33. Vlado Jankovic

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Vlado Jankovic

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Σάβ 24 Ιούλ 2021, 16:44

Καλορίζικος. Σιδεροκεφαλος.
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8366
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Vlado Jankovic

Δημοσίευσηαπό renegade » Σάβ 24 Ιούλ 2021, 17:44

Πάντως την καλύτερη του χρονιά,με προπονητή λύκο την έκανε
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14120
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Vlado Jankovic

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 19 Σεπ 2021, 16:48

Ο Βλάντο Γιάνκοβιτς μίλησε στους εκπροσώπους των ΜΜΕ και αναφέρθηκε στη νέα σεζόν, στο κλίμα που υπάρχει στον ΠΑΟΚ, αλλά και στη θέση που θα αγωνίζεται.

Αναλυτικά όσα είπε:

«Καταρχάς θα ήθελα να πω καλή χρονιά σε όλους, να είμαστε όλοι καλά και να προσπεράσουμε όλο αυτό που γίνεται με τον κορονοϊό και να γυρίσουμε στην κανονική ζωή επιτέλους.

Εγώ είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος που βρίσκομαι εδώ. Μου αρέσει πολύ και το κλίμα και ο ρόλος μου στην ομάδα.

Ελπίζω να είμαστε υγιείς, δουλεύουμε σκληρά, συνεχίζουμε την προετοιμασία μας και περιμένουμε πως και πως, να γυρίσει ο κόσμος και πάλι στο γήπεδο κοντά μας, για να κάνουμε μία καλή πορεία όλοι μαζί».

Όσον αφορά την εικόνα της ομάδας στα φιλικά σημείωσε:

«Όσον αφορά τα φιλικά, δοκιμάζουμε ακόμα και μερικά σχήματα, διαφορετικούς τρόπους επίθεσης, άμυνας, εφαρμογή των pick and roll. Η εικόνα στα φιλικά είναι πως θέλουμε να δούμε τι γίνεται ενόψει των δύσκολων παιχνιδιών, που έχουμε μπροστά μας».

Για τους ατομικούς τους στόχους τόνισε:

«Ταυτίζονται με αυτούς της ομάδας. Θέλω να είμαι όσο το δυνατόν καλύτερα σε κάθε παιχνίδι, να δίνω το 100%.

Είναι μία μεγάλη χρονιά, οι απαιτήσεις είναι μεγαλύτερες. Ο Ολυμπιακός που επέστεψε θα κάνει το πρωτάθλημα πιο ανταγωνιστικό. Ελπίζω να φτάσουμε όσο πιο ψηλά γίνεται σε Κύπελλο Ελλάδας, Basket League και Basketball Champions League.

Τέλος μετά από ερώτηση για την θέση που θα παίζει παρέπεμψε τους πάντες στο Άρη Λυκογιάννη και

«Δεν έχω πρόβλημα να παίζω και τρία και τέσσερα και πέντε και έξι. Ότι μου ζητηθεί από τον κόουτς εγώ θα είμαι εκεί να βοηθήσω την ομάδα να κερδίζει που είναι και ο μεγάλος στόχος».




Έξι ε;;
Μέχρι και από το μπάσκετ πολεμάνε τον Esiti... :evil:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Vlado Jankovic

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Κυρ 19 Σεπ 2021, 17:32

Ποιον Εσιτι ρε? Μπηχτη στον λαο ειναι εεεε εκτος παικτης δε λενε οτι ειμαστε?
Dimg4
 

Re: Vlado Jankovic

Δημοσίευσηαπό Napoli4 » Κυρ 19 Σεπ 2021, 17:43

Ε το ίδιο λέτε. Αφού ο Εσιτι είναι ένας από εμάς
La vita degli ultras si sà, conosce soltanto due legge, coerenza e mentalità
Κι αν στην ζωή αλλάξαν όλα...
Άβαταρ μέλους
Napoli4
 
Δημοσιεύσεις: 7678
Εγγραφή: Δευτ 15 Φεβ 2010, 21:15

Re: 33. Vlado Jankovic

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 19 Σεπ 2021, 18:25

Σωστό!!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 33. Vlado Jankovic

Δημοσίευσηαπό palok » Τετ 13 Οκτ 2021, 17:21

πολλή μίρλα με τους διαιτητές. Πιο πολύ μιλούσε με τον ένα διαιτητή ( που φαντάζομαι ήταν γιουγκος) παρά εγώ στο διπλανό μου. Δεν μπορεί να υπάρχει αυτοκυριαρχία έτσι. Γιατί? Δεν το καταλαβαίνω. Χτες (και στην Πάτρα) ηταν βαρόμετρο. Το παιχνίδι με πλάτη ή τέλος πάντων οτι είναι ένας παίκτης που μπορεί να βάλει ένα καλάθι στο 1-1 είναι ένα βασικό όπλο στην (ούτως ή άλλως πολύ φτωχή έως τώρα) επιθετική μας φαρέτρα. Υπομονή και θα μπει και το τρίποντο. Ο καλός Jankovic ανεβάζει την ομάδα όλη ένα σκαλί επάνω.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: 33. Vlado Jankovic

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 22 Νοέμ 2021, 22:14




Πολύ ωραίες δηλώσεις Βλάντο! Αναφέρεται και στο πανθομολογούμενο οικογενειακό κλίμα στο Παλατάκι!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 33. Vlado Jankovic

Δημοσίευσηαπό thanasakiss4 » Τετ 15 Δεκ 2021, 11:49

Μήπως πρέπει να μιλάμε για ανανέωση του συμβολαίου του; Να βασιστεί ο ελληνικός κορμός σε αυτόν και ίσως στον Μάντζαρη. Ξανά είδα το ματς με σκωληκα και την συνέντευξη του στον Σκουντή και το παλικάρι γουστάρει να είναι εδώ και ξέρει κανταρια μπασκετ.
ΠΑΟΚ εδώ ..ΠΑΟΚ εκεί.. ΠΑΟΚ θα είμαι μια ζωή!
Άβαταρ μέλους
thanasakiss4
Bet Guru 2019
 
Δημοσιεύσεις: 1956
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 11:30
Τοποθεσία: Κομοτηνή

Re: 33. Vlado Jankovic

Δημοσίευσηαπό palok » Τετ 15 Δεκ 2021, 12:24

O Βλάντο από παλιά έπρεπε να παίζει σε εμάς. Ο μπαμπάς του ήταν δίδυμο με Μπάνε. Ανανέωση συμβολαίου μέχρι να σταματήσει.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: 33. Vlado Jankovic

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Τετ 15 Δεκ 2021, 12:47

Eιναι 31.

Εχει σιγουρα τρια καλα αγωνιστικα χρονια μπροστα του (ισως και παραπανω), αν μεινει και μακρια απο τραυματισμους.

Ξεκαθαρο για μενα, με τις εμφανισεις που εχει κανει και την κ@υλα που βγαζει στο γηπεδο, οτι πρεπει να μεινει τουλαχιστον για ενα χρονο ακομα.

Θα φανει τι θα ζητησει βεβαια το καλοκαιρι, αν και πιστευω οτι θα θελει να μεινει και ο ιδιος και θα τα βρουμε με τον Χατζοπουλο ευκολα.
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7403
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

Re: 33. Vlado Jankovic

Δημοσίευσηαπό Σουριναμέζος » Σάβ 25 Δεκ 2021, 01:33

Ίσως είναι νωρίς αλλά μπορώ να πω ότι θα τον ήθελα στην ομάδα για πολλά χρόνια. Νομίζω έχει το ταπεραμέντο να είναι αρχηγός της ομάδας.
Μπιζίμ ΠΑΟΚ

Ασπρόμαυρος Χάρτης : https://paok-world-map.000webhostapp.com
Άβαταρ μέλους
Σουριναμέζος
 
Δημοσιεύσεις: 1743
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιαν 2019, 17:00

Re: 33. Vlado Jankovic

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 25 Δεκ 2021, 03:33

Το σίγουρο είναι ότι ο Καβλάντο γουστάρει εδώ που βρίσκεται!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες