23. Josh Carter

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 23. Josh Carter

Δημοσίευσηαπό palok » Δευτ 22 Μαρ 2021, 11:05

τεραστιο προσον στο συγχρονο μπασκετ το contested εύστοχο σουτ από τα 7 και 8 μέτρα.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: 23. Josh Carter

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Κυρ 28 Μαρ 2021, 18:28

Όταν ο παίχτης χρησιμοποιεί το μυαλό του, μπορεί να καθαρίσει έναν αγώνα, σε 2 λεπτά, παίζοντας πολύ λίγο....
Τοσο πολυ γουσταρω αυτον μακαρι να ρχοταν σε μικροτερη ηλικια...
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6611
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: 23. Josh Carter

Δημοσίευσηαπό john4serres » Κυρ 28 Μαρ 2021, 18:45

Παικταράς είναι. :nairepaok: :nairepaok:
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29795
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: 23. Josh Carter

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Σάβ 03 Απρ 2021, 21:04

Μακάρι να μην λείψει πολύ καιρό ο Κάρτερ
Δυστυχώς όμως η απραξία φαίνεται να του στοιχίζει
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6611
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: 23. Josh Carter

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Δευτ 05 Απρ 2021, 19:53

Σε νέες εξετάσεις πρόκειται να υποβληθεί το επόμενο τριήμερο ο Τζος Κάρτερ, με τον άσο του ΠΑΟΚ να ακολουθεί μέχρι τότε φαρμακευτική αγωγή και θεραπεία.

Σε μαγνητική τομογραφία υποβλήθηκε ο Τζος Κάρτερ μετά το χτύπημα που αποκόμισε από την αναμέτρηση με τον Ιωνικό. Η εξέταση του Αμερικανού, έδειξε διάταση δικεφάλου μηριαίου δεξιού κάτω άκρου.

Ο Κάρτερ πρόκειται να ακολουθήσει φαρμακευτική αγωγή και θεραπεία, με την κατάσταση του να επανεκτιμάτε εντός τριημέρου από τον γιατρό του ΠΑΟΚ Ιωσήφ Γαβριηλίδη.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15315
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: 23. Josh Carter

Δημοσίευσηαπό seaman » Δευτ 05 Απρ 2021, 19:57

Μακάρι να τη γλύτωσε απλά με διάταση, που δεν θα πάρει πολύ χρόνο να γιάνει. Καλά τα αποψινά τα νέα
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: 23. Josh Carter

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Δευτ 05 Απρ 2021, 22:21

Περαστικά, όπως και να έχει.
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8366
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: 23. Josh Carter

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Τρί 06 Απρ 2021, 19:37

κάνω μια πρόβλεψη:θα βοηθήσει λίγο με περιστέρι. Λίγα και καλά λεπτά. Απλά και όμορφα τριποντάκια θα γράψει και θα κάτσει κάτω...
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2230
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: 23. Josh Carter

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 01 Ιούλ 2021, 19:33

Μένει τελικά!
Το topic μεταφέρθηκε στη φετινή σεζόν! :opaokara:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 23. Josh Carter

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Πέμ 01 Ιούλ 2021, 19:45

Τέλειο νέο.

Πολύ καλός παίκτης.
Έχει να δώσει.

Μπράβο.
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: 23. Josh Carter

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Πέμ 01 Ιούλ 2021, 20:06

Έκτακτα!
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15315
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: 23. Josh Carter

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 02 Ιούλ 2021, 15:12

Josh Carter: «Για αυτό επιστρέφω στον ΠΑΟΚ…»

Η πρώτη συνεργασία του ΠΑΟΚ με τον Josh Carter θα μπορούσε να χαρακτηριστεί και αναγνωριστική. Δώδεκα αγώνες, σε τρεις σχεδόν μήνες, όλα αυτά όμως ήταν αρκετά για να δημιουργηθεί μία γερή σχέση και με συνοπτικές ουσιαστικά διαδικασίες να έρθει η ανανέωση της συνεργασίας των δύο πλευρών. Και δεν είναι τυχαίο που ο Josh Carter ήταν ο τελευταίος που μπήκε πέρσι στο ρόστερ της ομάδας και ο πρώτος που ανανέωσε φέτος…

«Επιστρέφω γιατί οι προπονητές, η διοίκηση και όλοι όσοι έχουν σχέση με τον ΠΑΟΚ ήταν εξαιρετικοί απέναντί μου, πίστεψαν σε μένα και μου έδωσαν μία σπουδαία ευκαιρία. Έκαναν πολύ ξεκάθαρο ότι με θέλουν και πόσο με θέλουν, εμπιστεύομαι την ομάδα, τους προπονητές και όλο τον οργανισμό του ΠΑΟΚ και για αυτό πήρα την απόφαση να επιστρέψω», εξηγεί δίχως περιστροφές ο Josh Carter και με τον ίδιο ξεκάθαρο τρόπο, επισημαίνει πόσο σημαντική είναι για τον ίδιο, αλλά και για την ομάδα, η συμμετοχή στο Basketball Champions League… «Είναι αλήθεια ότι η συμμετοχή του ΠΑΟΚ στο BCL έπαιξε σημαντικό ρόλο στην απόφασή μου. Έχω παίξει σε αυτή τη διοργάνωση πριν χρόνια, μπορώ να πω ότι είναι πολύ υψηλού επιπέδου και σίγουρα θα είναι πολύ ωραίο να παίξουμε απέναντι σε ομάδες υψηλού επιπέδου, αλλά και να έχουμε περισσότερα παιχνίδια».

Η πρώτη του επαφή με τον ΠΑΟΚ ήταν σύντομη, αλλά και έντονη ταυτόχρονα. Οι στιγμές που έζησε αυτούς τους τρεις πρώτους μήνες της συνεργασίας του με τον ΠΑΟΚ ήταν αρκετές, αλλά δεν θέλει να ξεχωρίσει κάποια από αυτές, λέγοντας χαρακτηριστικά: «Θα κρατήσω όλες εκείνες τις στιγμές που ψάχναμε να βρούμε τον τρόπο για να κερδίσουμε. Η ομάδα ήταν πολύ ανθεκτική και δεν τα παράτησε ποτέ».

Αυτό που σίγουρα δεν είχε την ευκαιρία να ζήσει από κοντά, ήταν η ατμόσφαιρα που δημιουργούν οι φίλαθλοι του ΠΑΟΚ. «Ελπίζω ότι οι φίλαθλοι θα έχουν τη δυνατότητα να είναι στο γήπεδο και να μας δώσουν ενέργεια. Μου αρέσει πολύ να παίζω έχοντας τους φιλάθλους γύρω μου κι αυτό σίγουρα βοηθά τους παίκτες, ανεβάζει την αδρεναλίνη. Μπορώ να πω με βεβαιότητα ότι ανυπομονώ να δω πως θα είναι αυτή η ατμόσφαιρα στο γήπεδο του ΠΑΟΚ», σχολιάζει ο Αμερικανός φόργουορντ και στέλνει το μήνυμά του προς τους φιλάθλους του ΠΑΟΚ: «θέλω να τους ευχαριστήσω για τα καλά τους λόγια. Νομίζω ότι τώρα θα αισθάνομαι ακόμη καλύτερα και πιο άνετα, ώστε να μπορώ να δώσω περισσότερα στην ομάδα και περιμένω να τους δω στο γήπεδο να φωνάζουν για τον ΠΑΟΚ. Ευχαριστώ για την υποστήριξή τους».
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 23. Josh Carter

Δημοσίευσηαπό Shivaspace » Τρί 09 Νοέμ 2021, 23:04

μας έλλειψε αυτή η σουτάρα σου ρε παικταρά..και στο ζέσταμα του ημιχρόνου δεν έιχε χάσει προσπάθεια, θα περίμενα να τον ξεκινήσει.. καλό θα είναι οι προπονητές να βλέπουν λίγο ποιοί είναι ζεστοί ήδη απ την προθέρμανση

μακάρι να επιστρέψει αυτός ο κίλλερ και μάλλον θα το κάνει γιατί είναι καλός και έμπειρος αθλητής!
Άβαταρ μέλους
Shivaspace
 
Δημοσιεύσεις: 3087
Εγγραφή: Πέμ 10 Σεπ 2020, 14:19

Re: 23. Josh Carter

Δημοσίευσηαπό palok » Πέμ 11 Νοέμ 2021, 21:44

εχω δηλωσει οτι απο το ζεσταμα μπορω να καταλαβω αν θα κερδισουμε η οχι :oops:
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: 23. Josh Carter

Δημοσίευσηαπό Shivaspace » Δευτ 22 Νοέμ 2021, 02:30

κρίμα ρε Josh, σου εύχομαι όμως περαστικά. Γνωρίζει κανείς για τον τραυματισμό του ? διάβασα κάτι, όμως αρκετά ακαταλαβίστικο..έχει σχέση με τον τραυματισμό του στον ώμο ? ελπίζω εκείνη η κωλοφάση με την βουτιά για να σώσει την κατοχή να μην του κόψει και το μπάσκετ..αν και η αλήθεια είναι πως ειδικά φέτος παρουσιάστηκε αρκετά βαρύς.
Άβαταρ μέλους
Shivaspace
 
Δημοσιεύσεις: 3087
Εγγραφή: Πέμ 10 Σεπ 2020, 14:19

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες