Strasbourg - ΠΑΟΚ 105-78 Σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους ευρωπαϊκούς αγώνες του Δικεφάλου και όλων των παραλειπομένων...

Re: Strasbourg - ΠΑΟΚ 105-78 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Shivaspace » Παρ 07 Ιαν 2022, 01:36

λίγο άσχετο, αλλά ίσως να ήταν καλύτερα ο πρόεδρος να βλέπει και κανέναν αγώνα απ την κερκίδα σαν οπαδός που είναι πρώτα απ όλα..μερικές φορές δεν είναι και τόσο εύκολο ν αποδώσεις με το αφεντικό πάνω απ το κεφάλι σου. Μπορεί και να είμαι τελείως λάθος αλλά έτσι κάπως το βλέπω εγώ..
Άβαταρ μέλους
Shivaspace
 
Δημοσιεύσεις: 3126
Εγγραφή: Πέμ 10 Σεπ 2020, 14:19

Re: Strasbourg - ΠΑΟΚ 105-78 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 07 Ιαν 2022, 03:17

Δεν νομίζω ότι θα έχουν τέτοιου είδους σχέση αφεντικού-υπαλλήλου.. Για κανένα “ρε μαλάκα” τους κόβω. Καλώς ή κακώς..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46914
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Strasbourg - ΠΑΟΚ 105-78 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό palok » Παρ 07 Ιαν 2022, 08:40

πάω να διαβάσω Κλείτο, αλλά να πώ οτι ακόμα και σε ματς που τα γυρίσαμε και τα κερδίσαμε (με Νύρμπουργκ εκτός) ή τα χάσαμε μόνοι μας (με Απόλλωνα Πάτρας) η εικόνα μας σε 20-25 λεπτά μέσα στο παρκέ ήταν σαν να παίζανε warriors-oklahoma. Εγώ αυτό βλέπω πολύ ανησυχητικό, given των καλών ονομάτων που απαρτίζουν το ρόστερ (και θα λεγα οτι είμαστε και αρκετά γεμάτοι αν εξαιρέσεις 1-2 ελλείψεις (όπως βασικό 4 ή ένα 3 που να δημιουργεί για τον εαυτό του ξερω γω).

PS: επίσης στο ματς το οποίο ΕΠΡΕΠΕ να κερδίσουμε με Νυρμπουργκ εντός (εννοώ έπρεπε στο τέλος), πάλι οι Τσέχοι στα μάτια μου (ήταν το μόνο ματς που είδα από κοντά) φαίνονταν μια πραγματικά δουλεμένη ομάδα απέναντι σε μία ομάδα που απλά πρσοπαθούσε. Και οι Τσέχοι δεν πέρασαν καν τον όμιλο!!!!
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10606
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Champions League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης