14. Andrija Zivkovic

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 14. Andrija Zivkovic

Δημοσίευσηαπό Ριαν_Καπαγιαννιδης » Παρ 29 Ιούλ 2022, 15:37

Τα πραγματικα καλα του ματς τα εκανε κυριως οσο επαιζε πισω απο τον φορ επι Αμπελ, και μετα σε καποια ματς με πολλους χωρους οταν επαιζε αντεπιθεσεις ο Γκαρσια. Το να παιζει πανω στην γραμμη εμφανως δεν του παει. Εγω θα δοκιμαζα Ναραϊ δεξια και Ζιφκοβιτς πισω απο τον φορ. Αν ουτε εκει δεν αποδωσει, θα πρεπει να αποχαιρετησει δυστυχως.
Ριαν_Καπαγιαννιδης
 
Δημοσιεύσεις: 2191
Εγγραφή: Πέμ 01 Σεπ 2016, 12:04

Re: 14. Andrija Zivkovic

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 29 Ιούλ 2022, 18:52

Συμφωνώ ότι πρέπει να παίζει 10ρι, γιατί δεν είναι εξτρέμ
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89945
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 14. Andrija Zivkovic

Δημοσίευσηαπό kmallio » Παρ 29 Ιούλ 2022, 19:07

Κατά την γνώμη μου αυτό που φταίει για την κακη κατάσταση του αντριγια είναι τα συνεχόμενα ματς,ο τύπος παίζει στα κόκκινα από πέρυσι τον Σεπτέμβριο χωρίς καθόλου ξεκούραση ΟΥΤΕ το καλοκαίρι, γεγονός που τον έχει κάνει τόσο βαρύ που να μην έχει την εκρηκτικότητα να πάει μια φορά στο ένας με έναν, προσωπικά έχω πολύ καιρό να δω τον αντριγια να κάνει μια ενέργεια κατά μέτωπο, γεγονός που τον κάνει να παίζει με εκνευρισμό και χωρίς καθαρό μυαλό με μοναδικό υπεύθυνο τον Ρουμάνο και το ρόστερ που είχε γεγονός που τον έκανε να παίζει ασταμάτητη καθώς από πίσω του το χαος
kmallio
 
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: Κυρ 16 Ιαν 2022, 01:58

Re: 14. Andrija Zivkovic

Δημοσίευσηαπό 15_50 » Παρ 29 Ιούλ 2022, 19:39

Ο Ζίφκοβιτς, δεν είναι ούτε 10αρι, ούτε εξτρέμ, ούτε μπακ χαφ, είναι ένας κρυφός κυνηγός που ο Ρασβαν τον ισοπέδωσε.
Ο Νταντάς, δεν είναι ούτε δεκάρι, ούτε αμυντικό χαφ, είναι ένα οχταρι που ο Ρασβαν θα τον ισοπεδώσει.
Τα ίδια με τον Νταντάς και ο Σοάρες.
Ο Κουαλιάτα, δεν είναι εξτρέμ αλλά δεκάρι που ο Ρασβαν θα τον ισοπεδώσει.
Ο Νάρεϊ δεν είναι φορ, ούτε εξτρέμ, είναι ένα φουλ μπακ, εκεί που ο ΠΑΟΚ έχει άλλους 4 (Λύρατζη, Σάστρε, Τέυλορ, Βιειρίνια) και ήρθε για αλλαγή του Ζίφκοβιτς και ως εναλλακτική της επιθυμίας του Λου που άκουγε στο όνομα Λημνιός.
Ο Καντουρί δεν είναι εξτρέμ, αλλά οχτάρι πράγμα που το έχει ξεχάσει και ο ίδιος.
Ο Ολιβέιρα δεν είναι για να παίζει μέσα στο κουτί αλλά
περιφερειακός φορ.

Όπως τώρα που ήρθε τερματοφύλακας και καταλάβαν πολλοί πως μέχρι τώρα είχαμε ζογκλέρ, έτσι θα καταλάβουν και όταν έρθει προπονητής και βάλει τους παίκτες στις θέσεις τους την πραγματική αξία τους.
15_50
 
Δημοσιεύσεις: 1409
Εγγραφή: Παρ 29 Ιαν 2021, 19:47

Re: 14. Andrija Zivkovic

Δημοσίευσηαπό WeWillRockYou » Παρ 29 Ιούλ 2022, 19:56

DimitrisS έγραψε:Πραγματικα δεν θελω να το ανοιξω το στομα μου.
Τα ειπε και χθες ο Αsimos.

Δεν θελω να στεκομαι στην εξωγηπεδικη ζωη κανενος ποδοσφαιριστη, αλλα οταν η...γηπεδικη ζωη ειναι σε τετοια κατασταση εδω και τοσο καιρο δεν γινεται να μην μιλαμε. Οχι εμεις βασικα η ομαδα και η διοικηση πρεπει.



Για την εξωγηπεδική του ζωή γίνονται διάφορα σχόλια σήμερα, έχω την εντύπωση πως και σε κάποιο άρθρο έγινε αναφορά χωρίς όμως εξήγηση και υπονοούμενο προς κάποια κατεύθυνση.
Γνωρίζουμε κάτι πιο συγκεκριμένο, έστω και με γενικό σχόλιο;
Άβαταρ μέλους
WeWillRockYou
 
Δημοσιεύσεις: 1983
Εγγραφή: Σάβ 19 Δεκ 2020, 01:52

Re: 14. Andrija Zivkovic

Δημοσίευσηαπό Dimitrisou » Παρ 29 Ιούλ 2022, 20:35

Ο ζιφκο εκτός από ποδοσφαιριστής είναι και νέος άνθρωπος και θα βγαίνει και θα γκόμενιαζει ,ήμαρτον..εγώ προσωπικά τον έχω δει έξω και δεν πίνει δεν καπνίζει ενώ αυτοί που αποθεώνεται ιτουρμπε και σια δεν τους προλαβαίνεις.Στο οτι δεν παίζει σκεφτείτε λίγο το οτι απο πέρσι παίζει νον στοπ ..έχει περάσει και ιώσεις και κοβιντ και τον ένα μήνα που οι συμπαίχτες του κάναν τα μπάνια τους αυτός ήταν με την εθνική του ξεκουράστηκε δέκα μέρες και ανέβηκε προετοιμασία ..άνθρωπος ειναι όχι μηχανή..το οτι έλεος δεν είχαμε έναν παίκτη πέρσι να τον ξεκουράσει είναι ευθύνη της ομάδας ..
Τελευταία επεξεργασία από Dimitrisou και Παρ 29 Ιούλ 2022, 20:42, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Dimitrisou
 
Δημοσιεύσεις: 448
Εγγραφή: Τρί 31 Μάιος 2022, 17:21

Re: 14. Andrija Zivkovic

Δημοσίευσηαπό john4serres » Παρ 29 Ιούλ 2022, 20:36

15_50 έγραψε:Ο Ζίφκοβιτς, δεν είναι ούτε 10αρι, ούτε εξτρέμ, ούτε μπακ χαφ, είναι ένας κρυφός κυνηγός που ο Ρασβαν τον ισοπέδωσε.
Ο Νταντάς, δεν είναι ούτε δεκάρι, ούτε αμυντικό χαφ, είναι ένα οχταρι που ο Ρασβαν θα τον ισοπεδώσει.
Τα ίδια με τον Νταντάς και ο Σοάρες.
Ο Κουαλιάτα, δεν είναι εξτρέμ αλλά δεκάρι που ο Ρασβαν θα τον ισοπεδώσει.
Ο Νάρεϊ δεν είναι φορ, ούτε εξτρέμ, είναι ένα φουλ μπακ, εκεί που ο ΠΑΟΚ έχει άλλους 4 (Λύρατζη, Σάστρε, Τέυλορ, Βιειρίνια) και ήρθε για αλλαγή του Ζίφκοβιτς και ως εναλλακτική της επιθυμίας του Λου που άκουγε στο όνομα Λημνιός.
Ο Καντουρί δεν είναι εξτρέμ, αλλά οχτάρι πράγμα που το έχει ξεχάσει και ο ίδιος.
Ο Ολιβέιρα δεν είναι για να παίζει μέσα στο κουτί αλλά
περιφερειακός φορ.

Όπως τώρα που ήρθε τερματοφύλακας και καταλάβαν πολλοί πως μέχρι τώρα είχαμε ζογκλέρ, έτσι θα καταλάβουν και όταν έρθει προπονητής και βάλει τους παίκτες στις θέσεις τους την πραγματική αξία τους.
Σωστός.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29888
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: 14. Andrija Zivkovic

Δημοσίευσηαπό Miles » Σάβ 30 Ιούλ 2022, 00:32

15_50 έγραψε:Ο Ζίφκοβιτς, δεν είναι ούτε 10αρι, ούτε εξτρέμ, ούτε μπακ χαφ, είναι ένας κρυφός κυνηγός που ο Ρασβαν τον ισοπέδωσε.
Ο Νταντάς, δεν είναι ούτε δεκάρι, ούτε αμυντικό χαφ, είναι ένα οχταρι που ο Ρασβαν θα τον ισοπεδώσει.
Τα ίδια με τον Νταντάς και ο Σοάρες.
Ο Κουαλιάτα, δεν είναι εξτρέμ αλλά δεκάρι που ο Ρασβαν θα τον ισοπεδώσει.
Ο Νάρεϊ δεν είναι φορ, ούτε εξτρέμ, είναι ένα φουλ μπακ, εκεί που ο ΠΑΟΚ έχει άλλους 4 (Λύρατζη, Σάστρε, Τέυλορ, Βιειρίνια) και ήρθε για αλλαγή του Ζίφκοβιτς και ως εναλλακτική της επιθυμίας του Λου που άκουγε στο όνομα Λημνιός.
Ο Καντουρί δεν είναι εξτρέμ, αλλά οχτάρι πράγμα που το έχει ξεχάσει και ο ίδιος.
Ο Ολιβέιρα δεν είναι για να παίζει μέσα στο κουτί αλλά
περιφερειακός φορ.

Όπως τώρα που ήρθε τερματοφύλακας και καταλάβαν πολλοί πως μέχρι τώρα είχαμε ζογκλέρ, έτσι θα καταλάβουν και όταν έρθει προπονητής και βάλει τους παίκτες στις θέσεις τους την πραγματική αξία τους.


Αυτά τώρα είναι τα σοβαρά ή τα ασόβαρα, γιατί μπερδεύτηκα.
Miles
 
Δημοσιεύσεις: 5092
Εγγραφή: Δευτ 21 Δεκ 2020, 20:17

Re: 14. Andrija Zivkovic

Δημοσίευσηαπό gika » Σάβ 30 Ιούλ 2022, 01:12

Και γω στη δουλειά μου κάθε μέρα πάω και 10 μέρες άδεια έχω πάρει από περσυ μέχρι τώρα αλλά όταν αναλαμβάνω κάτι το φέρνω εις πέρας, δεν κρεμάω την ομάδα μου.
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17163
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: 14. Andrija Zivkovic

Δημοσίευσηαπό paok düsseldorf » Σάβ 30 Ιούλ 2022, 01:25

15_50 έγραψε:Ο Ζίφκοβιτς, δεν είναι ούτε 10αρι, ούτε εξτρέμ, ούτε μπακ χαφ, είναι ένας κρυφός κυνηγός που ο Ρασβαν τον ισοπέδωσε.
Ο Νταντάς, δεν είναι ούτε δεκάρι, ούτε αμυντικό χαφ, είναι ένα οχταρι που ο Ρασβαν θα τον ισοπεδώσει.
Τα ίδια με τον Νταντάς και ο Σοάρες.
Ο Κουαλιάτα, δεν είναι εξτρέμ αλλά δεκάρι που ο Ρασβαν θα τον ισοπεδώσει.
Ο Νάρεϊ δεν είναι φορ, ούτε εξτρέμ, είναι ένα φουλ μπακ, εκεί που ο ΠΑΟΚ έχει άλλους 4 (Λύρατζη, Σάστρε, Τέυλορ, Βιειρίνια) και ήρθε για αλλαγή του Ζίφκοβιτς και ως εναλλακτική της επιθυμίας του Λου που άκουγε στο όνομα Λημνιός.
Ο Καντουρί δεν είναι εξτρέμ, αλλά οχτάρι πράγμα που το έχει ξεχάσει και ο ίδιος.
Ο Ολιβέιρα δεν είναι για να παίζει μέσα στο κουτί αλλά
περιφερειακός φορ.

Όπως τώρα που ήρθε τερματοφύλακας και καταλάβαν πολλοί πως μέχρι τώρα είχαμε ζογκλέρ, έτσι θα καταλάβουν και όταν έρθει προπονητής και βάλει τους παίκτες στις θέσεις τους την πραγματική αξία τους.



ΣΥΜΦΩΝΩ εκτος του ΝΑΡΕΥ.
Ο ΝΑΡΕΥ ειναι κυριως δεξι εξτρεμ,μπορει ομως να παιξει και φουλ μπακ.
paok düsseldorf
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Παρ 14 Δεκ 2018, 01:13

Re: 14. Andrija Zivkovic

Δημοσίευσηαπό 15_50 » Σάβ 30 Ιούλ 2022, 01:29

gika έγραψε:Και γω στη δουλειά μου κάθε μέρα πάω και 10 μέρες άδεια έχω πάρει από περσυ μέχρι τώρα αλλά όταν αναλαμβάνω κάτι το φέρνω εις πέρας, δεν κρεμάω την ομάδα μου.


Κοίτα να δεις που δεν έχει τολμήσει ο Πάπας να συγκριθεί με τον Λουτσο και το τολμά ο Γκίκας.

Μέγα το θράσος σου νεαρέ :lol:
15_50
 
Δημοσιεύσεις: 1409
Εγγραφή: Παρ 29 Ιαν 2021, 19:47

Re: 14. Andrija Zivkovic

Δημοσίευσηαπό 15_50 » Σάβ 30 Ιούλ 2022, 01:34

paok düsseldorf έγραψε:
15_50 έγραψε:Ο Ζίφκοβιτς, δεν είναι ούτε 10αρι, ούτε εξτρέμ, ούτε μπακ χαφ, είναι ένας κρυφός κυνηγός που ο Ρασβαν τον ισοπέδωσε.
Ο Νταντάς, δεν είναι ούτε δεκάρι, ούτε αμυντικό χαφ, είναι ένα οχταρι που ο Ρασβαν θα τον ισοπεδώσει.
Τα ίδια με τον Νταντάς και ο Σοάρες.
Ο Κουαλιάτα, δεν είναι εξτρέμ αλλά δεκάρι που ο Ρασβαν θα τον ισοπεδώσει.
Ο Νάρεϊ δεν είναι φορ, ούτε εξτρέμ, είναι ένα φουλ μπακ, εκεί που ο ΠΑΟΚ έχει άλλους 4 (Λύρατζη, Σάστρε, Τέυλορ, Βιειρίνια) και ήρθε για αλλαγή του Ζίφκοβιτς και ως εναλλακτική της επιθυμίας του Λου που άκουγε στο όνομα Λημνιός.
Ο Καντουρί δεν είναι εξτρέμ, αλλά οχτάρι πράγμα που το έχει ξεχάσει και ο ίδιος.
Ο Ολιβέιρα δεν είναι για να παίζει μέσα στο κουτί αλλά
περιφερειακός φορ.

Όπως τώρα που ήρθε τερματοφύλακας και καταλάβαν πολλοί πως μέχρι τώρα είχαμε ζογκλέρ, έτσι θα καταλάβουν και όταν έρθει προπονητής και βάλει τους παίκτες στις θέσεις τους την πραγματική αξία τους.



ΣΥΜΦΩΝΩ εκτος του ΝΑΡΕΥ.
Ο ΝΑΡΕΥ ειναι κυριως δεξι εξτρεμ,μπορει ομως να παιξει και φουλ μπακ.


Μπορεί να κάνω λάθος αλλά με τον Λου ψάχνουμε τις λάθος θέσεις των παικτών και όχι τις κανονικές.
Ας ετοιμάζονται λοιπόν καλού κακού οι Λύρατζης και Σάστρε να πάρουν θέση δίπλα στον Τέιλορ, γιατί δεύτερος πίσω από τον Νάρεϊ πιθανότατα θα είναι ο Βιειρίνια.
15_50
 
Δημοσιεύσεις: 1409
Εγγραφή: Παρ 29 Ιαν 2021, 19:47

Re: 14. Andrija Zivkovic

Δημοσίευσηαπό shogoon » Σάβ 30 Ιούλ 2022, 06:26

Καλές οι αναλύσεις έχουν βάση αλλά όταν ο αντίπαλος έχει παίκτη 50 χιλιάδων και σε κάνει κουδούνια περιμένεις ένα πρώην παίκτη της Μπενφικα του 1 εκ να κάνει ένα σουτ μπας και ιδρώσει λίγο ο τερματας. Τιμωρία στον εαυτό μου να γράψω 100 φορές δεν είναι κορόιδα στην Μπενφικα.
Άβαταρ μέλους
shogoon
 
Δημοσιεύσεις: 1345
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 08:47

Re: 14. Andrija Zivkovic

Δημοσίευσηαπό Grigorios_PAOK » Σάβ 30 Ιούλ 2022, 06:55

gika έγραψε:Και γω στη δουλειά μου κάθε μέρα πάω και 10 μέρες άδεια έχω πάρει από περσυ μέχρι τώρα αλλά όταν αναλαμβάνω κάτι το φέρνω εις πέρας, δεν κρεμάω την ομάδα μου.


Σκεψου να πας αυριο στη δουλειά κ να σου πει ο διευθυντής σου, επειδή έχω ένα σοβαρό μιτινγκ με τους μετόχους κ βαριέμαι να παω σήμερα βάζω εσένα διευθυντή κ βγάλε το φίδι από την τρυπα.... Αυτό κάνει ο εμμονικός προπονητής.

Ο έξυπνος προπονητής ακουει τους παιχτες του και τους βάζει εκεί που αποδίδουν καλυτερα.
Το ότι δεν έχουμε πλαγιο επιθετικό αριστερά ώστε να ελευθερωθεί ο Ζιφκο απο απέναντι κ να παρει πλατος η ομάδα θα οδηγούσε κάθε λογικό άνθρωπο να βάλει εκεί τον Βιερινα τον οποίο εκθέτει βάζοντας τον μπακ. Γιατί δεν είναι ο Βιερινια της Φολκσμπουρκ που ήταν φουλ μπακ εινσι ο 36 χρονών σακατεμενος αλλά ακόμα επικίνδυνος επιθετικούς για τους άλλους αλλά επικίνδυνος αμυντικός για εμάς....

Έτσι δεν βάζεις τον Άουγκουστο αμυντικό χαφ γιατί απλά το παιδι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ. Τον βάζεις εκεί που αποδίδει...
Ο Ναρευ αν έπαιζε στην θέση του θα σου αποδίδει ένα 7 ως σέντερ φορ δεν απέδωσε τίποτα
ΠΑΟΚ πάνω από όλα!!!
Grigorios_PAOK
 
Δημοσιεύσεις: 1406
Εγγραφή: Τρί 27 Αύγ 2019, 02:01

Re: 14. Andrija Zivkovic

Δημοσίευσηαπό gpap » Σάβ 30 Ιούλ 2022, 09:13

gpap έγραψε:αν δεν αλλάξεις νούμερο φανέλας, δεν θα προκόψεις.

Ας του εξηγήσει κάποιος πόσες κατάρες κουβαλάει αυτό το νούμερο,
που και τον Εμπαπέ να φέρναμε, και να του δίναμε το 14, χασογκόλης και άψυχος να κατέληγε.

Αλλάξτε το νούμερο στον άνθρωπο, να φύγει η κατάρα.


θα το γράφω, έως να γίνει πράξη.
gpap
 
Δημοσιεύσεις: 4452
Εγγραφή: Τρί 07 Ιαν 2014, 20:40

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Mario Jardel και 14 επισκέπτες