία), πολύ φοβάμαι πως θα το δούμε κ φέτος το καλοκαίρι.

Φέτος, είδαμε γαύρο να πανηγυρίζει μέσα στην Τούμπα, να παίζω μαζί του 6 αγώνες και να μην έχω ούτε μια νίκη, να παίζω με Ρούλη 4 αγώνες και να έχω σύνολο μια ισοπαλία και δύο ήττες μέσα στην Τούμπα, να μην μπορώ να κερδίσω την κούλα που την κέρδιζα μόνο με τις φανέλες, είδαμε πολλά.
Είδαμε και ένα καλό ημίχρονο με την Μαρσέιγ (στην Τούμπα) για να έχουμε να θυμόμαστε, αλλά γενικά αυτή η χρονιά πρέπει να ξεχαστεί πολύ σύντομα.

Στην προετοιμασία, θα φανεί κατά πόσο ο Λούτσε διδάχθηκε οντως απο την φετινή χρονιά.
Αν πάρει ξανά πιτσιρικάδες μόνο για το θεαθείναι, θα είναι ακόμη μια φορά που θα δείχνει τις εμμονές του απέναντι σε πιτσιρικάδες.

Και ο οργανισμός ΠΑΟΚ, επενδύει πολλά χρήματα στους πιτσιρικάδες, για να μην γίνεται χρήση τους απο τη Α' ομάδα και τον προπονητή της.
gpap
 
Δημοσιεύσεις: 4452
Εγγραφή: Τρί 07 Ιαν 2014, 20:40

Re: Razvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τρί 24 Μάιος 2022, 09:11

paok düsseldorf έγραψε:
kataramenos5 έγραψε:Για δειξε που εγραψα υποτιμητικους χαρακτηρισμους.
Εκατο φορες εγραψα οτι δε μπορουσα να εξηγησω καποιες καταστασεις.


Ενω με τον τζενεραλ σου εχουν λυθει ολες οι αποριες,τελος παντων

ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ τα παρακατω.


Μας γλενταει ο βοηθος του ασουμε και μας τρεχουν οι μποεμηδες και το γιβραλταρ.Το εγραψες απευθυνομενος στον ΙΒΑΝ.
Για σενα εφταιγε ο ΣΑΒΒΙΔΗΣ και οχι ο τζενεραλ.

Οταν χασαμε απο την κοπενχαγη στην ΤΟΥΜΠΑ εγραψες .

Εσυ μας εσωσες,εσυ μας ψηλωσες,εσυ μας ΧΑΝΤΑΚΩΣΕΣ,αφησες την ομαδα χωρις μπακ.
Ο εσυ ειναι ο ΙΒΑΝ.
Τσιμουδια για τον στρατηγο.

Το ΠΑΟΚΟΜΕΤΡΟ που εχεις ειναι δικη σου πατεντα και κρατησε την για τον εαυτο σου.

Συζητηση χωρις ειρωνειες μπορεις να κανεις?
Το ιδιο ειναι με το" ο τζενεραλ λεει μπρουφες κι οσοι τον πιστευουν ειναι αφελεις". με το εχει ευθηνες ο Σαββιδης για την κατασταση του καλοκαιριου? Πες αυτο που θελεις χωρις ειρωνειες αν θελεις πραγματικα να κανεις κουβεντα.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26758
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Razvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Τρί 24 Μάιος 2022, 09:42

kataramenos5 έγραψε:
Tolaros έγραψε:Από πουθενά δεν πηγάζει, όσοι το γράφουν εσωτερική επιθυμία εκφράζουν και πρέπει κάπως να καμουφλαριστεί ωραία
Επειδη απ το Μαρτιο εγραψα κι εγω κατι σχετικο λες ν ανηκω στους καλοπροαιρετους που εκφραζουν επιθυμια?
Λες να θελω να φυγει ο Ραζβαν? Απλα καποια πραγματα δε κολλανε τοσο. Θα δειξει.


Έλα ρε kat, ξέρεις που αναφέρομαι, ούτε θυμάμαι τι έγινε το Μάρτιο. Αυτοί το γράφουν κάθε 4 ώρες.
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5567
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Razvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Parolos » Τρί 24 Μάιος 2022, 10:48

cellophan έγραψε:Εγώ θέλω να φύγει ο Λουτσέσκου και να έρθει ο Πάμπλο. Δε θέλω Κοσεινσάο ή άλλον μπαρουτοκαπνισμένο και εγνωσμένης αξίας προπονητή. Θέλω τον Πάμπλο. Τον θέλω σαν τρελός και τον θέλω τώρα να αναλάβει. Και να του πάρουν και όσους παικταράδες γουστάρει η ψυχούλα του. Να πάρει και το πτυχίο του και να μάθει και μια γλώσσα, κουτσά-στραβά, πέρα από τη μητρική του και να κάνει τη δουλειά του με τις καλύτερες συνθήκες και τα μισθά ποτέ να μην του κοπούν από τον Σαββίδη, μήνας να μπαίνει - μήνας να βγαίνει, γιατί μεγάλο άγχος το έχει χρόνια τώρα, και δε θέλω να επηρεάσει αυτό τη δουλειά του. Αυτόν θέλω και το λέω χωρίς καμία ντροπή. Τον Πάμπλο θέλω, μπας και σταματήσει αυτή η ψευτοκορεκτίλα των ναι-μεν αλλά και του ΠΑΟΚ πάνω από όλα. Τον Πάμπλο που άμα πέσει, επιβάλεται να σηκωθεί. Όχι του χρόνου - τώρα. Τώρα, γιατί δεν αντέχεται άλλο αυτό το πράγμα ένα χρόνο τώρα. Νισάφι. Φέρτε τον να ξεμπερδεύουμε.
Δεν υπάρχει τίποτα πιο άθλιο από αυτό που κάνετε εδώ και 8-10 χρόνια μαζί με τον Κώστα 5, 4, 2012, 2021 με τα 30 ονόματα.

Πιο πολύ ότι δεν λέτε απλά ότι δεν τον γουστάρετε τον Γκαρσία (χωρίς επιχειρηματολογία εννοείται) και απλά πετάτε ότι γουστάρετε για να τα κάνετε ανακατα. Βγήκε η μόδα ότι όποιος πει κάτι για τον Ρασβαν είναι γκαρσιακος και δε συμμαζευεται. Δε βαρεθηκατε 10 χρόνια τα ίδια με το μένος σας?

Από τότε που τον πήρε ο Ιβάν στην Κ17 με εισήγηση Αρνεσεν ασχολείστε με το πόσα λεφτά παίρνει και όλα τα παρεμφερή.

Θλίψη.

Να πατε να ποσταρετε στο αντίστοιχο τοπικ και να μην βάζετε στην εξίσωση με τον τωρινό προπονητή για να τραβήξετε εντυπώσεις.

ΥΓ: Μακάρι να φύγει ο Γκαρσία να γλιτώσουμε από την τοξικότητα σας.
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή...
Pablo Garcia
Άβαταρ μέλους
Parolos
 
Δημοσιεύσεις: 6018
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 17:33

Re: Razvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τρί 24 Μάιος 2022, 10:57

Οταν λεω εγω τους πονεσε το περσινο κυπελλο
Dimg4
 

Re: Razvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Mitsospaoki4 » Τρί 24 Μάιος 2022, 11:02

Το να κάνουμε σκουπίδι τον Πάμπλο δείχνει ότι δεν νιώθουμε τίποτα από ΠΑΟΚ και από άτομα που συνέδεσαν το όνομα τους με την ομάδα και τον λαό.

Από την άλλη το να μειώνουμε τον Λουτσεσκου δείχνει ότι έχουμε κοντή μνήμη ή εθελοτυφλουμε
Έχει τα στραβά του;
Τα έχει

Είναι ο καλύτερος προπονητής που είχαμε ποτέ;
Αποδεδειγμένα είναι

Από την στιγμή που και οι 2 αυτοί άνθρωποι αποτελούν κομμάτι του συλλόγου, από διαφορετικό πόστο ο καθένας, δεν αξίζει να σκοτωθούμε.
Άβαταρ μέλους
Mitsospaoki4
 
Δημοσιεύσεις: 10858
Εγγραφή: Δευτ 21 Μάιος 2018, 12:53
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη - Βολος

Re: Razvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τρί 24 Μάιος 2022, 11:08

cellophan έγραψε:Εγώ θέλω να φύγει ο Λουτσέσκου και να έρθει ο Πάμπλο. Δε θέλω Κοσεινσάο ή άλλον μπαρουτοκαπνισμένο και εγνωσμένης αξίας προπονητή. Θέλω τον Πάμπλο. Τον θέλω σαν τρελός και τον θέλω τώρα να αναλάβει. Και να του πάρουν και όσους παικταράδες γουστάρει η ψυχούλα του. Να πάρει και το πτυχίο του και να μάθει και μια γλώσσα, κουτσά-στραβά, πέρα από τη μητρική του και να κάνει τη δουλειά του με τις καλύτερες συνθήκες και τα μισθά ποτέ να μην του κοπούν από τον Σαββίδη, μήνας να μπαίνει - μήνας να βγαίνει, γιατί μεγάλο άγχος το έχει χρόνια τώρα, και δε θέλω να επηρεάσει αυτό τη δουλειά του. Αυτόν θέλω και το λέω χωρίς καμία ντροπή. Τον Πάμπλο θέλω, μπας και σταματήσει αυτή η ψευτοκορεκτίλα των ναι-μεν αλλά και του ΠΑΟΚ πάνω από όλα. Τον Πάμπλο που άμα πέσει, επιβάλεται να σηκωθεί. Όχι του χρόνου - τώρα. Τώρα, γιατί δεν αντέχεται άλλο αυτό το πράγμα ένα χρόνο τώρα. Νισάφι. Φέρτε τον να ξεμπερδεύουμε.

:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29909
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Razvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό joshua » Τρί 24 Μάιος 2022, 11:18

Mitsospaoki4 έγραψε:Το να κάνουμε σκουπίδι τον Πάμπλο δείχνει ότι δεν νιώθουμε τίποτα από ΠΑΟΚ και από άτομα που συνέδεσαν το όνομα τους με την ομάδα και τον λαό.

Από την άλλη το να μειώνουμε τον Λουτσεσκου δείχνει ότι έχουμε κοντή μνήμη ή εθελοτυφλουμε
Έχει τα στραβά του;
Τα έχει

Είναι ο καλύτερος προπονητής που είχαμε ποτέ;
Αποδεδειγμένα είναι

Από την στιγμή που και οι 2 αυτοί άνθρωποι αποτελούν κομμάτι του συλλόγου, από διαφορετικό πόστο ο καθένας, δεν αξίζει να σκοτωθούμε.


Ο πιο πετυχημενος,οχι ο καλυτερος...
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24071
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Razvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Τρί 24 Μάιος 2022, 11:23

Parolos έγραψε:Δεν υπάρχει τίποτα πιο άθλιο από αυτό που κάνετε εδώ και 8-10 χρόνια μαζί με τον Κώστα 5, 4, 2012, 2021 με τα 30 ονόματα.

Πιο πολύ ότι δεν λέτε απλά ότι δεν τον γουστάρετε τον Γκαρσία (χωρίς επιχειρηματολογία εννοείται) και απλά πετάτε ότι γουστάρετε για να τα κάνετε ανακατα. Βγήκε η μόδα ότι όποιος πει κάτι για τον Ρασβαν είναι γκαρσιακος και δε συμμαζευεται. Δε βαρεθηκατε 10 χρόνια τα ίδια με το μένος σας?

Από τότε που τον πήρε ο Ιβάν στην Κ17 με εισήγηση Αρνεσεν ασχολείστε με το πόσα λεφτά παίρνει και όλα τα παρεμφερή.

Θλίψη.

Να πατε να ποσταρετε στο αντίστοιχο τοπικ και να μην βάζετε στην εξίσωση με τον τωρινό προπονητή για να τραβήξετε εντυπώσεις.

ΥΓ: Μακάρι να φύγει ο Γκαρσία να γλιτώσουμε από την τοξικότητα σας.


Parole εγώ με τον Γκαρσία δεν έχω κανένα πρόβλημα αντιθέτως θεωρώ πως αδικήθηκε πολύ πέρυσι το καλοκαίρι.
Αλλά αν μιλάμε για αθλιότητα δες λίγο αυτό

paok düsseldorf έγραψε:Η θεα ΑΘΗΝΑ, αυτη της ΣΟΦΙΑΣ, μου εστειλε το εξης κειμενο.

Ο Συγχρονος ΗΜΙΘΕΟΣ-ΗΡΩΑΣ-ΣΤΡΑΤΑΡΧΗΣ κλπ .

Ειναι θεατρικος ,ταιριαζει στον φακο της ΕΚΚΩΦΑΝΤΙΚΗΣ ΜΠΑΡΟΥΦΑΣ.

Ηγειται της υπερδυναμης των ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ.

Ζει σε εναν ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟ,αυτο του εξασφαλιζει ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ,πιστευοντας οτι εινα ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ να ΚΡΙΘΕΙ καθοιονδηποτε τροπο.

Μεταλαμπαδευει σε ΑΦΕΛΕΙΣ ΟΥΤΟΠΙΚΕΣ-ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΕΣ ΒΕΒΑΙΟΤΗΤΕΣ.

Υ,Γ της σοφης ΘΕΑΣ ΑΘΗΝΑΣ.

Συνηθως υπαρχει καποιος πραγματικα ΕΞΥΠΝΟΣ που τους ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ και την ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ στιγμη τους ΠΕΤΑΕΙ σαν στιμμενη ΛΕΜΟΝΟΚΟΥΠΑ.
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2541
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Razvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Мир » Τρί 24 Μάιος 2022, 11:25

Δεν εχει κανενα νοημα να μιλαμε για αλλαγη προπονητη μετα απο επενδυση 5.5εκ για 3 χρονια στο την Λουτσεσκου.

Εννοειτε πως θα του κανουμε και κριτικη βεβαι αν βλεπουμε λάθη. ΠΑΟΚ ειμαστε, οχι γκαλακια σουπεραδες λοβοτομημένοι.
Καποιο στο φορουμ δεν αντεχουν να γινεται κριτικη στον Λουτσεσκου και αυτο δεν το καταλαβαινω.

Καλος προπονητης ειναι και παιρνει το 100% απο τους παικτες που πιστευει.

Οφείλει να πειθαρχήσει στα θελω Ιβαν και ΤΔ, για ηλικιακή ανανεωση και τους 2 στοχους (πρωταθλημα και Ευρωπη).
Αυτα με καλύπτουν εμένα και ας τον στηρίξουμε την ομαδα για αλλο ενα ξεκινημα.

Αν την κανει με ελαφρα πηδηματακια γιατι δεν μπορει να ακολουθησει τους στόχους της ομαδας ή δεν θέλει, ειναι δικο του θεμα, αλλα δεν πιστευω οτι θα συμβει κατι τετοιο.

Μεχρι τα Χριστουγεννα θα ξερουμε αν το εγχείρημα πέτυχε και θα επιστρεψουμε ως πρωταθλητες!

ΥΓ Και εγω γουστάρω Παμπλο αλλα επισης θεωρω οτι δεν είναι 100% ετοιμος ως προπονητης.
Άβαταρ μέλους
Мир
 
Δημοσιεύσεις: 6408
Εγγραφή: Τετ 16 Ιούλ 2014, 23:44
Τοποθεσία: London

Re: Razvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Parolos » Τρί 24 Μάιος 2022, 11:29

Ιάσωνα, ο φίλος από το Ντίσελντορφ δε θέλεις να ξέρεις τι εγραφε περσυ για τον Γκαρσία (τρισχειρότερα).

Ο φίλος Τζόσουα επίσης προτιμούσε αλλαγή προπονητή πέρσυ, αλλά εκφράζει και ερωτήματα με τη φετινή χρονιά.. Να φανταστώ οτι είναι κι αυτος γκαρσιακός και αγγελακικός και ιωσηφιδικός. Αστειότητες..

Άρα πέφτει η επιχειρηματολογία, για το παραπάνω μύθευμα που γράφτηκε.

Και άντε για να τα πούμε και όλα, όλες οι πληροφορίες λένε ότι δε θα συνεχίσει ο Γκαρσία, και δεν είναι και κανένα μυστικό.

Να ησυχάσουν και οι φίλοι που ασχολούνται 10 χρόνια με το πότε θα φύγει, να ησυχάσουμε κι εμείς.
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή...
Pablo Garcia
Άβαταρ μέλους
Parolos
 
Δημοσιεύσεις: 6018
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 17:33

Re: Razvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Τρί 24 Μάιος 2022, 11:45

Parolos έγραψε:Ιάσωνα, ο φίλος από το Ντίσελντορφ δε θέλεις να ξέρεις τι εγραφε περσυ για τον Γκαρσία (τρισχειρότερα).

Άρα πέφτει η επιχειρηματολογία, για το παραπάνω μύθευμα που γράφτηκε.

Και άντε για να τα πούμε και όλα, όλες οι πληροφορίες λένε ότι δε θα συνεχίσει ο Γκαρσία, και δεν είναι και κανένα μυστικό.

Να ησυχάσουν και οι φίλοι που ασχολούνται 10 χρόνια με το πότε θα φύγει, να ησυχάσουμε κι εμείς.


Στο ξαναλέω προσωπικά θεωρώ πως ο Γκαρσία αδικήθηκε καταφορα, όχι απλά αδικήθηκε. Αν ο Γκαρσία φεύγει που και εμένα αυτή είναι η αίσθηση μου, ο ΠΑΟΚ χάνει όχι ο Γκαρσία.

Κανείς δεν είπε να μην γίνεται κριτική στον Λουτσεσκου. Στον τελικό η απόφαση να μην έχει τον Τσιγγαρα στην αποστολή για να έχει 2 φορ στον πάγκο αντί να έχει Κουτσια ως πιτσιρικα και Ολιβειρα μαζί με τον Τσιγγαρα είναι για μένα ανεξήγητο λάθος, αν δεν μας είχαν ήδη στημένους θα μπορούσε να μας κοστίσει ένα τρόπαιο.
Όμως εδώ η κριτική δεν είναι κριτική, είναι μία εμμονικη αποδόμηση του πιο επιτυχημένου προπονητή της ιστορίας μας, κατά βάση με ψέματα και φαντασιώσεις.
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2541
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης