ΠΑΟΚ Mateco - ΙΩΝΙΚΟΣ 79-80, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

Re: ΠΑΟΚ Mateco - ΙΩΝΙΚΟΣ 79-80, Σχόλια & Παραλειπόμενανο

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Σάβ 30 Απρ 2022, 22:28

Rexaris έγραψε:Πείτε μου εσείς που είδατε τον αγώνα, το φευινό φαινόμενο να χάνουμε όλους (εκτός ενός) τους αγώνες που κρίνονται στον πόντο, πού οφείλεται;

Είναι μόνο προϊόν άθλιας διαιτησίας ή παίζει μεγάλο ρόλο και κάποιο λούζερ μεντάλιτυ ή οι κακές επιλογές στις τελευταίες επιθέσεις;

Και τέλος πάντων ο Λυκογιάννης που κανείς δεν του αμφισβητεί οτι είναι ένας από εμάς, φταίει ή αυτά μπορεί να κάνει με αυτό το υλικό;

Τέλος ο διαχειριστής τού μπάσκετ και ΠΑΟΚΑΡΑΣ με τα όλα του, έχει μεν τις καλύτερες προθέσεις, κάνει όμως τις σωστές μεταγραφές για την ομάδα;

Εγώ δεν είμαι τής γκρίνιας. Πρόβλημα υπάρχει, πρέπει να το βρούμε και να δούμε τι λύσεις υπάρχουν για να γίνουμε καλύτεροι.


Από που προκύπτει ότι ο Λυκογιαννης είναι ένας από εμάς?
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2534
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: ΠΑΟΚ Mateco - ΙΩΝΙΚΟΣ 79-80, Σχόλια & Παραλειπόμενανο

Δημοσίευσηαπό PablitoV2 » Σάβ 30 Απρ 2022, 22:37

Rexaris έγραψε:Πείτε μου εσείς που είδατε τον αγώνα, το φευινό φαινόμενο να χάνουμε όλους (εκτός ενός) τους αγώνες που κρίνονται στον πόντο, πού οφείλεται;

Είναι μόνο προϊόν άθλιας διαιτησίας ή παίζει μεγάλο ρόλο και κάποιο λούζερ μεντάλιτυ ή οι κακές επιλογές στις τελευταίες επιθέσεις;

Και τέλος πάντων ο Λυκογιάννης που κανείς δεν του αμφισβητεί οτι είναι ένας από εμάς, φταίει ή αυτά μπορεί να κάνει με αυτό το υλικό;

Τέλος ο διαχειριστής τού μπάσκετ και ΠΑΟΚΑΡΑΣ με τα όλα του, έχει μεν τις καλύτερες προθέσεις, κάνει όμως τις σωστές μεταγραφές για την ομάδα;

Εγώ δεν είμαι τής γκρίνιας. Πρόβλημα υπάρχει, πρέπει να το βρούμε και να δούμε τι λύσεις υπάρχουν για να γίνουμε καλύτεροι.


Ο Λυκογιάννης είναι βάζελος, οπότε ένας από εμάς δεν είναι σίγουρα..

Για το τι φταίει πολλά μπορούν να υποθούν, το σίγουρο είναι ότι οι αρκετοί τραυματισμοί, οι λάθος επιλογές παιχτών σε συνδυασμό με το κάτω του μετρίου κοουτσάρισμα του Λυκογιάννη, έχουν ως αποτέλεσμα αυτή τη τραγικά αδιάφορη χρονιά.
PablitoV2
 
Δημοσιεύσεις: 717
Εγγραφή: Παρ 25 Δεκ 2020, 13:11

Re: ΠΑΟΚ Mateco - ΙΩΝΙΚΟΣ 79-80, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Σάβ 30 Απρ 2022, 23:14

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Αν δεν μπούμε playoffs, μη σας δω να βρίζετε μερικοί, ε. Εσείς που λέτε “ε ας μην μπούμε playoffs καλύτερα, δεν αξίζει”. Είστε ήδη απαράδεκτοι που κράζετε, αλλά μετά θα είστε και παράφρονες.


Κάνω μία προσπάθεια να καταλάβω τι ακριβώς γράφεις αλλά δυσκολεύομαι.
Η σημερινή ήττα είναι τόσο απαράδεκτη που τέσσερα σενάρια έρχονται στο μυαλό ολων
1. Απλήρωτοι (δεν ισχύει)
2. Χάσαμε για να ρίξουμε τη γριά (ελπίζω να μην ισχύει γιατί αν ίσχυε θα ήταν ότι πιο εξευτελιστικο έχω δει στο τμήμα
3. Βγάζουμε τα σπασμένα από το στοίχημα (δεν θέλω να το πιστέψω)
4. Οι παίκτες και ο προπονητης είναι γελοίοι άχρηστοι και αδιάφοροι και μας γράφουν στα @@ τους και τους οπαδούς και τον Χατζοπουλο που τους πληρώνει. Και εμάς εντάξει έχει ξαναγίνει, ο Χατζόπουλος ρε γελοίοι σας πληρώνει σε μία εποχή που όλοι οι άλλοι είναι απλήρωτοι.

Υ. Γ. Πέρυσι στο παιχνίδι με τη Λάρισα που έφυγε ο Μεξας η γελοιοποίηση της ομάδας δεν ήταν ούτε το 10 % σε σχέση με το σημερινό.
Υ. Γ. 2 Στον ΠΑΟΚ πάντα πιστεύει κανείς πως τα έχει δει όλα. Ήττα από ομάδα που οι παίκτες της πληρώνονται όχι σε λεφτά αλλά σε ελληνικό κρυπτονομίσμα δεν θα μπορούσα να φανταστώ.
Υ. Γ. 3 Αλήθεια ρε Λυκογιαννη αν δεν παραιτηθείς σήμερα πότε θα παραιτηθείς. Τι θα πει αναλαμβάνω την ευθύνη? Αξιοπρέπεια δεν έχεις?
Υ. Γ. 4 Μαντζαρη, εσύ αξιοπρέπεια έχεις?
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2534
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: ΠΑΟΚ Mateco - ΙΩΝΙΚΟΣ 79-80, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Rexaris » Κυρ 01 Μάιος 2022, 02:27

Για τον Λυκογιάννη νόμιζα οτι ήταν ένας παθιασμένος ΠΑΟΚτζής, μάλλον τον μπερδεύω με κάποιον άλλο. Μάλιστα πίστευα οτι γι αυτό και δείχναμε τόσο υπομονή μέχρι τώρα στην περίπτωσή του.
"Οὐ φοβηθήσομαι ἀπὸ μυριάδων λαοῦ τῶν κύκλῳ συνεπιτιθεμένων μοι" (Ψαλ. 3,7).
Άβαταρ μέλους
Rexaris
 
Δημοσιεύσεις: 3294
Εγγραφή: Τρί 02 Μάιος 2017, 01:10
Τοποθεσία: Canada

Re: ΠΑΟΚ Mateco - ΙΩΝΙΚΟΣ 79-80, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 01 Μάιος 2022, 03:22

Cylon-4 έγραψε:Δηλαδη,απο τους χιλιαδες διαθεσιμους προπονητες,εσυ εισαι ευχαριστημενος απο τον λυκογιαννη και θελεις να συνεχισεις με αυτον?

P.S.
Ημαρτον
Οχι θελω καλύτερους αλλα δεν ερχονται.
.Ποιοι ειναι αυτοι οι διαθεσιμοι και ποσα παιρνουν? Κι αν υπαρχουν τοσοι και παρακαλαν να ερθουν σ αυτον τον ΠΑΟΚ γιατι πηραμε Μεξα, Λυκογιαννη?Ουτε ο παπ που τον καναμε ονομα δεν εκατσε. Βεβαια και για κεινον τα ιδια γραφαμε μέχρι να γυρισει ο τροχος. Εχασες απο ηρακλη λαρισα , εισαι αχρηστος φευγεις. Αυτα ειναι τα κριτηρια.
Αναλογα τ αποτελεσμα καθε βδομαδας ο προπονητης ειναι καλος η αμπαλος. Στο τοπικ του Λουτσεσκου γίνεται αυτο δε θα γινοταν στου Λυκογιαννη?
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26715
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: ΠΑΟΚ Mateco - ΙΩΝΙΚΟΣ 79-80, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 01 Μάιος 2022, 04:46

renegade έγραψε:
Μπαρκαρούτσος έγραψε:Οι περισσότεροι εδώ μέσα είστε για καμιά βδομάδα διάλειμμα.

Οι χαρακτηρισμοί τιμωρούνται μόνο στο ποδόσφαιρο;

MVP θα δούμε σε καμιά ήττα, ή μόνο στους χαϊδεμένους εκατομμυριούχους θα βλέπουμε;

Μάντζαρη άντε γαμήσου το μπούλο. Ευτυχώς δεν είναι εδώ Ολυμπιακός να έχει πίεση ε; Μαλάκα, ε μαλάκα.

Ούτε ο νικολοακοβλακας δεν κατάφερε να αναιρέσει τόσο γρήγορα την αρχική του τοποθέτηση


Μπράβο του.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46857
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΠΑΟΚ Mateco - ΙΩΝΙΚΟΣ 79-80, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 01 Μάιος 2022, 04:50

sn0ufel4 έγραψε:
Μπαρκαρούτσος έγραψε:Αν δεν μπούμε playoffs, μη σας δω να βρίζετε μερικοί, ε. Εσείς που λέτε “ε ας μην μπούμε playoffs καλύτερα, δεν αξίζει”. Είστε ήδη απαράδεκτοι που κράζετε, αλλά μετά θα είστε και παράφρονες.


Όχι θα λέμε τι καλά που μείναμε πίσω από τη Λάρισα και το Περιστέρι

Και σόρυ που κράζουμε τους λίγους κάτσε να πάω να περάσω ένα χεράκι τους χαιδεμενους στο ποδόσφαιρο που δε κέρδισαν τη μαρσέιγ



Α δηλαδή θα στηρίζουμε την ομάδα του ευρωβουλευτή, αλλά εδώ μόνο χεσίδι ε;

Ό,τι πληρώνεις παίρνεις. Τόσο μπορούν οι περισσότεροι στο ρόστερ, Μάιο πιάσαμε...

Και όχι Snoufel, αυτά που διάβασα δεν είναι κράξιμο. Στο ποδόσφαιρο για τα ίδια ρίχνετε μπαν μέρες.

Αν θέλετε μπουρδέλο το μπάσκετ, να μας το πείτε, μπορώ να βρίσω και άλλους, όχι μόνο Μάντζαρη.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46857
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΠΑΟΚ Mateco - ΙΩΝΙΚΟΣ 79-80, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 01 Μάιος 2022, 04:54

τσιριγωτης έγραψε:
renegade έγραψε:
Μπαρκαρούτσος έγραψε:Οι περισσότεροι εδώ μέσα είστε για καμιά βδομάδα διάλειμμα.

Οι χαρακτηρισμοί τιμωρούνται μόνο στο ποδόσφαιρο;

MVP θα δούμε σε καμιά ήττα, ή μόνο στους χαϊδεμένους εκατομμυριούχους θα βλέπουμε;

Μάντζαρη άντε γαμήσου το μπούλο. Ευτυχώς δεν είναι εδώ Ολυμπιακός να έχει πίεση ε; Μαλάκα, ε μαλάκα.

Ούτε ο νικολοακοβλακας δεν κατάφερε να αναιρέσει τόσο γρήγορα την αρχική του τοποθέτηση



Δεν πειράζει που βρίζει παίχτη του ΠΑΟΚ; ; τι γίνεται ρε παιδιά; ;


Cylon-4 έγραψε:Καποιοι εχουν ασυλια



Τρέλα πουλάτε εσείς και ο renegade; Τη λέω στους μοντς και με τη λέτε εμένα;; Για πηγαίνετε μερικές σελίδες πίσω να δείτε:

ΜΑΛΑΚΕΣ, βόδια, άσχετος, κότες, μ@λ@κες, χατζηαβάτηδες.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46857
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΠΑΟΚ Mateco - ΙΩΝΙΚΟΣ 79-80, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Κυρ 01 Μάιος 2022, 08:21

kataramenos5 έγραψε:
Cylon-4 έγραψε:Δηλαδη,απο τους χιλιαδες διαθεσιμους προπονητες,εσυ εισαι ευχαριστημενος απο τον λυκογιαννη και θελεις να συνεχισεις με αυτον?

P.S.
Ημαρτον
Οχι θελω καλύτερους αλλα δεν ερχονται.
.Ποιοι ειναι αυτοι οι διαθεσιμοι και ποσα παιρνουν? Κι αν υπαρχουν τοσοι και παρακαλαν να ερθουν σ αυτον τον ΠΑΟΚ γιατι πηραμε Μεξα, Λυκογιαννη?Ουτε ο παπ που τον καναμε ονομα δεν εκατσε. Βεβαια και για κεινον τα ιδια γραφαμε μέχρι να γυρισει ο τροχος. Εχασες απο ηρακλη λαρισα , εισαι αχρηστος φευγεις. Αυτα ειναι τα κριτηρια.
Αναλογα τ αποτελεσμα καθε βδομαδας ο προπονητης ειναι καλος η αμπαλος. Στο τοπικ του Λουτσεσκου γίνεται αυτο δε θα γινοταν στου Λυκογιαννη?


Φίλε Κατ δύο μικρά σχόλια, αν και γενικά συμφωνώ σε αυτό που γράφεις.
1ον Η χτεσινή ήττα δεν είναι μία απλή ήττα. Είναι ιστορική ήττα που θα την κουβαλάμε, επιπέδου Φάρου και Τρίκαλα στο κύπελλο.
2ον Το δείγμα είναι μία χρονιά δεν είναι το χτεσινό παιχνίδι. Το χτεσινό δεν τρώγεται και το στυλακι του Λυκογιαννη που είναι περίπου δεν μπορώ να σας πω τι φταίει αλλά είναι κάτι πολύ ψαγμένο οπότε ας πούμε πως αναλαμβάνω την ευθύνη, είναι εξοργιστικο
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2534
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: ΠΑΟΚ Mateco - ΙΩΝΙΚΟΣ 79-80, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Τρικυμίας » Κυρ 01 Μάιος 2022, 08:23

Το να σκοτωνομαστε δεν έχει νόημα. Μιλάμε για μια ομάδα, τη φετινή, που δεν ένιωσε ποτέ πίεση για να πετύχει το ο,τιδηποτε. Αρκουμαστε στο να υπάρχουμε και αυτό κάνει όλη τη διαφορά. Η ήττα πάντα συνηθίζεται γιατί είναι ο εύκολος δρόμος. Λίγο πάθος να βγάλει ο αντίπαλος στο τέλος, αρχίζουμε τα λάθη και τα χάνουμε όλα στον πόντο. Σιγά που στηθηκαμε κιόλας, ακόμα και αυτό θέλει μια στοιχειώδη προσπάθεια. Αντίθετα, δώσαμε τρίποντο και καπάκι δώρο γκολ φάουλ σε δική μας επίθεση επειδή παίζουμε με ψυχολογία φιλικού, αβίαστα.

Περισσότερο παθιασμένη θυμάμαι την αλλοπροσαλλη ομάδα του 19-20 που έπαιζε με το άγχος της επιβίωσης σε όλα τα επίπεδα, έβαζε πολλούς πόντους σε κάθε παιχνίδι, έπαιρνε ριμπάουντ, ήταν ξεφραγο αμπέλι στην άμυνα και φλέρταρε με τον υποβιβασμό πριν την κορώνα.
Να συζητούν οι φίλαθλοι, πάντα για τ' όνομά σου
Άβαταρ μέλους
Τρικυμίας
 
Δημοσιεύσεις: 822
Εγγραφή: Σάβ 17 Ιαν 2015, 23:24

Re: ΠΑΟΚ Mateco - ΙΩΝΙΚΟΣ 79-80, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Κυρ 01 Μάιος 2022, 09:36

Ζοραν έγραψε:Συγνώμη ρε παιδιά αλλά, χωρίς να θέλω να παρεξηγηθώ και χωρίς ίχνος υπεροψίας, πόσοι από εσάς είδατε συστηματικά ΠΑΟΚ φέτος; Αν βλέπατε θα καταλαβαίνατε ότι αυτή είναι η ομάδα μας. Του ύψους (σπάνια) ή του βάθους (συχνότατα) , χωρίς ρυθμό, ασύνδετη, τακτικά λίγη, χωρίς πλάνο και το κυριότερο, δυστυχώς κατά την γνώμη μου χωρίς όραμα. Δηλαδή την σημερινή ήττα περιμένατε όλοι να ξεσπάσετε;
Το τι πρέπει να αλλάξει είναι μια μεγάλη κουβέντα που δεν είναι της στιγμής.


Δεν ξέρω πόσα ματς χασαμε φέτος στον μισό ποντο. Πραγματικά προσπάθεια κάνουμε αυτά μόνο στον ΠΑΟΚ...

Το ματς δεν το είδα και απεφυγα ευτυχώς το εγκεφαλικό αλλά όπως παραθέτει και το παλικάρι και συμφωνώ απόλυτα μαζί του δυστυχώς μόνο έκπληξη δεν προκαλεί ένα ακόμα χαμένο παιχνίδι και μάλιστα με ένα αντίπαλο με 7 παίχτες.... ομάδα τσίρκο και άλλη μία ντροπιαστική ήττα στο τμήμα που κάποτε δόξαζε όλο τον ΠΑΟΚ...
ΞΕΦΤΊΛΑ

Σε μια χρονιά που όλα είναι λάθος απ'την αρχή του πρωταθλήματος απ'το στήσιμο και τον καταρτισμό της ομάδας είτε στην διαχείριση των παικτών από τον προπονητή που έχει χάσει κάθε έλεγχο πλέον και μοιάζει ανήμπορος να την βοηθήσει το μόνο που θέλω είναι να τελειώσει όσο πιο γρήγορα αυτή η σεζόν και να μην ξανάρθει.

Τώρα τι πρέπει να αλλάξει; Όλη η ομάδα θέλει οχι μερεμέτια ...θελει γκρέμισμα!! Αρχή απο τον προπονητή.


Όλη η χρονιά
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6625
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: ΠΑΟΚ Mateco - ΙΩΝΙΚΟΣ 79-80, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Geor1926 » Κυρ 01 Μάιος 2022, 10:17

Το σενάριο οτι χασαμε να ριξουμε τη γρια δεν εχει καμία ρεαλιστική βαση.Η γριά εχει πεσει πριν το χθεσινο παιχνιδι.Απομενουν 2 ματς,με προμηθεα στην Πατρα και βαζελο.Θα έκανε 2 νίκες να καλυψει 2 βαθμούς διαφορά(και δεν ξερω τι ισχυει στην ισοβαθμία)απο τον Ιωνικό;Με λίγα λόγια,δεν γίνεται να ρίξεις τον πεσμένο.
41926
Άβαταρ μέλους
Geor1926
 
Δημοσιεύσεις: 548
Εγγραφή: Τετ 22 Σεπ 2021, 11:23

Re: ΠΑΟΚ Mateco - ΙΩΝΙΚΟΣ 79-80, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Κυρ 01 Μάιος 2022, 10:27

Καμένες θεσσαλονικιωτικες μαλακίες

Πρέπει να είσαι εντελώς λοβοτομημενος για να πιστεύεις ότι ο ΠΑΟΚ ξοδεύει έστω και πέντε δευτερόλεπτα για να ασχοληθεί τον Ηρακλή.

Μυθομανεις κομπλεξαρες
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13119
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: ΠΑΟΚ Mateco - ΙΩΝΙΚΟΣ 79-80, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Мир » Κυρ 01 Μάιος 2022, 11:51

Δεν ασχολούμαστε με τους ανύπαρκτους.
Το αντιθετο συμβαινει και καποιοι συνοπαδοι τσιμπανε.

Χατζο ανοιξε την αυξηση να ξεχρεωνουμε με το δημοσιο, μπας και αρχισουμε να φτιαχνουμε μπατζετ της προκοπης.
Άβαταρ μέλους
Мир
 
Δημοσιεύσεις: 6364
Εγγραφή: Τετ 16 Ιούλ 2014, 23:44
Τοποθεσία: London

Re: ΠΑΟΚ Mateco - ΙΩΝΙΚΟΣ 79-80, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Cylon-4 » Κυρ 01 Μάιος 2022, 12:00

Λυπαμαι που το λεω, αλλα η επομενη αυξηση θα εχει παταγωδη αποτυχια
Cylon-4
 
Δημοσιεύσεις: 4579
Εγγραφή: Κυρ 21 Νοέμ 2021, 14:11

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης