Προετοιμασία & προπονήσεις 2021-2022

Συζήτηση για το βασικό στάδιο της προετοιμασιας, τις καθημερινές προπονήσεις και τους τραυματισμούς των παιχτών

Re: Προετοιμασία & προπονήσεις 2021-2022

Δημοσίευσηαπό chri5ti9 » Σάβ 25 Σεπ 2021, 01:05

Από θέμα ροστερ ας πάμε έτσι προς το παρόν και αν δούμε ότι δεν τραβάει ο Κάρτερ, μπορεί να γίνει μια τράμπα με έναν Αμερικανό 4αρι τύπου Γουιγκινς.
Φέτος ελπίζω πολύ έντονα σε κύπελλο.

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Λαρυγγια στα τσιμεντα και ψυχη στα καγκελα
Άβαταρ μέλους
chri5ti9
 
Δημοσιεύσεις: 2311
Εγγραφή: Κυρ 21 Νοέμ 2010, 17:11
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Re: Προετοιμασία & προπονήσεις 2021-2022

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 16 Φεβ 2022, 21:50

Η έλλειψη αγωνιστικών υποχρεώσεων, αλλάζει και το πρόγραμμα των προπονήσεων, ενώ ήδη έχει προγραμματιστεί και ένα εκτός έδρας φιλικό παιχνίδι, με την ομάδα των Τυριών (Παρασκευή 25/2). Όλα αυτά προκειμένου η ομάδα να διατηρήσει έναν καλό ρυθμό και να είναι έτοιμη για την επανέναρξη των αγωνιστικών της υποχρεώσεων.

Σύμφωνα με το πρόγραμμα του χΕΣΑΚΕ, ο ΠΑΟΚ mateco θα επιστρέψει σε αγωνιστική δράση στις αρχές Μαρτίου για το εκτός έδρας παιχνίδι με τον Γριακλή (5/3), θα ακολουθήσει το ρεπό της ομάδας (12/3) για την 17η αγωνιστική) και στη συνέχεια δύο ακόμη εκτός έδρας παιχνίδια, με Μπεριστέρι(19/3) και ζέλο (27/3). Αυτά θα είναι τα τρία παιχνίδια που αναμένεται να διεξαχθούν για τον ΠΑΟΚ mateco μέσα στο Μάρτιο, ενώ υπάρχει πάντα και η εκκρεμότητα του αγώνα με τον Μπρομηθέα, που αναβλήθηκε και αναμένεται ο ορισμός της νέας ημερομηνίας διεξαγωγής του.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46399
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Προετοιμασία & προπονήσεις 2021-2022

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 19 Φεβ 2022, 19:05

Το ρεπό ήταν απαραίτητο για όλους. Ξεκουράστηκαν, γέμισαν τις μπαταρίες τους και από σήμερα οι παίκτες του ΠΑΟΚ mateco ήταν και πάλι στο γήπεδο, δύο ουσιαστικά εβδομάδες πριν από το επόμενο επίσημο παιχνίδι της ομάδας.

Μετά από αποχή πέντε ημερών από τις προπονήσεις, ήταν απαραίτητες και οι μετρήσεις, αλλά και ένα ειδικό πρόγραμμα προσαρμογής για όλους τους παίκτες. Η επιστροφή της ομάδας στο γήπεδο, συνδυάστηκε με ασκήσεις στο γυμναστήριο και την πρώτη προπόνηση, από την οποία απουσίασε μόνο ο Marvin Jones. Ο Αμερικανός σέντερ έχει άδεια και την σημερινή ημέρα και αναμένεται από αύριο το απόγευμα να μπει στο κανονικό πρόγραμμα προπονήσεων του ΠΑΟΚ mateco.

Στο πρόγραμμα της ομάδας υπάρχουν καθημερινές προπονήσεις στο PAOK Sports Arena, αλλά και το φιλικό παιχνίδι της επόμενης Παρασκευής στη Λάρισα.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46399
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Προετοιμασία & προπονήσεις 2021-2022

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 27 Φεβ 2022, 09:58

66-66, πάλι Χ με τα τυριά του Νώντα Παπαντωνίου.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46399
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Προετοιμασία & προπονήσεις 2021-2022

Δημοσίευσηαπό palok » Κυρ 27 Φεβ 2022, 14:37

πόσοι ξένοι παίζανε και τί ξένοι είναι αυτοί που βάζουνε 132 πόντους σε φιλικό? Μάθε παιδί μου άμυνα τους κάναμε τους αμερικανούς ξαφνικά?
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Προετοιμασία & προπονήσεις 2021-2022

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 05 Μαρ 2022, 11:45

Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46399
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Προετοιμασία & προπονήσεις 2021-2022

Δημοσίευσηαπό palok » Τρί 08 Μαρ 2022, 09:05

είμαστε η ομάδα που έχει εκτελέσει τα λιγότερα τρίποντα στην α1. πώς εξηγείται αυτό? Δλδ τί κάνουμε, ανοίγουμε εκπληκτικά τη ρακέτα? γιατί 4 άνθρωποι είναι ακροβολισμένοι στο τρίποντο σχεδόν σε κάθε επίθεση.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Προετοιμασία & προπονήσεις 2021-2022

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 08 Μαρ 2022, 16:05

Τους κάνουμε να νομίζουν ότι θα βαρέσουμε, αλλά τελικά δεν βαράμε τρίποντα.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46399
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Προετοιμασία-Προπονήσεις-Τραυματισμοί

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης