Razvan Lucescu II

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό dragon » Τετ 05 Οκτ 2022, 21:05

renegade έγραψε:Χίλιες φορές οι Νικολακόπουλοι αυτού του κόσμου πάρα οι δήθεν αντικειμενικοί με ατζέντα

Συμφωνουμε.
Θεωρείς ότι ο Σαμπρακος είναι δήθεν με ατζέντα;; όπως τότε ο Καρπετόπουλος παραδειγμα.;
Εγώ πιστευω πως ο συγκεκριμένος δεν είναι. Το χέρι στη φωτιά δεν το βάζω φαντάζομαι ούτε κ εσυ
Άβαταρ μέλους
dragon
 
Δημοσιεύσεις: 4551
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2017, 18:42
Τοποθεσία: Ναυπλιο

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό renegade » Τετ 05 Οκτ 2022, 21:10

Φυσικά
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14494
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό Miles » Τετ 05 Οκτ 2022, 21:12

Ο συγκεκριμένος θυμήθηκε να γράψει για την "εξυγιαντική" ΕΠΟ. Η αλήθεια είναι ότι δεν θυμάμαι αν τα έχωνε παλιά - νομίζω όμως πως όχι. Από τότε τον διέγραψα.
Miles
 
Δημοσιεύσεις: 5118
Εγγραφή: Δευτ 21 Δεκ 2020, 20:17

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό papwolf » Πέμ 06 Οκτ 2022, 15:18

Αυτός είναι ο ΠΑΟΚ που θέλει ο Σαμπράκος και οι Σαμπράκοι όλου του κόσμου. Ένας ΠΑΟΚ που θα προσπαθεί να ανανεωθεί αλλά δεν θα ανανεώνεται, ένας ΠΑΟΚ που θα προσπαθεί να φτιάξει ομάδα αλλά δε θα φτιάχνει, ένας ΠΑΟΚ που θα προσπαθεί να διεκδικήσει αλλά δε θα διεκδικεί, που θα προσπαθεί να επιτύχει αλλά δε θα τα καταφέρνει. Έναν τέτοιο ΠΑΟΚ θέλουν οι Σαμπράκοι αυτού του κόσμου, ανίκανο, ακίνδυνο, κομπάρσο αλλά συμπαθής, έρμαιο στις ορέξεις του ΠΟΚ. Να του χτυπούν με συμπάθεια και κατανόηση τη πλάτη ως την επόμενη φορά που θα τον σφάξουν στο γόνατο.
Τους τρόμαξε βλέπεις πολύ η τελευταία δεκαετία...
Θύρα Ντουβάρ.....
Άβαταρ μέλους
papwolf
 
Δημοσιεύσεις: 3290
Εγγραφή: Πέμ 21 Ιαν 2021, 22:08

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό NikLiverpool » Πέμ 06 Οκτ 2022, 15:51

Καλά αυτά που γράφει ο Σαμπράκος αλλά κάποια πράγματα αποφεύγει έξυπνα να τα σχολιάσει.
Πως γίνεται κάποιος που στήριζει το project να εξαφανίζει παίκτες που είναι μέρος του? Και οκ να δεχτώ ότι έχει καλύτερους/πιο έτοιμους. Έλα μου ντε που δεν έχει. Δηλαδή πόσο χειρότερος θα ήταν ο Κουαλιάτα αντί για Μπίσε ή και Ζίβκοβιτς αριστερά?
Πόσο χειρότερος θα ήταν ο Σοάρες στο 10 αντί για Αουγκούστο?
Πόσο μεγαλύτερη θα ήταν η τρύπα στα αριστερά αν βλέπαμε τον Σοάρες αντί για Βιερίνια?

ΚΑΙ το πιο σηματικό. Δεν μπορείς στο δανεισμό του Κούτσια να λες No worries έχω Γκόρντε και να βάζεις Μπισε για φορ χωρίς να αλλάξεις τον τρόπο ανάπτυξης της ομάδας.

Το καλοκαίρι που μας έρχεται αν συνεχίσουμε έτσι θα φτάσουμε στο σημείο που θα λήγουν ένα σωρό συμβόλαια παλιοσειρών και οι διάδοχοι τους ακόμα θα ψάχνονται. Τι θα κάνουμε τότε? Άλλες 10 μεταγραφές ή θα δούμε πάλι σκηνικά υπέγραψε ρε μαλάκα?

Εμένα αυτά όχι μόνο δεν μου δείχνουν άνθρωπο που πιστεύει στο project αλλά που προσπαθεί να το εκθέσει. Όσον αφορα το γιατί δεν φεύγει, ε είναι πολλά τα λεφτά ρε φίλε.
Άβαταρ μέλους
NikLiverpool
 
Δημοσιεύσεις: 1238
Εγγραφή: Τετ 23 Δεκ 2020, 17:44

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό Patron » Πέμ 06 Οκτ 2022, 15:53

Οι δοκιμές Μπίσε στο 9 συνεχίζονται κ αυτή την εβδομάδα;
Patron
 
Δημοσιεύσεις: 3284
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιούλ 2014, 11:16

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό Demir » Πέμ 06 Οκτ 2022, 15:59

NikLiverpool έγραψε:Καλά αυτά που γράφει ο Σαμπράκος αλλά κάποια πράγματα αποφεύγει έξυπνα να τα σχολιάσει.
Πως γίνεται κάποιος που στήριζει το project να εξαφανίζει παίκτες που είναι μέρος του? Και οκ να δεχτώ ότι έχει καλύτερους/πιο έτοιμους. Έλα μου ντε που δεν έχει. Δηλαδή πόσο χειρότερος θα ήταν ο Κουαλιάτα αντί για Μπίσε ή και Ζίβκοβιτς αριστερά?
Πόσο χειρότερος θα ήταν ο Σοάρες στο 10 αντί για Αουγκούστο?
Πόσο μεγαλύτερη θα ήταν η τρύπα στα αριστερά αν βλέπαμε τον Σοάρες αντί για Βιερίνια?

ΚΑΙ το πιο σηματικό. Δεν μπορείς στο δανεισμό του Κούτσια να λες No worries έχω Γκόρντε και να βάζεις Μπισε για φορ χωρίς να αλλάξεις τον τρόπο ανάπτυξης της ομάδας.

Το καλοκαίρι που μας έρχεται αν συνεχίσουμε έτσι θα φτάσουμε στο σημείο που θα λήγουν ένα σωρό συμβόλαια παλιοσειρών και οι διάδοχοι τους ακόμα θα ψάχνονται. Τι θα κάνουμε τότε? Άλλες 10 μεταγραφές ή θα δούμε πάλι σκηνικά υπέγραψε ρε μαλάκα?

Εμένα αυτά όχι μόνο δεν μου δείχνουν άνθρωπο που πιστεύει στο project αλλά που προσπαθεί να το εκθέσει. Όσον αφορα το γιατί δεν φεύγει, ε είναι πολλά τα λεφτά ρε φίλε.

o αγκουστο απο σοαρες ετη φωτος μπροστα...
ο μπισε μπαινει 20 λεπτα... και ο κουαλιατα ολοι λενε και οσοι τον ειδανε (και φιλικα -και με λεφσκι αλλα και με ΠΑΟΚ β) λενε το ιδιο.. οτι ειναι πισω
σοαρες δεν εδειξε τιποτα , ενω ο αντρε για παραδειγμα στο πρωτο ημιχρονο ηταν τρομερος με βαζελο.. μια φαση στην πλατη εφαγε..
σε λιγο θα μας πειτε οτι εχει παικταραδες και δεν τους βαζει..
Demir
 
Δημοσιεύσεις: 7976
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό Ριαν_Καπαγιαννιδης » Πέμ 06 Οκτ 2022, 17:56

Parolos έγραψε:Από το οτι δε με πείθει σαν ομάδα καθόλου όμως. Δε βλέπω καμία διαφορά από περσυ άσχετα αν του έκατσαν τα αποτελέσματα.

Μέχρι στιγμής τα ματς τα έχει πάρει στο ανοιχτό γήπεδο και με πέναλτι. Παίχτες να παίξει σε κλειστό χώρο δεν έχει.



Παρολε ναι, αλλα αν εχεις παρατηρησει δηλωσεις Γιοβανοβιτς, μετα απο σχεδον καθε ματς λεει το ιδιο. Οτι η ομαδα πρεπει να βελτιωθει στο παιχνιδι σε κλειστους χωρους. Δειγμα της αυτογνωσιας και της στοχευσης τους. Εμεις εδω λεμε οτι δουλευουμε σωστα κι ολα θα γινουν, αλλα επαναλαμβανουμε τα ιδια και τα ιδια λαθη σε καθε ματς. Ποιος σε πειθει περισσοτερο οτι θα προοδευσει? Εγω πλεον το εχω παρει αποφαση οτι η ομαδα δεν τρεχει κανενα προτζεκτ, δεν κοιταει να εξελιξει κανεναν παικτη, δεν κοιταει να φτιαξει κανεναν κορμο. Απλα παιζει για να κατακτησει την υψηλοτερη δυνατη θεση με τον τροπο που κρινει ο προπονητης. Η βελτιωση θα ειναι αμελητεα, αν δηλαδη υπαρξει.

Με Λεβαδειακο πρεπει να δοκιμασουμε κατι ριζικα διαφορετικο. Δε νοειται να ξεκινησει ο Μπισεσβαρ στην κορυφη, απλα δε νοειται. Καλυτερα να μπει ο εξαφανισμενος Μουργκ που εχει τουλαχιστον καλα τελειωματα, ή εστω ο (ακομα?) ανετοιμος Ρικαρντο που κρυφοεννιαριζει. Ή ας παει στα ακρα ο Καντουρι να μπει στην κορυφη ο Ζιφκοβιτς.
Ριαν_Καπαγιαννιδης
 
Δημοσιεύσεις: 2191
Εγγραφή: Πέμ 01 Σεπ 2016, 12:04

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Πέμ 06 Οκτ 2022, 18:44

Patron έγραψε:Οι δοκιμές Μπίσε στο 9 συνεχίζονται κ αυτή την εβδομάδα;


Μιλαμε για κινηση μεγαλου προπονητη, θα τους αιφνιδιασουμε ολους θα παει η πουτσα συνεφο
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό papwolf » Πέμ 06 Οκτ 2022, 18:52

Ο Αφάνας στο εννιά είναι εγγύηση...!!!
Θύρα Ντουβάρ.....
Άβαταρ μέλους
papwolf
 
Δημοσιεύσεις: 3290
Εγγραφή: Πέμ 21 Ιαν 2021, 22:08

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό john4serres » Πέμ 06 Οκτ 2022, 19:41

Η καλύτερη επιλογή είναι να ξεκινήσει ο Γκορντεζιάνι στη Λιβαδειά.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29932
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό nunies4 » Πέμ 06 Οκτ 2022, 20:00

Εγώ για αυτήν την εβδομάδα ποντάρω σε Καντουρι για το 9.
Άβαταρ μέλους
nunies4
 
Δημοσιεύσεις: 12047
Εγγραφή: Τρί 20 Ιούλ 2021, 08:06

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 07 Οκτ 2022, 02:30

Φέτος δυστυχώς τα πράγματα δεν είναι καλά. Ο κόσμος βλέπει καθαρά το αγωνιστικό και όχι την προσπάθεια στο οικονομικό. Τα εισιτήρια είναι περίπου στα 1000, ενώ πέρσι είχαμε 2000, και με τα προβλήματα του κορονοϊού. Φέτος που δεν υπάρχει ο περιορισμός για εμβολιασμένους, ο κόσμος δεν έρχεται. Χωρίς έσοδα δεν θα αντέξουμε. Δεν θα πω ψέματα, δεν μπορώ. Δυστυχώς πρέπει να λέω την αλήθεια, όσο βαριά και αν είναι αυτή.

Ούτε στην ΑΜΚ έχουμε τη συμμετοχή που θα θέλαμε. Ο πρωταρχικός στόχος είναι το οικονομικός, αλλά ο κόσμος βλέπει το αγωνιστικό. Όσο ο κόσμος μένει μακριά, με μαθηματική ακρίβεια η ομάδα πάει για κλείσιμο. Εφόσον ο κόσμο δεν θέλει να στηρίξει, κάποια στιγμή δεν θα υπάρχει τμήμα ΠΑΟΚ στο μπάσκετ.


Θανάσης Χατζόπουλος
Οπαδός και Πρόεδρος ΚΑΕ ΠΑΟΚ
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47076
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό GINOLA » Παρ 07 Οκτ 2022, 14:34

Από την πρώτη στιγμή έχω κριτικάρει τον λουτσέσκου για πολλά πραγματικά και είναι φυσιολογικό ,μπάλα είναι , πολλές οι απόψεις , ειδικά οι προπονητές έχουν εμμονές, ειδικά οι καλοί, το ίδιο εμμονές έχουμε και οι οπαδοί καλώς ή κακώς

Αυτό που γίνεται πάντως εδώ μέσα με την χολή που πέφτει δεν έχει καμία λογική και κάνει και την οποία κριτική να χάνεται.

Γενικά δεν καταλαβαίνω γιατί τόσες ειρωνίες.Δεν γίνεται να κανείς νορμάλ κριτική σε όλους χωρίς να αρχίζεις τις προσβολές που δεν οδηγούν και πουθενά ;
GINOLA
 
Δημοσιεύσεις: 1011
Εγγραφή: Τρί 29 Δεκ 2020, 15:21

Re: Razvan Lucescu II

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Παρ 07 Οκτ 2022, 17:49

δεν ειναι ειρωνεια ζινολα...

στηριξη ειναι.... :lol: :lol:


βασικο χαρακτηριστικο της ...βαρειας βιομηχανιας οπαδων....
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 6013
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες