Γαυρος - ΠΑΟΚ 1-2 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

MVP

Κοτάρσκι
1
0%
Λύρατζης
25
12%
Ίνγκασον
3
1%
Κουλιεράκης
3
1%
Τσαούσης
4
2%
Κούρτιτς
5
2%
Νταντας
16
8%
Νάρευ
67
33%
Ελ Καντουρί
70
35%
Αουγκούστο
1
0%
Ολιβέιρα
1
0%
Σβάμπ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Σάστρε
5
2%
Σοάρες
1
0%
 
Σύνολο ψήφων : 202

Re: Γαυρος - ΠΑΟΚ 1-2 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό icue » Τρί 18 Οκτ 2022, 12:22

Με τρομερη αναλυση του γαυρενμπεργκ οτι ο Πασχαλακης δεν ειχε προθεση να παει στη μπαλα. :evil:
icue
 
Δημοσιεύσεις: 6327
Εγγραφή: Δευτ 24 Ιουν 2019, 11:45

Re: Γαυρος - ΠΑΟΚ 1-2 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό don PAOK » Τρί 18 Οκτ 2022, 12:41

Μπράβο ΠΑΟΚαρα! Πολύ σημαντικό διπλό. Τραγική διαιτησία από τα κοράκια
Άβαταρ μέλους
don PAOK
 
Δημοσιεύσεις: 1165
Εγγραφή: Παρ 29 Μάιος 2009, 22:16

Re: Γαυρος - ΠΑΟΚ 1-2 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό vs40 » Τρί 18 Οκτ 2022, 12:50

Λόγω δουλειάς δεν μπόρεσα να δω το ματς, μόνο τα χάιλαιτς τώρα. Υπάρχει κάπου το ματς να το δω ολόκληρο;

Συγχαρητήρια στην ομάδα για τη νίκη. Ήμουν πολύ περίεργος να δω γιατί ακυρώθηκε το πέναλτι από το VAR και ακόμη δε μου λύθηκε η απορία.

Δεν ξέρω αν ακουστεί λίγο άκυρο τώρα, μετά από τέτοια νίκη, αλλά σε όλες τις φάσεις των χάιλάιτ, πάλι ο Κοτάρσκι έχει λάθος σε ΟΛΕΣ. Οι φάσεις είναι επικίνδυνες, μόνο και μόνο γιατί αυτός τις κάνει. Τον έχουν διαβάσει οι αντίπαλοι προφανώς. Σε λίγο θα λένε απλά να πάρετε την κεφαλιά και μη στοχεύεται, φτάνει να βρει εστία και θα μπει το γκολ, γιατί ο ΤΦ είναι απών, κάνοντας κάπου μια φιλόδοξη έξοδο. Δε μιλάω μόνο για το γκολ που έφαγε και είναι μαζεμένα τώρα πολλά παιχνίδια. Έχει ταχύτητα, αποκρούσεις, αλλά αυτό θα πρέπει να το δουλέψει και να το διορθώσει με τους προπονητές. Εγώ φέτος βλέπω αυτόν ως τον πιο αδύναμο κρίκο με διαφορά, και όχι τον Τσαούση πχ. Ο Κοτάρσκι όμως έχει την προοπτική και το ταλέντο να πάει στις καλύτερες ομάδες του κόσμου, αν βελτιώσει το διάβασμα των φάσεων.
Άβαταρ μέλους
vs40
 
Δημοσιεύσεις: 5220
Εγγραφή: Τετ 13 Αύγ 2008, 00:07

Re: Γαυρος - ΠΑΟΚ 1-2 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τρί 18 Οκτ 2022, 13:26

a re πιο γαβρο

με τα τσικο στην άμυνα τον κέρδισα 8-) :roll: :D :D :D

τσαούσης λύρατζης κουλιεράκης φτου μη σας ματιάξω παλικάρια μου.

ντάντας και νάρευ ΜΕΤΑΓΡΑΦΑΡΕΣ

Κοτάρσκι μπορεί να έχει τα κενά του αλλά δείχνει ότι έχει ΕΠΙΠΕΔΟ

Ελ καντουρί ΑΝ δεν είχε ευπάθεια θα μιλούσαμε για τον πιο ποιοτικό ξένο που πέρασε από τον ΠΑΟΚ...

πολύ πόνο οι γάβροι. πάρα πολύ πόνο και να πανε να γαμηθούνε τώρα να φάνε τα ρούχα τους ήρθε το πλήρωμα του χρόνου ελπίζω

Λουτσέσκου για δηλώσεις και γενικότερη νοοτροπία +1

συνεχίζουμε, θεωρώ πιο επικίδυνο αγώνα αυτό στη τούμπα με τρίπολη, κλασσικός ΠΑΟΚ.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Γαυρος - ΠΑΟΚ 1-2 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό trouman » Τρί 18 Οκτ 2022, 15:48

trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Γαυρος - ΠΑΟΚ 1-2 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Τρί 18 Οκτ 2022, 16:39

Η μόνη ομάδα ο ΠΑΟΚ που απο τότε που ήρθε το ΒΑΡ συνεχίζει να αδικείται ξεδιαντροπα και καταφανεστατα.
Τι να θυμηθούμε.
Το "πέναλτι" στο Χαρίλαου?
Την αγκωνιά του Τζαβέλα στα μούτρα του Κρεσπο? Το κουτουλίδι στο Ματος με αεκ στο ΟΑΚΑ?
Τη χερουκλα του Βελεθ στη λεωφόρο που τη κοιτούσε μισή ώρα και είπε ώμο?
Το χθεσινό?
Όλα αυτά σε ντέρμπι.
Και το κερασάκι που ξεπερνά κάθε γελοιότητα, το πέναλτι της Λαμίας που έδωσε πέρσι ο Τζηλος. Δεν έχω δει πιο γελοίο πέναλτι στη ζωή μου
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5512
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Γαυρος - ΠΑΟΚ 1-2 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Maximus Decimus » Τρί 18 Οκτ 2022, 17:57

Βρε σταματήστε να μαλώνετε ακόμα και όταν κερδιζουμε. Τι γκρινια θεε μ!! Αναφέρομαι σε όλα τα στρατοπεδα...

Εν τω μεταξύ μόλις είδα δηλώσεις Καραπαπα πολύ γέλιο, ένα βήμα πριν γίνει πρόεδρος Εδεσσαικου :lol:

Αυτός τώρα θεωρείται στέλεχος α γραμμής... κάτι τέτοια βλέπω και σκέφτομαι ούτε ως τουρίστας να ξαναέρθω Ελλαδα
Maximus Decimus
 
Δημοσιεύσεις: 76
Εγγραφή: Τετ 12 Οκτ 2022, 20:48

Re: Γαυρος - ΠΑΟΚ 1-2 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 18 Οκτ 2022, 18:48

giapas έγραψε:
PablitoV2 έγραψε:Εκείνος ο τύπος που ρωτούσε αν προτιμάμε να χάσουμε και να φύγει ο Λουτσέσκου, ή να κερδίσουμε και να μείνει είναι χαρούμενος ή όχι;



χαρούμενος αφού είπε είναι win win η φάση.
mbison το νικ για να μη ξεχνιόμαστε.


Από χθες τον ψάχνουμε.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γαυρος - ΠΑΟΚ 1-2 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Cocobill » Τρί 18 Οκτ 2022, 19:17

Tolaros έγραψε:Η μόνη ομάδα ο ΠΑΟΚ που απο τότε που ήρθε το ΒΑΡ συνεχίζει να αδικείται ξεδιαντροπα και καταφανεστατα.
Τι να θυμηθούμε.
Το "πέναλτι" στο Χαρίλαου?
Την αγκωνιά του Τζαβέλα στα μούτρα του Κρεσπο? Το κουτουλίδι στο Ματος με αεκ στο ΟΑΚΑ?
Τη χερουκλα του Βελεθ στη λεωφόρο που τη κοιτούσε μισή ώρα και είπε ώμο?
Το χθεσινό?
Όλα αυτά σε ντέρμπι.
Και το κερασάκι που ξεπερνά κάθε γελοιότητα, το πέναλτι της Λαμίας που έδωσε πέρσι ο Τζηλος. Δεν έχω δει πιο γελοίο πέναλτι στη ζωή μου

Φίλε σε ποιο ακριβώς ματς ήταν η φάση με τον Μάτος και τον τερματοφύλακα, την έψαχνα αλλά δεν τη βρήκα.
Θα ήθελα η ΠΑΕ να κάνει μια συλλογή με όλες αυτές τις φάσεις γιατί είναι σημαντικό να τις θυμόμαστε.
Cocobill
 
Δημοσιεύσεις: 69
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 12:23

Re: Γαυρος - ΠΑΟΚ 1-2 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Taseos » Τρί 18 Οκτ 2022, 19:18

Το ερώτημα είναι γιατί καταπιεζονται χρήστες να ασχολούνται με ομάδα που στην πραγματικότητα δε γουστάρουν να πηγαίνει καλά. Τι είδους βίτσια είναι αυτά
Να γουστάρεις να αναλύεις προβλήματα και όχι να χαίρεσαι με νίκες.
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3836
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Γαυρος - ΠΑΟΚ 1-2 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Γερασίμου » Τρί 18 Οκτ 2022, 20:11

Φίλε lkosmid. Μόλις είδα την ανάρτηση σου και ευχαριστώ για την ευγενική πρόσκληση. Είμαι από την Παρασκευή στην Βαρκελώνη για ευρωπαϊκό ιατρικό συνέδριο που τελειώνει αύριο και φεύγω το μεσημέρι. Πέρασα τις περισσότερες ώρες στο Congress Center στην παραλία και το βράδυ έξοδο με συναδέλφους. Το ωραιότερο βέβαια βράδυ ήταν το χθεσινό. Να είσαι καλά, υγείας απόλαυση πάνω από όλα και πάντα τέτοιες χαρές να παίρνουμε έστω και από μακριά. Είναι η πέμπτη φορά που έρχομαι στην πανέμορφη Βαρκελώνη και πάντα βρίσκω καινούργια πράγματα να κάνω.
Γερασίμου
 
Δημοσιεύσεις: 4856
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 11:58

Re: Γαυρος - ΠΑΟΚ 1-2 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό tasso85 » Τρί 18 Οκτ 2022, 20:34

trouman έγραψε:https://twitter.com/jackal1926/status/1582337287278714882?s=20&t=53BA4C43WvOrPGklKvJ-QA


στην κεντρικη
tasso85
 
Δημοσιεύσεις: 2341
Εγγραφή: Δευτ 06 Δεκ 2010, 11:32

Re: Γαυρος - ΠΑΟΚ 1-2 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Τρί 18 Οκτ 2022, 20:45

Cocobill έγραψε:
Tolaros έγραψε:Η μόνη ομάδα ο ΠΑΟΚ που απο τότε που ήρθε το ΒΑΡ συνεχίζει να αδικείται ξεδιαντροπα και καταφανεστατα.
Τι να θυμηθούμε.
Το "πέναλτι" στο Χαρίλαου?
Την αγκωνιά του Τζαβέλα στα μούτρα του Κρεσπο? Το κουτουλίδι στο Ματος με αεκ στο ΟΑΚΑ?
Τη χερουκλα του Βελεθ στη λεωφόρο που τη κοιτούσε μισή ώρα και είπε ώμο?
Το χθεσινό?
Όλα αυτά σε ντέρμπι.
Και το κερασάκι που ξεπερνά κάθε γελοιότητα, το πέναλτι της Λαμίας που έδωσε πέρσι ο Τζηλος. Δεν έχω δει πιο γελοίο πέναλτι στη ζωή μου

Φίλε σε ποιο ακριβώς ματς ήταν η φάση με τον Μάτος και τον τερματοφύλακα, την έψαχνα αλλά δεν τη βρήκα.
Θα ήθελα η ΠΑΕ να κάνει μια συλλογή με όλες αυτές τις φάσεις γιατί είναι σημαντικό να τις θυμόμαστε.


Δεν είναι με το τέρμα, ένα ματς με χανουμι στο οακα που κάνει κεφάλια και ο αμυντικός του σκάει κουτουλιδι στα μούτρα ο αμυντικός. Και δεν έδωσε τίποτα

Το βρήκα, εδώ στο 3.20 ,το ματς που ισοφάρισε ο Μουργκ στο τέλος
https://m.youtube.com/watch?v=tj2RUssFm3Y

Στο ίδιο ματς ακυρώνει και γκολ Τζολη για κολλημένο χέρι
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5512
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Γαυρος - ΠΑΟΚ 1-2 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τρί 18 Οκτ 2022, 20:58

Λουτσεσκου,Νταντας και παπαριες αν δε γινομουν γαυρος για 2 ωρες να πεσει η καταρα πανω τους σιγα μη κερδιζαμε.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Γαυρος - ΠΑΟΚ 1-2 MVP Σχόλια & Παρελειπόμενα

Δημοσίευσηαπό iremidynami 4+ » Τρί 18 Οκτ 2022, 21:04

Μπαρκαρούτσος έγραψε:
giapas έγραψε:
PablitoV2 έγραψε:Εκείνος ο τύπος που ρωτούσε αν προτιμάμε να χάσουμε και να φύγει ο Λουτσέσκου, ή να κερδίσουμε και να μείνει είναι χαρούμενος ή όχι;



χαρούμενος αφού είπε είναι win win η φάση.
mbison το νικ για να μη ξεχνιόμαστε.


Από χθες τον ψάχνουμε.


Θεωρω υπερβολικη την κριτικη στο συγκεκριμενο μελος, δεν νομιζω να το εννοουσε ετσι ακριβώς οπως φανηκε, ισως εν τη ρυμη του λογου του να του ξεφυγε μια κουβεντα παραπανω, σε ποιον απο εμας δεν εχει συμβει;
Λιγο κρατει με την ανθρωποφαγια, αυτα ειναι τα κακα των social, πρεπει να ειμαστε πιο εγκρατεις, εκατερωθεν παντα.
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗΣ: Ο ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΠΩΛΕΙΤΑΙ Η ΨΥΧΗ.
Άβαταρ μέλους
iremidynami 4+
 
Δημοσιεύσεις: 977
Εγγραφή: Παρ 04 Μαρ 2022, 16:48

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης