αεχ - ΠΑΟΚ 2-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του Κυπέλλου Ελλάδος και όλων των παραλειπομένων...

MVP

Kotarski
2
2%
Sastre
3
3%
Ingason
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κουλιεράκης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
R. Soares
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Schwab
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Augusto
1
1%
Ζivkovic
1
1%
Taison
44
43%
Κωνσταντέλιας
1
1%
Thomas
1
1%
Biseswar
23
23%
Vieirinha
3
3%
El Kaddouri
1
1%
Kedziora
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Τζίμας
22
22%
 
Σύνολο ψήφων : 102

Re: αεχ - ΠΑΟΚ 2-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό renegade » Τετ 24 Μάιος 2023, 23:26

Κακά τα ψέματα ο λουτσέσκου έχασε το γκρουπ του. Πέρα από την παλιά γενιά οι υπόλοιποι τον βλέπουν όπως έβλεπαν οι δικοί του τον Φερέιρα.
Και επειδή ο πνιγμένος από τα μαλλιά του πιάνεται, η τελευταία του απόπειρα για να σωθεί ήταν με φουντωτά μαλλιά.
Αν έχει το Θεό του
Ο άνθρωπος έβαλε πρώτη αλλαγή τον μπίσεσβαρ και τον Τζίμα στο 88.
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14496
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: αεχ - ΠΑΟΚ 2-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό trouman » Τετ 24 Μάιος 2023, 23:27

Αν είναι μόνο τα συμβόλαια τα ακριβά και τα μπάτζετ να κάνουν τη δουλειά, ο γαύρος θα τα σάρωνε όλα, αλλά πήρε τον....

Αυτό σημαίνει ότι με παίκτες που δεν είναι ακριβοί θα γίνει η δουλειά; Μάλλον η απάντηση είναι πάλι όχι.

Δεν είναι τόσο απλό και αυτό το καταλαβαίνει και ένας άσχετος, όπως εγώ.

Το τι χρειάζεται, θα το πουν οι υπεύθυνοι. Μπορεί βέβαια πάλι να μην πετύχουν τα σχέδια.
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: αεχ - ΠΑΟΚ 2-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό JohnDag » Τετ 24 Μάιος 2023, 23:28

Jairo έγραψε:..ρε συ Νταγκ, 59 σχόλια κατά του Ιβάν σε μία ώρα έκανες,φτάνει..μάλλον δέν έχεις γνώση το τί είναι πραγματική αποτυχία, να μήν το ζήσεις ποτέ.

Τα σχόλια δεν είναι κατά του Ιβαν, τα σχόλια είναι κατά των λαθών του Ιβαν.

Άνθρωπος που τα κάνει όλα τελεια δεν έχει γεννηθεί ακόμα.

Θέλετε να χειροκροτάτε όλη μέρα; Και να τον αντιμετωπίζετε σαν το απόλυτο τοτέμ που απαγορεύεται να του γίνει έστω και μια ελάχιστη κριτική; Be my guest.

Είστε ΟΚ με το να είστε η 4η ομάδα στην Ελλάδα και ταναπου πλέον των κάτω; Με γεια σας και χαρά σας.

Το τι απαιτήσεις έχω εγώ από την ομάδα μου και τον ιδιοκτήτη αυτής είναι δικό μου θέμα.

Δεν χρειάζεται να συμφωνούμε σε όλα και ούτε είναι και υποχρεωτικό.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
JohnDag
 
Δημοσιεύσεις: 3819
Εγγραφή: Πέμ 31 Μάιος 2018, 13:33

Re: αεχ - ΠΑΟΚ 2-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Τετ 24 Μάιος 2023, 23:30

FreeWatcher έγραψε:
Tolaros έγραψε:Όταν ούτε ένας παίκτης δεν έπαιξε καλά σε τελικό δεν μπορεί να μη φταίει ο προπονητής. Ένας ρε δεν έπαιξε καλά, ένας


Κανεις λαθος.
Ο Ταϊσον επαιξε πολυ καλα αλλα δεν βγαζει 90λεπτα κ επεσε στο 2ο.
Ο σαστρε εκανε καλο παιχνιδι.
Ο Κοταρσκι επισης.
Ακομα κ ο μπισε προσπαθησε.

Για μενα υπάρχει ξεκαθαρα θεμα λουτσε! Η ομαδα σερνεται καιρο. Επαιξε για πολυ μικρο χρονικο διαστημα μπαλα φετος. Ειναι εντελώς μπλοκαρισμενη και προβλεψιμη σχεδον σε ολα τα ματς. Ακομα κ σε παιχνιδια με αντιπαλους χωρια! Βεβαια θα του εδινα την ευκαιρια κ του χρονου για να μη χαθει κ αλλος χρονος.


Τι έκανε ο Τάισον ένα ημίχρονο πέρα από ότι κουβάλησε μπάλα 3 φορές ? Στο δεύτερο ανύπαρκτος. Ο Κοταρσκι δε χρειάστηκε καθόλου, έβγαλε ένα στην αρχή που πήγε πάνω του. Μπισε προσπάθησε.
Ο Σαστρε δύο σουτ από τα 4 μέτρα ένα πάνω στο τέρμα και ένα δοκάρι, τι καλός. Θα μου πεις έπαιζε και με το σερβο τον αόρατο.
Σέντερ μπακ, χαφ, μεσοεπιθετικοί,φορ, όλοι χάλι μαύρο. Εύκολες πάσες στα 4 μέτρα να μη βρίσκουν συμπαίκτη, κεφαλιές από βολέ μονοιας πάνω σε αντιπάλους, χαμένα κοντρόλ, μιλάμε τρέλα σήμερα. Τα βασικά ,όχι τίποτα παραπάνω
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5587
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: αεχ - ΠΑΟΚ 2-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό FreeWatcher » Τετ 24 Μάιος 2023, 23:33

Tolaros έγραψε:
FreeWatcher έγραψε:
Tolaros έγραψε:Όταν ούτε ένας παίκτης δεν έπαιξε καλά σε τελικό δεν μπορεί να μη φταίει ο προπονητής. Ένας ρε δεν έπαιξε καλά, ένας


Κανεις λαθος.
Ο Ταϊσον επαιξε πολυ καλα αλλα δεν βγαζει 90λεπτα κ επεσε στο 2ο.
Ο σαστρε εκανε καλο παιχνιδι.
Ο Κοταρσκι επισης.
Ακομα κ ο μπισε προσπαθησε.

Για μενα υπάρχει ξεκαθαρα θεμα λουτσε! Η ομαδα σερνεται καιρο. Επαιξε για πολυ μικρο χρονικο διαστημα μπαλα φετος. Ειναι εντελώς μπλοκαρισμενη και προβλεψιμη σχεδον σε ολα τα ματς. Ακομα κ σε παιχνιδια με αντιπαλους χωρια! Βεβαια θα του εδινα την ευκαιρια κ του χρονου για να μη χαθει κ αλλος χρονος.


Τι έκανε ο Τάισον ένα ημίχρονο πέρα από ότι κουβάλησε μπάλα 3 φορές ? Στο δεύτερο ανύπαρκτος. Ο Κοταρσκι δε χρειάστηκε καθόλου, έβγαλε ένα στην αρχή που πήγε πάνω του. Μπισε προσπάθησε.
Ο Σαστρε δύο σουτ από τα 4 μέτρα ένα πάνω στο τέρμα και ένα δοκάρι, τι καλός. Θα μου πεις έπαιζε και με το σερβο τον αόρατο.
Σέντερ μπακ, χαφ, μεσοεπιθετικοί,φορ, όλοι χάλι μαύρο. Εύκολες πάσες στα 4 μέτρα να μη βρίσκουν συμπαίκτη, κεφαλιές από βολέ μονοιας πάνω σε αντιπάλους, χαμένα κοντρόλ, μιλάμε τρέλα σήμερα. Τα βασικά ,όχι τίποτα παραπάνω


Το πως επαιξε καθε παιχτης δεν το βλεπεις απλα στα 3λεπτα χαϊλαϊτς. Τεσπα το 2ο μερος δεν σχολιασες που ειναι και το βασικό προβλημα!
Άβαταρ μέλους
FreeWatcher
 
Δημοσιεύσεις: 716
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2020, 00:12

Re: αεχ - ΠΑΟΚ 2-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Jairo » Τετ 24 Μάιος 2023, 23:34

JohnDag έγραψε:
Jairo έγραψε:..ρε συ Νταγκ, 59 σχόλια κατά του Ιβάν σε μία ώρα έκανες,φτάνει..μάλλον δέν έχεις γνώση το τί είναι πραγματική αποτυχία, να μήν το ζήσεις ποτέ.

Τα σχόλια δεν είναι κατά του Ιβαν, τα σχόλια είναι κατά των λαθών του Ιβαν.

Άνθρωπος που τα κάνει όλα τελεια δεν έχει γεννηθεί ακόμα.

Θέλετε να χειροκροτάτε όλη μέρα; Και να τον αντιμετωπίζετε σαν το απόλυτο τοτέμ που απαγορεύεται να του γίνει έστω και μια ελάχιστη κριτική; Be my guest.

Είστε ΟΚ με το να είστε η 4η ομάδα στην Ελλάδα και ταναπου πλέον των κάτω; Με γεια σας και χαρά σας.

Το τι απαιτήσεις έχω εγώ από την ομάδα μου και τον ιδιοκτήτη αυτής είναι δικό μου θέμα.

Δεν χρειάζεται να συμφωνούμε σε όλα και ούτε είναι και υποχρεωτικό.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Πές τη γνώμη σου σε 2-3 πόστ ρε φίλε, όχι κάθε λεπτό να μας πρίζεις τα @@. Λίγη αυτοκριτική.αφού σου αρέσει τόσο να κρίνεις.
agent of shield
Άβαταρ μέλους
Jairo
 
Δημοσιεύσεις: 1545
Εγγραφή: Δευτ 31 Αύγ 2015, 22:33
Τοποθεσία: >>>

Re: αεχ - ΠΑΟΚ 2-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό giapas » Τετ 24 Μάιος 2023, 23:37

Στο ποδόσφαιρο συνήθως η καλύτερη ομάδα κερδίζει με τη τυχη να βαζει μια χαοτικη πινελια ενιοτε και να δινει εξαιρεσεις. Σήμερα δεν υπήρξε εξαίρεση στο κανόνα και η καλύτερη ομάδα κέρδισε. Είναι διασκεδαστικο να έχουν όλοι εξήγηση για το τι φταίει. Βασικά είναι τρομακτικο να βλέπεις τη νοοτροπία του 90% του κόσμου να θεωρεί ότι πρέπει να αποδώσει ευθύνες σε κάποιον που φταίει. Δηλαδη οτι αν δεν εφταιγε κανεις δε θα χάναμε. Δηλαδη αν δε κανουμε μαλακια εμεις ο αλλος αποκλειεται να ειναι καλυτερος και να κερδισει. Δυστυχώς ο καραπαπισμος δεν περιορίζεται εντός των τοίχων του κόκκινου μπουρδελου ,έχει μολύνει το μεγαλύτερο κομμάτι της κοινωνίας μας.

Μπάλα είναι, το μόνο που φταίει είναι ότι οι άλλοι ήταν καλύτεροι και τυχεροτεροι.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9449
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: αεχ - ΠΑΟΚ 2-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό FreeWatcher » Τετ 24 Μάιος 2023, 23:40

Η ομάδα σέρνεται εδώ και καιρό, δεν είναι ενα ματς!
Ασε που επαιζες 90 λεπτα με παιχτη παραπανω...
Άβαταρ μέλους
FreeWatcher
 
Δημοσιεύσεις: 716
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2020, 00:12

Re: αεχ - ΠΑΟΚ 2-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό JohnDag » Τετ 24 Μάιος 2023, 23:41

Jairo έγραψε:
JohnDag έγραψε:
Jairo έγραψε:..ρε συ Νταγκ, 59 σχόλια κατά του Ιβάν σε μία ώρα έκανες,φτάνει..μάλλον δέν έχεις γνώση το τί είναι πραγματική αποτυχία, να μήν το ζήσεις ποτέ.

Τα σχόλια δεν είναι κατά του Ιβαν, τα σχόλια είναι κατά των λαθών του Ιβαν.

Άνθρωπος που τα κάνει όλα τελεια δεν έχει γεννηθεί ακόμα.

Θέλετε να χειροκροτάτε όλη μέρα; Και να τον αντιμετωπίζετε σαν το απόλυτο τοτέμ που απαγορεύεται να του γίνει έστω και μια ελάχιστη κριτική; Be my guest.

Είστε ΟΚ με το να είστε η 4η ομάδα στην Ελλάδα και ταναπου πλέον των κάτω; Με γεια σας και χαρά σας.

Το τι απαιτήσεις έχω εγώ από την ομάδα μου και τον ιδιοκτήτη αυτής είναι δικό μου θέμα.

Δεν χρειάζεται να συμφωνούμε σε όλα και ούτε είναι και υποχρεωτικό.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Πές τη γνώμη σου σε 2-3 πόστ ρε φίλε, όχι κάθε λεπτό να μας πρίζεις τα @@. Λίγη αυτοκριτική.αφού σου αρέσει τόσο να κρίνεις.

Εγώ δεν θα κάνω αυτοκριτική.

Εσυ θα μου κανεις κριτική, όπως κανεις τώρα. Και καλά κανεις.

Βέβαια οι 7 απο τις 8 απαντήσεις μου είναι σε αντιπαράθεση με το Rene που έχουμε μια συζήτηση.

Άρα δεν έγραψα τόσες φορές το ίδιο πράγμα, συζητάω κάτι πολύ συγκεκριμένο με ένα άλλο μέλος του φόρουμ.

Στην οποία συζήτηση εσυ ενεπλάκεις χωρίς να σε προκαλέσει/προσκαλέσει κανένας (για να κάνω κι εγώ λίγη κριτική).

Γενικά, κριτική καλό είναι να γίνεται και αντιπαραθέσεις να υπάρχουν. Μπορεί να βγει κάτι καλό και να επέλθει βελτίωση.

Με το αέναο κλαπ, κλαπ, κλαπ δεν πήγε κανεις ποτέ μπροστά…


Sent from my iPhone using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
JohnDag
 
Δημοσιεύσεις: 3819
Εγγραφή: Πέμ 31 Μάιος 2018, 13:33

Re: αεχ - ΠΑΟΚ 2-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Τετ 24 Μάιος 2023, 23:44

renegade έγραψε:Κακά τα ψέματα ο λουτσέσκου έχασε το γκρουπ του. Πέρα από την παλιά γενιά οι υπόλοιποι τον βλέπουν όπως έβλεπαν οι δικοί του τον Φερέιρα.
Και επειδή ο πνιγμένος από τα μαλλιά του πιάνεται, η τελευταία του απόπειρα για να σωθεί ήταν με φουντωτά μαλλιά.
Αν έχει το Θεό του
Ο άνθρωπος έβαλε πρώτη αλλαγή τον μπίσεσβαρ και τον Τζίμα στο 88.


Εγώ δε διαφωνώ με αυτές τις αλλαγές. Η μπάλα δεν έφτανε καν στην περιοχή, πως θα βοηθούσε η συνύπαρξη Τζίμα Μπράντον, μιλαμε για παίκτες που για διαφορετικούς λόγους , ο ένας αμπαλος ο άλλος αβγαλτος, δε σταυρώνουν κοντρόλ.
Τι να κάναμε , να αρχίζαμε τα γεμίσματα?
Ή εννοείς να έβαζε τον Τζίμα νωρίτερα στη θέση του Μπράντον ?
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5587
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: αεχ - ΠΑΟΚ 2-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό JohnDag » Τετ 24 Μάιος 2023, 23:47

giapas έγραψε:Στο ποδόσφαιρο συνήθως η καλύτερη ομάδα κερδίζει με τη τυχη να βαζει μια χαοτικη πινελια ενιοτε και να δινει εξαιρεσεις. Σήμερα δεν υπήρξε εξαίρεση στο κανόνα και η καλύτερη ομάδα κέρδισε. Είναι διασκεδαστικο να έχουν όλοι εξήγηση για το τι φταίει. Βασικά είναι τρομακτικο να βλέπεις τη νοοτροπία του 90% του κόσμου να θεωρεί ότι πρέπει να αποδώσει ευθύνες σε κάποιον που φταίει. Δηλαδη οτι αν δεν εφταιγε κανεις δε θα χάναμε. Δηλαδη αν δε κανουμε μαλακια εμεις ο αλλος αποκλειεται να ειναι καλυτερος και να κερδισει. Δυστυχώς ο καραπαπισμος δεν περιορίζεται εντός των τοίχων του κόκκινου μπουρδελου ,έχει μολύνει το μεγαλύτερο κομμάτι της κοινωνίας μας.

Μπάλα είναι, το μόνο που φταίει είναι ότι οι άλλοι ήταν καλύτεροι και τυχεροτεροι.

Συζητάμε για ποιο λόγο έφτασε η Χ ομάδα να είναι καλύτερη μέσα στον αγωνιστικό χώρο από την Ψ ομάδα.

Γιατί αυτό που βλέπουμε μέσα στον αγωνιστικό χώρο είναι αποτέλεσμα ενεργειών κάποιων ανθρώπων εκτός αυτού.

Δεν δημιουργήθηκε από μόνο του, ούτε ήρθε θεόσταλτο από τον ουρανό.

Και στην τελική αυτός είναι ο επαγγελματικός αθλητισμός και αυτός είναι και ο οπαδισμος που τον περιβάλλει.

Γι’ αυτό υπάρχουν τα φορουμ, γι’ αυτό γίνονται συζητήσεις ρε συ giapas. Αν όλα είναι random και απλά τυχαίνουν ε τότε ποιος ο λόγος να συμμετέχουμε, να παίρνουμε διαρκείας, να τρώμε τα βραδιά μας σκασμενοι.

Κλειστά τα όλα και yolo και όλα καλά.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
JohnDag
 
Δημοσιεύσεις: 3819
Εγγραφή: Πέμ 31 Μάιος 2018, 13:33

Re: αεχ - ΠΑΟΚ 2-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Jairo » Τετ 24 Μάιος 2023, 23:52

JohnDag έγραψε:Στην οποία συζήτηση εσυ ενεπλάκεις χωρίς να σε προκαλέσει/προσκαλέσει κανένας (για να κάνω κι εγώ λίγη κριτική).

Ψέμα είναι, άνοιξα δική μου συζήτηση και δέν ενεπλάκειν πουθενά. Ακόμα και άν όμως, απο πότε χρειάζομαι πρόσκληση; Πάς καλά ρε;
agent of shield
Άβαταρ μέλους
Jairo
 
Δημοσιεύσεις: 1545
Εγγραφή: Δευτ 31 Αύγ 2015, 22:33
Τοποθεσία: >>>

Re: αεχ - ΠΑΟΚ 2-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό paokara1970 » Τετ 24 Μάιος 2023, 23:53

Καλησπερα σε ολη την παρεα.
σας διαβαζα και γραφω για πρωτη φορα
και γω σκασμενος ειμαι οπως ολοι αλλα το φετινο ηταν αναμενομενο
και τα αιτια τα ξερουμε αλλα μην τα τσουβαλιαζουμε και τα διαγραφουμε ολα
Ο προεδρος θα κανει κινησεις οσο μπορει λογω της γνωστης καταστασης
μας μενουν τα καλα οπως τα νεα παιδια απο κ-19 και κ-17
αν μαζι με αυτα, κοταρσκι ταισον ναρει ζιβκοβιτς ιγκασον η ομαδα μπολιαστει με 4-5 ποιοτικους παικτες ολα θα αλλαξουν προς το καλυτερο
τον λουτσε τον πιστευα και τον πιστευω
ειναι ο μονος ισως που παει γαντι στον παοκ λόγω νοοτροπιας. και τον αναγνωριζουν και αλλοι οπαδοι ως προπονητικη αξια, μην τον ακυρωνουμε.
Και σημερα δεν ειδα οτι δεν μπορούσε την ΑΕΚ να την κανει κουμαντο αλλα δεν ΚΑΙΓΟΤΑΝ, δεν το ηθελε.
ΓΙΑΤΙ? Γιατι προφανως θα επρεπε η ομαδα για να ανταποκριθει στο γιουροπα να κανει χοντρες μεταγραφες που δεν γινεται οσο υπαρχει ο πολεμος και αυτο το ξερουμε. Αν δεν ηταν να παρει το εισιτηριο για γιουροπα σημερα θα την καθαριζε την κουλα ΑΝΕΤΑ. Αλλωστε το καλυτερο για ολες τις ομαδες μας στην ΕΥΡΩΠΗ θα ειναι το κονφερενσ να μαζυετουν και πολλοι πόντοι για την χωρα (η μηπως η ΑΕΚ , ο ΠΑΟ η ο ΟΣΦΠ δεν ξερουν οτι μονο εκει μπορούν!!!)
ΑΠΛΑ να ξεκαθαρισει το ροστερ απο τα βαριδια (βιερινια και μπισε δεν θα μπορουσαν να μην παιξουν ΣΗΜΕΡΑ και καλα τους εβαλε ασχετα απο το αποτελεσμα και θα ειναι παντα σημεια αναφορας για τον ΠΑΟΚ)
:opaokara: :opaokara: :opaokara:
paokara1970
 
Δημοσιεύσεις: 99
Εγγραφή: Τετ 24 Μάιος 2023, 23:31

Re: αεχ - ΠΑΟΚ 2-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό JohnDag » Πέμ 25 Μάιος 2023, 00:00

Γιατί νευριάζεις jairo αγόρι μου, δεν μπορώ να καταλάβω;

Σου εξήγησα ότι η επανάληψη μιας συγκεκριμένης άποψης ήταν αποτέλεσμα μιας back and forth συζήτησης με τον Rene.

Το pattern ήταν επιχείρημα-αντεπιχείρημα.

Θες να με κράξεις γι’ αυτό; Σε κάνει να νιώθεις καλύτερα με τον εαυτό σου; Νομίζεις ότι σε διαβάζει ο Πρόεδρος και θα πάρεις μπόνους πιστού χειροκροτητή;

Be my guest, αυτό σου εξηγώ. Δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
JohnDag
 
Δημοσιεύσεις: 3819
Εγγραφή: Πέμ 31 Μάιος 2018, 13:33

Re: αεχ - ΠΑΟΚ 2-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό montekristo » Πέμ 25 Μάιος 2023, 00:02

Πολυ λυπηρο που χασαμε κι αλλη μια κουπα
(στις λεπτομερειες και με αρκετη ατυχια) απο
εναν αντιπαλο που δεν ηταν καλυτερος μας!

Ειδικα η ατυχια των αλλαγων ηταν απιστευτη.-

Θα το ξεπερασουμε.- Υπομονη και στηριξη
στον οργανισμο κι ολα τα αξια στελεχη του.-

Παλι με χρονια με καιρους
παλι δικα μας θα ειναι.-
#FREEΠΟΡΚΥ-5
montekristo
 
Δημοσιεύσεις: 3990
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 16:33

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Κύπελλο Ελλάδος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης