ΠΑΟΚ-Λαμία 12/9-19:00,NovasportsHd

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

Re: ΠΑΟΚ-Λαμία 12/9-19:00,NovasportsHd

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Δευτ 12 Σεπ 2022, 20:48

Το να έχει δει κάποιος αυτά που έγιναν σήμερα στην Τούμπα και να μη καταλαβαίνει τι έχει συμβεί και τι ΑΜΟΚ υπάρχει εις βάρος του ΠΑΟΚ, σημαίνει ότι είναι ΠΟΛΥ Μ Α Λ Α Κ Α Σ


Οχι απλά όρκο νίκης, τον νυν υπέρ πάντων αγώνα έδινε η.... Λαμία....


Ρε άντε γαμηθειτε, ζοντοβολα
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13138
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: ΠΑΟΚ-Λαμία 12/9-19:00,NovasportsHd

Δημοσίευσηαπό trouman » Δευτ 12 Σεπ 2022, 21:13

Εμένα η ένταση του Λουτσέσκου, μου έδωσε την αίσθηση ότι θέλει να δείξει στους παίκτες του, τους νέους τουλάχιστον, που είναι και πολλοί, ότι εδώ έχουμε πόλεμο.

Όχι χαχαχαχ και χουχουχου. Άμα βλέπεις τον προπονητή σου να βγάζει σπίθες, δεν μπορεί εσύ να είσαι χαλαρός...
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: ΠΑΟΚ-Λαμία 12/9-19:00,NovasportsHd

Δημοσίευσηαπό Shao4 » Δευτ 12 Σεπ 2022, 21:24

Φέρτε ένα κομμουνιστή να βαράει το τύμπανο.
Shao4
 
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Πέμ 24 Φεβ 2022, 21:29

Re: ΠΑΟΚ-Λαμία 12/9-19:00,NovasportsHd

Δημοσίευσηαπό deathmassious » Δευτ 12 Σεπ 2022, 21:32

Εμένα πάλι μου αρέσει να υπάρχει δέσιμο του κόσμου με τους παίχτες και μου αρέσει να χαίρονται οι παίχτες της νίκες και να μη το βλέπουν εντελώς μισθοφορικά το θέμα. Μακάρι να καθιερωθεί αυτός ο πανηγυρισμός μετά από κάθε νίκη, ανεξάρτητα από τον αντίπαλο, μόνο κερδισμένοι θα είμαστε από αυτό. Η ομάδα χρειάζεται ψυχολογική στήριξη, ειδικά οι μικροί, γτ όπως βλέπουμε όλοι έρχονται πάνω για να παίξουν όλα για όλα (και όχι πάντα με θεμιτά μέσα). Αυτό δε σημαίνει ότι είμαστε ευχαριστημένοι με αυτό που είδαμε αλλά οι νέες ομάδες (ειδικά με αυτά τα κενά) τα έχουν αυτά. Ας επικεντρωθεί η κριτική στη διοίκηση για αυτά που (δεν) κάνει.
deathmassious
 
Δημοσιεύσεις: 414
Εγγραφή: Δευτ 03 Νοέμ 2008, 13:26

Re: ΠΑΟΚ-Λαμία 12/9-19:00,NovasportsHd

Δημοσίευσηαπό Asimos » Δευτ 12 Σεπ 2022, 21:49

Ναι ρε κλάιν που κυνηγάνε Θεοί και δαίμονες τον ΠΑΟΚ να πούμε, ένα εξτρέεεεμ κι ένα δεκάρ και το σήκωσες με τα άλλα τα λιμά που δεν μπορούνε, άντε Πρόεδρε που έκλεισες την κάνουλα ενώ παίζει μαχρή με τη σέσουλα...

Ειλικρινά ρε μλκες.. κανά εκατομμύριο είμαστε τα ΠΑΟΚια, τι τους ενοχλούμε τόσο δεν μπορώ να καταλάβω...

Δεν υπάρχει ομάδα πλην Παναιτωλικού που ήρθε και δεν έκανε μαγκιές στην Τούμπα. Δεν ήρθε. Ανοίγουνε τα κωλιά τους, τρώνε τις φάπες τους, τις σφαγές τους, γλείφουν παπάρια οπουδήποτε αλλού και λένε κι ευχαριστώ κι εδώ το παίζουνε γαμιάδες.

Πόσα να τους έχουνε τάξει γιατί λογική πίσω από αυτό δεν μπορεί να υπάρχει.
Asimos
 

Re: ΠΑΟΚ-Λαμία 12/9-19:00,NovasportsHd

Δημοσίευσηαπό Asimos » Δευτ 12 Σεπ 2022, 22:02

Και τέλος, οι παλιοσειρές μάλλον τελείωσαν. Και ψυχικά και σωματικά. Πιθανόν να το είδε κι ο ρατσβάν αυτό και περιμένω από δω και πέρα για 20λεπτες συμμετοχές. Δεν είναι για παραπάνω.

Πήγαμε στο Ρούλη με τα πιτσιρίκια και πήραμε σβηστό Χ. Για πλάκα.

Τόπος στα νιάτα λοιπόν!
Asimos
 

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης