Λήκι - ΠΑΟΚ 77-76,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

Re: Λήκι - ΠΑΟΚ 77-76,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό JohnDag » Τετ 20 Απρ 2022, 22:19

kataramenos5 έγραψε:
JohnDag έγραψε:Δεν υπάρχει κανένα ποστ μου μετά από νίκη παρόλα αυτά δεν χρειάζεται να υπάρχει για να κάνω ως ΠΑΟΚτσης κριτική όταν και οπότε κρίνω σωστό.


Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ταχυτατη απάντηση. Αμα εισαι σιγουρος....
Καληνυχτα κι ονειρα γλυκα.
Θα μπορούσα να το παίξω κι εγώ αυτό το παιχνίδι, πίστεψέ με αν θέλω μπορώ να γίνω ιδιαίτερα ειρωνικός και εκνευριστικός.

Προτιμώ την ειλικρίνεια, την ευθύτητα και το θάρρος της γνώμης.

Το αφήνω εδώ, λοιπόν.

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
JohnDag
 
Δημοσιεύσεις: 3819
Εγγραφή: Πέμ 31 Μάιος 2018, 13:33

Re: Λήκι - ΠΑΟΚ 77-76,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τετ 20 Απρ 2022, 22:24

Το βασικο σου πλειμεικερ εχει στα 4 τελευταια παιχνιδια ΜΗΔΕΝ ποντους. Απο τα 9 τελευταια ειναι αποντος στα 7
Μεσο ορο εχει 1,5 ποντους πανω απ το Νωντα τον Παπαντωνιου...
Σεντερ σημερα επαιξαν ο Ριβερς κι ο.. Χριστοδουλου.


ΥΓ Χατζοπουλε φερε Σβι Σερφ να σωθουμε
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26774
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Λήκι - ΠΑΟΚ 77-76,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Τετ 20 Απρ 2022, 22:54

Αισχρό ματς για ακόμα μια φορά εκεί μέσα και από τις δύο ομάδες

Ελεεινό μπάσκετ

Άθλια εμετική διαιτησία, το ξύλο της αρκούδας επί μιση ώρα

Και ένας ΠΑΟΚ που παίζει εντελώς κουκουρούκου με όλες τις κρίσιμες αποφάσεις και σχέδια να είναι λαθος
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13147
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Λήκι - ΠΑΟΚ 77-76,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό BlackMagicPAOK » Τετ 20 Απρ 2022, 23:28

Μπορεί η ομάδα να μην έπαιξε καλά (αυτό είναι πλέον το σύνηθες) αλλά με διαιτησία 70-30 θα κερδίζαμε με +10 άνετα.
Κραυγαλέες αποφάσεις, τα έγραψαν κι άλλοι, τάκλιν, κόψιμο μετά την αναπήδηση στο ταμπλό, φάουλ στον Λοβ ενώ είναι στον αέρα-όχι βολές, ο Καμαριανός δεν μπόρεσε καν να σηκωθεί κάτω από το καλάθι, άμυνες του αρη με τριπλό φάουλ στο μαρκάρισμα, ειδικά στην 4η περίοδο, βήματα που θα τα σφυριζανε και στο all star game..
Στο τέλος σκασαμε..
Τι κριτική να κάνει κάποιος..
" Oλα ειναι δρομος "
Άβαταρ μέλους
BlackMagicPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 3694
Εγγραφή: Δευτ 23 Φεβ 2015, 21:53
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: Λήκι - ΠΑΟΚ 77-76,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 21 Απρ 2022, 01:39

Βαθμολογία - Νίκες-ήττες (Αγώνες) Βαθμοί


5. Φαποκράτωρ 10-12 (22) 32
6. Μπρομηθέας 11-9 (20) 31
7. Μπεριστέρι 9-12 (21) 30
8. Λαύριο 8-14 (22) 30

9. Τυριά 9-11 (20) 29
10. ΠΑΟΚ 8-12 (20) 28
11. Απόλλων Πάτρας 7-13 (20) 27
12. Ιωνικός 4-16 (20) 24
13. Γριακλής 5-15 (20) 22



Εναπομείναντες αγώνες ΠΑΟΚ:

Τετάρτη 27/4 (19:15), ΠΑΟΚ - Μπρομηθέας Πάτρας (εξ αναβολής)

Σάββατο 30/4 (17:00), ΠΑΟΚ - Ιωνικός

??/05 Κολοσσός - ΠΑΟΚ

??/05 ΠΑΟΚ - αεχ



Αν θέλουμε να βλέπουμε μπάσκετ ΠΑΟΚ μέχρι τέλος Μαΐου, τότε με Μπρομηθέα, Ιωνικό και χάρτινη πρέπει να έχουμε συνολικά 15.000-18.000 κόσμο.
Και για αγωνιστικούς λόγους (ώθηση από την κερκίδα) και για τα €σοδα.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47100
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Λήκι - ΠΑΟΚ 77-76,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 21 Απρ 2022, 01:59

Χάσαμε από το ληκισκού και στράβωσε πολύ η φάση.

Ομάδα - Βαθμοί τώρα - Χειρότεροι-καλύτεροι δυνατοί βαθμοί

5. Φαποκράτωρ 32 - 34-36
6. Μπρομηθέας 31 35-39
7. Μπεριστέρι 30 33-36
8. Λαύριο 30 32-34
9. Τυριά 29 33-37
10. ΠΑΟΚ 28 32-36
11. Απόλλων Πάτρας 27 31-35

Οι διαφορές οφείλονται στο ότι δεν έχουν όλες οι ομάδες τους ίδιους αγώνες. Πχ το σκουλήκι έχει ακόμα 2 αγώνες, ενώ άλλες ομάδες (όπως εμείς) έχουν 4.

Δεν έχει πολλή ώρα που ξύπνησα, παίζει να είναι φουλ μαλακίες τα παραπάνω :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47100
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Λήκι - ΠΑΟΚ 77-76,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 21 Απρ 2022, 05:17

Λοιπόν.. Με πράσινο οι ομάδες που ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ οι θέσεις, μπαίνουν playoffs. Με κόκκινο ο εκπεσών ημίθεος.

Πρόγραμμα ΠΑΟΚ (4 αγώνες):

ΠΑΟΚ - Μπρομηθέας Πάτρας
ΠΑΟΚ - Ιωνικός
Κολοσσός - ΠΑΟΚ
ΠΑΟΚ - αεχ



Πρόγραμμα Μπρομηθέα (4 αγώνες):

ΠΑΟΚ - Μπρομηθέας
Μπρομηθέας - βάζελος
Τυρί - Μπρομηθέας
Μπρομηθέας - Γριακλής

Πρόγραμμα Μπεριστερίου (3 αγώνες):
Μπεριστέρι - Κολοσσός
αεχ - Μπεριστέρι
Μπεριστέρι - Λαύριο


Πρόγραμμα Ληκισκού (2 αγώνες):
Φαποκράτωρ - Τυρί
Απόλλων Πάτρας - Φαποκράτωρ

Πόσο σημαντικό ήταν να παίρναμε το διπλό στο Nick Alexandrio de Spor... :evil:

Πρόγραμμα Λαυρίου (2 αγώνες):

Γριακλής - Λαύριο
Μπεριστέρι - Λαύριο


Πρόγραμμα Τυριών (4 αγώνες):

Τυρί - Απόλλων
Τυρί - Μπρομηθέας
Φαποκράτωρ
- Τυρί
Τυρί - Ιωνικός

Πρόγραμμα Απόλλωνα Πάτρας (4 αγώνες):

Τυρί - Απόλλων
Απόλλων Πάτρας - Αναπτυξιακός
βάζελος
- Απόλλων
Απόλλων - Φαποκράτωρ
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47100
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Λήκι - ΠΑΟΚ 77-76,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 21 Απρ 2022, 05:38

Θυμίζω τα κριτήρια ισοβαθμίας (είναι από την προκήρυξη του 2019-2020, αλλά ελπίζω να ισχύει και φέτος):

1. Αριθμός νικών μεταξύ των ομάδων που ισοβαθμούν
2. Μεγαλύτερη διαφορά πόντων μεταξύ των ομάδων που ισοβαθμούν
4. Μεγαλύτερο αριθμό συνολικών πόντων μεταξύ των ομάδων που ισοβαθμούν
5. Μεγαλύτερη διαφορά πόντων σε όλα τα παιχνίδια της κάθε ομάδας στο πρωτάθλημα
6. Μεγαλύτερο αριθμό πόντων σε όλα τα παιχνίδια της κάθε ομάδας ομάδας στο πρωτάθλημα

Ισοβαθμίες ΠΑΟΚ:


Με τον Φαποκράτορα δεν θα έχουμε θέμα, είμαστε από πάνω ξεκάθαρα με 1/2 αλλά μεγάλη διαφορά υπέρ.

Υπερτερούμε απέναντι και στο Τυρί, με νίκη υπέρ 82-71, αλλά ήττα με μόνο 4 πόντους διαφορά, 74-70.

Τον Απόλλωνα Πάτρας τον βάζουμε από κάτω για ΜΟΛΙΣ ΕΝΑΝ ΠΟΝΤΟ (!), καθώς χάσαμε στη Πάτρα 95-91, αλλά κερδίσαμε στο Παλατάκι 81-76. Αν είχαν βάλει μία βολή παραπάνω στο Παλατάκι, θα μας έβαζαν από κάτω γιατί κερδίζουν στους πόντους υπέρ.

Το Λαύριο μας κερδάει, ενώ είμαστε 1-1, έχουμε νίκη εκτός με +2, αλλά χάσαμε στο Παλατάκι για 16...

Με Μπεριστέρι είμαστε από κάτω, γιατί έχουμε δύο ήττες για έναν πόντο κάθε φορά.
(Πόσο σημαντικές είναι οι βολές και τι μπορεί να κρίνει η διαιτησία καμιά φορά ε...)
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47100
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Λήκι - ΠΑΟΚ 77-76,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 21 Απρ 2022, 06:09

Λοιπόν, για πάμε να δούμε (προσεγγιστικά) μια δική μου πιθανή κατάταξη βάση των αποτελεσμάτων, ΧΩΡΙΣ ΠΑΟΚ.


5. Μπρομηθέας 37-38 (37 αν τον κερδίσουμε, 38 αν μας κερδίσει, με βάζελο είναι ήττα και με Τυρί&Γριά θα έχει νίκες)
6. Φαποκράτωρ 36 (Τυρί εντός και Απόλλων εκτός, δίνω δύο νίκες)
7. Μπεριστέρι 34 (αεχ εκτός ήττα, Κολοσσός εντός νίκη, Λαύριο εντός νίκη)
8. Τυρί 33-35 (ήττες με Μπρομηθέα και Λήκι, αν χάσει και από Απόλλων-Ιωνικό 33, αν τους κερδίσει 35)
9. Λαύριο 33 (νίκη με γριά, ήττα από Μπεριστέρι)
10. Απόλλων Πάτρας 31-32 (ήττες από αναπτυξιακό, βάζελο, Γκάρη, αν κερδίσει Τυρί πάει 32, αν χάσει μένει 31)


Ο ΠΑΟΚ έχει 28 σήμερα. Με νίκη στο Παλατάκι με Ιωνικό, πες 30.

Αν κερδίσουμε τον Μπρομηθέα την Τετάρτη που μας έρχεται, μπαίνουμε playoffs. Αλλά δύσκολο να τους κερδίσεις με 1500 εκ των οποίων οι 1000 θα τρώνε ποπκόρν και με τον Γιατρά να διψάει για νίκη στην επιστροφή του. ΑΝ έχουμε καυτή κερκίδα, αυξάνουμε τις πιθανότητες πολύ. Θα μας στείλουν καμιά Τσαρούχα και Πηλοΐδη και γίναμε. Το θεωρώ χαμένο.

Τον Κολοσσό τον κερδίσαμε μια φορά, μπορούμε το διπλό και τώρα, έστω με έναν πόντο. Αλλά δύσκολο. Ποντάρουμε στην ασπρόμαυρη παρουσία στις κερκίδες και σε καλή μέρα κάποιων παικτών...δύσκολο, αλλά όχι όσο τον Μπρομηθέα.

Με αεχ το γήπεδο πρέπει να έχει τουλάχιστον 5000. Θα μας γαμήσουν τα κοράκια, ο αγώνας ΙΣΩΣ να είναι ο τελευταίος της χρονιάς. Πρέπει να έχουμε εξασφαλίσει ήδη τα playoffs ως τότε, αλλιώς το γήπεδο θέλει 15 στρατιώτες στο παρκέ (παίκτες και κόουτσης) και 5000+ στρατιώτες στην κερκίδα.


Μπορούμε το 4/4 και τους 36 βαθμούς και την 6η θέση (νικάμε τον ληκισκού στην ισοβαθμία), μπορούμε και 0/4 και αντίο ζωή. Θέλουμε ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 2/4, με μία νίκη do or die με Ιωνικό +1 δύσκολη νίκη απέναντι σε ομάδες playoffs. Αν χάσουμε με Ιωνικό, ο ΠΑΟΚ στα υπόλοιπα πρέπει να παίξει όπως οι Bucks χωρίς τον Γιάννη πέρσι με τους Nets.


ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΠΕΦΤΟΥΜΕ. Το λέω επειδή μερικοί αγχώνονταν.


Bottom line: ΚΑΘΕ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΚΑΛΑΘΙ στο πρωτάθλημα, μετράει. Κάθε βολή, κάθε δευτερόλεπτο. Κάθε λάθος κορακιού μπορεί να επηρεάσει την έξοδο μιας ομάδας στην Ευρώπη.
Ένα καλάθι παραπάνω σε κάθε αγώνα με Μπεριστέρι (έχουμε δύο ήττες με 1 πόντο διαφορά) και ένα καλάθι παραπάνω χθες με Άρη, θα μας είχαν σήμερα στους 32 βαθμούς και την 6η θέση.



ΑΥΤΑ.

ΑΡΔ, ελπίζω να μην δω όλα τα παραπάνω στα sites σας.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47100
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Λήκι - ΠΑΟΚ 77-76,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 21 Απρ 2022, 06:27

Τώρα που το ξαναβλέπω, ας βάλω και τον ΠΑΟΚ, με νίκες 2/4:


5. Μπρομηθέας 37-38 (37 αν τον κερδίσουμε, 38 αν μας κερδίσει, με βάζελο είναι ήττα και με Τυρί&Γριά θα έχει νίκες)
6. Φαποκράτωρ 36 (Τυρί εντός και Απόλλων εκτός, δίνω δύο νίκες)
7. Μπεριστέρι 34 (αεχ εκτός ήττα, Κολοσσός εντός νίκη, Λαύριο εντός νίκη)
8. ΠΑΟΚ 34 (νίκη με Ιωνικό +1 εκ των αεχ, Μπρομηθέα, Κολοσσό)
9. Τυρί 33-35 (ήττες με Μπρομηθέα και Λήκι, αν χάσει και από Απόλλων-Ιωνικό 33, αν τους κερδίσει 35)
10. Λαύριο 33 (νίκη με γριά, ήττα από Μπεριστέρι)
11. Απόλλων Πάτρας 31-32 (ήττες από αναπτυξιακό, βάζελο, Γκάρη, αν κερδίσει Τυρί πάει 32, αν χάσει μένει 31)
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47100
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Λήκι - ΠΑΟΚ 77-76,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Πέμ 21 Απρ 2022, 07:12

Όλη η μαγκιά είναι το γήπεδο
Το δικό μας είναι πάντα άδειο
Ο ετεροαποκαλουμενος κι ως άπλυτος κυρ Παντελής
elvetos giatros
 
Δημοσιεύσεις: 3499
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 01:16

Re: Λήκι - ΠΑΟΚ 77-76,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Πέμ 21 Απρ 2022, 07:23

Παπαρια γεμάτο είναι κ το παλε, 2000 άτομα μαζεύει στην καλύτερη κ φαίνεται γεμάτο γτ είναι μικρό.
Αν έπαιζε ο ΠΑΟΚ στο κεντρο της πόλης θα είχε 3000 μίνιμουμ και αυτοί αν παίζανε στην Πυλαία θα ξαραχνιάζανε.

Δεν είναι ο Έλληνας για γήπεδα μακριά, μεγάλη κουβέντα μην την ξανακάνουμε κ δω.
Απλώς σκέψη για όσους λέγανε για Τούμπα εκτός πόλης.
Παρακαλάω να πάνε να κάνουν γηπεδο ποδοσφαίρου στη Θερμή που λένε να γελάσει το παρδαλό κατσίκι
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5587
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Λήκι - ΠΑΟΚ 77-76,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό palok » Πέμ 21 Απρ 2022, 08:11

Με 68% δίποντα και 41% τρίποντα εκτός δεν έχασε κάνεις.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Λήκι - ΠΑΟΚ 77-76,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Cylon-4 » Πέμ 21 Απρ 2022, 08:52

Μετα τα χθεσινα διαιτητικα οργια, που ειναι επαναλαμβανομενα σε βαρος μας, ακομα δεν εβγαλε ανακοινωση η ΚΑΕ? Μαλλον ειναι ευχαριστημενη απο το πως μας σφυριζουν. Αλλη ομαδα στην θεση μας,οχι μονο ανακοινωση,αλλα και βιντεακι με τις "ομορφιες" θα ειχε ετοιμασει.
Cylon-4
 
Δημοσιεύσεις: 4722
Εγγραφή: Κυρ 21 Νοέμ 2021, 14:11

Re: Λήκι - ΠΑΟΚ 77-76,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό DamoN » Πέμ 21 Απρ 2022, 10:14

Αστείοι διαιτητές μην πω τίποτα χειρότερο μέρα που είναι … αστείοι και εμείς στο τέλος. Άμυνα παιδική χαρά. Λυκόγιαννης κοιμήθηκε στο τέλος με τολιο μέσα. Το κακό είναι ότι ακόμα και όταν παίζει καλά κατά διαστήματα η ομάδα και μπροστά και πίσω στο τέλος ξέρεις τι θα γίνει όταν το ματς είναι κλειστό και κοντά. Πάντα θα κάνουμε τις χειρότερες επιλογες .τελευταία επίθεση πολύ σωστή απλά εγώ το αιζο θα το έπαιζα με τον Γκριν . Είναι λογικό ότι θα πέσουν όλοι πάνω στον λοβ και θα βγει ελεύθερο σουτ το οποίο θα προτιμούσα να το έπαιρνε ο ντιλεο ή ο λοβ.αυτό με τον μαρβιν Τζοόυνς μας έκανε πολύ κακό η ομάδα παίζει χωρίς ψηλό.
DamoN
 
Δημοσιεύσεις: 3629
Εγγραφή: Σάβ 07 Αύγ 2010, 11:54

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες